Suudlus sümboliseerib armastust, kirge, lähedust, läheduse vajadust, armastuse otsimist, soovi olla avatud ja kogeda romantilisi emotsioone. Kui sa unes näed suudlust või sellega on sinu unenägu seotud, siis ole hea tõlgi enda unenägu võimalikult täpselt ära. Erineval viisil suudlemine ja oleneb ka kellega see juhtub, nendel on kõikidel erinevad tähendused. Kui näed seal samas unenäos ka teisi sümboleid või tegevusi, siis need jutustavad sulle veelgi rohkem detaile selle nägemuse kohta.

SUUDLUS

Unes suudlemisel võib olla tähendus konkreetsete inimeste romantilise sideme kohta, kuid ei pruugi seda tähendada. Seega alati ei tähenda kellegiga unes suudlemine seda, et teie vahel on armastus.

Unenägu, kus sa näed inimest, kellega oli sul sinu esimene suudlus ja unenäos on see teemaks, siis sinu alateadvus otsib romantikat ning armumist. See ei tähenda üldse seda, et sa otsid seda romantikat selle konkreetse inimesega.
Unenägu, kus sa suudled inimest, kellega on sul minevikus olnud romantiline suhe, siis see on märk sellekohta, et sa oled "millegiga" lõpparve teinud, mõnest emotsioonist vabaks lasknud ja hakkad eluga edasi minema. See, millest sa oled vabaks lasknud, seda seletavad sulle teised sümbolid ja tegevused sinu unenäos.

 

Unenägu, kus sinu enda ema annab sulle musi või suudleb sind põsele sümboliseerib seda, et sina tunned tema lähedusest puudust või tema sinu lähedusest. Sama kehtib isaga, õdede-vendadega ja enda lapsega.

 
KÄE SUUDLEMINE

Kui sa suudled kellegi kätt, siis sa hindad seda, kelle kätt sa suudled. Kui keegi teine suudleb unes sinu kätt, siis tema hindab sind. Kui sa ei näe unes, kes see on kelle käega tegu on või kelle kätt sa suudled, siis see inimene alles tuleb sinu ellu ning teeb sulle midagi head või sina temale midagi kasulikku.

JALA SUUDLEMINE
 

Kui sina suudled unes kellegi jalga, siis sa tunned alandust selle inimese poolt, kelle jalg see on. Kui sinu jalga suudeldakse, siis on täpselt vastupidi - sina alandad teist inimest.

SUUDLUS PÕSELE

Kui unenäos antakse suudlus põsele, siis see sümboliseerib ausust ja lojaalsust. Kui sina suudled kedagi põsele, siis oled sina selle inimese jaoks lojaalne ja kui vastupidi, tema sinu põsele, siis tema on sinu jaoks lojaalne.

 

SURNUD INIMESE SUUDLUS

Unenägu, kus surnud inimene tuleb sind suudlema või sina suudled teda, sümboliseerib selle hinge hüvastijättu sinuga. Kui sa sellist asja näed unes, siis soovitan sul selle inimese hauale minna koos küünla ja Angeliidi kristalliga ning oma viimased mõtted-soovid temale edasi anda. Angeliit jäta hauale!

KELLEGI SUUDLEMINE, KEDA SA TUNNED 

Unenägu, kus sa suudled inimest, keda sa tunned, viitab sellele, et ta võib sulle peagi midagi rääkida, mis on tõde ja mis vajab sinu tähelepanu. See, et te unenäos suudlete, ei pea viitama sellele, et teie vahel on romantilisi tundeid.

Kui see suudlus oli kirglik ja sulle meeldis see, siis sina otsid tema poolt tuge või tema sinu poolt tuge. Tavaliselt see tugi, mida otsitakse, on emotsionaalne ja on soov olla lähedasem.

