Aaloe on taim, mida on kasutatud juba vähemalt üle 5000 aasta erinevate terviseprobleemide tervendamisel ja rituaalides. Aaloe on üks kindlaid taimi, mis võiks igas majapidamises olla, kuna seda saab kasutada nii mitmel erineval viisil ja peale selle kasvab Aaloe meie kodustes tingimustes väga hästi. Aaloe kodus kasvatamisel tuleb jälgida seda, et mullapallil lastakse enne kastmist täiesti läbi kuivada, alles siis kasta ning et see taim vajab palju päikesevalgust.

AALOE TERVENDAVAD OMADUSED

Aaloetaime leht murtakse taime küljest ja tilkuv mahl määritakse haavale (ka põletushaavale), et kiirendada haava paranemist.

Aaloetaime mahla pigistatakse vee sisse ja juuakse sellest valmistatud tervendavat jooki, et kiirendada seedesüsteemi.

Aaloemahla vesi puhastab keha mürkainetest ja erinevatest haigustekitajatest.

Minu isiklikult soovitan juua Aaloemahla neil, kellel on probleeme maohappelisusega või kellel on maohaavandid.

Määrige Aaloemahla naha peale, kui teil on mõni nahahaigus, olgu selleks ekseem, akne või mingi lööve.

Aaloemahla joomine aitab stressi leevendada ja seda on soovitatav kasutada, et rahustada agressiivset või liialt närvilist inimest. Samuti aitab see mahl uinuda ja unehäiretega võidelda.

AALOE SPIRITUAALSED OMADUSED


Aafrikas riputatakse Aaloelehti kodu välisukse kohale, et suurendada kodus head õnne, jõukust ja külluseenergiat. Kui oksad on kuivanud, siis viiakse need majast ära ja mõne aja möödudes korratakse rituaali.

Aaloe kodus aitab kaitsta perekonna tervist, kaitsta kurjade inimeste eest, kurjade inglite eest.

Aitab eemale tõrjuda õnnetusi, olgu siis selleks näiteks veetorude katki minemine või tulekahju tekkimine.

Toob koju värsket õhku, puhastades seda mürkainetest.

Sobib üksikutele inimestele või neile, kes soovivad pidevat lähedust. Aaloe eemaldab üksildustunde ja kurbuse.


AALOETAIM KODUS HOIAB PEREKONNA TERVIST

Aaloe on ka kõrgelt hinnatud Feng Shui taim, mis toob perekonda tervise kaitset ka siis, kui see taim meil lihtsalt kodus kasvab. Aaloe puhastab kodus olevat õhku saasteainetest, seega teeb selle olemasolu tervele kodukeskkonnale juba nii palju head.

Aaloe paigutamine kodus erinevatesse kohtadesse toob välja selle taime erinevad omadused

Kui sa paigutad Aaloe taime kodu Idapoolsesse piirkonda, kus asub ka kodu tervisenurk, siis see toob pereliikmetele head tervist. Peale õhupuhastamise aitab Aaloe olla tervisenurgal tasakaalus. Soovituslik on tuua see taim majja nii perekonna tervise kaitseks kui ka haiguse ajal.

Kui perekonnast on keegi haige ja Aaloe tuuakse toa Idanurka, siis võib see taim ära surra ja eelnevalt endale tütartaime kasvatada. Kui see nii teeb, siis surnud osa on märk sellest, et sellelt pereliikmelt on haigus eemaldatud või on antud talle jõudu tervenemiseks.

Kui taim tuuakse majja ja see kasvab seal Idanurgas hästi, siis toimib see kaitsvalt ja senikaua on perekonna tervis hoitud. Kui ühel hetkel hakkab taim järsku surema, siis on see märk ohust, et kellegi tervisega võib midagi juhtuda. Sellisel juhul tooge majja kindlasti uus Aaloetaim.

Kuna Idapiirkond on Feng Shui järgi kodu tervisenurk, siis sealsamas Aaloetaime mullapallil võib hoida perekonna tervisekristalle. Aaloetaime peale asetatakse Verekivi, Bretšastunud Jaspis,  Must Obsidiaan, Sammalahhaat, Fuksiit ja Mäekristall, et perekonna tervise energiat positiivsena hoida. Samalt Aaloelt, mis on teie kodu Idanurgas, võib hiljem murda Aaloelehti tervendavate eliksiiride või salvide valmistamiseks.

