Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi teatud väge meie hinge ja Aurasse. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühtemoodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

23. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 23. kuupäeval, siis saadab see number sind oma väega terve su elu. See annab sulle juurde iseloomuomadusi ja lisab lisaväärtust sinu teistele numeroloogilistele ning astroloogilistele näitajatele.

Sinu sünnikuupäev annab sulle väga hea oskuse probleemidega silmitsi seista ja nendega toime tulla. 23. kuupäev on üllatanud sind oma tugevusega, vastupidavusega ja väga kiire reaktsiooniga. Tänu sinu sünnikuupäeva esimesele numbrile oled sa elu tagasilöökide suhtes tugevama Aurakaitsekilbiga, kui mõnel teisel päeval sündinud inimene. Sa suudad ohuolukorras mõelda väga kaine peaga ja ka kõige raskemate valikute korral valida enda jaoks parima valiku. See on sinu juures üks tugevamaid külgi, mida 23. sünnikuupäeval sulle anda on. Kui sa nii ehk naa tead, et selline sa oledki, ja et see on sinu jaoks nii tavaline asi, siis tegelikult on see kõik su juures just väga eriline.

Kuid miks sa siis oskad nii hästi probleemide korral reageerida ja nendele kohe lahenduse leida? Number 23 on andnud sulle vajaduse alati enda elu pikalt ette mõelda. Sa teed seda eneselegi märkamata. Kõik erinevad aspektid sinu elus: töö, armastus, perekond ja näiteks kodu - nende suhtes on sul alati tulevikuvisioon olemas. Kuid enamus teised sünnikuupäevad ei anna inimese hingele oskuse väga pikalt ette planeerida ja visioone näha, selle võivad anda neile astroloogilised näitajad. Kuid seesama tulevikuvisioon ja see teadmine, mida sa elult tahad, aitab sul probleemide esinemise korral reageerida. Sa ju tead täpselt, mida sa tegelikult tahad, sa tead, mis võiks olla lõpptulemus. Sa oled oma hinge niiviisi seadistatud, et kui muudatused tulevad, siis hakkad sa kohe analüüsima seda, mis võiks olla lõpptulemus. See annabki sulle eelise ja oskuse probleeme väga kiirelt lahendada.

Kui sa oled sündinud 23. kuupäeval ja seda Kaksikute, Kaalude või Veevalaja sodiaagi all, siis see 23. kuupäev tasakaalustab sind. See annab sulle kiirema otsustamisvõime, aidates tasakaalustada õhu-elemendil aeg-ajalt esinevat peataolekut.

23. kuupäev annab sulle väga originaalse mõttemaailma, äärmiselt kummalise sisemaailma ja intellektuaalsuse. Sinu sünnikuupäev muudab sind eriliseks sinu mõttetegevuse tõttu. Su peas ringlevad pidevalt visioonid, nägemused ja ideed, neid on sul elu jooksul rohkem, kui sa suudad neid ellu viia ja füüsiliseks muuta. Ideede vabrik, kuid teatud ideed tuleb sul kindlasti ka reaalseks muuta.

Väga paljud, kes sünnivad sellel kuupäeval, omavad teatud sorti artistlikku annet. Olgu selleks siis kunst, käsitöö või mõni teine loominguline valdkond. Isegi, kui 23. kuupäeval sündinu töötab väga tavalisel ametikohal, siis sisimas on temas midagi suuremat, ta lihtsalt ei ole osanud seda veel enda seest välja tuua. 

Kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, siis on sul pidevalt tunne, et sa pead midagi uut ja huvitavat looma ning ette võtma. Teatud sorti rahutus juhib sind terve sinu elu vältel. Kuid sa ei tohi lasta sellel enda elu ära rikkuda, vaid sul tuleb põhjalikult analüüsida seda, mida on kasulik teha ja mida mitte. Rahutuse tundel ei tohi lasta tekitada sinu ellu ebastabiilsust. Kui sa tahad midagi luua ja uuendada, siis mõtle korralikult see enda jaoks läbi ning analüüsi, kas see toob sulle ka pikemas perspektiivis head õnne või mitte.

Sa oled oma hingelt väga spirituaalne ning omad oma isiklikku usku. 23. kuupäev annab sulle usu kas iseendasse või loodusesse. Isegi, kui sa arvad, et sa ei ole nii väga spirituaalne, siis tegelikkuses on sinu hing väga konkreetsele uskumusele suunatud. Analüüsi ennast ja küll sa aru saad, mida ma siinkohal mõtlen.

