Kahteteistkümmet erinevat sodiaaki mõjutavad erinevad elemendid, milleks on õhk, tuli, vesi või maa. Nendeks kolmeks sodiaagiks, mida õhuelement mõjutab on Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja. Kõiki neid kolme erinevat sodiaaki mõjutab õhuenergia ja annab seega neile kolmele ühed ühised omadused veel lisaks juurde.

Õhuelement on see, mis suunab, juhatab ja liidab kokku kõik teised elemendid. Seda selles mõttes, et nendel kõigil kolmel sodiaagil on üheks ühiseks omaduseks, milleks on suhtlemine, suhtlemise vajadus ja ka soov asju pidevalt selgeks rääkida. Need inimesed, kes on õhuelemendiga sündinud, nendel on vajadus pidevalt rääkida, enda tundeid või armastust välja öelda. Nendel on oskus ka erinevaid inimesi omavahel suhtlema saada ja nad väga tihti hoiavad seltskondades üleval erinevaid jututeemasid. Nendel on loomulik vajadus end verbaalselt väljendada, vajadus ka enda seisukohta selgeks teha ja kui selgeks ei saa tehtud, siis vähemaltki enda mõtteid selgitada.

Kõige enam annab õhuelement suhtlemisvajadust-suhtlemisoskust Kaksikutele. Kaksikud on need, kes võivad ka vöörad inimesed surnuks rääkida ja nendel üldiselt ei ole probleeme suhtlemisel endast head muljet jätta. Tavaliselt teised üksteist sodiaaki armastavad Kaksikutega suhtlemist. Seejärel annab õhuelement suhtlemisvajaduse Kaaludele, kuid nendele veidi teise nurga alt. Kaalusid mõjutab õhuelement nii, et see paneb neid oma lähedastega suhtlema. Kaaludel on väga privaatne tsoon ja nad kergelt võõrastega ei soovi enda muresid jagada. Küll aga soovivad nad pidevat tuge saada lähedastelt ning oma mõtteid valjusti neile välja rääkida. Kaaludel on vajadus suhelda oma lähedastega ja kui seda saab mingil põhjusel vähe teha, siis see muudab nad väga närviliseks. Peale Kaalude mõjutab õhuelement Veevalajate suhtlemis vajadust, kuid Veevalajad on veel võimsama tsooniga ning nemad vajavad enda kaaslasega pidevat jutustamist. Kui Veevalaja ei saa enda kaaslasega piisalt palju suhelda, enda mõtteid välja öelda ja enda tunnetest rääkida, siis Veevalajast muutub üks suur närvipall.

Õhuelemendi mõjutustega sodiaagid võivad kõige enam probleeme tunda nende sodiaagimärkidega, kes kannavad endaga kaasas tule-elementi. Tuli annab enda jõudu Lõvidele, Amburitele ja Jääradele. Need on kolm sodiaaki, kellega ei ole neil lihtne läbi saada, kuid loomulikult ei ole see võimatu. Lihtsalt need on inimesed, kes neid võivad kõige enam närvi ajada või endast välja viia. Kellega võib kergelt tülid tekkida või kellega on raskem kompromissi luua. Seda teades, soovitan ma lihtsalt nende sodiaakidega võimalikult kannatlik olla.

Kõige suuremaks õppetunniks, mis õhuelement Kaksikutele, Kaaludele ja Veevalajatele annab on saada teiste arvamusest sõltumatuks. Kõik need kolm sodiaaki on ülimalt tundlikud selle üle, mida teised inimesed neist arvavad ja mida nad mõtlevad. Sa oled sündinud õhuelemendi all põhjusega ja see põhjus on see, et sa ei ole veel enda eelmiste elude käigus ära õppinud iseendale elamist. Sa muretsed pidevalt sellepärast, et sa teisi alt ei veaks või sellepärast, et sulle halba mainet ei tekiks. Kõige enam muretsevad selle pärast need, kes on sündinud Kaalude sodiaagi all, siis Veevalajad ja siis alles Kaksikud.

