Menüü
Ostukorv

UNENÄGUDE SELETAJA RSS Feed

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

Head unenägude seletamist
Tene Laul

08 nov KUKESEEN - UNENÄGUDE SELETAJA
0 663
Unenäod on lahti seletamiseks ja kuna igal unenäol on oma tähendus, siis seetõttu me neid näemegi, et teada saada, mis meist edasi saab, mis elus juhtuma hakkab või mida näiteks sinu Kaitseingel soovib sulle edasi öelda. Unenägusid näed siis, kui sul on vaja saada sõnumit kas Universumilt või end..
30 okt KÄED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 997
Unenäod on selleks, et need ära tõlkida, kuna sinu unenäod annavad teada, mis sinu teele on saabumas või kuhu poole on sinu hing liikumas, seega on oluline alati enda unenäod ära tõlkida. Selle juures aitan mina sind, kirjutades sulle unenägude tähendusi. Oluline on hommikuti kõik unenäod ära tõ..
25 okt ŠOKOLAADIKOMMID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 626
Igal unenäol on oma tähendus ning seetõttu ei tohiks unenägusid alahinnata, vaid just vastupidi - proovida neid lahti seletada, et sul oleks võimalik ette teada, mis sinu eluga on toimumas. Sa kas näed unenägu, mis on otsetõlkes ehk realistlikku unenägu, mis aitab sul teada saada seda, mis on sinug..
22 sept ŠOKOLAAD - UNENÄGUDE SELETAJA
0 731
Šokolaadi unes nägemine on suurepärase tähendusega, aidates ette kuulutada häid energiaid. Igal asjal, mida sa unes näed, on tähendus. Seega ei tasu jätta mitte ühtegi unenägu tõlgendamata ja selles olen sulle abiks mina. Kui sa oled näinud šokolaadi unes ja unenäo tähendus tekitab sinus häid emotsi..
21 juuni TULI - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 15482
Tuli sümboliseerib puhastust, muutust, muutlikkust, uuendusi või ka millegi lõppemist. Tuli on see, mis suudab meile pakkuda eluenergiat, jõudu ja abi, samas võib see olla täpselt vastupidise tähendusega ning põhjustada meile hävingut. Tuli annab meile soojust, kuid kontrolli alt väljunud tuli võib ..
26 mai ÕHUPALL - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3522
Õhupalli ei nähta unes just tihti, aga vahel võib see sümbol sulle ikkagi ettekuulutust tuua. Kui sa hakkad enda unenägusid rohkem tõlgendama, siis sa võid tähele panna, et need võivad kohati olla väga utoopilised ja huvitavate sümbolitega. Kindlasti analüüsi enda emotsioone, mida koos õhupalliga tu..
05 mai INIMESED, KEDA SA TUNNED - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 42030
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõigel on ka oma tähendus. Seega on unenägude tõlgendamine oluline, kuna need aitavad sind elus edasi juhatada, andes sulle märku, millele tuleb tähelepanu pöörata. Unenäod võivad olla ka prohvetlikud. Seega seleta enda unenäod alati ära, ma aitan sul seda teha. ..
08 veebr SOOLAPÄHKLID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1413
Unenägude seletajaid on sulle kirjutatud selleks, et sa mõistaksid, mida sinu unenäod on sulle rääkima tulnud. Aitan sul need enda jaoks lahti seletada, et sa suudaksid mõista paremini enda teekonda siin maailmas. Seda, mis sinuga toimub, mis sind ümbritseb. Sinuga räägib sinu intuitsioon, vahel saa..
16 jaan HUNT - UNENÄGUDE SELETAJA
0 6551
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõigel on ka oma tähendus. Seega on unenägude tõlgendamine oluline, kuna need aitavad sind elus edasi juhatada, andes sulle märku, millele tuleb tähelepanu pöörata. Unenäod võivad olla ka prohvetlikud. Seega seleta enda unenäod alati ära, ma aitan sul seda teha. ..
28 dets KOSK - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2237
Kui sa nägid unes koske, siis on see sulle hea uudis. Eriti siis, kui unenägu oli positiivse alatooniga. Näiteks jalutasid kose all, selle sees või nägid seda ning see vaade meeldis sulle. Kui unenägu tekitas sinus head tunnet, siis see on suurepärane uni, mida näha. Kosk on puhastav, aidates sul s..
21 dets KLAVER - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1600
Kas sa nägid unes klaverit? Mängisid seda või kuulsid unes, kuidas keegi mängis seda sulle? Kui su unenägu sisaldas klaverit, siis oled sa õiges kohas. Aitan lahti seletada, mida klaveri unes nägemine tähendab. Iga unenägu tuleb ära tõlkida ja seetõttu olen unenägude seletajaid kirjutanud aastaid, e..
30 nov VIKERKAAR JA VIKERKAAREVÄRVID  - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3596
Unes võid sa näha ükskõik mida ja absoluutselt kõike. Kui sa näed unenägusid ning hommikul ärgates mäletad neid, siis sinu spirituaalseks kohustuseks on need alati enda jaoks lahti seletada. Miks? Kuna see aitab sul paremini mõista iseennast ja see on üks olulisemaid asju, mida sa saad endale pakkud..
Tooted 1 kuni 12, kokku 226 tootest (19 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.