Kodu ja perekonda võtad sa väga tõsiselt. See teema on sinu jaoks hell ja samas väga oluline. Sa haavud väga kergelt, kui keegi su pereliikmetest peaks sinuga halvasti käituma, sind reetma või sind mitte austama. Sinu jaoks on see kõige nõrgem koht, mida 23. kuupäev on sulle kaasa andnud. Numeroloogilised näitajad ei ole mitte kunagi täiuslikud ja see koht on sinu 23. kuupäeva nõrgim külg. Sinu jaoks on ülioluline, et perekond hoiaks sind ja näitaks sulle välja oma austust ning armastust. Sa teed pidevalt enda sees suurt tööd, et välja mõelda, kuidas kõike enda peresiseselt toimima panna. Alati ei pruugi sa jõuda selle kõige ideaalsema lahenduseni, kuid sa vähemalt annad endast kõik selleks, et kõike toimima panna. See omakorda muudab sind oma perekonnas heaks tasakaaluteguriks. Sinus on olemas oskus, et hoida perekonda koos, kui sa enda ideid ja visioone ka reaalseks muudad. Mõned 23. kuupäeval sündinud hoiavad oma ideid ja visioone endale ning väga palju nendele rakendust ei leia. Siinkohal soovitan ma 23. kuupäeval sündinul enda häid edasiviivaid ideid alati ka reaalsusesse tuua.

23. kuupäev on andnud sulle unikaalse mõttetegevuse ja sellega käib kaasas ka nõrk närvisüsteem. Sind on võimalik väga kergelt närvi ajada, kuid sa ei näita seda väga tihti kellelegi välja. Sul on tegelikult väga hea oskus enda emotsioone kontrolli all hoida ja teistele sinu lähedastele tuleb alati üllatusena, kui sa ühel hetkel plahvatad. Vahel sa teed seda, kuid enamjaolt oled teiste silmis tasakaalukas ja see ongi nende jaoks ehmatav - nagu välk selgest taevas võid sa neid oma plahvatusega üllatada.

Kui sa oled sündinud ükskõik, millisel kuu 23. kuupäeval, siis see number on sinu hinge andnud meeletu vajaduse midagi luua ja seda nii, kuidas mitte keegi teine seda loonud ei ole. Numeroloogia järgi on sulle antud anne asju näha teistmoodi, kui teevad seda enamus inimesed, ja seda eriti sellel erialal, mille sa oled enda jaoks valinud. Sa sobid väga hästi selliste tööde peale, kus saab edasi areneda, kuna oma hingelt oled sa väga innovatiivne. Kui sa leiad ühel hetkel sellise töö, kus sa saad töökorda paremaks muuta või ise enda töökorraldust sättida, siis tekib sul tööalaselt rahu.

Number 2 ja 3 on seotud suurte muudatustega. Kuna sinu hing ihaldab uudsust ja väljakutseid, siis suure tõenäosusega vahetad sa enda elus väga drastiliselt vähemalt korra oma töökohta/eriala. Seda kõike sellepärast, et number 23 kooslusel lastakse valel teel olla ja kui saatus näeb pealt, et sa ise ei suuda enda teed üles leida, siis saatus sekkub sellesse, tuues ükspäev sinu ellu väga suure tööalase muudatuse, kus sa võid teha kannapöörde enda jaoks täiesti tundmatusse maailma. Kui sa oled sündinud 23. kuupäeval ja sinuga on juba nii juhtunud, siis tea, et see, kus sa täna oled, on sinu õige koht. Saatus korrigeerib 23. kuupäeval sündinu tööalas ja erialast valikut, kui seda on vaja teha.

Sinine Kuldkivi on 23. kuupäeval sündinute õnne-, enese eluülesande ülesleidmise ja tasakaalu-kristall. Sinine Kuldkivi aitab 23. kuupäeval sündinud inimesel üles leida selle ande, mis saatusesse kirja on pandud, aidates seda avada ja sellele head õnne tuua, aidates kaasa eneseteostamisele ja enda tee ülesleidmisele. Lisaks sellele toob Sinine Kuldkivi head materiaalset ja spirituaalset õnne ettevõtmistesse, mis elus käsile võetakse. Sinine Kuldkivi võimendab kuulsuse energiat, mis annab 23. kuupäeval sündinule võimaluse enda erialaga ja andega hiilata. Samas aitab see kristall tasakaalustada 23. kuupäeva närvilisust. Seda kristalli võiks elu jooksul aeg-ajalt kanda, kui soovitakse ellu rohkem õnne ligi kutsuda ja ennast üles leida. Kindlasti võiks seda kristalli ka koduses keskkonnas olla.

