Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku sodiaak?

NEITSI JA KAALUD 19. SEPTEMBER - 26. SEPTEMBER

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 19. september - 26. september, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 23. septembrit, siis sa oled Neitsi Kaalude mõjutustega. Kui sa oled sündinud peale 23. septembrit, siis sa oled Kaalud Neitsi mõjutustega.

Ülemineku ajal sündides kannad sa enda sodiaagile iseloomulikke omadusi ja lisaks sellele ka üleminekul saadud omadusi. Seega kokkuvõtvalt võib öelda, et sa oled kas lisaväärtustega Neitsi või Kaalud.

Vahel võib üleminek toimuda ka päev varem või hiljem, vastavalt sellele kuupäevale, millal üleminek tavaliselt toimub.

"Võlu ja ilu loojad"

Neitsi ja Kaalude üleminekul sündides ühinevad nende kahe sodiaagi väed. Üheks väeks, mis sellel perioodil sündinu endaga kosmilistest mõjutustest kaasa on saanud, on vajadus enda ümber ilu ja võlu luua. Neitsi-Kaalud on inimene, kellele väga meeldib, kui teda ümbritseb luksus, kaunid esemed ja sära. Selle sodiaagi üleminek annab inimese hingele vajaduse ilu näha ja seda nautida. Väga paljud inimesed, kes on selle sodiaagi ülemineku ajal sündinud, kannavad endaga kaasas ka kunstilisi oskuseid. Nendes inimestes on teistega võrreldes tavapärasest rohkem loomingulisust ja vajadust end loominguliselt väljendada. Isegi kui saatus ei ole rikastanud seda hinge mõne artistliku oskusega, on selle inimese sees siiski vajadus end ümbritseda kaunite asjadega. Seega ka selle inimese kodune keskkond võib olla täidetud erinevate väga huvitavate elementidega ning temas võib eksisteerida loomulik sisekujundaja.

"Inimeste tõelise pale nägemine või mitte nägemine"

Neitsi-Kaalud märkab kõike seda, mida näiteks inimene endast välja peegeldab, kuid tal võib puudu jääda intuitsioonist, mis ütleb talle, kas see ilu, mida näidatakse, on ka sees pool olemas. Selle sodiaagi ülemineku üheks õppetunniks on õppida ära tajuma seda, millest inimene tegelikult valmistatud on. Tuletades endale pidevalt meelde, et kõik mis särab ei ole kuld. Sellel inimesel, kes on sellel üleminekul sündinud, on teistega võrreldes raskem ära tuvastada kahjulikke inimesi. Seda sellepärast, et kahe sodiaagi ühinemisel tekib vägi, mis suunab inimese hinge silmadega hindama. Kuna nende kahe sodiaagi üleminek põhjustab sellist energiat, siis ma soovitan Neitsi-Kaaludel enda lähedal hoida Oonüksi kristalli. Oonüks on see kristall, mis õpetab inimesele pahatahtlikkust märkama ja see ka õpetab ridade vahelt lugema. Oonüks on kasulik kristall neile, kes on sündinud Neitsi ja Kaalude ülemineku sodiaagil. Aidates tugevdada intuitsiooni ja suurendada oskust inimeste tõelist palet näha, blokeerides ära selle sodiaagi üleminekul tekkinud intuitiivseid probleeme.

Kui Neitsi-Kaalud soovib enda elus olla edukas, siis ennekõike peab ta mõistma, et inimesi ei tohiks mitte kunagi hinnata selle järgi, millised nad välja paistavad. Lisaks sellele peab Neitsi-Kaalud tasakaalu hoidma ka selle koha peal, et ta iseennast piinama ei hakkaks. Piinama selles mõttes, et endale liiga kõrgeid standarde peale ei hakkaks panema. Sellel sodiaagi üleminekul on omane end kritiseerida, pidevalt ennast paremaks muuta, kuid seda üleliigselt. Tekitades endale sellega enesekindluse probleeme. Seda sellepärast, et teiste arvamus läheb liiga palju korda. Soovitus sellele sodiaagi üleminekule on see, et ela ennekõike iseendale ja tee ennast selliseks, milline sa ise soovid olla. Mitte selliseks, milliseks teised soovivad sind näha.

Oonüks aitab ära blokeerida ka selle, et kuulujutte, klatši ja teiste inimeste isiklikku arvamust ei võtaks ta teiste inimeste puhul tõsiselt. Oonüks suunab Neitsi-Kaalusid ise otsustama, millise inimesega või millise situatsiooniga tegemist on.

"Head suhtlejad"

Neitsi ja Kaalude sodiaagi üleminekul ühinevad nende sodiaakide väed, milleks on oskus väga intelligentsel tasandil inimestega suhelda ning Kaaludele omane oskus inimestega meeldiv olla. Neitsi-Kaalude trumbiks on oskus inimestega suhelda, meeldiv olla, väga huvitav jutukaaslane olla ja sellel sodiaagi üleminekul on oskus alati end jututeemasse sulanduda.

Neitsi-Kaalude vägi peitub nende suhtlemisoskuses. Kui on vaja midagi saavutada, siis tuleb lihtsalt rääkima minna ja enda ihaldatud tulemuseni läbi selle jõuda. Neitsi-Kaalud võivad sind pehmeks rääkida siis, kui sa isegi oled endale täiesti kindlaks võtnud, et sa ei ole äraräägitav. Neitsi-Kaalud on väga tugevate sotsiaalsete oskustega ja tema hingele sobib töö, kus ta saab suhelda, korrigeerida, suunata ja inimestega tööd teha.

