Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

7. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 7. kuupäeval, siis sa kannad endaga kaasas unikaalset mõistust, analüüsivõimet ja oma isiklikku ning erilist maailmavaadet. Sinu sünnipäeva number on sind sinu sünni hetkel muutnud unikaalseks. Sa erined teistest inimestest ja seda sellepärast, et sa saad maailmast omamoodi aru ning näed neid külgi, mida teised oma silmade ning mõistusega ei ole suutelised nägema. Tihtipeale võid sa ka ise tunda, kuidas teised ei saa võib-olla väga hästi aru sinust või sinu eluvaatest. Kuid sellisel juhul ära pane neid tähele, unikaalne ongi hea olla. Sa ei peagi teistega ühte kuuluma, ole värviline ja silmapaistev.

Sinu sünnikuupäeva esimene number annab sulle väga suure tugevuse ja eelise võrreldes teiste inimestega. Selleks eeliseks on sügav sisemaailm, oskus asjadesse süvitsi minna ja vajadus sind huvitavaid teemasid uurida ning nendes professionaalseks saada. Igaühel, kes on sündinud 7. kuupäeval on olemas omad huvid ja teemad, mis teda köidavad. Kuid, kui miski meeldib, siis võetakse seda asja väga tõsiselt. Number 7 annab vajaduse olla väga täpne, detailne, perfektne ning kohati isegi pedantlik. Küll aga see ei kehti kõikide teemade puhul. See kehtib vaid nende teemade puhul, mis hingele midagi tähendavad ja mis on suuremat sorti huvi pakkunud. Mõned 7. kuupäeval sündinud on teadlased, mõned filmifanaatikud ja mõned hoopis täielikud spetsialistid omal valitud alal. Kui sa oled sündinud sellel kuupäeval, siis leia see oma tee ja pühenda end sellesse. Sinul on olemas kõik selleks, et edukas olla. Sa kannad endaga kaasas oskust millessegi end pühendada ja kui sa lõpetad ära ühest kohast teise jooksmise, siis sa saavutad oma ihaldatud tulemuse. Kui sa leiad selle oma kõige suurima huvi üles ja sa teed sellest näiteks ühel päeval ka enda töö, siis sa jõuad täpselt sellisesse faasi, kuhu sa soovidki jõuda. Sinu sünnikuupäev annab sulle vajaduse teha tööd, mida sa naudid, mis ainult ei tooks sulle raha sisse, vaid mis toidaks ka sinu emotsionaalset keha. Senikaua kuni sa seikled ühest kohast teise ning teed tööd raha pärast, senikaua sinu sees on rahutuse tunne. See tunne kaob, kui leiad midagi, mille nimel pingutada ja seda iseenda hinge pärast.

Sinu sünnikuupäev võtab sinu käest ära oskuse enda emotsioone kontrolli all hoida. Sa oled see, kes võib ühel hetkel olla ülimalt rõõmus ja teine hetk võid sa kriitikat ning asju loopida. Sa oled seinast seina emotsioonidega, sulle ei ole antud sellel teemal tasakaalu. Teised inimesed võivad tihtipeale tunda, et sa oled ettearvamatu ja nad ei suuda mõista, kust sellised emotsioonid pärit on. Kusjuures sa ka ise ei saa sellest tihtipeale aru. Sa oled emotsionaalne ja sa pead sellega lihtsalt leppima.

Küll aga see sama sinu emotsionaalsus annab sulle oskuse kõikide teemadega väga sügavale minna. Sa suudad sügavalt armastada, probleemide põhjuseid välja mõelda ja jõuda väga suurte spirituaalsete järeldusteni. Sinu sünnikuupäev number 7, suunas sinu sünni hetkel sinu enda Auravälja suurel määral müstikat ja spirituaalsust. Sa armastad spirituaalsust ning müstikat ja seda omal moel. Sa võid olla osa nõiakunsti austajatest, sa võid kuuluda mõnda religiooni või luua ise endale oma usu. Usk on igatahes sinu sees olemas ja sul on vaja midagi, mida uskuda.

Sinu sünnikuupäev annab sulle oskuse erinevaid suhteid võtta väga mõistusega vastu. Sa annad väga hästi endale aru, kes on sinu jaoks kasulik ja kes mitte. Mõistad, kes mida sulle pakub ja mis on inimeste head omadused. See sama omadus teeb sind teiste jaoks väga kergesti vastuvõetavaks inimeseks, keda võetakse kiirelt sõbraks ja keda austatakse. Sul on oskus inimese head poolt võtta vastu ka siis, kui sa märkad tema halba poolt. Paljudel inimestel ei ole sellist oskust olemas ja tolerantsus ei ole kerge tulema. Sa naudid inimeste seltskonda ja sellepärast ka lepid väga tihti väga paljude negatiivsete külgedega, mis inimeste sees eksisteerib. Kuid samas sul on vaja seda oma aega ja privaattsooni, kuhu keegi üleliigne oma jalga ei tohiks tõsta. Sa kaod aeg-ajalt orbiidilt ära ja siis jälle naased. Senikaua kuni keegi teine ei tule luba küsimata sinu privaatsele tsoonile, senikaua on kõik hästi.

