Kingade unes nägemine tuleb üha tihedamini jututeemaks, kui satun jälle kellegagi unenägude seletamisest vestlema. Unes sümbolite nägemisel on enamjaolt alati positiivne sõnum, kuid see võib olla ka negatiivne. Selleks, et saada teada, mida tulid kingad sulle ütlema, pead sa selle unenäo detailselt lahti mõtestama ja enda ellu sobitama. Kui sul on unenägude seletamisega raskusi, siis soovitan hoida unenäopüüdja küljes Barüüdi päikeseratast. Barüüt on kristall, mis aitab sul unenägusid analüüsida.

KINGAD räägivad enamjaolt ikka sellest, mis on seotud sinu eriala, töö ja karjääriga. Kingade unes nägemine vihjab teemadele, mis on seotud sinu rahaasjade ja eneseteostamisega. Seega, kui näed unes kingi, siis võid juba enda mõtetes keskenduda sellele elupoolele, mis on seotud töö tegemisega. Nii on sul ka lihtsam seda unenägu seletada, kui sa tead, kust kohast pihta hakata.

Kingad näitavad sulle seda, millised muudatused hakkavad sul tööalaselt tulema. Ehk kuhu poole sa hakkad liikuma, kas leiad õnne või ebaõnne. See oleneb sellest, kuidas täpselt sa neid kingi oma unes näed ja mida sa nendega seal teed.

Kui sa soetad unes uued kingad, siis sa viid end ise uue võimaluse poole ja muudad enda elu.

KINGADETA OLEK

Kui sa oled unes ilma kingadeta, kuid tunned, et sul võiksid kingad jalas olla, siis sümboliseerib see unenägu lapsikut suhtumist millessegi - suhtumist, mis on hooletu ja läbimõtlematu. Kui sul ei ole kingi, siis võib see tähendada seda, et sul tuleb tööalaselt mõni suurem tagasilöök või isegi rahakaotus. Sa kas ei pruugi oma raha kätte saada või sul tuleb erialaliselt/materiaalses mõttes raske periood.

KINGADE ÄRA KAOTAMINE 

Kui sa kaotad enda unes kingad ära, siis on see ilmselge märk selle kohta, et sa ei ole muudatuste ellu viimiseks valmis. Sa ei ole valmis selleks, mis hakkab sinu elus toimuma. Teine võimalus on see, et sa ei tee piisavalt palju tööd selle nimel, et sul hästi läheks. Sa ootad head õnne nii, et sa ise ei panusta sellesse midagi.

KUI SA KANNAD UNENÄOS KINGI, siis tähendab see seda, et sa säilitad millegi suhtes kaine mõistuse ja suudad asju vaadata, hinnata ning analüüsida nii, nagu need tegelikult ka on. Ehk sa mõistad väga selgelt seda, mis toimub ja kuidas sa pead teatud olukorrale reageerima.

KINGADE VAHETAMINE 

Unenägu, kus sa vahetad kingi, annab sulle teada seda, et sind on ees ootamas suured muudatused. Kui sulle see kingade vahetus meeldib, siis peab sulle meeldima ka see muudatus, mis sinu ellu tuleb. Üldiselt peab see muudatus olema seotud töö, karjääri või sinu erialaga. Võib-olla on see märk uue töökoha leidmisest või täiesti uue positsiooni saavutamisest. Kui see ei tähenda sellist muutust, siis võib see muutus olla sinu sees ehk sinu mõttemaailm muutub. Võib-olla sa muudad enda suhtumist töösse või leiad, et mõne teise võttega saad saavutada palju suurema edu. Igatahes sümboliseerib kingade vahetus muudatusi ja kui sulle unenäos kingade vahetus ei meeldi või see muudab sind närviliseks, siis tuleb ka tegelikkuses see muudatus sinu jaoks pingeline

KINGAD, MIS ON SULLE LIIGA SUURED VÕI VÄIKESED

Kui sul on unenäos kingad, mis ei sobi sinu jalaga kokku, siis võid sa iseendale valetada. Valetada nii, et sa lood endale millegi kohta vale pildi. Kuna kingad sümboliseerivad erialast suunda, siis sa võid luua endale pettekujutelma millegi suhtes, mis on seotud tööga. Näiteks võid sa olukorda valesti hinnata.

Kingad, mis sulle unes ei meeldi või milles sa tunned end lihtsalt väga ebamugavalt, sümboliseerivad ootamatust, mis võib sind rivist välja lüüa.

Kingad, mis pigistavad sinu jalga sümboliseerivad muudatusi, mis ei too sinu ellu head ega ka edu.

KÕRGED KONTSAD sümboliseerivad kas sinu uhkust, enesekindlust, kõrgeid ootusi, ambitsioonide täitumist või kõrgelt kukkumist. Kui sinu unenäos on kõrged kingad haprad ning nendega on väga raske käia või tasakaalu hoida, siis on see märk sinu hirmust millegi vastu. Hirm, et sa ei saa hakkama või et sul on raskusi millegi saavutamisel. See võib viidata ka ebakindlusele.

Kui kontsad on kõrged ja nendel on väga mugav olla ning nende kandmine ei põhjusta ebakindlust, siis toovad kõrged kingad sinu unenäos häid sõnumeid. Kõrgete kontsade kandmine viitab sellele, et sa oled millegi suhtes väga enesekindel, ambitsioonikas ja teotahteline. Sa võid tunda uhkust iseenda või mõne enda loomingu üle.

Kui unenäos ei ilmne kõrgetel kontsadel käimisega probleeme, siis sa võid saavutada täpselt selle, mida sa soovid. See viitab ka sellele, et sinu enesekindlus on õigustatud.

Kui alguses sa tundsid end kõrgetel kontsadel hästi, kuid siis, mõne aja möödudes muutus sinu kingades olemine ebamugavaks, siis röövitakse sinu enesekindlus röövitakse.

MÄRGID, MIDA SA PEAKSID VEEL LISAKS ÄRA TÕLGENDAMA:

Vanad või ära kantud kingad

Kui sa näed unes vanu või ära kantud kingi, siis need sümboliseerivad õnne saavutamist raske töö tulemusel.

Uued ja kandmata kingad

Olukord, kus sa tunned end liialt enesekindlalt või mida sa võtad liiga kergekäeliselt.

Madalad kontsad või ilma kontsata kingad

Sa tunned end olukorras, kuhu oled suundumas, väga mugavalt. Sa tunned end enesekindlalt ja sulle meeldib see, mis sinu elus hakkab juhtuma.

Mida rohkem kingi...

Seda suurem on kinga sümboolika tähendus sinu unenäos. Seda suuremat rolli mängib see sõnum!