Panin numeroloogia põhjal kirja erinevate sünnikuupäevade edu saladused. See on kõigile neile, kes soovivad enda karjääri edukamaks muuta või kes soovivad luua midagi unikaalset, ainulaadset ja ka ettevõtteid.

Siin on sinu positiivsed ja nõrgad küljed, mis sinu sünnikuupäev on sulle kaasa andnud.

SÜNNIKUUPÄEV 1, 10, 19 ja 28 - KÜLLUSEMAGNETIT OMAV HING

Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Päike ja Lõvide sodiaagid, hoolimata sellest, mis kuus nad on sündinud. Kõige jõulisem kombinatsioon on selle numbri kandja, kes on sündinud Lõvi tähemärgis, mis teeb temast eriliselt võimsa inimese. Need neli numbrit on numeroloogias sünnikuupäeva numbritest kõige võimsamad töötegijad. Inimesed, kellel on ääretult palju antud jõudu, tahtmist, iseseisvust, analüüsivõimet ja energiat. Inimesed, kellel on kõige suurem tõenäousus ükskõik millise ettevõtmisega materiaalset edu saavutada.

Kõigil, kes on nendel kuupäevadel sündinud, on suurem tõenäosus olla antud elus juhtival positsioonil, olgu siis selleks töödejuhataja või ettevõtte omanik. Iseasi, kuidas selle numbri kandja oma energiat ära kasutab, kas ta siis langeb mugavuste küüsi ja kaotab ambitsioonikuse või võitleb ennast kõrgele. Igatahes õnne on neile neljale numbrile kõige rohkem antud ja seda soovitan ära kasutada. Selleks peab selle numbri kandja leidma oma õige elukutse ja kui ta selle leiab, on ta ka õnnelik. Nende numbrite suureks elu eesmärgiks on saavutada isikupärasus ja nad ei kannata seda, kui neid õpetatakse elama.

Õpetus neile numbritele on see, et nad väärtustaksid ka teiste loomingut või tööd, nii suudavad nad iseenda positiivset energiat säästa. Kuna number 1, 10, 19 ja 28 on väga lahked inimesed, siis nad ei tohiks endast liialt palju välja anda. Tööedu õnnetalismanideks numeroloogia põhjal on KRÜSOPRAAS ja TIIGRISILMOONÜKS aitab neid, kellel on kadunud motivatsioon või kes ei suuda iseennast erialaliselt leida.

SÜNNIKUUPÄEV 2, 11, 20 ja 29 - INIMESTE AITAMINE

Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Vähi sodiaak, hoolimata sellest, mis Kuus nad on sündinud. Kõige suuremat rahu armastav hing on aga Vähi sodiaagi all sündinud selle numbri kandjad (näiteks 11.07.89). Nende numbri kandjad vajavad stabiilsust ja teiste heakskiitu. Töö on edukas vaid siis, kui inimesed tema kõrval väärtustavad tema panust. Kõige paremini sobivad töökohad on inimeste aitamine, hooldamine, tervendamine, meditsiin, loomadega tegelemine jne. Kõik erialad, mille põhieesmärk on teiste abistamine.

Ainuke viis, kuidas selle numbri kandja endas selgusele jõuab ja enda õige tee leiab on see, et tal oleks selja taga armastav perekond. Üldiselt on nendel inimestel esmaseks eesmärgiks luua kodu ja alles seejärel hakata karjääri tegema. Kui need eesmärgid on aga vahetusse läinud, siis võib selle numbri kandja tunda pikka aega pidevaid kõhklusi oma eriala osas ja töö tegemisel võib tekkida sisemisi pingeid.

Õpetus neile numbritele on see, et nad leiaksid piisavalt palju enda jaoks aega, kas siis puhkamiseks või enda hobidega tegelemiseks. See on tähtis, et nende numbrite kandjad oleksid positiivsed ja suudaksid olla oma erialal püsivad. Vastasel juhul võivad nad hakata pendeldama ühelt töölt teisele. Tööedu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on TSITRIIN ja KALKOPÜRIITSUITSKVARTS aitab lahti saada kõhklustest ja suunab edasi õigele rajale, kui sellelt on maha kaldutud.

