Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

Dieedi pidamise maagia ja kristallikomplekti soovitan ma luua sul, kui sa tunned, et sa sooviksid tervislikumalt hakata toituma. Selles kristallide komplektis on kolm kristalli, mis üheskoos annavad sulle jõudu dieedi pidamiseks ja liigsöömisest loobumiseks. Nendele kristallidele lood sa maagia, et need hakkaksid sinu toitumisprobleemiga võitlema ja tasapisi sind tervislikuma elu poole suunama. Kui sa soovid terve olla, siis on ülioluline see, et sa sööksid õigeid toite. Dieedi maagia on kasulik sulle, kui sa soovid kaalust alla võtta läbi enese distsiplineerimise. See maagia aitab sul tugev olla ja mitte alla anda.

APATIIT, VALGE HAULIIT JA MUST OBSIDIAAN

"Kristallid, mis aitavad sul tervislikumalt toituda ja dieeti pidada"

Apatiit on number üks kõige tugevamaid kristalle, mida kasutatakse dieedi pidamiseks. Apatiit on oma nime saanud inglisekeelsest sõnast Appetite, mis tähendab eesti keelde tõlgituna "isu". Apatiit on see kristall, mis aitab blokeerida sul sinu enda keha jaoks halbade toitainete järgi isusid, aidates sul loobuda liigsest magusa, šokolaadi, rasvaste toitude ja saiakeste söömist. See on kristall, mis aitab sulle tekitada uusi isusid, mis sinu keha tegelikult vajab, andes sulle vajaduse värske toidu ja taimetoidu järgi. Apatiit on see, mis suunab sind õigele teele ja toetab sinu dieedi pidamist.


Valge Hauliit on väga sarnase toimega nagu Apatiitki. Valge Hauliit annab lisajõudu sulle selleks, et sa suudaksid loobuda nendest toiduainetest, mis sinu keha rasvumist soodustavad. Valge Hauliit on kasulik juba neile, kellel on probleeme tõsiselt kaaluga, aidates blokeerida isusid, mis toetavad sinu keha rasvumist. Valge Hauliit aitab sul ka mõelda enda jaoks selgeks, miks sa hakkad dieeti pidama, miks see sulle hea on ja aidates sinu südametunnistusele rõhku osutada sinu tervise pärast. Valge Hauliit aitab sul püsivat tervislikult toituda.

Must Obsidiaan on ülimalt vajalik kristall selle maagia jaoks. Must Obsidiaan on see, mis aitab sind järjepidavaks muuta, aidates sul kuni lõpuni välja tervislik olla. See on kristall, mis ei lase sul alla anda ja nõrkeda, aidates sinu kahjulikke isusid blokeerida ja tugevdades sinu iseloomu. Must Obsidiaan aitab kõikidel teistel kristallidel oma tööd teha, blokeerides sinu enda alla andmise.

Loo nendest kristallidest endale komplekt musta värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kui need on olemas, siis sul läheb vaja enda pilti. Pilt võib olla välja prinditud ka printeriga. Pilt võiks olla võimalikult väike, et see maagia koti sisse ära mahuks. Pilti on selleks vaja, et sa saaksid maagia luua ja seda enda kodus hoida. Vastasel juhul sa peaksid maagia kotti hiljem pidevalt kaasas kandma. Lisaks enda pildile on sul vaja ka ühte Salvei viirukit.

Kui sul on kõik vajalik maagiaks olemas, siis võta kristallid ja aseta need Salvei viiruki juurde. Aseta enda pilt kristallide alla. Pane Salvei viiruk suitsema ja enne, kui sa seda teed, lausu see lause enda mõtetes : "Tervis saabugu, isud muutugu".

 

Nüüd jäta Salvei viiruk kristallide juurde suitsema. Jäta kristallid omale kohale seniks, kuni Salvei viiruk on oma töö ära teinud. Salvei viiruk aitab kristallid omavahel tööle panna ja suunata sinu sõnutud lause nende sisse. Pilt peab olema seal selleks, et kristallid teaksid, kellega nad tööle peavad hakkama. Pildis on vägi ja energia, mis aitab kristallidel sinu Aurasse kohale jõuda.

 

Kui viiruk on oma töö ära teinud, siis kogu kokku kristallid ja enda pilt. Pane need koti sisse ja nüüd vii see maagia kott enda kööki. See võib olla sul külmkapi lähedal/selle peal või sinule sobilikus kohas köögis. Jäta see kott sinna senikauaks, kuni sa oled enda toitumisharjumused korda saanud ja kaal on langenud. See maagia kott võib jääda sinna ka mitmeteks kuudeks. Seda ei avata enne, kui sa tunned, et sa oled ilusti järjepeale saanud. Seda ei avata enne ega ka puhastata.

 

Kui ühel päeval sa tunned, et sa oled enda toitumisprobleemidest lahti saanud, siis avad koti, paned pildi ära, puhastad kristallid Salveiga ja saadad kristallid koos tänulikkusega vabasse loodusesse. Aga seda alles siis, kui sa tunned, et sa oled nende käest abi saanud.

 

Lisaks võid sa nendest kristallidest loodud ehteid endaga kanda või veel neid kristalle enda kööki tuua. Seda selleks, et veelgi rohkem jõudu ja väge selle probleemiga võitlemisel endale anda!