Kirg on üks imeline tunne, mis võiks igas romantilises suhtes jäädavalt olemas olla ja täiel võimsusel töötada. Seda sellepärast, et kirg loob head enesetunnet ning ühendab suhtes mõlemad osapooled üksteisega ja seda ennekõike selle füüsilises mõttes. Kuid kirg kaob ajaga ära ning selle ülesleidmine ja taastamine võib olla üsnagi raske. See on väga aktuaalne teema, et kirg on ära haihtunud ja selle kohta küsitakse minu käest pidevalt nõu. Seda on sul hea teada, kui sa ise ühel hetkel sellisesse suhtefaasi jõuad. Siis sa tead, kuidas sellega toime tulla, miks nii juhtub ja kuidas kirg taas üles leida.

Kirg on see, mis tekitab meis millegi või kellegi vastu huvi. Romantilises suhtes on kirg seotud sinu kaaslasega ja temaga seotud huviga sinu vastu. Kui on olemas kirg, siis sinu sisse tekib meeletu vajadus olla teise poolega koos, tema lähedust tunda ja see kirg tekitab vajaduse kaaslase olemasolu nautida. Lisaks sellele annab see ka oskuse kaaslast nautida. Kui kirg hakkab ära haihtuma, siis soov füüsiliselt koos olla hakkab samuti vaikselt vähemaks jääma ning alles jääb hingelise läheduse vajadus. Lõpuks võib suhe nii kaugele jõuda, et kirg kaob ära ja jääbki vaid alles see kohalolemise nautimine. Nautimine, et see hing, kes sinu kõrval on, on lihtsalt sinuga. Kuid kirg peab suhtes eksisteerima ja samuti peab eksisteerima see hingeline side. Need kaks loovadki tõelise suhte, kui ühte pole, siis pole ka õiget suhet. Kuid neid mõlemaid tuleks tasakaalus hoida, et oleks nii üht kui teist. Kui üks kaob, siis tuleb seda taastama hakata. Kui seda ei tehta, siis hakkavad teatud aja möödudes probleemid esile kerkima. Jagan sulle mõtteid oma nägemuse kohta, et mis see kirg siis on, mida see loob, teeb, annab ja miks on oluline kire loomust mõista.

Kirg on Sakraaltšakraga seotud energia, mis tuleb Tšakrast välja. Sakraaltšakra on sinu teine Tšakra ja asub täpselt naba all. Terve Sakraaltšakra korral avaneb ka kire kanal, mille kaudu saad sa üldse enda elus kirge tunda. Kirg on üks energia, mis ei ole tegelikult otseselt armastuse ja seksuaalsusega seotud. Kirg võib olla seotud töö tegemisega, enese teostamisega ja paljude teiste erinevate teemadega. Kirg kui selline on energia ja kui see kirg on suunatud suhtesse, siis kirg ja armastus ühendavad enda väe ning sellest tulebki välja tugev külgetõmme enda kaaslase vastu.

Nüüd, kui sa said teada seda, et kirg ei ole otseselt seotud armastusega, siis on sul palju lihtsam mõista, kuidas on võimalik kirel suhtes ära kaduda, ja kuidas seda uuesti saaks taastada.

Kirg on energia, mida sa saad ise teadlikult suunata, kui sinu Sakraaltšakra töötab ja kui see on parasjagu ka terve. Kirg on üks ja ainus energia, mis tähendab seda, et seda saab kasutada täisvõimsusel vaid ühes konkreetses suunas. Elu on seotud pideva tasakaalustamisega ja sul kui inimesel ei ole võimalik igal alal, igas hetkes ning iga teema kallal olla alati ülivõrdes võimekas. Sinu võim on see, mille sa saad ära jaotada. Kirg on täpselt samamoodi võimuga seotud. Sa saad suunata kire ühte kontreetsesse suunda ja kui sul on soovitud tulemus kätte saadud, siis peatad kire ning liigutad selle edasi järgmise olulise teema juurde.

