Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

8. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 8. kuupäeval, siis selle numeroloogiline vägi saadab sind terve elu vältel. Kui sünnikuupäevad algavad ühe numbriga, mitte ei ole kahe numbri kombinatsioonid, nagu näiteks 27 või hoopis 19, siis selle numbri mõjutus inimese üle on ka tunduvalt tugevam. Ehk 1. kuni 9. kuupäevadeni sündinud inimesed kannavad enda sünnikuupäeva kaudu väga tugevat energialaengut, mida on pea võimatu nende Auraväljas muuta teiste astroloogiliste ja numeroloogiliste näitajate poolt. Kui sa oled sündinud 8. kuupäeval, siis ka sinu sünnikuupäev määrab väga tugevalt ära selle, kes sa siis selline oled.

Kui sa oled sündinud 8. kuupäeval ja seda olenemata millisel kuul, siis sina kannad selle numbri numeroloogilist väge sünnist saati endaga kaasas. Number 8 annab sulle meeletu vajaduse olla pidevalt tasakaalus. See on tasakaalu ja harmoonia number. See, et see seda tähendab, ei tähenda aga seda, et sa siis seda ka oleksid, vaid see tekitab sinus selle vajaduse ja soovi seda kõike saavutada. Oma eluteel peaksid sa pidevalt jõudma ikka ja jälle selliste mõtete ning küsimuste juurde: "Kuidas olla õnnelik?", "Mida muuta, et olla õnnelik?". Pidev vajadus asju paremaks muuta on sinu alateadvuses olev moto, millest sa ise ei pruugi arugi saada, kuid kui sa veidigi ennast analüüsiksid, siis sa saad täpselt aru mida ma sinu kohta soovin öelda.

Sa otsid enda ellu ka kaaslast läbi enda perfektse pilgu. Sa analüüsid oma suhet, kaaslast ja romantilist olukorda. Sa soovid leida enda kõrvale kedagi, kes pakuks sulle kõigest kõike. Et ta oleks perfektne! Kuid samas üks pool sinust saab väga hästi aru seda, et ei ole olemas sellist asja nagu perfektsus ning siinkohal lähed sa endaga tülli ning seda pidevalt. Sa suudad aru saada, et igas inimeses on midagi head ja samas sa suudad ennast jälle ära rääkida ning end uuesti perfektsionismi lainele suunata. Sa oled enda sees üks suur võitleja. Tasakaalu leidmine on sinu jaoks väga keeruline, kuid see on sinu kohustus, prioriteet ja eesmärk.

Minu soovitus sulle on see, et lõpeta ideaalse inimese otsimine ära. Kui sa leiad enda kõrvale kellegi, kellel on sinuga ühine eluvaade ja kelle uskumused on sinu uskumustega sarnased ning ta sulle liiga ei tee, siis hoia teda enda elus. Õpi tema nõrgemaid külgi armastama, täiustama ja tasakaalustama. See on ju sinu oskus - luua tugevust sinna, kus seda veel ei ole. Seega tegelikkuses on aga nii, et sina oled ükskõik millises romantilises suhtes suuremat sorti õpetaja rollis. Seega võta enda suhet kui missiooni ja sa leiadki selle armastuse ning kire üles.

See sama perfektsionismile kalduvus annab sulle väga suure eelise milleski konkreetses väga ideaalne, perfektne, professionaalne ja osav olla. Kui sa oled enda elus leidnud selle õige erialalise suuna üles, siis sa teed kõik selleks, et kõik teised vaataksid sulle alt üles. Sul on vajadus olla perfektne selles, mida sa teed. Sa väga harva annad endale armu ehk sa ei lepi vähesega. See sama omadus tekitab sinu sisse meeletut stressi ja mina soovitan sul terve elu tegeleda enda stressitaseme madalal hoidmisega. Seda saavutad sa läbi õige toitumise ja füüsilise aktiivsusega.

