Me sünnime siia maailma koos enda saatuseraamatuga. Selles on kirjas kõik see, mida me peame siin elus kogema, mida meil on võimalus kogeda ja mida mitte. Igaühe saatuseraamatus on kirjas väga palju detaile. Mina oskan sinu saatuseraamatut lugeda, kui me peaksime kohtuma ja see on sinu soov, sest loen seda läbi enda visioonide. Aga igaüks meist oskab enda saatuseraamatut tajuda ka intuitsiooni kaudu.

Intuitsioon ütleb meile, mida me tohime teha, mis on meile hea ja mis halb. Intuitsioon juhatab meid pidevalt, et läheksime õiges suunas, sinna, kuhu meie eluteekond on mõeldud. Blokeeritud teekond on üks saatuse ja Universumi märguannetest, kus sind ümbritsevad energiad ei luba sul teatud suunas liikuda. Intuitsioon võib küll öelda, et mine selles suunas, kuid kui teekond blokeeritakse, siis on sinu saatusel ja Universumil sulle varuks midagi muud. Intuitsioon ei eksi, kuid sa pead mõistma, kuidas sinu hing töötab.


Kõlab veidi segaselt, eks ole? Las ma seletan sulle, mida ma siinkohal tahan sulle öelda. Intuitsioonil on vastused, mis on kirjas sinu saatuseraamatus. Intuitsioon ütleb sulle, millisele eluteele on õige minna, kuid vahel tekivad sellel teekonnal millegi konkreetse poole suundudes blokeeringud. Sellisel juhul võib sul tekkida mõte: "Kas ma siis ikka teen õigesti?", "Kas ma liigun õiges suunas?", "Ega ma ometi valesti ei tee?". Teine võimalus on see, et sa hakkad vägisi midagi looma, läbi viima ja läbi suruma. Mõlemad on blokeeringu puhul valed viisid, kuid nii sa võid hakata tegema.

Oled sa kunagi tundnud, et kohtumisele minnes tekib sul järsku takistusi? Kõikide kokkulangevuste tagajärjel sa unustasid kohtumise ära, sa ei oleks sinna jõudnud, sa jäid haigeks, sul tuli midagi muud väga pakilist ette ja sul ei olnudki võimalik sellele kohtumisele jõuda. Kindlasti on sul taoline situatsioon olnud või on see olnud mõne teise teemaga. See ongi blokeeritud teekond ehk saatuse märguanne.

Meid ümbritseb Universum, kosmos, Maa ja erinevad hinged. Kõik see mõjutab meie eluteekonda. Kui me ei tohi või ei pea kusagile jõudma või näiteks ka kellegagi kohtuma, siis meie teekond blokeeritakse.

See aga ei tähenda seda, et sinu enda intuitsioon veab sind alt, kuna sa esialgu tundsid, et sa soovisid just seda ning sa usaldasid enda vaistu. Kaugeltki mitte! Intuitsioon juhatab meid õigetesse suundadesse, kui me kuulame seda, kuid see ei tähenda seda, et see viiks meid otse punktist A punkti B. Selle teekonna keskel võib olla väga palju ja huvitavaid keerdkäike, tänu millele me jõuame kohale.

Saatus ja Universum blokeerib valed suunad ära, kui ta näeb, et meil ei ole teatud sorti kogemust vaja. Sellele ei tohiks mitte kunagi vastu hakata, kuid sellest ei tohiks ka loobuda. See tähendab seda, et kui sulle antakse tagasilöök, siis tuleb suunda muuta, mitte seisma jääda. Blokeeritud teekond tekib vaid sinu enda kasuks mitte kahjuks. Intuitsioon on see, mis võib sulle öelda, et sa just seda tahadki sellel hetkel ja sul läheb seda vaja, kuid kui Universum blokeerib sinu teekonna, siis ei pruugi selle jaoks olla õige aeg. Seega, lase vabaks ning ära mitte kunagi sunni end kellegagi kokku saama, kusagile jõudma ning midagi tegema. Kui saatus blokeerib sinu teekonna, siis seda suurema põhjusega.

Kui Universum loob sinu teele takistuse ja ei lase sul esmapilgul enda soovitud tulemuseni jõuda, siis see tähendab vaid seda, et sinna jõudmiseks on sul vaja teistsugust teed. Sinu enda saatus blokeerib ära vale teekonna.

Selleks, et sa suudaksid blokeeritud teekonda mõista ja lasta enda hingel õiges suunas edasi liikuda, aitab kaasa väga palju see, kui sa tugevdad enda intuitsiooni, kandes erinevaid intuitsioonikristalle. Kõige paremini sobib selleks Sodaliit, sest Sodaliit vabastab hinges olevad blokaadid, mis omakorda blokeerivad sul elus edasi liikumist.

See, mis esmalt tundub takistus, ei pruugi olla takistus, vaid veelgi parem võimalus! 

Alati telepaatiliselt sinuga

Tene Laul