SÜNNIKUUPÄEV 3, 12, 21 ja 30 - MEELELAHUTUS

Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Amburi sodiaak, hoolimata sellest, mis tähemärgi all nad on sündinud. Kõige asjalikum karjääriinimene on aga see, kes on ka tähemärgilt Ambur (näiteks 12.12.76). Nende numbrite all sündinud saavad oma numbriga kaasa eduvõimaluse erinevatel aladel, mis on mõeldud inimeste meelelahutuseks. Olgu siis selleks restorani pidamine, poe omamine, jõusaali või mõne teise ettevõtte rajamine. Ainuke asi, mida nad reaalselt vajavad, et olla edukad, on ambitsiooni hoidmine. Nad on kergekäelised laskuma igavusse, mis kaotab ära nende motivatsiooni. Selleks, et motivatsioon oleks pidevalt olemas, on vaja nende kõrvale kedagi, kes tõukaks neid pidevalt tegutsema. Kui neil on selline kaaslane, siis on edu jaoks kõik võimalik.

Õpetus, mida nad peavad jälgima peale selle, et nad oleksid pidevalt motiveeritud, on see, et neil on vaja reaalseid kogemusi oma eriala jaoks. Seega nad peavad käima end palju koolitamas ja enda erialase maailmaga tutvumas, et olla edukad. Vähene kogemuste puudumine võib viia nende ettevõtmised allamäge. Tööedu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on KARNEOOL, mis aitab motiveerida ja TIIGRIRAUD, mis aitab järjepidev olla. Enda eriala aitab leida MÄEKRISTALL.

SÜNNIKUUPÄEV 4, 13, 22 ja 31 - STABIILSED TÖÖTAJAD VÕI TÖÖANDJAD

Neid numbreid mõjutab kõige rohkem Veevalaja sodiaak, hoolimata sellest, mis kuus nad on sündinud. Kõige turvalisemat pinda ja konkreetseid piire vajav inimene. Olgu siis konkreetne piir palganumbris või töökohas. Nad valivad endale alatihti töö vaadates, kas seal on ka tulevikku kümne aasta pärast ja nad ei armasta juhutöid. Ideaalses maailmas töötaksid nende numbrite kandjad ühe konkreetse eriala peal terve elu ja kui nad selle saavutavad, siis sellest tuleb ka edu. 

Sobivad erinevad töökohad, mis on seotud raamatupidamisega, korrahoidmisega, juriidikaga, ja erinevad erialad, mis on seotud konkreetsete faktide tagaajamisega. Neil numbritel on kõige enam antud loogilist mõtlemist ja oskust seda erialaliselt rakendada. Juhul kui nad ei leia endale õiget eriala, siis tekib neile uus missioon, milleks on kodu loomine ja perekondliku elu stabiilsemaks muutmine. Olgu siis selleks perekonnaks ainult tema enda lähedased või sõprade elud. Neil on vajadus luua korda ükskõik millises aspektis.

Õpetus neile numbritele on see, et nad leiavad iseendas rahu, kui nad lasevad teistel inimestel olla need, kes nad olla tahavad. Nende õppetunniks on see, et nad ei tohiks teiste valikuid liialt kritiseerida ja peaksid arvestama sellega, et kõigil on oma nõrgad küljed. Kui number 4, 13, 22 ja 31 on mõnes aspektis väga tugevad, siis nad eeldavad, et ka teised oskavad seda, ja kui nad näevad vastupidist, siis nad ei suuda seda mõista. Tööedu õnnetalismanideks numeroloogia põhjal on PÜRIIT ja TIIGRISILMMUST OBSIDIAAN aitab neil iseennast üles leida ja mõista, mida nad elult soovivad.