8. kuupäev on andnud sulle sünnist saati kaasa vajaduse materiaalselt olla kindlustatud. Hoolimata sellest, kas sa oled oma hingelt spirituaalne või mitte, on sulle väga oluline materiaalsus. Kuid vahe on see, et spirituaalse hingega 8. kuupäeval sündinu suudab raha armastada nii, et külluse kanalid kinni ei läheks ja mitte spirituaalne hing armastab seda ahnusega.

Kui sinu numeroloogiline näitaja annab sulle vajaduse tunda materiaalset kindlustunnet, siis sa ka väga pingutad selle nimel, et see kindlustunne oleks. Oled sündinud töö inimene, kuid motivatsiooni võib sul kinni lülitada see, kui sa ei näe ette seda, kui kasulik töö võiks sulle olla. Siinkohal annan ma sulle nõuande - elu on üllatusi täis ja karma paneb meid kõiki pidevalt proovile, uurides, kas sa oled nõus riskima ja ohverdama. Kui jah, siis külluse teed sinuni ka avatakse. Seega püüa rohkem edaspidi vältida olukordi, kus sa kiiruga alt ära hüppad tööpakkumisest, mis alguses materiaalses mõttes motiveeriv ei ole. Alati sa ei saa teada lõpptulemust, kui sa ei anna endale isegi võimalust. Teine soovitus on see, et ürita teha tööd, mida sa naudid ka emotsionaalses mõttes, see teeb sinu valikute tegemise poole lihtsamaks.

Sünnikuupäeva poolest on sinu õnne kristall Piltjaspis. See on kristall, mis suurendab sinu külluse õnne, enesekindlust, toetab sinu oskusi ja annab sulle piisavalt palju inspiratsiooni selleks, et sa suudaksid enda elus saavutada selle, mida sa soovid. Piltjaspis toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 8. kuupäeval. Piltjaspis toob 8. kuupäeval sündinule ka head ärilist õnne, mis on eriliselt kasulik neile, kelle teised astroloogilised ja numeroloogilised näitajad soosivad samuti äriga tegelemist.

Materiaalses mõttes on sul olemas rahaasjade suhtes väga hea vaist. Sinu numeroloogiline näitaja annab sulle suure eelise tegelemaks selliste töödega, mis on väga materiaalsed ja kus on ka vähe loomingut. See annab sulle eelise teha paljudes erinevates valdkondades tööd. Oled osav näiteks rahanduses, panganduses, raamatupidamises või näiteks ärikorraldamises. Need on lihtsalt ühed näited selle kohta, millist eriala sinu sünnikuupäev soodustab. Piltjaspis, sinu õnne kristall, on kindlaks abiliseks ja tööedu kristalliks just enda õige eriala üles leidmisel. Kui oled enda tööpositsiooniga täna rahul, siis see toob sulle edaspidiselt veelgi suuremat edukust.

Sinu sünnikuupäev on sulle sünnist saati andnud kaasa väga tugeva eelise, mida väga paljudel teistel sünnikuupäevadel inimestele anda ei ole. Näiteks sina oled selline, kes soovib jääda erinevate teemade ja inimsuhete siseselt erapooletuks. Kuid kui sa erapooletuks ei saa jääda, siis sa vähemasti annad kõik selleks, et analüüsida eelnevalt läbi kogu olukord, enne kui kedagi süüdi hakkad mõistma. Sa annad inimestele ka võimalusi enda tõestamiseks ja ei hakka kohe kedagi maha kandma enne täielikku arusaamist, mis tegelikult toimub. See teeb sinust väga hea suhtleja, koostöötegija ja ka näiteks suhtekorraldaja. Sinu loomus ei kritiseeri enne faktide selgeks tegemist. Erinevad sodiaagid kannavad sünnikuupäeva numbrit 8 veidi erinevalt endaga kaasas. Kui sinu sodiaagis on samuti häid suhtlemisomadusi ja leebust, siis 8 teeb sinust väga hea suhtleja. Kui ei ole, siis see 8 leevendab sinu põikpäisust ja otsekohesust.

