Menüü
Ostukorv

BUDDHA auguga

BUDDHA auguga EHTED
BUDDHA auguga EHTED
BUDDHA auguga EHTED
BUDDHA auguga EHTED
BUDDHA auguga EHTED
BUDDHA auguga EHTED
BUDDHA auguga
10.50€
Maksudeta: 8.61€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BUDDHA auguga


BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas asuv riik Zimbabwe. Peamiseks Buddha kristalli kasutamisvõimaluseks on iidsete hingedega kontakteerumine, nendega informatsiooni jagamine, samuti seksuaalenergia tõstmine.


BUDDHA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

Minu üks lemmikutest Buddha energiatest on see, et sellel kristallil on oskus luua kontakti teiste hingedega. Eriti nende hingedega, kellega me oleme eelmistes eludes seotud olnud ja kellele näiteks sinu selles elus füüsilist keha ei anta. Hingedega, kellega me võib-olla ka tulevases elus kohtume. See aitab informatsiooni jagada ja vastu võtta. Eriti kasulik on kanda Buddha kristalli endaga ka öösiti, et läbi une neid hingi näha ja nendega suhelda.

- Kanna Buddha kristalli koos Punase Tiigrisilma ja Lemuuria Jaadiga, kui soovid lahti saada suhte kohal olevast ebaõnnest, mille on põhjustanud kolmas isik teie suhtes. Nende kolme kristalli kombinatsioon võitleb väga intensiivselt ja tugevalt suhtelõhkuja vastu, kui saatus loomulikult lubab seda. Saatus lubab selle vastu astuda, kui tegemist on vale teega. Saatus ei luba sekkuda, kui see kolmas inimene peab olema just see, kes aitab teil sellel eluteel üksteisest lahti lasta. Vahel on seda vaja, kui saatuseraamatud ei luba teil mõlemal ühel või teisel põhjusel kokku jääda. 

- Kanna Buddha kristalli koos küllusekristallidega ja koos äriliste kristallidega, nagu näiteks Piltjaspise, Mariami Jaspise või Kalkopüriidiga, et suurendada ärilist õnne. 


- Buddha kristall toob selle inimese ellu luksust ja küllust, kes seda omab. Kanna seda kristalli endaga, et ligi kutsuda vajalikku head õnne. Buddha suurendab sinu Auravälja enda võimekust head õnne ligi tõmmata.


- See kristall vabastab pinget ja stressi, mis on seotud töö ning rahateenimisega. Kui töötegemine on stressirohke, materiaalsed muremõtted kasvavad peapeale või sinu isiklikus äris on keeruline aeg, siis hoia seda kristalli enda elus.  Kanna seda kaasas, hoia kodus olevas küllusenurgas ehk Kagu-ilmakaares või tööjuures.


- Kanna seda kristalli endaga, et ligi kutsuda rahaõnne. Kingi see kristall kellelegi, kellele soovid samuti rahaõnne. Veelgi soodsamalt mõjub Buddha kristall siis, kui seda hoida koos Piltjaspise või Krüsopraasi kristalliga.


- Buddha kristalli on soovitatav kanda endaga, kui puhastatakse kodu Kagunurka, täiendatakse seda või tegeletakse külluslike maagiatega. Buddha aitab soovidel teele minna!

- Buddha kristall edendab kannatlikkust, rahu.

Buddha kristall sobib ka väga vanadele inimestele, et nende elujõudu taastada või hoida samas seisus nagu see hetkel on.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tervendab suhkruhaigust ehk diabeeti, aitab sellele lahendusi leida ja õigele toitumisele suunata.

- Aitab lahti saada meeleolukõikumistest, kehvast enesetundest ja pidevast väsimusest.

- Tõstab libiidot, aidates suurendada lähedusevajadust ja tervendada hormoone.

- Sobib ka väga hästi meeste tervenduskristalliks, kui on viljakusega probleeme.

KROONTŠAKRA

Buddha kristall tervendab Kroontšakrat, aidates läbi selle iidsete hingedega kontakti saada. Peale selle aitab veidi ka SÜDAMETŠAKRAT, aidates libiidot ja lähedusevajadust suurendada.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Buddha kõigile võrdselt jõudu.

Buddha kristalli soovitan ma laadida Tsitriini geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei rituaalitaime, Tüümiani eeterliku õli või Patšuliviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas ..
13.20€
Maksudeta:10.82€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.10€
Maksudeta:9.92€
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas asuv riik ..
3.00€
Maksudeta:2.46€
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas ..
2.50€
Maksudeta:2.05€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
1.30€
Maksudeta:1.07€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
2.60€
Maksudeta:2.13€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.