Kuna sinu trumbiks on unikaalne ajutegevus ja mõistus, siis see on samal ajal ka sinu nõrkuseks. Kui sa satud ülekoormuse alla, siis sa lihtsalt plahvatad ja vajud kokku. Sinu sisse võib väga kergelt tekkida rahutuse tunne, närvilisus, stress ning keha pinges olemine. Lisaks sellele oled sa ülitundlik ülemõtlemise suhtes ja see võib samuti ootamatult ilmuda ühel heal päeval sinu ukse taha. See juhtub kõik sellepärast, et sinu aju koguaeg töötab. Töötab isegi siis, kui sinu füüsiline keha magab. Selle vastu aitab väga hästi sinu sünnikuupäeva õnne talisman. Kõik, kes on sündinud 7. kuupäeval, nende õnne talismaniks ehk kristalliks on Dumortjeriit. Dumortjeriit aitab stressi leevendada, pinget maandada, ülemõtlemist pidurdada ja samas on see ülihea kristall analüüsimise ning mõttetegevuse parandamiseks, aidates ära blokeerida negatiivsed ja hirmuga seotud mõtted, asendades need väga heade ideede ja avastamistega. See on heaolu kristall kõigile, kes on sündinud ükskõik, millisel kuul 7. kuupäeval. Dumortjeriit toob head õnne ja oskust enda elu hästi ning edukalt elada.

7. kuupäev on sulle sünniga kaasa kinkinud erilist sorti intuitsiooni ja oskuse asju ette tunnetada. Kuid see sama oskus võib sinu sees ka kinni olla sinu ülemõtlemisele kalduvale meele tõttu. Seepärast soovitan ma eriti sinul tegeleda intuitsiooni arendavate tegevuste, kristallide, mediteerimisega, rituaalide ja maagiatega. Need samad tegevused aitavad sinu intuitsiooni tugevamaks muuta. Dumortjeriit ei ole asjata sinu õnne talismaniks, sellel kristallil on oskus ka sind enda sisetunnet usaldama suunata. Aidates sinu intuitsioonil võimsamaks muutuda ja sul enda sisemise häälega kontakti saavutada.

Vahel võid sa olla väga enesekeskne ja vaid iseendale mõelda. Sa kaldud selle poole, et sa pigem teeksid kõik iseenda jaoks ja tihtipeale unustad ära, et ka teiste jaoks peab midagi tegema. See juhtub nii kogemata sinu sees ja oleks hea, kui sa märkaksid vahel seda, et oled liiga enesekeskseks muutunud. Jagamine toob head karmat, jäta see endale meelde. Sinu negatiivne külg, mis kaasneb 7. kuupäeva all sündimisega on ka see, et sa võid tihtipeale sattuda olukorda, kus sa oled iseendaga riius. Sul on raske iseenda emotsioonidest aru saada, sa võid teiste süüks enda kurbust või probleemi pidada. Kuid sa pead õppima seda, et meie sisemised probleemid on meie enda omad. Sa kas lahendad need ise ära või need jäävadki sinu sisse kinni. Ürita enda probleemidele lahendusi leida, mitte nendele süüdlast leida. Sa muutud selliseks siis, kui sinu Auraväli täitub stressiga. Kui sa tunned, et sa oled sellises faasis, siis puhasta enda Aura Salveiga või mõne teise rituaalitaime suitsuga. Lae end kristallidest valmistatud veega ja puhka.

7. kuupäev muudab sind ka väga uudishimulikuks. Uudishimu ei pea alati seostama sellega, kes mida ja kus teeb. See uudishimu võib olla sul ka konkreetse teema suhtes, mis sulle selles elus väga huvi pakub. Sa võid olla nii uudishimulik, et sul on lihtsalt vaja teada, teada ja veelkord teada. Pea meeles, sul on siiski teadlase mõistus. Teadlased pühendavadki end millelegi.

Sa alati ei tunneta piiri asjadega mida sa teed. Sul on kohati kalduvus, kas näiteks raha hakata raiskama või millelegi enda aega liialt palju pühendada. Aega pühendada sellises koguses, mis jätab sinu ülejäänud elu aspektid unarusse. Siis on hea, kui oleks keegi sinu kõrval, kes kutsuks sind aeg-ajalt korrale või suunaks sind uute asjadega tegelema ning teistesse teemadesse enda energiat suunama. Kui sul sellist tugiisikut kõrval ei ole, siis sa pead ise endale äratuskella igaks kümneks juhuks kõrvale panema. Äratuskella, mis ärataks sind ennem üles, kui sa enda elu maha magad.

Sinu üheks tugevamaks omaduseks on oskus asju lõpuni vedada. Sulle ennekõike ei meeldi iseennast alt vedada. Teised näevad sinus tihti seda, et sa ei vea teisi inimesi alt. Küll aga sa ei tee üht ja ei tee teist ka. Kuid põhjus, miks sa nii järjepidev oled, on see, et sa ei soovi iseennast reeta. Sa oled see, kes võib peaaegu, et võimatut suhet edasi viia ning sellest imelise suhte valmistada. Sa oled see, kes võib tühjast luua universumi. Kui sa oled midagi endale pähe võtnud, siis sa ehitad selle üles. Kõikidel 7. kuupäeval sündinutel on omad konkreetsed suunad, mida nad ei soovi iseendas alt vedada. Konkreetsed teemad, mis peavad kindlasti ideaalselt valmis saama.

Kui sa oled sündinud 7. kuupäeval, siis annan sulle väga olulise soovituse. Püüa enda elus suhteid hoida ja võimalusel ürita hoida end suhtes inimesega, kellest sa hoolid. Kui sinu kõrval on keegi, siis see sama inimene suudab sind tasakaalus hoida. Sa oled see, kes ei tohi väga üksinda olla. Teise inimese kohalolek sinu elus aitab sind sinu negatiivsematest iseloomujoontest eemale hoida, aidates sind tasakaalustada. Kõik 7. kuupäeval sündinud on tasakaalukamad, kellel on oma kaaslane olemas.

Numeroloogia - meil on kõik olemas, et osata iseennast lugeda. Numeroloogilised näitajad on need, mis jagavad meie enda hinge kohta nii mõndagi tähtsat välja. Meie numbrid peegeldavad meid ennast.