Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga. Sodiaagi määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus teise tähtkuju tähed hakkavad päikest mõjutama, ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled üleminekusodiaak?

KAALUD JA SKORPION 19 - 26. OKTOOBER

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 19 - 26. oktoober, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 22. oktoobrit, siis sa oled Kaalud-Skorpioni mõjutustega ja kui sinu sünnikuupäev langeb 22.-26. oktoobri sisse, siis sa oled Skorpion-Kaalude mõjutusega. See tähendab seda, et sa kannad endaga teatud määral kaasas Kaaludele iseloomulikke jooni ja lisaks veel neid, mida on andnud sulle üleminek. Või sa kannad kaasas Skorpionile iseloomulikke jooni ning lisaks veel veidi Kaalude energiat. Lisaks kuulud sa täitsa eraldi sodiaagi alla, milleks on Kaalud-Skorpion.

Kui Kaalude sügav mõttemaailm ja Skorpioni otsekohene meel saavad kokku, siis seda hinge ei hoia mitte miski tagasi. Need, kes on sündinud Kaalud-Skorpioni sodiaagi all, nende hinged on ülimalt otsekohesed. Kui üldse võrrelda kõikide teiste sodiaakide ja sodiaagi üleminekutega, siis just nemad on seda kõige enam. Otsekohesus on väga vooruslik kuid samas ka väga saatanlik omadus. Oleneb täpselt olukorrast, kus otsekohesust kasutatakse. Kaalud-Skorpionil on vaja välja öelda kõik, mida ta täpselt sellel hetkel mõtleb ja tunneb. Kui ta tunneb armastust, siis väljendab ta seda ülevoolavalt, ja kui viha, siis seda ka nii, et kõik sellest teada saaksid.

Kaalud-Skorpion on väga kriitiline, kuid ta peab enda elu jooksul õppima seda kriitikameelt õigesti ära kasutama. Aus kriitika on vajalik, kui see teeb head, kuid alati see head ei too. Kui see hing suudab ise analüüsida, millal on õige aeg enda mõtteid välja öelda ja millal mitte, siis saab sellest omadusest üks tema tugevaim iseloomuomadus. Iseloomuomadus, mille pärast teised tulevad tema juurde head nõu saama.

Nagu ma olen ka eelnevalt sodiaakide üleminekute juures kirjutanud, on üleminekusodiaagid alati äärmuslikud. Selle poolest ei erine ka Kaalud-Skorpion. Tema äärmuslikkus on ülim otsekohesesus, mis võib sind motiveerida või purustada. Kui sa oled selle sodiaagi esindajaga suhtes, ta on sinu sõber või pereliige, siis õpi teda just sellisena võtma. Teda ei ole võimalik muuta ja ta tihtipeale ei saa ise ka aru oma terava keele olemasolust.

Vastupidav ja sihikindel. Kaalud-Skorpion kannab Kaalude oskust asju lahendada ja Skorpioni vajadust alati lõpuni välja minna. Neist kahest omadusest tuleb vastupidavus ja sihikindlus.

Kaalud-Skorpion on see, kes hoolimata olukorra raskusest läheb ikka lõpu poole ja naljalt alla andma ta ei hakka. Asi ei ole mitte kõrges enesehinnangus - kaugeltki mitte! Asi on selles, et ta ei suuda aru saada, kuidas oleks üldse võimalik millegi suhtes alla anda. Alati on võimalus enda tahtmist saada, ükskõik, mis see ka endaga kaasa toob ja millist teedpidi peab liikuma. See omadus on Kaalud-Skorpioni suur trump.

Positiivne või negatiivne? Kaalud-Skorpion on kerge kalduma ülipositiivsuse või ülima negatiivsuse poole. Tal ei ole keskteed. Kaalud-Skorpion võib hetkega muutuda ülituliseks ja hetkega üliarmastavaks. Kui see hing suudab ise näha elus pigem rõõmu ja headust, siis on tema elu ilus. Kui ta hakkab kurja nägema, siis ta näeb isegi sellist kurja, mis ei ole olemas, ehk ta hakkab endale halbu olukordi ette kujutama. See tuleneb Skorpioni impulsiivsusest ja Kaalude liigsest ülemõtlemisest.

Kaalud-Skorpion peab pidevalt tegelema sellega, et ta ei laseks mitte millelgi enda tuju rikkuda, ta ei tohi langeda iseenda seatud lõksu. Tema alateadvuses on väga õrnõhuke piir hea ja halva tuju vahel. Ta on pidevalt piirimail!

