Menüü
Ostukorv

UNENÄGUDE SELETAJA RSS Feed

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

Head unenägude seletamist
Tene Laul

26 mai ÕHUPALL - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2661
Õhupalli ei nähta unes just tihti, aga vahel võib see sümbol sulle ikkagi ettekuulutust tuua. Kui sa hakkad enda unenägusid rohkem tõlgendama, siis sa võid tähele panna, et need võivad kohati olla väga utoopilised ja huvitavate sümbolitega. Kindlasti analüüsi enda emotsioone, mida koos õhupalliga tu..
05 mai INIMESED, KEDA SA TUNNED - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 33098
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõigel on ka oma tähendus. Seega on unenägude tõlgendamine oluline, kuna need aitavad sind elus edasi juhatada, andes sulle märku, millele tuleb tähelepanu pöörata. Unenäod võivad olla ka prohvetlikud. Seega seleta enda unenäod alati ära, ma aitan sul seda teha. ..
08 veebr SOOLAPÄHKLID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 889
Unenägude seletajaid on sulle kirjutatud selleks, et sa mõistaksid, mida sinu unenäod on sulle rääkima tulnud. Aitan sul need enda jaoks lahti seletada, et sa suudaksid mõista paremini enda teekonda siin maailmas. Seda, mis sinuga toimub, mis sind ümbritseb. Sinuga räägib sinu intuitsioon, vahel saa..
16 jaan HUNT - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3298
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõigel on ka oma tähendus. Seega on unenägude tõlgendamine oluline, kuna need aitavad sind elus edasi juhatada, andes sulle märku, millele tuleb tähelepanu pöörata. Unenäod võivad olla ka prohvetlikud. Seega seleta enda unenäod alati ära, ma aitan sul seda teha. ..
28 dets KOSK - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1461
Kui sa nägid unes koske, siis on see sulle hea uudis. Eriti siis, kui unenägu oli positiivse alatooniga. Näiteks jalutasid kose all, selle sees või nägid seda ning see vaade meeldis sulle. Kui unenägu tekitas sinus head tunnet, siis see on suurepärane uni, mida näha. Kosk on puhastav, aidates sul s..
21 dets KLAVER - UNENÄGUDE SELETAJA
0 967
Kas sa nägid unes klaverit? Mängisid seda või kuulsid unes, kuidas keegi mängis seda sulle? Kui su unenägu sisaldas klaverit, siis oled sa õiges kohas. Aitan lahti seletada, mida klaveri unes nägemine tähendab. Iga unenägu tuleb ära tõlkida ja seetõttu olen unenägude seletajaid kirjutanud aastaid, e..
30 nov VIKERKAAR JA VIKERKAAREVÄRVID  - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2356
Unes võid sa näha ükskõik mida ja absoluutselt kõike. Kui sa näed unenägusid ning hommikul ärgates mäletad neid, siis sinu spirituaalseks kohustuseks on need alati enda jaoks lahti seletada. Miks? Kuna see aitab sul paremini mõista iseennast ja see on üks olulisemaid asju, mida sa saad endale pakkud..
23 nov KORTER - UNENÄGUDE SELETAJA
0 3158
Kas oled kunagi näinud unes korterit või kortermaju? Kui jah, siis sa oled täiesti õiges kohas. Olen siia kirja pannud selle, mida tähendab korteri unes nägemine. Kas sa tead, et sul tuleb absoluutselt kõik unenäod enda jaoks ilusasti lahti seletada. Selleks, et mõista, mida need tähendavad, olen un..
16 nov VÄRAV - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1777
Unes võib näha absoluutselt kõike, mida sa tegelikult suudad ette kujutada, millega oled selles elus kokku puutunud ja mida näinud. Ning kõikidel unenägudel on olemas ka tähendused. Unenägusid ei tohiks mitte kunagi alahinnata ja kui see saabus sinu unenägude maailma, siis on sinu kohustuseks ja spi..
26 okt AED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1799
Unes võib näha absoluutselt kõike. On oluline iga unenägu enda jaoks lahti seletada, sest see aitab sul paremini mõista, mis sinuga toimub. Unenäod räägivad sulle alati midagi sinu enda elu kohta ette. Seega ole hea ning analüüsi need igal hommikul enda jaoks ilusasti ära. Ma aitan sul seda teha, ki..
12 okt KELL - UNENÄGUDE SELETAJA
0 4001
Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõikidel unenägude sümbolitel ning tegevustel on omad tähendused. Võin ausalt öelda, et ilmselt jäängi unenägude seletajaid kirjutama, kuna iga asi tähendab unes oma asja. Ja kuna sa võid näha ükskõik mida, siis tähendab see unenägude lõputut tõlgendamist. Mis on..
05 okt KADAKAS - UNENÄGUDE SELETAJA
0 870
Sa võid unes võid näha absoluutselt ükskõik mida, ka sellist taime nagu kadakas. Iga kord, kui sa enda unenägu mäletad, võiksid enda käest küsida: “Mida mulle sooviti selle kõigega öelda?” Miks seda küsida? Kuna unenäod on sinu isiklikud teejuhid. Sinu alateadvus annab sulle kogu informatsiooni, mid..
Tooted 1 kuni 12, kokku 222 tootest (19 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.