Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad teatud väge meie hinge ja Aurasse. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab selle, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa oled sündinud, kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ära selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

Sünnikuupäeva mõju inimese eluteele ja iseloomule on see, et see on osa inimese hinge tervikust. Et mõista täielikult, kes sa oled, siis sa pead kõik enda astroloogilised ja numeroloogilised näitajad kokku liitma ning nendest saad tõese vastuse. Kui näiteks astroloogilistes ja numeroloogilistes näitajates on iseloomujoonte kattumisi, siis need esinevad sinus eriti tugevalt, kui on aga väga palju erinevaid, siis oled tasakaalukam jne.

1. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 1. kuupäeval, siis sind saadab terve elu see number oma väega. See annab sulle iseloomuomadusi juurde ja lisab lisaväärtust sinu teistele numeroloogilistele ning astroloogilistele näitajatele.

Sinu sünnikuupäev on andnud sulle sünniga kaasa ühe korraliku energialaengu. See kuupäev muudab sind aktiivseks ja kohati isegi aktivistiks omadel konkreetsetel teemadel, mis sind väga huvitavad.

Sa oled sihikindel ja iseseisev. Kui sa oled sündinud ükskõik 1. kuupäeval, ükskõik, millisel kuul, siis sind saab nende kahe iseloomustava sõnaga kokku võtta. Need on peamised omadused, mida see sünnikuupäev endaga kaasas kannab. Sihikindlus on kõikjal, kuhu kuulub sinu süda või huvi. Kui sa oled leidnud enda jaoks midagi, mida sa soovid saavutada või luua, siis sa lihtsalt teed selle ära.

Iseseisvus on teine oluline iseloomujoon 1. kuupäeva puhul. Vajadus olla iseseisev ei eksisteeri sinu sees, kuna iseseisvus on su jaoks nii loomulik iseloomujoon, et sa ei pea selle poole pürgima. Sa lihtsalt oledki iseseisev. Sinu oskus olla alati iseenda juht, tegutseda üksinda ja omamoodi on sinu tugevus, millega sa inspireerid teisi inimesi enda kõrval. Sihikindlus ja iseseisvus on need omadused, mida tuleb sul teistele edasi anda, õpetada ning inspireerida teisi inimesi neid iseloomujooni endas esile tooma. Sihikindlus ja iseseisvus on ühed raskemad õpitavad oskused, seetõttu pead sina olema see, kes aitab teistel selliseks saada. Isegi kui sa teadlikult ei õpeta ega inspireeri enda kõrval olevaid inimesi, juhtub see alateadlikult ja iseenesest. Inimesed, kes põgenevad selle eest, et saada sihikindlaks ja iseseisvaks, näevad sinu tugevaid külgi sinu ülbema poolena. Kuid see on juba nende asi, sina lenda ikka valguskiirusel edasi.

Sa tead, et sul on võimalik enda saatust juhtida. Ja kui see ei ole võimalik, siis sa haarad ohjad enda kätte. Kui sa oled sündinud 1. kuupäeval, siis sa tead seda, kui oluline on enda elu juhtida, ise majandada, planeerida, liikuda enda soovitud tulemuse poole, tajuda enda tulevikku ette ja korrigeerida seda, kui näed enda poole ohtu liikumas. Sa armastad saatust liigutada, seda korrigeerida ja juhtida. Sinus on olemas tugevad liidriomadused ja need kajastuvad paljudes sinuga seonduvas, sinu mõtetes, tunnetes ning tegudes. Saatust on võimalik muuta teatud tasandil, selle võimaluse kasutad sa ära. Kui sulle midagi ei meeldi, siis sa teed nii, et see kas muudaks enda nägu sinu elus või sa liigud sellest hoopis eemale.

Liidriomadused, mida number 1 endaga kaasas kannab, võimaldavad sul enda elus võtta otsuseid vastu väga kiirelt. Tihtipeale ka raskeid otsuseid, mida teised inimesed ei julgeks vastu võtta. Sa oled ikkagi 1. sünnikuupäev, sa pead teistele teed näitama. Otsuste tegemine on vajalik. Kui tekib hetk, kus sa ei ole jõudnud seda veel teha, siis sa analüüsid, genereerid ja pühendad end otsuse langetamisse. Otsus tuleb teha, maksku mis maksab. Sa ei saa ju anda saatusele võimalust ebameeldiva üllatuse kinkimiseks. Elus tuleb mängida ja võidavad need, kes julgevad riskida. Sina julged riskida.