Kui lood suhte, siis tekib sul meeletu vajadus seda suhet koos hoida, kindlaks teha, et kõik ikka õnnestuks, ning huvi teise inimese vastu muutub meeletult võimsaks. Ühel hetkel, kui sa oled oma suhtes selle kõik saavutanud, sa oled selle inimese südame vallutanud ning suhe on kindel, siis sa vabastad järk-järgult enda suhted kire energia. Vabastad, et see kirg leiaks uue teema, mida üles ehitada. Kirg aitab ehitada, luua, parandada ja viia sind elus edasi. Kui suhe on kindel, siis leiad alateadlikult uue eesmärgi, mille nimel pingutada, ja ambitsiooni edasi pürgida. Eneselegi märkamata hakkad end töösse matma, tekivad unistused ja hakkad end professionaalsemaks muutma. Suunad oma kire töösse ning suhtes olev kirg hakkab vaibuma. Kui kaaslane samal ajal leiab samuti enda elus uue teema, kus palju pingutada ja luua, siis ka tema kirg vaibub. Üheskoos võib teie kirg kaduda ning te jätate mõningal määral suhte tagaplaanile. Mis tegelikult on väga normaalne ja nii tulebki perioodiliselt enda elu elada. Ühel hetkel keskendud kallimale, teisel hetkel tööle, kolmandal hetkel lapsele jne. Seda selleks, et tasakaal sinu elus saaks eksisteerida. Kui sa keskendud ainult suhte peale ja soovid, et see kirg mitte kunagi ei vaibuks, siis kõik ülejäänud jääb sinu elus tegelikult seisma. Sa pead teadma, et sul ongi vaid üks kirg, mida sa saad erineval ajal erinevasse kohta suunata. Sa ei saa seda kindlasti samaväärselt kahte kohta korraga jagada. Lood sellega enda elu, täiendad, see aitab sinu unistustel ja soovidel täituda. Kui oled midagi saavutanud, siis jätad selle mõneks ajaks tahaplaanile, täidad uusi ambitsioone ning ringiga tuled jälle tagasi sinna, kus sa ei ole enda kirge ammu kasutanud.

Kui juhtub see, et kirg ei soovi mitte kuidagi enam romantilisse suhtesse tagasi tulla, siis tuleb sul ise enda kirge selles suunas aktiveerida. Kui sa soovid mõista, millal tuleks kirge uuesti enda suhtesse tagasi suunata, et suhe asjatult lõhki ei läheks või hingesugulaste vahel seksuaalsed probleemid ei hakkaks süvenema, siis loomulik suhte kire intervall võiks olla see, et aastas vähemalt korra leitakse üksteist jälle üles. See ülesleidmine ei tähenda seda, et see kestaks vaid korra, mõned päevad. Kui kirg tõesti üles leitakse, siis see võib kesta mitmeid kuid ja siis uuesti tagasi vaikusesse minna. Vaikusesse läheb see aega mööda, kuid samas see on jälle taastatud ning suhte see pool on päästetud. See on täiesti normaalne, et suhte algus on väga kirglik ja seejärel langeb see kirg kuskile peitu. Kuid sellel ei tohi lasta igaveseks peitu jääda ja kui see iseenesest tagasi ei teki, siis tuleb selle nimel tööd tegema hakata.

Kui sa soovid, et suhtesse tuleks kirg tagasi, siis ennekõike tuleb lõpetada käimasolevad suuremad projektid. Kire taastamiseks on kõige õigem aeg siis, kui kohustusi on vähemaks jäänud. Seda sellepärast, et ilmselgelt kasutad sa enda kirge nende kohustuste elluviimiseks. Kirg on Sakraaltšakra energia, mis on seotud väega, mis paneb sind millegi nimel emotsionaalses ja füüsilises mõttes tegutsema. Kui sul on mõni oluline tegevus käsil, mida sa ehitad, lood ja millele sa loodad tulemust saada, siis ära loodagi, et kirg suhtesse saaks tekkida. Täida oma käsile võetud kohustused ära ja siis võta aega suhte jaoks.

