Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - taimed RSS Feed

27 juuli TŠAKRASÜSTEEMI TERVENDAMINE ENERGIASMUUTIDEGA
0 3760
Smuutid on maitsvad ja valmivad imelihtsalt ning kõigil on võimalik nendega enda tervist turgutada, seda nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Lähene smuutide tegemisele spirituaalselt ja naudi nendest tulevat energiatervendust täiel määral! Ma armastad smuutisid ja mis saab olla paremaks hommiku alusta..
25 juuli KAKTUS - VÄESTAB, KAITSEB JA PAKUB SPIRITUAALSET TUGE
0 1582
Iga taim kiirgab endast välja spirituaalset energiat, mis tähendab seda, et kõiki me planeedi taimi on võimalik kasutada energiatervendajatena. Ma olen ikka ja alati öelnud, et maajumalanna Gaia on loonud kõik taimed siia ilma põhjusega. Taimede maailm on ääretult suur ja üüratult mitmekesine ning s..
29 juuni SÜNGOONIUM - ARMASTUSEALLIKAS JA FENG SHUI ROMANTIKA AKTIVEERIJA
0 2169
Feng Shui taimi tasub enda koju tuua, need muudavad koduenergia tervemaks ja spirituaalsemaks ning aitavad lisada kodule väärtust, seda eelkõige vaimses mõttes. Absoluutselt kõikidel taimedel on energeetiline väärtus ja seetõttu on kasulik sisustada kodu taimedega, mis mõjuvad Feng Shui energiale hä..
10 juuni RABARBER - TERVISE JA ARMASTUSE ALLIKAS
0 4207
Rabarber on imeline taim, mis kasvab meie kaunil kodumaal suurepäraselt ja on hiliskevadel paljudes aedades esindatud. Taimedes peitub tohutu vägi, millega on sul võimalik enda tervist tugevdada kui ka energiaid aktiveerida. Spirituaalselt sümboliseerib rabarber eelkõige armastust, samuti kingib see..
26 jaan VALGE TEE - 3 PEAMIST PÕHJUST, MIKS SEDA JUUA
0 2877
Kas sa teadsid, et sul on võimalik saada valgest teest kofeiini nii, et see ei muuda sind närviliseks ega sinu nahka vanemaks? Kahjuks mõjub kohvi tarbimine sinu nahale halvasti, kui sa ei joo piisavalt vett või ei tarbi marju ja vilju, millest saad vedelikku, sest kohv tekitab dehüdratatsiooni. Val..
14 nov ROHELINE TEE JA SELLE SPIRITUAALNE VÄGI
admin 0 5662
Roheline tee on üks väärtuslikematest teedest, mida üldse iseenda tervise ja hinge jaoks valmistada. Roheline tee on üks osa minu elust, kuna see on üks teedest, mida ma igapäevaselt joon. Selleks on väga palju põhjuseid, miks hoida just seda teed enda menüüs nii spirituaalse kui ka füüsilise tervis..
01 nov 3 VIISI, KUIDAS OMA KODU ENERGIAT POSITIIVSEMAKS MUUTA
admin 0 19659
Kas sa tunned end enda kodus halvasti? Või oled tabanud end pidevalt väsinuna ja jõuetuna just enda koduseinte vahel? Sinu hea tuju kaob, kui astud koduuksest sisse? Sind tabavad pidevad tülid või negatiivsed mõtted just kodus? Kui sa vastasid vähemalt ühele küsimusele jaatavalt, siis on see ilmselg..
26 sept ROSMARIINI VÄGI JA KASULIKUD OMADUSED
admin 0 5499
Rosmariin on üks imetaimedest, mida iga eestlane saab oma majapidamises kasvatada. Alati ei ole vaja kaugelt otsida seda, mis aitaks ja terveks teeks. Seda kõike saad sa iseendale lubada - kasvatades väetaimi ja rakendades neid targalt nii tervise kui ka nõiduse jaoks. Rosmariin on taim, millel on p..
03 juuni 6 TAIMEJOOKI, MIS AITAVAD KEHAKAALU ALANDADA
admin 0 29149
Kehakaaluprobleem on meie ühiskonnas täiesti tavaline nähtus ja sellega võitlevad väga paljud. Mured kehakaaluga tekivad vähese liikumise või väga kehvade toitumisharjumuste tõttu, sest väga palju sõltub sellest, mis on sinu toidulaual. Kui sa sööd liigselt ja toit ei ole taimne, siis on rasvumise k..
29 mai KÖÖMNED - VAJALIK VÜRTS SINU KÖÖGIS
admin 0 2513
Köömned on köömnetaime (Cuminum cyminum) viljad, mida kasutatakse nii ravimiseks kui ka vürtsina toiduvalmistamisel. Köömned on mõnusalt maalähedase ja tugeva maitsega ning oma maitse tõttu lisavad väärtust erinevatele roogadele. Kõige levinum on köömnete kasutamine India, Aasia ja Lõuna-Ameerika kö..
05 märts 9 TÜÜPILIST KÜSIMUST VEGANILE
admin 0 2929
Olles ise vegan, jõuab minuni veganluse teemal väga palju arutelusid ja küsimusi. Uuritakse ja küsitakse väga palju, kas siis selleks, et end veganlusega kurssi viia või saada kinnitust endas olevale skeptitsismile, mida veganluse teemal tuntakse. On olemas tüüpilised küsimused, mis minuni jõuavad, ..
11 jaan PIPARMÜNT - SUURE VÄEGA TAIM JA SELLE TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 11573
Piparmünt on üle maailma tuntud taim, mis on kohati liiga enesest mõistlikuks muutunud. Piparmünt? Nii tavaline, et sa võid mööduda eneselegi teadmata millestki nii tervendavast, otsides midagi ülimat enda keha jaoks. Piparmünt on jah väga kättesaadav ja see on hea, kuid see ei ole kaugeltki tavalin..
Tooted 1 kuni 12, kokku 60 tootest (5 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.