Sinu magnetiline iseloom kutsub teisi inimesi sinu poole. Kui sa oled 1. kuupäeval sündinud, siis sa tead, et kuhu sa ka ei läheks, sa lihtsalt leiad endale uusi tuttavaid ja inimestega sotsialiseerumine ei ole raske. See ei ole raske sellepärast, et sa kiirgad midagi, mille poole teised soovivad tulla. Sa ise ei pruugi tahta tutvust luua, kuid sinuga seda tehakse. Kuna sa oled 1. kuupäeval sündinud ehk inimene, kes on iseseisev, siis sa ei vaja tihtipeale seltskonda. Kuid seltskond valib sinu. Tegelikult on sellel ka põhjus olemas, miks see magnet eksisteerib. Sa kiirgad enesekindlust, ambitsioonikust, laia mõttemaailma ja see on lummav. Kuid sinu sünnikuupäeva number kiirgab ka vajadust olla iseendaga, üksinda, omaette, kuid mitte üksik. See tähendab seda, et sa võid tihtipeale tunda, kuidas sa soovid ainult iseendaga aega veeta, mitte kõigi teistega. Kui sa pole saanud kaua aega suurest rahvahulgast eemale, kaotad sa tasakaalu. Seda teades hüppa pidevalt seltskonda, sellest välja ja siis uuesti seltskonda. Kui sa oled piisavalt intuitiivne, siis sa ehk juba teedki nii ning tunned end siinkohal ära.

Sinu südikus ja tugev iseloom on üheaegselt nii sinu trump kui ka nõrgim külg. Inimesed armastavad sinu tugevaid iseloomujooni, kuid on ka neid, kes võtavad seda ohuna ja loovad sinust negatiivse arvamuse. Nad kas armastavad sind, on sinu sõbrad või nad ei salli sind. See on 1. kuupäeval sündinutele kindlasti tuttav. Kuid sina ei tee selleks mitte midagi teadlikult. Sa oled sina ise, nii ehe kui võimalik. Oleneb, kes sind tõlgib. Kas ta näeb sinu võlu või kardab seda. Kes näeb, see kõnnib sinuga sinu elurajal kaasas. Kes kardab sinu südikust ja tugevat iseloomu, see loob sinust oma peas koletise. Kuid sa ise ei hooli sellest, ja seni kuni on nii, seni ei ole sellel vahet.

Sulle meeldib inimesi aidata, sul on olemas palju tarkusi ja teadmisi, kuidas elus hakkama saada. Seetõttu liiguvad väga paljud sinu poole, et abi saada. Kui keegi vajab abi, siis sa võtad seda kui missiooni, mis tuleb lõpuni viia. Kes siiralt abi soovib, see saab hea tulemuse. Kes ei julge muudatust ellu viia, see võib tunda sinu poolt domineerimist.

Pidevad muutused, elus edasiliikumine ja ambitsioonide täideviimine on sinu teema. Sa oled rahutu siis, kui sul ei ole eesmärki, mille poole liikuda, kui sul ei ole suurt "teemat", mille kallal tööd teha. Sa vajad tegevust, tegevus hoiab sind elus. See on ka põhjus, miks sa muutud rahutuks, kui midagi on korda saadetud ja kohe pole ees uut tegevusplaani. Soovitus sulle - haara alati kinni ideedest ja ambitsioonidest, kui sul selleks aega on. See on sinu elu kütus.

Lisaks kõigele sellele meeldib sulle oma teadmisi rakendada ja nendest midagi luua. Sa absoluutselt ei salli teadmisi ja tarkusi, mida ei rakendata ega praktiseerita. Sinu jaoks on see raisatud tarkus ja raisatud informatsioonivahetus. Kui sa näed, et nii tehakse, siis sa ei soovi seda mõista.