ARMASTUSERITUAAL TÄISKUU AJAL

Aaloetaime kasutatakse armastuseenergiat suurendavates rituaalides. Selleks murtakse Täiskuu päeval taime küljest kolm taimelehte, seotakse need tumepunase nööri või niidiga kokku ja riputatakse kuni õhtuni enda välisukse kohale. Hiljem õhtul  võetakse need alla ja põletatakse mõne rituaalialuse peal või ahjus/kaminas ära. Aaloetaime põletamine Täiskuu ajal toob nende kolme lehe põletaja ellu uut armastust. Vaata Kuufaaside kalendrit SIIT.

Täiskuu ajal võib põletada kodus ka Aaloeküünlaid, Aaloeviirukeid või aroomiõlisid, et tõmmata oma ellu uut armastust. Täiskuu ajal võib põletada neid ka armastust ligitõmbavate kristallide juures, et neid kristalle aktiveerida.

AALOE KAITSEB KODU VARASTE JA EBAUSALDUSVÄÄRSETE INIMESTE EEST

Aaloe hoidmine kodu välisukse lähedal (kui välisukse juures on ka aken, kust saab Aaloe piisavalt valgust), siis see kaitseb kodu varaste, manipuleerivate, valelike ja halbade inimeste eest. Aaloe toimib samalaadselt nagu Must Turmaliin, mis ei lase koju inimesi, kes teie koju ei kuulu. Nendel inimestel läheb süda pahaks või nad soovivad kiiresti teie juurest lahkuda - neil, kes ei ole head inimesed. Kui teil juba on Must Turmaliin välisukse juures peidus, siis Aaloetaim esikus võimendab kaitsekristallide tööd. Musta Turmaliini võib asetada välisukse juures Aaloetaime mullapallile, et võimendada nende kaitsvaid energiaid.

AALOE SOBIB KÖÖKI AKNALAUALE ÕHKU PUHASTAMA

Hoidke oma Aaloetaime köögis aknalaual, kus see saab piisavalt valgust, et olla elujõuline. Köögis on palju rasva ja õhus liigub palju aineid, mis pole tervisele kasulikud, siis Aaloetaim aitab teie köögi atmosfääri puhtana hoida. Aaloe spirituaalne kaitse köögis on see, et see kaitseb köögis tekkivate ohtude eest, milleks võib olla tulekahju või lõikehaavad. Aaloe kasvab nii, et see laseb kolmes erinevas suunas enda lehed välja, mis spirituaalses maailmas loob ülimalt kaitsva sümboolika.

KODUST KURJADE HINGEDE JA MUSTADE INGLITE EEMAL HOIDMINE

Aaloe on taim, mida kasutatakse kodu kaitseks. Piisab sellest, et see taim on ükskõik millises toas. Kasutatakse ka Aaloeessentsist valmistatud õlisid, viirukeid ja küünlaid, mis aga toimivad koheselt, mitte pikaajaliselt. Põletage Aaloeessentsis valmistatud viirukeid või küünlaid, kui tunnete, et teie kodus oleks nagu lisaks teile veel kellegi energia. Aaloel on sarnane toime nagu Mustal Pipral, aga erinevus on see, et kui Must Pipar hoiab eemale needuslikku energiat, siis Aaloeessents puhastab kodukäijate teekonda, aidates majast välja pääseda neil, kes on sinna juhuslikult saabunud. Need kodukäijad võivad kinni jääda ja meie igapäevaelu segama hakata niiviisi, et need toovad meile negatiivseid mõtteid ja agressiivsust käitumisse. Seega kasuta Aaloeküünlaid ja -viirukeid, kui tunned, et oled veidi agressiivsemaks muutunud või kui tunned, et keegi oleks nagu veel su majas.
 
AALOETAIME HOITAKSE SURNUD LÄHEDASTE PILTIDE KÕRVAL

Istutage täiesti uus Aaloetaim heledat tooni poti sisse (soovitan valget värvi potti) ja asetage see taim oma kadunud lähedaste piltide kõrvale. Aaloe aitab nendel inimestel rahu leida ja kiirendab nende taassündi, samal ajal kaitseb selle eest, et hinged ei jääks enda majja või teie koju nii-öelda kinni.