Indigolapsed ehk Indigohinged on äärmiselt tundlikud, haavatavad ja vägagi kergelt ärrituva hingega. Täna räägin ma sulle sellest, mis on Indigolaste kõige suuremaks probleemiks ja miks just melanhoolia ning depressioon käib nendega tihtipeale kaasa. See on nende jaoks väga suureks katsumuseks.

 

Kui sa ei tea, kes on Indigod ja kui sa soovid teada saada, kas ka sina oled Indigohingena sündinud, siis ma soovitan eelnevalt läbi lugeda minu artikli, kus ma räägin Indigolastest ja nende iseloomudest. Selle artikli leiad SIIT. Seal olen välja toonud faktid, mis viitavad sellele, kas sa oled Indigolapsena sündinud või mitte. Head avastamist!

 

Kuid siiski, kui sul tekib küsimus, kes on Indigohinged, siis lühidalt kokkuvõtvalt võib öelda, et need on hinged, kelle ülemaailmseks eesmärgiks on maailma tervendada ja lasta sellel terveneda. Indigod on siia sündinud sellepärast, et lasta maailmas muudatustel tekkida ja ära lõhkuda vanu struktuure. Indigohinged on needsamad hinged, kes on eelnevalt siin maailmas eksisteerinud, kuid tänasesse ellu on nad sündinud suurema eesmärgiga.

 

Lühidalt öeldes on Indigohingedena sündinud vägagi mässumeelsed, loomingulised, vanade seaduste ja tavade vastased, suhteliselt kõrge egoga või isikliku "mina" suhtumisega, tugeva intuitsiooniga, tundlikud ja küllaltki jõulise natuuriga.

 

Tuletan meelde ka selle, et miks üldse Indigod siia on saadetud, ja tegelikult neid veel sünnib ka juurde ning seda pidevalt. Maailm on muutumise äärel ning selleks, et muudatusi sisse tuua, mis oleks meie kodule ehk Maale kasulikud, on meil vaja inimesi, kes muudaksid suhtumist meie Maasse. Indigod on ühed tervendajad, kellele antakse eesmärk maailma paremaks kohaks muuta, kuid nende suurem töö on see, et nad laseksid teistel seda teha ehk Kristallidel, Vikerkaartel, Sinistel Kiirtel, Tähelastel ja väga paljudel teistel analoogse eesmärgiga hingedel. Kui sa oled Indigohing, siis ole uhke selle üle - sulle on antud päris suur eesmärk ja oskus maailma muuta.

 

See oli väike sissejuhatus sellele, kes on Indigo, kuid täna sooviksin ma pigem rääkida sellest, mis kaasneb Indigona olemisele. Indigod on väga mässumeelsed ja seda on nad põhjusega. Loomulikult selleks, et muuta maailma, purustada vanu struktuure ja vanu tõekspidamisi. See sama mässumeelsus toob kaasa Ingidohingele ühe suure isikliku katsumuse, milleks on melanhooliale, depressiivsusele ja isegi suitsiidile kalduvuse. See on kõikide Indigote ühine probleem, millega nad peavad pidevalt võitlema.

 

Ükskõik, millise eesmärgiga või hingetüübiga sa siia maailma sünnid, sulle antakse kaasa positiivseid ja negatiivseid laenguid. Ükski hing ei ole tasakaalus, kuna vastasel juhul ei saa ta enda õppetunde õpitud ja teatud energiad ei saaks temas võimenduda. Indigod on sündinud melanhoolse meelega ja seda ennekõike sellepärast, et nad oleksid kergelt ärrituvad. Sedasama ärrituvust on neil vaja selleks, et purustada vanu uskumusi. Nad on kergeltärrituvad nende kohtade peal, kus nad usuvad, et vanad õpetused teevad inimestele pigem liiga kui head. Seega on neil vaja ärrituvat meelt, et üldse midagi saaks muutuma hakata. Kuid Indigo suureks probleemiks on sisemise rahu leidmine ja stressiga võitlemine. See on nende isiklikuks probleemiks ja missiooniks - end pidevalt tasakaalus hoida.

 

"Sinine Aura loob melanhoolse meele"

 

Indigohinged on sündimisest saati sinise Auraga ehk nende Aura väliskihis eksisteerib väga palju sinist tooni. Mina suudan silmaga eristada inimeste hingetüübi ja seda juba tema Aura värvuse tõttu. Kuna mind ümbritsevad väga paljud Indigod (loomulikult ka sind ennast, kuna Indigod valitsevad hetkel maailma), siis on sinist värvust näha igal pool. Seesama sinine Aura annab neile vajaduse muuta maailma paremaks kohaks, andes neile vajaduse parema elu järgi. Samas see sama sinine Aura lõhub nende positiivsust. Nad ei suuda mitte kunagi olla südamest õnnelikud, kuid nad pürgivad sinna poole.

 

Indigohinged on alati tasakaalust väljas. Pidevalt üritavad olla õnnelikud, tegutsevad selle nimel, kuid neil tekib väga kergelt tujulangusi ja järsult tekib negatiivsus nende sisse. See on kõik sellepärast, et nende Aura on täidetud sinisega.

 

Auras on neil sinine toon kohe sünnist saati kaasa antud ka sellepärast, et nad suudaksid näha maailmas eksisteerivaid vigu. Sinine toon Auras suurendab analüüsivõimet ja seda nendel jagub.

 

Indigod valitsevad hetkel maailma, kuna nad lasevad vaikselt ja tasapidi uutel tervendaja hingedel sündida. Enne seda peavad nad näitama uutele hingedele, kui õudsaks kohaks on inimesed ise enda maailma loonud. Seepärast ka see melanhoolia. Seesama nukrus aitab neil peegeldada maailma koledaid külgi.

