Idamaades valmistatakse väga palju kujundeid kristallidest ja üheks populaarseks Malahhiidi sisekujunduselemendi kasutamiseks on see, et sellest graveeritakse elevandi kujusid.

Igast kristallist valmistatakse teatud sorti kujundeid, arvestades nende kristallide energeetilist toimet. Nagu ma olen ka enne maininud, toob iga kujund kristallist teatud oskuse tugevamalt välja ning muudab selle päris võimsaks väeesemeks.

Malahhiit on tuntud oma kaitsva ja küllusliku toime tõttu ning kombineerides seda kristalli elevandi sümboolikaga, teeb elevant Malahhiidist võimsa külluse-elemendi sinu koju. Malahhiidi elevant toob majja küllust, materiaalset jõukust, nii ärilist kui ka tööalast edu ning soosib häid kordaminekuid. Nende mõlema sümboolika kaitseomadus annab olemasolevale varandusele kui ka suhtele tugeva kaitse.

Nagu ikka on Feng Shui järgi majapidamise küllusenurk või piirkond, kuidas iganes kellelegi meeldib seda nimetada, kodu Ida poolne  ala. Feng Shui järgi võiks see imeilus Malahhiidi elevant paikneda justnimelt seal, aga on olemas ka teisi kohti.

Elevante, mille londid on suunaga ülespoole, asetatakse välisukse vastasseina, et kaitsta kodu varandust. Seega sobib see Malahhiidi elevant ka sinna. Teiseks heaks kohaks on õues välisukse kõrval. Seda varianti saavad küll kasutada vaid need, kellel on oma eraldi elamine. Seal kaitseb Malahhiidi elevant perekonna purunemise eest.

Kui elevandi lont on allapoole, siis see pigem vaigistab energiaid ning  seda kasutatakse energia maandamiseks koos stressi kristallidega. Üldjuhul valmistatakse neid pigem teistest kristallidest.

Malahhiidi kohta eraldi saate lugeda SIIT