Sa oled küllaltki jäärapäine, kui sa oled endale seadnud mingi sihi ja sa pead õppima teiste inimeste nõuandeid kuulama. Sul on raske seda teha, kuna sa oled harjunud ise looma ja enda teed sillutama. Kuid alati ei pruugi kõrval olevate inimeste ideed ja soovitused olla nõrgemad, kui sinu enda omad. Sul tuleb ära õppida see, millal need soovitused on väärt, millal mitte. Kui sa oled selle oskuse selgeks õppinud, on sul endal lihtsam, ja ka see parandab sinu läbisaamist oma lähedastega.

Sul on olemas kõik selleks, et olla edukas nii vaimsel kui ka materiaalsel tasandil. Sul on olemas väga suured eelised midagi enda elus saavutada, olgu see vaimne või materiaalne. Oleneb, milline pool sinus on olulisemal kohal, kas hingeline või maine. Sul on olemas piisavalt palju südikust, enesekindlust, iseseisvust ja teotahet, et enda ellu edu tuua. Sa pead hoiduma laiskusest, mis võib sind tabada väga ootamatult. Selle sünnikuupäevaga käivad sellised hetked kaasas. Kui sa tead, et nende hetkedega võib kaasa minna vaid kord kuus, heal juhul kaks korda, siis ei vii need sind eksiteele. Hoidu kolmandast korrast.

Edukaks olemiseks on sul vaja elada enda ideede ja inspiratsiooni järgi, leida üles konkreetsed sihid, mille kallal tööd teha. Tasakaalus 1. kuupäeval sündinu teeb enda asja ära ja teeb seda hästi. Tasakaalutu 1. kuupäeva esindaja jagab igale poole enda energiat ja ei saavuta seda suurt midagi. Ole tark ja vali enda sihid.

Suurejooneline lahkus. Kui sa oled sündinud 1. kuupäeval, siis sinu jaoks ei ole mitte mingisugune probleem olla suurejooneliselt hea kellegagi, keda sa armastad või kes on näidanud sinu suhtes austust välja. Kui armastus liigub sinu poole, siis sa jagad seda tagasi. Selle sünnikuupäeva tasakaalutu esindaja on ihne ja ei jaga midagi iseendast välja. On olemas äärmuslikkus, kummal pool oled sina? Ma ei soovita negatiivsele poolele kalduda, kuna see blokeerib ära karmaatlise õnneenergia. Kui sa ei jaga, siis sa ka ei saa elult midagi. Seega need, kes on suurejooneliselt lahked, nende ellu ka saabub head õnne ning võimalusi.

Kõige olulisemad aastad sinu elus on 19., 28., 39. ja 56. eluaasta. Need aastad kasvatavad sinu hinge, korrigeerivad sinu mõttemaailma ja kannavad kaasas suuri võimalusi. Kõik Lõvid, kes sinu ellu saabuvad, on seotud sinu eelmiste eludega. Nad on sealt pärit ja nad on naasnud selleks, et lõpetada või jätkata sinuga koos teievahelist eesmärki. Tervise poole pealt on kõige tähtsam hoolitseda oma silmade ja selgroo ning seljalihaste eest. Sinu õnnekristall Aqua Aura aitab sul elus õnne leida ja sind tervena hoida.

Sinu sünnikuupäeva järgi on sinu õnnekristalliks Aqua Aura. Seda kristalli tasub sul terve elu enda kõrval hoida, see toob sinu ellu head õnne, õnnestumisi, elujõudu ja inspiratsiooni. Aqua Aura tekitab sinu ellu suhteõnne, armastust ja üleüldse head energiat. Kristall, mis aitab sind eemal hoida tasakaalutust olekust ja hoida sind alati sinu õigel saatuse teel. See on sinu elus toetavaks kristalliks, aidates sul luua seda, mida sul selles elus on vaja luua.

Väga kasulik on seda kristalli kanda elu jooksul periooditi, veelgi kasulikum on seda hoida isiklikus sünnikristallide laekas.

Sünnikuupäeva esimene number räägib nii mõnegi olulise asja sinu kohta, numeroloogia on antud selleks, et sa suudaksid iseennast paremini mõista!

Et mõista täielikult iseennast, selleks tuleb kõiki enda astroloogilisi ja numeroloogilisi näitajaid koos vaadata ning analüüsida. Õpetuse, kuidas seda teha, leiad SIIT.