 

"Melanhoolia, depressioon ja suitsiidsed kalduvused"

 

Indigohinged on väga tundlikud negatiivsusele ja nad tihti lasevad liialt palju halba energiat enda Aurakehasse. Nad võtavad ülihästi vastu kriitikat, nad ei filtreeri seda. Kui sa oled Indigo, siis sa peaksid end ära tundma. Indigo varjab väga tõsiselt enda haavatavust, kuid tegelikult on ta meeletult nõrk just seestpoolt. Teised ei pruugi arugi saada, kuidas ta haavub.

 

Indigohingede probleemiks on melanhooliaga ja depressiivsusega võitlemine. Pidev võitlus sisemise minaga, ja kui lastakse sellel väga kaugele areneda, siis sealt võib välja kujuneda ka suitsiidne mõtteviis.

 

Indigod on väga haprad ja võivad väga kergelt langeda sõltuvuste küüsi. Alkoholi, tubaka, narkootikumide, liigsöömise, raha ja tehnoloogia sõltuvusse. Need on teemad, mida tuleks Indigol vältida, et enda stressitaset võimalikult madalana hoida. See on minu soovitus sinule, kui sa oled Indigo. Kuigi tõenäosus, et sa oled Indigo, on vähemalt 70 - 80%. Tuletan meelde - Indigod valitsevad maailma ja Indigotele meeldib müstika, seega on väga suur tõenäosus, et sina oled Indigo.

 

Indigod soovivad elus palju saavutada, nad seavad tihtipeale endale kümneid kordi kõrgemaid ootusi, kui nad suudavad ära täita. See on ka põhjus, miks Indigol tekivad pidevad tujulangused, kuna ta ootab alati endast palju rohkem. Pidevalt Indigo süüdistab iseennast probleemide pärast, mis tema elus eksisteerivad. Indigo võib enda kritiseerimisega, enda alla surumisega ja enda emotsionaalse "nüpeldamisega" väga kaugele minna. See kõik põhjustab talle stressi. Ehk Indigo teeb päris palju liiga iseendale. Seda kõike sellepärast, et ta on sündinud siia maailma muutma ja tal on kalduvus igas inimeses, olukorras ning sündmuses näha vigu. Seda kõike sellepärast, et asju parandada või lasta paremaks muutuda. See omadus on vajalik, samas temale endale kurnav.

 

Kõikidel Indigotel soovitan ma väga tõsiselt valida sõpru enda kõrvale. Indigod on ülitundlikud energia-vampiirlusele ja nende kõrval ei tohiks olla valesid inimesi. Indigo peaks ise välja sorteerima need inimesed, kes tema elu halvemaks muudavad.

 

Indigohingede stressi, depressiooni, melanhooliat ja suitsiidseid kalduvusi aitab tasakaalus hoida Küaniit ja Ioliit. Need kaks kristalli aitavad Indigol negatiivsusest välja tulla ning tema melanhooliat tervendada.

 

Miks ma selle siia kõik olen kirja pannud? Ma soovin, et Indigohing mõistaks, miks tal on pidevad tujude langused, miks ta on negatiivsusele nii tundlik ja miks depressioon on kerge tekkima.

 

Indigohinge jaoks on väga tähtis see, et ta tegeleks enda hinge tervendamisega. Selles maailmas saab ta päris palju "nüpeldada" ja selle käigus tuleb tal end hoida. Indigo peab väga palju iseendaga tegelema. Lasuriit on see kristall, mis kaitseb Indigot südamevalu, kriitika ja teistepoolse negatiivsuse eest. Lasuriit kaitseb ja Küaniit ning Ioliit tervendavad. Lasuriit on ka see kristall, mis aitab Indigohingel depressioonist välja tulla.

 

Üks suuremaid põhjuseid, miks Indigol tekib depressioon, on ka see, et ta kaotab ära elus õige sihi. Indigod tuuakse siia maailma sellepärast, et vanad struktuurid saaksid lõhutud. Kui ta läheb liialt kaasa "halli massiga" ehk vanade tavadega, siis karistuseks mängitakse tema ebastabiilsusega ja suurendatakse tema stressi. Seda sellepärast, et anda Indigole märku: "Sa oled vales kohas ja valede mõtetega, hakka end muutma". Indigod võivad langeda teiste mõjutuste pärast rajalt kõrvale ja sealt tekib ka depressioonile kalduvus. Indigotele väike nõuanne - ole alati sina ise ja ära tee asju sellepärast, et teistelt kiitust saada. Sa pead olema unikaalne, kui sa millesegi usud, siis praktiseeri seda.

 

Indigotel tekivad kergelt paanikahood, ärevushäired, nad on tihti närvivapustuse äärel ja paljudest neist kannatab pideva stressi all. Kui sa oled Indigo ja sa oled nende probleemide küüsis, siis järelikult sa liigud enda elus vales suunas. Kui hingele on antud eesmärk, siis peab ta saatusel laskma enda eesmärki täita. Kui ta blokeerib enda teekonda, siis saab ta karistatud. Antud juhul siis närvilisuse, stressi ja melanhooliaga. Indigo peab usaldama enda intuitsiooni, võitlema teiste inimeste kahjulike uskumuste vastu ja end hallist massist välja tooma. Lasuriit on ka see kristall, mis aitab Indigo hingel alati õigel teel olla. See on suunaja kristall, mis aitab antud saatuse ja eesmärgi suunas liikuda.

 

Selle artikliga soovin ma lihtsalt öelda seda, et Indigote negatiivsusele kaldumine on põhjusega neile probleemiks antud. Indigo peab mõistma enda hinge eesmärki ja alati seisma enda tõekspidamiste eest. Indigo peab enda uskumusi ka praktiseerima ja tema eesmärk on end pidevalt tasakaalus hoida.