Kui unenäos sind suudeldakse ja sina ei suudle teda vastu, siis ta võib sinu vastu sügavaid tundeid tunda, kuigi sina ei saa sellest aru. Kui sulle meeldib see suudlus, millele sa ei vasta, siis sa võid aimata seda, et tal on sügavad tunded sinu vastu.

 

VÕÕRA SUUDLEMINE

Kui sa unenäod suudled võõra inimesega, siis on see märk selle kohta, et sa oled iseendas midagi avastanud. See on märk sinu enda hinge kasvamise kohta ja millegi väärtusliku avastamise kohta. Sa oled võib-olla aru saanud, mis tööd sa soovid teha või milline anne sul on. Et mõista, mida sa oled enda kohta avastanud, siis tõlgi väga täpselt ära kõik teised sümbolid ja tegevused enda unenäos.

 

KELLEGI TEISE SUUDLEMISE PEALT NÄGEMINE

Kui sa näed unenäos kahte inimest suudlemas, siis sa üritad ise liiga palju sekkuda nendevahelisse teemasse. Võib-olla sa oled liialt palju huvitatud nendest kahest inimesest või sa üritad liiga palju neid aidata.

See võib ka seda tähendada, et sinu alateadvus on emotsionaalselt kurnatud ja sa otsid paaniliselt armastust enda elus. See on märk selle kohta, et sinu hing on kurnatud ja sa tunned, sa oled hingest üksildane.

LISAEMOTSIOONID, MIDA PEAKSID SUUDLUSE KOHTA TEADMA JA MIDA PEAKSID UNENÄGU TÕLGENDADES ARVESSE VÕTMA
 

"Ilma loata suudlemine" Kui sa suudled unes kedagi nii, et tema ei anna sulle selleks luba või sina ei ole temale selleks luba andnud, siis see sümboliseerib ebausaldusväärset inimest. Võib-olla on tema, keda sa soovid suudelda, sinu jaoks ebausaldusväärne ja ta võib sinu eest midagi varjata.


"Keelatud suudlus" Kui unenäos sa tunned, et sa ei tohi "teda" suudelda ja see on sinu jaoks keelatud, mitte selle inimese poolt, vaid kellegi teise poolt, siis sa võid peagi sattuda väga ebameeldivatesse probleemidesse. Tavaliselt on need romantilised probleemid ja suhtealase kriisiga seotud teemad.
Kui sa suudled enda lähedase või sõbra kaaslast unes, siis sa kadestad nende omavahelist läbisaamist. Kui sinu lähedane soovib läbi une sinu kaaslast suudelda, siis tema kadestab teie omavahelist läbisaamist.

Unenägu, kus sa suudled abieluinimest sümboliseerib seda, et sinus on väga palju negatiivseid iseloomuomadusi, millest sa pead lahti saama. See võib olla märk sinu kadedusest, rahaahnusest jne.

"Pimedas suudlemine" Sümboliseerib varjatud külge selles teemas, mis unenägu sulle soovib seletada. Midagi võib olla, mis ei ole hea ja mis võib varjatul kujul peagi välja tulla.


"Ebamugav ja ebameeldiv suudlus" Unenägu, kus suudlus on sinu jaoks kohati isegi jälk või ebamugav, sümboliseerib reetlikkust ning depressiivset energiat. Sellise suudlusega unenägu ei too head ettekuulutust ja pigem muudab selle unenäo tähenduse halvaks.

"Kirglik suudlus" Kirglik suudlus sümboliseerib tugevat kirge, soovi millegi saavutamist, soovi veel sügavamatele emotsioonidele ja tunnetele.


Kui sa soovid prohvetlikke unenägusid näha ja õppida iseenda unenägusid tõlgendama, siis ma soovitan kanda Ingli Aura või Aqua Aura kristalli. Kanna seda isegi öösel endaga või pane see padja alla, kui sa soovid unenägusid esile kutsuda. Soovitan ka Tselestiit geoodi voodi all hoida, et see avaks sind unenägudele.