Inglid saadavad läbi numbrite meile sõnumeid ja meie kohustuseks on neid enda jaoks tõlkida. Iga number on nagu salakood, mis sisaldab vihjeid, märke, suunda, õpetust, hoiatust või kiitust. Oleneb täpselt sellest, millise Inglinumbriga on tegu.

Inglinumbreid võid sa näha kella vaadates, auto numbrit nähes või hoopis nähes oma arve pealt ostu sooritades teatud numbrite kombinatsiooni. Kui see jääb sulle kuidagi silma, siis see on sinule saadetud Inglite sõnum. Kes selle saadab? Selle saadab sinu enda kaitseingel või hoopis lisaingel, kes on tulnud sinu juurde oma missioonitööd tegema.

Kui sa millegipärast jääd ühte numbrite kombinatsiooni vaatama ja sul tekib seda vaadates tunne, et see kõnetab sind, siis see ongi sinu Inglisõnum. See tunne on seotud sinu intuitsiooniga ja intuitsioon räägib sulle seda, et see ei ole lihtsalt number, vaid see on tähendusega sõnum.

Täna seletan ma lahti number 4444 põhjalikuma tähenduse. See seletus siin kehtib vaid nelja järjestiku number 4 suhtes. Ehk see tähendus ei kehti üksikule number 4-le, 44-le või 444-le. Nende numbrite tähenduste kohta saad lugeda minu ühest varasemast artiklist SIIT.

Kui näed Inglisõnumit number 4444, siis Inglid...

Ennekõike pead sa mõistma seda, et kui Inglid saadavad sinu juurde neljakohalise ühesuguse numbriga kombinatsiooni, siis sellel on väga tugev ja jõuline tähendus. See tähendab seda, et sellisel juhul on sul sellel hetkel väga tugev kontakt enda Ingliga. Kui mina näen neljakohalisi numbreid, siis ma tean, et samal ajal on keegi minu kõrval, kes soovib mind kiirelt õiges suunas edasi juhtida, et ma ei teeks mitte ühtegi viga. Loomulikult on sul ka seda oluline teada, et sellel hetkel annab sinu enda Ingel sulle mõista, et ta on su jaoks olemas, kui sul on midagi vaja. Tavaliselt ma kasutan seda hetke ära ning saadan Inglile sõnumi vastu, ja seda loomulikult oma mõtete kaudu. Soovitan ka sul seda teha.

Kuid number 4444-l on oma eriline tähendus ja ka põhjus, miks sind kaitsev Ingel just selle numbri sulle saatis. Number 4444-ga antakse sulle teada, et sind valvav Ingel jagab sulle armastavad ja toetavat energiat. Täna, sellelsamal hetkel, kus sa seda numbrit näed, sellel hetkel tervendab Ingel sinu Südametšakrat, aidates vabastada veidi kurbust, stressi, ärevust või mis iganes negatiivset energiat, mis on sinu sees täna olnud, tervendades sinu Südametšakra kanalit. Seega on seda Inglisõnumit alati hea näha, sellel on olemas tervendav omadus. Eriti hea ja kasulik on number 4444 näha siis, kui sul on elus probleem, mure või oled kehva tervisega. Sellisel juhul on see lootustandev sõnum selle kohta, et sa saad peagi sellest üle ja oma elu korda.

Kuid number 4444 mitte ainult ei räägi sulle sellest, et sa saad murele lahenduse. Number 4444 sümboliseerib materiaalsust, rikkust, rahavoolu, edu, küllust ja materiaalsete probleemide lahendamist. Kui sa näed number 4444, siis sind kaitsev Ingel võib anda sulle vihje selle kohta, et sinu elu materiaalne pool hakkab paranema. Sellist Inglinumbrit nähes on kasulik ette võtta mõni materiaalne projekt või vähemalt usaldada elu, et kõik hakkab paremaks minema.

Vahel saadavad Inglid sinu juurde number 4444, kui sind on ees ootamas rahaline preemia. See preemia ei pea olema ilmtingimata suur, kuid see võib viidata rahalisele võidule. See number võib tähendada palgatõusu, head pakkumist, head ostu-müügi tehingut, materiaalses mõttes unistuse töökoha leidmist, maast raha leidmist või uudiseid, mis on seotud rahaga. Kui sa seda numbrit näed, siis soovitan sul hakata endaga kaasas kandma Epidooti või Krüsopraasi. Need kaks kristalli tõmbavad küllust ligi ja neid on eriti soodne kanda just siis, kui on Inglite poolt tulnud märguanne, et sind on ees ootamas soodne materiaalne periood. Soovitan kanda Botswana Ahhaati, kui soovid loto mängimisel seda materiaalset õnne ära proovida. Botswana Ahhaati kasutatakse sellistesse õnnemängudesse külluse ligi tõmbamiseks.

Kuid mida ma olen number 4444 juures veel tähele pannud, on see, et see tuleb ning ilmub sinu juurde, kui sul on vaja oma töö tegemisele suuremat rõhku panna. See mitte ainult ei tule sulle küllust ette kuulutama, vaid tuleb sinu enda käest paluma, et sa selle nimel ka tööd teeksid. Kui sa näed number 4444 töö tegemise ajal, siis sinu Ingel palub sinu käest, et sa motiveeriksid end paremini tööd tegema. Ingel ise soovib, et sa jagaksid seoses tööga välja positiivset energiat, et ta saaks sulle selle kaudu preemiat tuua. Järelikult on vaja täna pingutada, et homme saaks küllus sinu ellu siseneda. Kui aga sellel hetkel, mil 4444 ilmub sinu juurde, töötad sa täielikult motiveeritud suhtumisega, entusiasmi ning lootusrikka tundega, siis 4444 lihtsalt kinnitab seda, et sa teed õiget asja.

Kumb sõnum oli sinule, kas tervenemise sõnum või materiaalne sõnum, seda pead sa ise analüüsima. Inglisõnumitega on nii, et kui sõnumil on mitu tähendust, siis pead sa ise analüüsima, mis on sinu jaoks päevakohasem. Number 4444 puhul mõtle ka seda, et kas sa sellelsamal hetkel või sellelsamal päeval, kui sa seda numbrit nägid, kas sa muretsesid või tegelesid materiaalsete asjadega ning mõtete mõtlemisega. Kui sa suudad meenutada, mida sa tegid, siis saad ka aru, mida Inglid sulle ütlema tulid. Tähtis on see, et sa mõtleksid kaasa ja üritaksid Inglisõnumit oma ellu sobitada. Mina lihtsalt tõlgin selle sõnumi ära, kuid oma tegeliku tõlgenduse leiad sa läbi enda elu analüüsimise.

Igatahes, millal iganes sa näed Inglisõnumit 4444, siis sellel hetkel suuna enda mõtted positiivseks, muuda end lootusrikkaks ja tee oma tööd motiveeritult. Siis saabub sinu juurde see, mida sinu enda Ingel soovib sulle tuua.

Inglid ümbritsevad meid ja kui nad on meiega kontaktis, siis nad saadavad sõnumeid, vihjeid, ning näitavad suunda. Inglite ülesanne on juhatada neid, kellel on lisaks oma hingele ka füüsiline keha.

Loe ka teisi minu kirjutatud Inglisõnumeid SIIT.