SÜNNIKUUPÄEV 5, 14 ja 23 - MULTIFUNKTSIONAALSED ETTEVÕTJAD

Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Kaksikute ja Neitsi sodiaagid, hoolimata nende enda tähemärgist. Kes aga on sündinud ka Kaksikute või Neitsina, omab eriliselt palju jõudu olemaks mitmekülgne töötegija. Inimesed, kes suudavad ülimalt edukalt omada mitut ametit korraga terve elu vältel. Neile, kes on nende numbrite all sündinud, soovitan alatihti teha mitut asja korraga.  Nendele numbritele ei saa konkreetseid erialasi anda, kuna nad võivad kõiges edukad olla, kui ainult laiskus või püsimatus neid rajalt maha ei võta.

Õpetus. Hoolimata mitmekülgsest iseloomust on nendel numbritel kõige rohkem vaja jälgida seda, et nende tööd saaksid tehtud ja tööasjad ei jääks kahe silma vahele. Vastasel juhul võivad nende loodud karjääriredel tõsiselt lagunema hakata, seega viib pidev korrektsus ja järjepidavus eduni. Tööedu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on PILTJASPIS, SMARAGD ja FUKSIIT. Iseenda leidmine ja enda erialavalikule kindlaks jääda aitab MUST TURMALIIN.

SÜNNIKUUPÄEV 6, 15 ja 24 - KOOSTÖÖTEGIJAD JA IDEEDE GENERAATORID

Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Kaalude ja Sõnni sodiaagid, hoolimata sellest, mis tähemärgi all nad on sündinud. Kõige ideaalsema kombinatsiooni teevad need numbrid aga Kaalude ja Sõnni tähemärgi all sündinutele, nendel on eriliselt tugev anne luua süsteeme, millest võivad sündida edukad ettevõtmised. Ainukeseks probleemiks võib tulla ülimalt suur jäärapäisus, mis ei lase muuta negatiivseid aspekte positiivseks ehk nad ei kuula hästi teiste nõu, isegi mitte oma lähedaste arvamust. Kui nad muutuksid paindlikumaks, siis oleks neil võimalus ülimalt suurele õnnele, mida suudaks luua nende enda osavus. Nad on loojad, aga mitte juhid, seega on nende kõrvale vaja alati kedagi, kes aitaks nende osavat meelt teostada ilma suuremate tagasilöökideta - sobivad ideaalselt kokku number 1, 10, 19 või 28-ga ühist ettevõtmist looma.

Õpi õigel ajal märkama seda, et asjad on allamäge minemas ja kutsu keegi endale appi või jaga visiooni. Kui seda suudetakse märgata, siis tuuakse number 6, 15 ja 24 katastroofist välja. Ehk nende numeroloogia annab võimaluse kõrgelt lennata või kõrgelt kukkuda. Tööedu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on tavaline AHHAAT koos TIIGRISILMAGA. Parema erialase intuitsiooni välja arendamiseks aitab neid KULLISILM.

SÜNNIKUUPÄEV 7, 16 ja 25 - AINULAADSED MÕTLEJAD JA TEADUSEHINGED

Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Kalade sodiaak, hoolimata sellest, mis tähemärgi all nad on sündinud. Kõige edukamaks võib saada see, kes on sündinud Kalade tähemärgi all. Nendel numbritel on antud võimalus olla edukas väga spetsiifilistel ametitel, kus on vaja palju loogikat ja analüüsivõimet. Võivad olla väga edukad infotehnoloogias, keemias, füüsikas, teaduses ja erinevates ametites, kus on vaja midagi edendada või paremaks arendada.

Et need numbrid leiaksid enda eriala, on neil vaja väga turvalist lapsepõlve või sidet oma vanematega. Kui see osa saab täidetud, siis nendele ei anta karmaatilisi blokke enda ande arendamiseks. Sobivad üksinda töötama ja ei salli kellegi alluvuses või käsutuses olemist. Ideaalsed töötegijad vaid siis, kui neid keegi ei häiri ega sega.

Õpetus on see, et nad peavad õppima teistega suhtlema ja iseenda visioone edasi andma. Kui nad soovivad edukad olla, siis nad peavad iseenda sees leidma võimaluse jagada enda teadmisi ja mitte olema liialt arad enda annete väljanäitamise suhtes. Number 7, 16 ja 25-l on üldiselt väga madal enesehinnang ja nad ei oska ennast erialaliselt väärtustada. Tööedu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on PIETERSIIT ja ROHELINE AVENTURIIN. Iseenda võimete välja näitamisel aitab neid ARBUUSTURMALIIN, mis süstib neisse eneseusku ja positiivset egoismi.