Kui sul on elus selline periood, kus on vähe vaiksem ja kohustusi vähem, siis pühenda see aeg armastusele ning kire taastamisele. Loomulikult siis, kui sa tunned, et seda ei ole ammu sinu ja kaaslase suhtes olnud ning te mõlemad igatsete selle järgi. Selleks, et kirge taastada, tuleb sul hakata teadlikult oma mõtteid enda kaaslase peale suunama. Kui sa hakkad keskenduma oma kaaslasele, siis hakkad temas taas nägema ilu, võlu ja tema häid külgi. Keskendu sellele heale, mis sind tema kõrval hoiab ja see sama keskendumine äratab üles kire. Enda mõtete kaaslasele ja teie suhtele viimine aitab aktiveerida Sakraaltšakras kire just südameasjade poole. Seda ei ole kindlasti lihtne teha, kuid see on üks osa kire üles äratamisest.

Armastusega seotud kirge aitab üles äratada Vikerkaare Kuukivi, Merevaik, Rodokrosiit, Karneool ja Buddha kristall. Nendel kristallidel on oskust äratada Sakraaltšakras üles kirg, mille need kristallid suunavad edasi Südametšakrasse. See energiate juhtimine avab suhted kire ja aitab ennekõike seda, kes on oma kire kaaslase suhtes täielikult ära kaotanud. Kui kire taaselustamise probleem on väga suur, siis tuleks ühte neist kristallidest kanda. Kanda seda kristalli, mille teisi omadusi soovitakse endale samuti saada. Kui sa kristalli kannad, siis see hakkab kiiremini tööd tegema. Kui kirge soovitakse suurendada ja täielikku puudust ei ole, siis soovitan neid kõiki kristalle enda ja kaaslase voodi kõrval hoida. Kui on loodud armastuse kristallide komplekt, siis võiksid viia need kristallid kokku teiste suhet edendavate kristallidega. Seda sellepärast, et kõik armastuse jaoks toodud kristallid saaksid üheskoos suhet edendada.

Lisaks õigete kristallide kasutamisele saad kire taastamiseks kasutada ka taimi. Sakraaltšakra kire ergutamiseks ja selle südameasjadesse suunamiseks on olemas teatud taimed. Neid tuleb süüa või nendest valmistatud teesid juua.

Kire taastamiseks Sakraaltšakra ja Südametšakra ühendajad:

Kõiki neid taimi võiksid sa enda menüüsse lisada vähemalt kuuks ajaks, tarbida neid vaheldumisi ja lisaks kanda/kasutada ka eelpool välja toodud kire kristalle.

1. Aprikoos puuviljana ja ka aprikoosi tee.

Aprikoos aktiveerib Sakraaltšakra, aidates kirel taastuda ja üleüldse hoida Sakraaltšakrat tervena. Kuna aprikoos on seotud ka armastuseenergiaga, siis aprikoos suunab kire armastusse, suhtesse ning aitab sul endal taastada kirge kaaslase vastu.

2. Õun ja õunamahl

Õunad on armastuse ja kire sümboliks. Õuna söömine tõstab meeleolu, tuju, muudab sind õnnelikumaks ja õunas peituv spirituaalne vägi viib sinu mõtted suhte taastamisele. Kui sa tajud endas madalseisu, siis kindlasti on õun see puuvili, mis võib suhtesse kirge tuua.

3. Koriander

Lisa koriandrit endale toidu sisse või söö seda veidi, et saada vajalikku kirge soodustavat energiat. Koriander on väga tugevatoimeline ja see hakkab meie Auraväljas väga kiirelt tööle. Kui soovid end näiteks konkreetsel päeval muuta väga kirglikuks, siis söö seda hommikul veidi ja see võib kire sinus päeva jooksul vallandada. Kire, mis on suunatud Südametšakrasse ja mille sa omakorda suunad edasi oma kaaslasesse.