Kui sa oled sündinud 8. kuupäeval, siis on sul meeletu suur soov, et kõik inimesed näeksid sinu enesekindlust ja sa absoluutselt ei talu seda, kui keegi teine peaks sinu nõrkust nägema. Oma nõrkusi näitad sa vaid enda lähedastele välja, kuid kõik, kes ei kuulu sinu südamesse, nemad peavad nägema sind naisena kas jääkuningannana või mehena raudse mehena. Sinu jaoks on väga oluline see, et sa oleksid enesekindel ja kui sa seda ei ole, siis sa lood esmalt maski ning hakkad seal maski taga end kasvatama. Selle omaduse on andnud sulle sinu sünnikuupäev.

Spordi tegemine, liikumine ja füüsiline aktiivsus käib sinu sünnikuupäevaga kaasas
. Loomulikult on olemas ka laisemaid, kes on sellel kuupäeval sündinud, kuid number 8 annab vajaduse liikumisele. Mida rohkem sa end liigutad, seda paremini sa end tunned. Õiges koguses füüsiline aktiivsus on sinu hea tervise saladuseks.

Sinu sünnikuupäev number 8 annab sulle kummalise vajaduse olla enda pereliikmete seas või enda kallima jaoks väga kõrgel positsioonil. Loomulikult on hea, kui omavahel saadakse hästi läbi, kuid sul on vaja tähelepanu ja seda väga palju. Väikesena võisid sa olla väga klammerduv ja armastust nõudev. Täiskasvanuna on sulle väga oluliseks see, et sind hellitatakse, tuletatakse meelde seda, kui oluline ja hea sa oled. Kui sa seda kõike tunned, siis ka suhtes on sul oma lähedastega korras. Kuid kui sa tunned natukenegi, et sa ei ole saanud seda kõike piisavas koguses, siis draamad on kerged tekkima.

Üheks katsumuseks, mille number 8. on sulle andnud, on emotsioonide väljendamine
. See number lööb takistuse selle vahele, mida sa tegelikult tunned ja mida sa endast välja annad. Sul endal võib olla sellega probleeme, kus sa ei ole enda selle poolega rahul, kuid teistele pakub see väga suurt muret. Väga raske on sinuni jõuda ja seda eriti sinu kaaslasel. Ma soovitan sul rohkem end väljendada ja enda tõelisi tundeid jagada, et kõik sinu suhted oleksid sinu jaoks tervemad.

Kui sa oled sündinud 8. kuupäeval, siis sinu sees on olemas meeletult suur soov saavutada iseseisvust
. Sulle ei meeldi, kui sa pead kellestki sõltuma või kellelegi enda tegevustest aru andma. Kuid samas sa väga ootad, et sinu vastu huvi tuntakse. Kuid huvi tundmise ja kontrollimise vahel on õrnõhuke piir sinu jaoks.

Minu soovitus sinule on see, et kui sa soovid olla enda elus edukas, siis võta endale ette üks suurem projekt või eesmärk, mille nimel pingutada. Siis saabub sinu ellu ka edu. Sa oled sellise loomusega, kes suudab edu saavutada, kuid sa ei tohi lasta liiga palju kohustusi ühtekokku joosta. Üks asi korraga ja edu poole sa liigudki.

Numeroloogia - meil on kõik olemas, et osata iseennast lugeda. Numeroloogilised näitajad on need, mis jagavad meie enda hinge kohta nii mõndagi tähtsat välja. Meie numbrid peegeldavad meid ennast.

Et paremini end mõista, siis loe minu poolt kirjutatud artikleid sinu sodiaagi, elutee numbri ja teiste astroloogiliste/numeroloogiliste näitajate kohta. Kõiki neid kokku liites leiadki end üles.