Kui sa oled 23. kuupäeval sündinud, siis sulle absoluutselt ei meeldi see, kui keegi soovib sind kamandada, sulle öelda, mis on õige ja mis on vale. Veel vähem ei kannata sa seda, kui keegi arvab, et sa oled tema omand. Sa ei salli seda ja see tekitab sinus ahistamistunde. Sa tahad olla vaba. Sinu number 3 ja 2 kooslus loovad sinust vaba linnu, kelle tiibu ei tohi lendamisel kärpida. Sa tahad olla see, kes sa ise soovid olla, ja sa hakkad mässama, kui keegi hakkab sinu üle kontrolli võtma. Kuid väga tihti võid sa sellesama iseloomuomaduse tõttu endale ka probleeme tekitada. Sa võid end väga tihti leida sellises olukorras, kus sinu enda kaaslane ei saa aru, miks sa niiviisi tühjast probleemi teed. Kuna sinu vabaduse janu on äärmuslik, siis võid sa solvuda ja probleeme tekitada ka kõige tühjemast sõnast ning situatsioonist. Siinkohal soovitan ma sul vahel end tagasi hoida, kuna suhtes olles pead sa leppima sellega, et alati ei ole võimalik sul enda tahtmist saada. Kompromissid on suhte aluseks.

Sa omad alati oma arvamust igal erineval teemal, mis sinu eluteele tuleb ja mis sinuga jutuks võetakse. Sa võid mõista, et kõigil inimestel on oma arvamus ja omad tõekspidamised, kuid siiski tunned sa alati, et sinul on ikkagi kõige õigem arvamus. Sa ei pruugi seda otse välja öelda, kuid sisimas sa tunned, et sinul on ikkagi õigus. Temperamentsemad 23. kuupäeval sündinud ütlevad ka teistele seda välja, et neil on õigus.

Sa omad kameeleoni moodi suhtlemisoskust. Kui vaja, võid sa ükskõik, millise eluvaatega inimesega ühes toas olla ja temaga juttu puhuda. Küll sa leiad midagi, millest temaga rääkida. See ei tähendab seda, et sa aktsepteerid teise inimese eluvaadet, sa lihtsalt oskad hetke sulanduda. Võtad inspiratsiooni inimeselt või saad lihtsalt teada, kuidas teised elu näevad. Mööda külge maha see nii ehk naa ei jookse.

Teiste inimestega koostöö tegemine ei ole sinu jaoks probleem senikauaks, kuni keegi ei hakka sinu üle domineerima. Samas võid sa täiesti vabalt ja ilma igasuguse probleemita ka täiesti omaette tööd teha. Tänu 23. kuupäevale on sul oskus teha plaane, projekte ja luua midagi täielikult uut. Sa suudad näha lõpptulemust ja seda, kuidas selleni jõuda.

Juba eelpool mainisin, et 23. kuupäev toob endaga kaasa närvidega seotud probleeme. Lisaks sellele ka sügavaid raskeid emotsioone, mis sind kummitamas käivad. Sa võid enda tuju väga kergelt ise ära rikkuda sellega, et hakkad millelegi halvale liialt palju keskenduma. Sa võid end väga kiirelt viia sügavasse masendusse, kuid kummaline on selle kõige juures see, et teised ei näe seda, mis sinuga toimub. Sa oskad seda nii hästi varjata, et keegi teine ei pruugigi aru saada, millest sa mõtled, ja et sa oled ise end kusagile auku viinud. Sul on väga raske lasta lahti minevikus juhtunud halbadest ja häirivatest situatsioonidest. Needsamad situatsioonid jälitavad aeg-ajalt sind, meenuvad ja viivadki sind tasakaalust välja. Sinine Kuldkivi, sinu õnne kristall, aitab sind sellistest emotsionaalsetest aukudest välja tirida ja sulle valguse taas kätte näidata.

Annan sulle soovituse selle kohta, kuidas enda elus edukam olla. Kuna 23. sünnikuupäev muudab sind rahutuks, siis on sul suur tõenäosus loobuda heast töökohast enda elus või mõnest teisest heast asjast. See on see koht, kus sa pead end ise teadlikult veidi tagasi hoidma. Mõtle enne kümme korda läbi, kas on mõtet loobuda, kui oled ära tüdinenud. Kuna sa ei pruugi selliseid otsuseid alati intuitsiooniga vastu võtta, lase ajal minna ja vaata, kas sa oled ka hiljem seda meelt või mitte. Topelt-analüüsimine toob sulle alati kasu.

Numeroloogia - meil on kõik olemas, et osata iseennast lugeda. Numeroloogilised näitajad on need, mis jagavad meie enda hinge kohta nii mõndagi tähtsat välja. Meie numbrid peegeldavad meid ennast.

Et paremini end mõista, siis loe minu poolt kirjutatud artikleid sinu sodiaagi, elutee numbri ja teiste astroloogiliste/numeroloogiliste näitajate kohta. Kõiki neid kokku liites leiadki end üles.