Menüü
Ostukorv

FENG SHUI RSS Feed

01 nov 3 VIISI, KUIDAS OMA KODU ENERGIAT POSITIIVSEMAKS MUUTA
admin 0 15667
Kas sa tunned end enda kodus halvasti? Või oled tabanud end pidevalt väsinuna ja jõuetuna just enda koduseinte vahel? Sinu hea tuju kaob, kui astud koduuksest sisse? Sind tabavad pidevad tülid või negatiivsed mõtted just kodus? Kui sa vastasid vähemalt ühele küsimusele jaatavalt, siis on see ilmselg..
06 apr TÖÖEDU KÜLLUSEKANAL JA KRISTALLIALTAR
admin 0 3841
Feng Shui järgi asub sinu kodu Põhja-ilmakaares tööedu küllusekanal. Tööedu küllusekanalit aktiveerides õigete elementidega hakkab see sinu jaoks tööle. Tööle hakkab see nii, et see aitab tuua sinu ellu tööalast õnne, õnnestumisi, häid võimalusi ja suurendada külluseenergiat läbi töötegemise. Ilmaka..
19 veebr KUMMIPUU - FENG SHUI JA KODUENERGIA TERVENDAJA TAIM
admin 0 9314
Feng Shui on iidne Hiina ruumikorralduse meetod, mille eesmärk on saavutada kodusesse keskkonda harmooniat. Feng Shui järgi asub igas erinevas ilmakaares oma energiakanal, mille tervenedes ja aktiveerides avaneb selles teatud sorti küllus. Lastes Feng Shui energiakanalitel minna negatiivseks ja lukk..
24 juuli FENG SHUI - 10 VIISI ENDA UNE KVALITEEDI PARANDAMISEKS
admin 0 13635
Feng Shui on kodu energiate täiustamise kunst ja selle järgi saab seada ka enda und paremaks. Feng Shui järgi peavad olema igas toas ja ilmakaares elemendid paigas vastavalt sellele, mis energiakanaliga on seal toas just tegu. Terve meie elamise energiad peavad olema pidevalt tasakaalus, puhastatud ..
06 dets TÕLVLEHIK - SALAJANE ABILINE KODUS
admin 0 10007
Taimed on sama imelised, kui on kristallid, need mõlemad elemendid on väga vajalikud meile inimeste jaoks, kui me soovime tervislikus keskkonnas elada. Tervislikus keskkonnas selle füüsilises ja vaimses mõttes mõlemas. Taimedel ja kristallidel mõlemal on oskus meie Aurasse viia tervendavat ja spirit..
31 juuli HAVISABA - KAITSE OMA KODU KURJUSE EEST
admin 0 9605
Taimed on maagia, aga need on maagia füüsilisel kujul. Taimedes on võluvägi, mida iga tark spiritualist rakendab enda tervise ja heaolu jaoks. Havisaba on võimas väetaim, mis võiks igal spiritualistil kodus olemas olla. Havisaba on ka väga vähenõudlik taim, sest ei taha palju vett ja talub varjulise..
02 juuni MIKS ON VAJA KODUS ENERGIAT PUHASTADA JA TASAKAALUSTADA
admin 0 11222
Sinu kodu või üleüldiselt kõik majad, korterid ja hooned, nendel kõigil on oma "eriline" energeetika. Kodu ise ei suuda enda energeetikat puhastada, kuna kodul on seinad, aknad ja uksed, mille kaudu positiivsus ise sisse ei pääse, kui sa seda sinna mõne teise elemendiga ei kutsu. Jäta meelde, et ig..
11 apr FLAMINGOLILL - SUHETE PARANDAJA JA ARMASTUSETAIM
admin 0 6621
Flamingolill on üks populaarsemaid Feng Shui taimi, millel on väga armastav, romantiline ja suhet edendav energia. Flamingolille on lihtne kasvatada, kuna see taim on vähenõudlik, nii nagu enamus Feng Shui taimedest. Flamingolilledele on omased valged, punased, lillad ja roosakat õied, mis sümbolise..
08 jaan VÄLISUKS JA FENG SHUI
admin 0 3059
Feng Shui järgi on kodu välisuks ja selle lähiümbrus seotud kodu kaitsmisega. Kui selles piirkonnas on energiad negatiivsed, siis kodu on kaitseta ja laseb sisse ebaõnne, mis omakorda võib ära rikkuda ka teiste energiate tasakaalu. Välisuste kohta öeldakse Feng Shuis, et need on Chi energia avad ehk..
07 dets LILLA KUUKING KUI SENSITIIVI ABILINE
admin 0 1519
Kirjutasin mõnda aega tagasi Valgest Kuukingast ja nende armastusega seotud väest, saate sellest lugeda SIIT. Seekord räägin teile müstilistest Lilladest Kuukingadest, kes Valgetele väga alla ei jää. Küll omavad Lillad Kuukingad hoopis teistlaadi energiat, milleks on spirituaalsus. Lillad Kuukingad ..
05 nov VALGE KUUKING KUI ARMASTUSEJUMALANNA
admin 0 2070
Valge Kuuking on lilleriigi üks jumalannadest, mis kannab endaga kaasas armastuse ja puhtuse energiat, aga see võib olla ka salakaval jääkuninganna. Kuuking on üks populaarsemaid Orhidee liikidest, millel võib me kodus olla me üle palju mõjutusi. Aga kas sa teadsid, et see toitub armastuseenergiast ..
21 okt SULGVÕHK JA SELLE KÜLLUSLIK MITMEKÜLGSUS
admin 0 11740
Sulgvõhk on üks minu lemmikuid Feng Shui taimi, mida on mul mitmeid kodus ja mida on palju mu butiikides. Sulgvõhk kaitseb seda keskkonda, kus on tema kodu. Mida lähemal sa hoiad seda imelist taime oma kodu või kontori uksele, seda rohkem kaitseb see seda keskkonda. Mida kaugemale see on asetatud vä..
Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.