Sedasama tujude kõikumist aitab Kaalud-Skorpionil hoida ära Akvamariini kristall. Akvamariin on selle üleminekusodiaagi hea õnne ja tasakaalukristall. Kristall, mis peaks kindlasti tema elus eksisteerima.
Võrgutuskunsti ülim meister. Kaalude sodiaak on romantiline ja Skorpion on kirglik - sellisest kombinatsioonist tuleb välja ülim võrgutaja ja oma ala meister. Ta on inimene, kes oskab võrgutada oma pilgu, oma olemuse ja oma Auraga. Ta kohe kannab endaga sellist võrgutavat energiat kaasas, et raske on teda tähelepanuta jätta. Lisaks romantilisele võrgutusele suudab ta sellesama energia pärast kinni püüda enda ümber ka väga palju sõpru ja tuttavaid. Temas lihtsalt on midagi, mis paneb tema poole vaatama.

Kuid samas võib ta olla küüniline, omakasupüüdlik ja salakaval. Need on tema väga halvad omadused, mis võivad esile kerkida siis, kui ta on lasknud negatiivsel energial enda üle võimust võtta. Sellest ma kirjutasin ülevalpool.

Kaalud-Skorpion suudab enda meisterlike sotsiaalsete oskustega pehmeks rääkida ükskõik kelle, kui tal on selle jaoks piisavalt motivatsiooni.

Sodiaagi üleminek muudab teda mitmekülgseks. Kaalud-Skorpion on täpselt võrdselt müstiline ja ka materiaalne. Ta üritab pidevalt enda elus neis kahes valdkonnas tasakaalu luua. See on hing, kes ei suuda väga lihtsalt enda minevikku unustada. See on tema jaoks üks paras katsumus ja kui ta õpib end minevikust vabaks laskma, siis ärkab temas üles positiivne energia. Seesama positiivsus, mis saab olla ülivõrdes. Seega peab Kaalud-Skorpionid väga palju tegelema oma minevikuhaavade parandamisega.

Kaalud-Skorpionid on dramaatilised ja suured draama tekitajad. Kui midagi juhtub, siis nad tihtipeale võivad selle ka ülepaisutada või sellest tervele laiale ilmale teada anda. Nende teatraalsus ja vajadus end väljendada lihtsalt kerkivad esile.

On olemas kahte sorti Kaalud-Skorpioneid: nad on kas ülivõrdes laisad ja lohakad või ülivõrdes agarad ja perfektsionistlikud. Kes on see esimene pool, seda juhib negatiivne energia. Kes on teine pool, seda juhib positiivne vägi. Kui Kaalud-Skorpion peaks minu mõtteid lugema, siis sa saad ise aru, millise väega sa oled. Kas sul on vaja Akvamariini väge vaja või sa saad ise hakkama?

Lisaks kõigele sellele on Kaalud-Skorpion väga uudishimulik. Ta lihtsalt peab kõigega kursis olema, mille kohta ta on saanud veidigi informatsiooni. Ta ei lepi pooliku jutu või teemaga. Ta peab igat teemat kõikide erinevate nurkade alt analüüsima ning terviku kokku panema. Kõik peab olema selge.

Kaalud-Skorpion on suhteliselt pingeline isiksus, tema kõige nõrgem külg on närvisüsteem. Ta võib pidevalt närviline olla ja seda iseendalegi teadmata, miks. Teda saadab pidev rahutusetunne või ta on väga kergelt ärrituv. Sedasama energiat aitabki Akvamariin temas maandada. Sellepärast on see ka tema õnne- ja tasakaalukristall.

Kui Kaalud-Skorpion soovib olla õnnelik, siis ta peab eriti suurt tööd tegema siis, kui ta langeb negatiivsuse küüsi. Ta peab koheselt sealt välja rabelema. Kui ta suudab sellega toime tulla, siis kõik tema tugevad omadused annavad talle võimaluse seda elu õnnelikult elada. Tal on väga palju tugevaid külgi.

Kaaludele loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT ja Skorpionile mõeldud komplekti SIIT.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Päikesel, tähtedel ja teistel taevakehadel on nii palju mõjuvõimu meie Maa ning kõige siinse üle. Kui me sünnime, siis meie Aura jäädvustab endasse kogu selle energia, mis on parasjagu Maa peale erinevatelt taevakehadelt suunatud.