Kuna sodiaagi üleminekud kannavad endaga kaasas tasakaalutuid energiaid, siis aeg-ajalt löövad ka selles sodiaagis energiad pea peal kokku. Neitsi-Kaalude tasakaalutu oleks väljendub nende äkilistes tuju muutustes. See sama tuju muutus võib end väljendada inimeste peale hääle tõstmisega ja seda sellepärast, et lihtsalt ollakse pinges või närviline. Seega muidu väga meeldiv ja hea suhtleja võib ühel päeval vale jalaga voodist välja astuda ning enda halba tuju äkilistes vihapursetes väljendada.

See sama äkiline energiate muudatus võib Neitsi-Kaaludes tuua esile ka pideva enesekindluse ja ebakindluse vahetuse. Ühel hetkel ülimalt enesekindel, motiveeritud ja inspireeritud. Teisel hetkel ebakindel ja selle ülivõrdes. Nagu ma eelpool ka mainisin, et sodiaagi üleminekud ei ole mitte kunagi tasakaalus.

"Tervisele suunatud mõttemaailm"

Neitsi-Kaaludele on omaseks pidevalt muretseda iseenda ja ka pereliikmete tervise pärast. Tal on Neitsi üliaktiivelt analüüsiv meel, mis on kokku liidetud Kaalude hirmudega. Sellest tuleb välja selline inimene, kes pidevalt üritab jälgida enda keha ja hinge seisundit. See on hea ja tervislik senikaua, kuni ei hakata ülemuretsema ning vale diagnoose iseendale määrama. See oht on selle sodiaagiga olemas. Neitsi-Kaalud võib väga kergelt iseennast endast välja viia juba sellepärast, et mõne valu pärast diagnoositakse iseendale suuremat sorti haigus kallale. Samas annab see vajadus enda tervist pidevalt jälgida Neitsi-Kaaludele vajaduse ka end pidevalt tervislikemale režiimidele suunata. Ühte pidi on see hea omadus, teistpidi võib see tasakaalust välja minna ja kahjulikuks muutuda.

See sama ülim tervise poole suunatud meel teeb tegelikult Neitsi-Kaaludest väga hea ema või isa. See sama omadus annab oskuse märgata enda laste vajadusi, neid aidata ja neid tervendada. Laste tervis ja elu on ema-isa vastutada. Neitsi-Kaalud saavad väga hästi hakkama oma laste üles kasvatamisega. Nendel on oskus enda lähedasi tervendada.

"Materialistlik meel"

Neitsi-Kaalude üleminekul tekib energiatevoog, mis annab inimese hingele loomuliku materialistlikkuse, mis tähendab seda, et hoolimata soovist olla veidigi vähem materialistlik ei ole see selle sodiaagi ülemineku inimeste puhul võimalik. Materiaalsus on tähtsal kohal, selles valdkonnas peab hästi minema ja luksus on alati teretulnud selle sodiaagi ellu. Kuid mida saab Neitis-Kaalud teha, on see, et blokeerida iseendas ära küünilisuse ja ahnuse. Omadused, mis võivad esile kerkida. Materialistlik meel on senimaani tervislik, kui seda energiat kasutatakse enda elu paremaks muutmisel ilma selleta, et teised peaksid selle pärast kannatama. Neitsi-Kaaludele soovitan ma teha elu jooksul palju erinevaid materiaalsusele suunatud maagiaid/rituaale, kuna need lähevad kiiremini teele ja täide. Samas aitavad need tegevused taandada ka ahnuse energiat. Kui kristallidega teha maagiat, siis need suunavad inimese hinge väga tervislikult materiaalsusesse suhtuma. See sama materialistlik meel, mis selle sodiaagi üleminekuga kaasas käib, annab tegelikult sellele inimesele oskuse tööd teha ja alati enda ellu tööd ka leida.

"Ülivõrdes perfektsionism"

Neitsi ja Kaalude energiate ühendamine toob välja Neitsite perefektsionismi ning Kaalude oskuse vigu näha. Sellega seoses loob nendel inimestel, kes on sündinud sellisel ajavahemikul, ülim perfektsionism. Selline perfektsionism, et kõik, mis segab, tuleb võimalikult ideaalseks muuta. Neitsi-Kaaludel on oma kiiks, milleks on pidev vajadus asju täpselt nii teha, kuidas ta on endale pähe võtnud. See sama iseloomuomadus võib teda päris tugevalt seestpidideslt ära süüa, kuna ise tekitatakse endale lisakohustusi ja pinget. Kõik peab olema ideaalne ja kui ei ole, siis Neitsi-Kaalud lihtsalt muudab selle ideaalseks. Enne ei saa rahulikult maha istuda, kui on saavutatud ihaldatud tulemus.

See sama ülim perfektsionism ei lisa Neitsi-Kaalude suhtesse midagi head, kui ta ei kontrolli iseennast. See sama perfektsionism võib tunduda teisele poolele vingumisena ja ahistamisena. Kui Neitsi-Kaalud soovivad enda kaaslasega olla heas suhtes, siis ennekõike peab ta mõistma, et enda ideaalini jõudmiseni ei tohi ta ära kasutada enda lähedasi ning neid perfektseks muutma. Kui Neitsi-Kaalud suudab enda peas aru saada, et ainult tema on nii idealistlik ja teised on vabamad sellel teemal, siis on ka suhted igas suunas tal paremad.

Neitsi-Kaaludel on olemas väga head omadused olla liider, juht ja edukas inimene. Neitsi-Kaalud peavad end eemale hoidma klatšist, teistele enda idealistliku meele peale surumisest ja tegelema enda intuitsiooni tugevdamisega. Sellisel juhul on ka edu garanteeritud. 

Kaaludele loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT ja Neitsi kristallikomplekti SIIT.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."