Õhuelement annab kõigile neile kolmele sodiaagile usaldamisega probleeme. Õhuelement muudab Veevalajate elu veidi keeruliseks, andes neile probleeme teiste inimestega koos töötamiseks. Veevalajad on suhteliselt iseseisvad ja võivad tihtipeale tunda, et nad ei sobi sellesse keskkonda, kus nad tööd teevad. Veevalajad peavad enda elus õppima koostööd tegema ning ka inimesi usaldama. Õhuelement on mõjutanud Veevalajaid just nii pidi. Analoogse energia annab õhuelement ka Kaaludele, millega loob see element Kaaludele iseenda mitte usaldamise. Kaksikutele annab õhuelement teiste inimeste mitte usaldamise. Veevalajatel on probleeme sellega, et nad tihtipeale kalduvad teistes inimestes negatiivseid külgi nägema isegi siis, kui tegelikult seal neid ei ole. Seega, kui sina oled Veevalaja ja tunned, et õhuelement muudab sind selliseks, siis ma soovitan sul kanda Ookeani Jaspist. Ookeani Jaspis mõjutab Veevalajaid väga positiivselt, andes neile oskuse teiste inimestega läbi saada, sõprust luua ja andes neile oskuse teistega koostööd teha.

Õhuelement annab nendele kolmele sodiaagile oskuse pidevalt pilvede peal eksisteerida ja unistada. Need on inimesed, kellel on ülitugev analüüsivõime ja nad oskavad plaane teha. Nende nõrgaks küljeks on see, et nad ei suuda tihtipeale oma meeletuid ideid reaalseks muuta. Nendel on kõrvale vaja kedagi, kes aitaks õhuelemendi aeg-ajalt pilvede pealt maa peale tuua ning ideid temaga koos reaalseks muuta. Seega tuhanded ideed lähevad õhuelemendi inimese elus kaotsi, mis oleksid võinud olla väga ideaalsed.

Kõik inimesed, kes on sündinud õhuelemendi all, nendel ei ole väga tugev side enda füüsilise kehaga ehk nendel ei ole niivõrd hea oskus tajuda, mis nende keha soovib ning mida mitte. Seega ei pruugi õhuelemendi mõjutuste all olev inimene tunda enda keha allergiaid ja ta võib ka enda keha kiirelt unarusse jätta. Tegeledes võib-olla liialt tööga või unustades end teistesse teemadesse. Soovitan kõikidel õhuelemendi kandjatel ehk Kaksikutel, Kaaludel ja Veevalajatel tõsisemalt suhtuda enda toitumisse. Jälgida seda, mida sööd, miks sa seda sööd ja kas sinu keha ikka vajab seda. Ära unusta iseennast ära!

Kaksikud, Kaalud ja Veevalajad - nad kõik on ettearvamatud, seega hoidke alt! Õhuelement muudab inimese hinge ettearvamatuks, salakavalamaks ja väga keeruliseks. Kõige keerulisemad isikud on just nende sodiaakide all sündinud. Loomulikult teistele inimestele keeruliseks ehk teistel on raske neid mõista. Seega, kui sina oled õhuelemendi kandja ja sulle öeldakse, et sind ei mõisteta, siis ära pane seda pahaks. Need on kolm sodiaaki, kes võivad päeva pealt muuta enda mõtteid ja ühest suunast teise põrutada. Tuju võib muutuda kurbusest hetkega positiivsuseks ja motivatsioon võib tulla ning ka hetkega kaduda. Eks see ei tee Kaksikute, Kaalude ega ka Veevalaja elu lihtsamaks.

Õhk sümboliseerib intellektuaalsust, analüüsivõimet ja mõttetegevust. Kui õhuelemendi kandja soovib teha tööd, mida ta ka naudiks, siis see peab olema kindlasti seotud ajutegevusega ehk töö, kus on vaja väga palju mõelda ning analüüsida. Juhul, kui õhuelemendi esindaja teeb füüsilist tööd, siis ta hakkab enda mõistust rakendama kõikides teistes suundades ja võib tekkida pidev ülemõtlemise oht ning sellest omakorda intuitsiooni tajumise probleem.

Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja otsivad igavest vabadust. Pidev tunne käib nende alateadvusest läbi, milleks on vajadus olla vaba ahelatest. Kuid iga õhuelemendi esindaja peaks endale aru andma, et suhe ei ole ahel ja töö ei pane sind kinni! Vaba on inimene hingelt ja kui õhuelemendi esindaja suudab sellest aru saada, siis kaovad ära ka paljud sisemised probleemid. Pidev otsimine "midagi paremat", "midagi uut" peab ära lõppema. Kuid omakorda annab see nendele ka trumbi, milleks on vajadus uusi asju kogeda, teadmisi koguda ning end arendada. See omadus on senikaua hea, kuni õhuelemendi esindaja ei hakka vabadust otsima armastusest.