SÜNNIKUUPÄEV 8, 17 ja 26 - LOOMINGULISUS JA KINDEL TAGALA

Neid numbreid mõjutavad kõige rohkem Saturn ja Kaljukitse sodiaagid, hoolimata sellest, mis kuus nad on sündinud. Kõige ambitsioonikam ja usaldusväärsem natuur, mille ideaalseks kombinatsiooniks oleks Kaljukitse tähemärgi all sündinud. Üks probleem nende karjääri tegemise juures on see, et nad kalkuleerivad oma töö materiaalsust enne, kui asuvad mõtlema selle peale, mida soovib nende hing. Aga Saturni sümboolika annab nendele numbritele vajaduse armastuse järgi, mis paneb nad pidevalt kahtlema oma südamesoovi ja materiaalsete valikute vahele.

Kõige paremini töötab selle numbri kandja loomingulise töö peal, nagu näiteks sisekujundus, arhitektuur, kokandus jne. Nende numbrite eluülesandeks on täita oma ülesandeid ilma selleta, et keegi peaks neile etteheiteid tegema. Kohusetunne on suurim vajadus, mida peab saavutama ja suurim tagasilöök, kui seda ei täideta. Sobivad paremini alluvateks ja teevad enda tööd hästi, kui nende ümber on head inimesed. Head inimesed seepärast, et Saturni armastusevajadus ei suuda neil olla ükskõikne negatiivsete või liialt kriitiliste inimeste suhtes. Kui kollektiivis on aga kiusaja, siis võib selle numbri kandja kogu töö tegemata jätta.

Õpetus neile numbritele on see, et nad peavad oma erialal palju vaeva nägema, kas siis selle õppimisel või enesekehtestamisel. Nad ei tohi alla anda ja peavad õppima leidma tasakaalu südamesoovi ja materiaalsuse vahel. Tööedu õnnetalismanideks numeroloogia põhjal on KARNEOOL ja ROHELINE AVENTURIINLUMIOBSIDIAAN aitab neid, kes ei suuda iseendas selgusele jõuda või kes ei suuda otsustada ja selgeks teha oma annet.

SÜNNIKUUPÄEV 9, 18 ja 27 - SOTSIAALSUS JA ASJAAJAJAD

Neid numbreid mõjutab kõige rohkem Jäära sodiaak, hoolimata sellest, mis tähemärgi all nad on sündinud. Kõige võimsam on aga see number, kelle tähemärk on samuti Jäär. Nendel inimestel on loomulik oskus kõike kord teha, inimeste omavahelisi probleeme lahendada ja teha teiste eest ära nii-öelda musta tööd. Hea suhtlemisoskus ja oskus olla meeldiv ei ole nende jaoks mingi probleem.

Nende numbrite all sündinud ei tohiks elada rutiinset elu, nende ambitsioonide ülalhoidmiseks on vaja seiklusi või reisimist. Ettevaatlikud peavad olema kaastöötajate suhtes, kuna nendel numbritel on eriline külgetõmme kadeduse vastu.

Õpetus. Nende numbrite karjääri edu sõltub väga suuresti nende armastusest. Kui neil on õige partner kõrval ja suhtes on positiivne aeg, siis on ka töö juures kõik hästi ja nende töötahe on piiritu. Kui aga nende eraelus on suhtekriis, siis kannatab kogu tööalaline edu. Seega võib nende suurimaks probleemiks saada ebastabiilne suhe ja seega peaks nende eesmärk olema end eraelu korda seadmine, et saavutada erialalist edu. Tööedu õnnetalismaniks numeroloogia põhjal on VARISKIIT ja KRÜSOPRAAS. Suhtealast tasakaalu aitab saavutada RODOKROSIIT, mis omakorda aitab neile erialast edu tuua.

Alati telepaatiliselt sinuga

Tene Laul