4. Maguspaprika ja punane-oranž paprika

Punast või oranži värvi paprikad aitavad ergutada Sakraaltšakrat ning selles olevat kire kanalit. Erinevate Tšakrate sees on erinevad kanalid ja Sakraaltšakra sees eksisteerib kire kanal. Lisa kindlasti enda menüüsse paprika, et see aitaks tekitada sinu sisse sensuaalset energiat. See sama sensuaalsus muutub suhtes kireks. Seda sellepärast, et paprika on seotud nii Sakraaltšakraga kui ka Südametšakraga.

Kui ühendad taimede ja kristallide väe ning sellele kõigele lisad juurde enda soovi, siis saabub kirg ka sinu suhtesse. Kõik kolm elementi on kire retseptiks vajalikud.

Kindlasti ei tohiks suhet hukule määrata, kui kirg on ära kadunud
. See ei ole see, mille järgi möödetakse, kas suhe on täis armastust või mitte. Armastus ei ole kirg. Kirg ei ole armastus. Kui sa suudad seda mõista, siis sa lahutad need üksteisest ja hakkad nägema, millest suhe koosneb. Suhe ei baseeru vaid kirel, see baseerub väga paljudele erinevatele aspektidele. Kui suhtes puudub kirg, siis paljud loobuvad suhtest ja sellega tehakse suur viga. Loobutakse suhtest, mida oleks võib-olla väga lihtsalt viisil saanud taastada. Kui kirg kaob, siis teised suhte tugevused ei pruugi ära kaduda. Hiljem, kui kire puudumise pärast on suhtest loobutud, siis hakatakse teist taga igatsema. See on märk selle kohta, et suhtest loobuti valel põhjusel.

Kui üldse tekib mõte, et ehk ei ole sinu ega tema vahel enam armastust, siis tuleks ennekõike proovida suhet taastada. Esimene küsimus, mis sa enda käest pead küsima on see, et mis on puudu ja mida sa selles suhtes igatsed? Kui selle üheks vastuseks võib olla kirg, siis hakka seda taastama. Taasta see ja kui see on tehtud, siis küsi enda käest uuesti, kas sa ikka soovid sellest suhtest loobuda. Kui selleks põhjuseks, miks sa soovid suhtest välja tulla, on ainult kirg, siis see on sinu enda teha. See on sinu isiklik energia ja kui sa ootad, et keegi teine, ehk sinu kaaslane, peab sinus kirge tekitama, siis nii need asjad tegelikult ikka ei käi. Kui sa oled kord tundnud enda kaaslase suhtes kirge, siis seda on võimalik taastada, juhul kui ta ei ole sind reetnud, sulle liiga teinud, sinu vastu austust kaotanud või sind kuidagi alavääristanud. Kui teine pool on sulle haiget teinud ja sa ikkagi soovid temaga koos olla, andestada ning suhet taastada, siis ennekõike alusta andestamisest, enda Südametšakra tervendamisest ning siis asu kire juurde. Kirg ei saa enne tekkida, kui Südametšakra ei luba kirge edasi saata. Kui sinu kaaslane on sind hästi kohelnud, siis kire ainukeseks põhjuseks, miks see ei soovi tagasi tulla, võid olla sina ise. Sinu Sakraaltšakra on korrast ära või sinu kirg on suunatud mõnele teisele teemale. Kui sa aga soovid enda kaaslasega koos olla, sa armastad teda, siis taasta see kirg. Tee selle nimel tööd ja võta kasutusele kristallid, õiged taimed ning lase neil end aidata.

Soovitan lugeda ka minu artiklit "Kire taastamise rituaal", mille leiad SIIT.

Kirg on nagu iga teine energia sinu sees, sa pead lihtsalt oskama sellega mängida, seda suunata, juhendada, seda mõistma ja aru saama, kuidas see töötab. Juhi enda hinge ja selles peituvat väge teadlikult, kui soovid midagi saavutada.