Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 196 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama.

Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 196, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 196 ei tähenda seda sama, mida tähendab 691 või 961.

Tee tööd ja sind ootab küllus

Inglid saadavad sinu ellu number 196, kui nad soovitavad sul kiiremas korras tööga ja raha teenimisega tegeleda. Nad annavad sulle märku, et küllus on sinu poole avatud, kui sa ise lähed sellele järgi. See tähendab seda, et sul on võimalus küllust ligi kutsuda läbi enda füüsilise panuse lisamisega. Tee tööd ja raha tuleb!

Kui sa oled viimasel ajal mõelnud, et võiksid töötegemisest puhata, siis nüüd ei ole selleks kindlasti õige aeg. Inglid kutsuvad sind tööd tegema ja võib-olla isegi enda äri alustama. Nad annavad sulle rohelise tule igas suunas, kus sa oled seotud tööga ja kui sulle on pakutud tööd, siis võta see vastu. Inglid toetavad sinu materiaalseid tegemisi.

Veel lisaks annavad nad number 196 märku seda, et sa peaksid ise olema väga optimistlik, et rahavool saaks liikuma asuda. 

Inglid annavad läbi 196 sulle märku, et tuleb tööasjadega, ettevõtlusega või üleüldise rahategemisega tegelema asuda. Dendriitahhaat on see kristall, mis aitab sinu ellu küllust ja rahalist voolu tuua. Aseta Dendriitahhaat enda küllusekristallide sekka või kanna seda ehtena endaga kaasas!

Loe ka teisi minu kirjutatud Inglisõnumite seletusi SIIT.