Õhuelement annab väga tugeva loogilise mõtlemise ja oskuse enda ajuga tööd teha. See on nende kolme sodiaagi trumbiks, kui nad ei lase vihal, hirmudel ning sundmõtlemisel end segada. Kõikidel Kaksikutel, Kaaludel ja Veevalajatel soovitan ma väga tõsiselt tegeleda enda intuitsiooni arendamisega. Õppida enda hinge kuulama, mitte mõistust. See jäta enda jaoks meelde!

Larimar ja Lasuriit on õhuelemendi sodiaakide intuitsiooni kristallid. Larimar on kristall, mis aitab õhuelemendi sodiaagil õppida enda intuitsiooni kuulama nii, et ta ei laseks enda loogilisel mõtlemisel segadust põhjustada. Aidates õppida enda intuitsiooni kuulama hoolimata sellest, mida loogiline meel ütleb. Lasuriit on õhuelemendi sodiaakide kristall, mis tugevdab intuitsiooni ja aitab spirituaalselt võimekamaks muutuda. Lasuriit on kasulik Kaksikutele, Kaaludele ja Veevalajatele ka sellepärast, et see blokeerib ülemõtlemist. Ülemõtlemine on peamine õhuelementide probleem. Ülemõtlemise kohta soovitan ma ühte enda artiklit lugeda, mille leiad SIIT.

Õhuelementide esindajad on need, kes sobivad ideaalselt perekonda juhtima. Nendel on oskus kümmet asja korraga teha, organiseerida, planeerida ja koduses elus süsteeme luua. Kui sa elad koos õhuelemendi esindajaga, lase tal enda loomingut luua ja kodu elu planeerida. Kui oled ise õhuelemendi esindaja, siis võta ohjad enda kätte. Kaksikud, Kaalud ja Veevalajad on kodu koos hoidjad ning nende kõrval peaks olema keegi, kes füüsilist tööd teeks. Nii tunneb õhuelemendi esindaja end suurepäraselt, tema organiseerib ja teine tegutseb.

Õhuelemendi esindajad on kõik väga emotsionaalsed, kuid mitte nii emotsionaalsed, kui seda on vee-elemendi esindajad Kalad, Vähid ja Skorpionid.

Madalseisus õhuelement

Sodiaagid kannavad endaga kaasas elemente, mis meile energiat annavad. Kui meie enda element jõuab madalseisu, siis see muudab meie tugevad küljed nõrkadeks ning varastab hingest energiat.

Kui sa oled Kaksikute, Kaalude või Veevalaja sodiaagi all sündinud ning tunned, et sa sooviksid maailmast eemalduda, inimestest eemale hoida ning vähe suhelda, siis sa oled madalseisus. Iga inimene, kes on õhuelemendi all sündinud peab olema avatud suhtleja ja seltskonna vajadus peaks olema loomulik soov selle inimese sees. Kui seda ei ole, siis oled madalseisus.

Õhuelemendi madalseis ei pane kinni mitte ainult suhtlemise soovi, vaid ka mälu. Õhuelemendi esindajatel muutub mälu kehvaks, kui nende Aura on energiast tühi. Selle vastu aitab iseenda motiveerimine, töö tegemine, end seltskonda viimine ja ka vee joomine.

Madalseisust tuleb kiirelt välja tulla kuna vastasel juhul hakkab tervis kannatama ja seda kõige enam Kurgutšakra energiakanali kohalt. Kurgutšakra on nende elementide kõige nõrgem energiakanal.

Madalseis tekib õhuelemendi esindajal siis, kui ta ei ole kuulanud enda intuitsiooni, vaid on kuulanud enda loogikat. Iga kord, kui loogika sekkub intuitsiooni ning loob hinge valesid otsuseid. Kui vale otsus vastu võetakse, siis õhuelement selle sodiaagi Auraväljas muutub madalamaks ja seejärel võib see inimene tunda otsest energia kadumist-tuju langust.

Madalseis blokeerib Kaksikute, Kaalude ja Veevalajate oskuse olukorda adekvaatselt hinnata. See muudab neid laisaks, mis ei ole absoluutselt selle elemendi tegelikuks omaduseks. Sellisest madalseisust aitab lahti saada Kurgutšakra taimede söömine. Soovitan sellisel juhul nädal-kaks tarbida suuremal hulgal vett, ploome, soolaseid toite, sidrunivett, pirne ja viinamarju. Kanda ka Aktinoliit kvartsi kristalli, mis aitab sellisest probleemist välja tulla.

Loe lisa raamatust "Tähtkujude salapära."

Õhuelemendi esindajad on suurepärased mõtlejad, tugeva analüüsivõimega ja tegutsejad. Nende kõige negatiivsem külg on loogika usaldamine, kui intuitsioon soovib kõneleda!