Sodiaagid on väga erinevad ja see, mis sodiaagina oleme me sündinud, see määrab väga olulise osa meie iseloomust ära. Kui sa teistega suheldes võtad arvesse nende astroloogilisi ja lisaks ka numeroloogilisi näitajaid, siis tegelikult on sul võimalik palju paremini sotsialiseeruda ning inimesi mõista. Kui sa hakkad veidigi enda kõrval olevaid inimesi sellise pilgu läbi vaatama, et kes nad oma näitajate poolest on, siis kõik muutub justkui palju lihtsamaks ja sa tänu sellele suudad ka mõista, et miks sinu lähedased just sellised on. Kirjutan sulle sellest, mida sa kindlasti peaksid Sõnni kohta teadma ja need teadmised lihtsustavad sul kindla peale temaga läbisaamist ning ennekõike sa õpid tänu sellele oma Sõnne mõistma.

Kuid nagu ikka, sodiaak ei ole ainuke, mis meie iseloomu kokku paneb. See on osake meist. Lisaks sellele tuleb arvesse võtta sünnikuupäeva, elutee, hiina astroloogilise aasta ja paljude teiste näitajate mõjutusi. Kuid Sõnn on ikka Sõnn, kes vähem, kes rohkem. 

Sõnn on oma loomuselt väga kindlameelne. Seda siis, kui ta on ise enda jaoks midagi ette võtnud, paika pannud ja tähtsaks teinud. Sõnnil on väga raske alla anda siis, kui tal on siht silme ees. Kui keegi teine peaks tema plaanimajandusele vahele astuma ja ütlema talle: "Kallike, ole hea see ei sobi või ära tee nii!", siis on teada, et Sõnn oma tugevate jalgadega seisab liikumatult ühe koha peal ning vastab: "Ma ei mõtlegi loobuda ja jutul lõpp!" Sellega ma soovin edasi anda Sõnni kohta seda, et talle ei meeldi või ta ei ole isegi nõus kompromissi tegema teemal, mis on tema jaoks väga tähtis. Kui Sõnn on midagi endale pähe võtnud, siis seda on väga raske tema seest välja võtta ja seda muuta. Kui ta soovib seda muuta, siis ta peab seda ise teha tahtma ja paljud Sõnnid teevad muudatusi vaid siis, kui see muudatus ei tundu kellegi teise poolt algatatud ideena. Sõnn on Sõnn, talle lihtsalt ei meeldi kompromisse teha. Kui aga Sõnn ei ole teatud teemasse enda juuri ajanud, siis võib ta vabalt, loominguliselt ja lendavalt ideedevälgatuste ning teiste poolse inspiratsiooniga kaasa minna. Omadus, mida sa kindlasti peaksid Sõnni kohta teadma, on see, et ära ürita tema ideid ja plaane maha teha, kui ta on enda hinge juba nendesse pühendanud. Kui sa soovid Sõnniga kompromissile jõuda, siis leia tema ideedest välja need tugevad ja head küljed ning lisa nendesse enda soov ka juurde, siis ta võib olla järeleandlik. Kui sa tema pingutusi ei märka, siis ei ole võimalik seda kiviseina lammutada.

Sõnn on oma hingelt väga töökas ja laisk ühekorraga. Seda olenevalt sellest, mis tema jaoks oluline on. Kuna Sõnn oma loomuselt on suur plaanide tegija, meister projektide tegemisel ja kui Sõnn on end millessegi sellisesse pühendanud, siis seal on ta meeletult töökas. Kui töö meeldib või see plaan, mis tuleb ära täita, siis Sõnn on täielikult selle sees. Raske on teda sealt välja tõmmata, paljud Sõnnid matavad end tihti töökuhja alla. Kuid samas on see väga vajalik ühe Sõnni jaoks, seda sellepärast, et kui ta teeb tööd, siis ta sellega leevendab oma stressi. Vastasel juhul toimub ülemõtlemine ja selle järgi ka plahvatamine ning tavaliselt see ikka käib lähedaste juuresolekul. Kuid samas Sõnn võib olla ääretult laisk ja seda siis, kui see töö, mida ta peaks tegema, see teda lihtsalt ei huvita. Sõnn on ääretult isepäine ja ei soovi, kui keegi teine tuleb ja ütleb seda, mis ta tegema peab. Sõnn tahab ise otsustada ja need tegemised, mis ei ole tema hinge puudutanud, nendele ta ei soovi ka aega panustada. Sõnni juures pead sa mõistma seda, et ta on ülimalt töökas iseenda poolt välja valitud projektide ja töö peal, kuid ülimalt laisk nende koha pealt, mis keegi teine on talle ülesandeks ette andnud. Seega, kui sa soovid enda lähedast Sõnni tööle panna selles suunas, mis sulle sobiks, siis sellega saab sul terve elu raske olema. Üks hea viis Sõnni enda soovitud suunas liikuma panna, on see, kui sa viitad tema tugevatele külgedele. Tood temas välja selle hea, tugevuse ja osavuse, mis selle töö juures vaja on. Sõnnile meeldib väga, kui tema hinge hellitatakse ja teda tähtsaks peetakse. 

Sõnni jaoks on väga oluline distsipliin ja süstemaatiline tegutsemine. See on see koht millest enamus teisi sodiaake aru ei saa, et kuidas nii üksluiselt peab alati käituma. Kuid Sõnni jaoks ei ole see kaugeltki üksluine. See on põnev, see on järkjärguline kasvamine, etapilised protsessid on Sõnni jaoks täielikud energiaallikad. Kui Sõnn soovib midagi luua, siis ta teeb selle otsast lõpuni ilma vahepeatuseta ära. Kõik tuleb läbi mõelda, analüüsida, veelkord analüüsida, öösel analüüsida, hommikul analüüsida, peale lõunasööki analüüsida ja uuesti õhtul padja peale pea asetades hakkab jälle see pihta. Pidev analüüsimine ja kõige ideaalsema lahenduse üles leidmine on täpselt Sõnni teema. Sellele anaüüsimisele järgneb süstemaatiline tegutsemine ja sihikindel loomeprotsess. Sõnn on see, kes teeb kas detailselt ja perfektselt midagi ära või ta ei soovi mitte midagi teha. Kuldset keskteed ei ole olemas. Miks midagi teha üle puusa, kui saab seda teha 100% pühendumusega? 

Sõnn ei saa teistest sodiaakidest aru, kes lähevad erinevate asjadega kaasa väga impulsiivselt, läbi mõtlemata ja Sõnn tihtipeale tunneb, kuidas keegi teine ei ole nii osav kui tema. Ausalt, ma tean seda, et te Sõnnid nii mõtlete. Positiivne ego on hea ego. 

Analüüsiva meele taga on peidetud idealistlik, ilu armastav ja luksust nautiv Sõnn, kellele on väga oluline see, et teda ümbritseb tema standardile sobilik keskkond. Igal erineval Sõnnil on omad standardid ja seda ei saa üldistada, milline see täpselt on. Iga Sõnn teab seda ise, millega ta on nõus leppima ja millega mitte. Sõnn pettub kergelt, kui ta ei saa seda, mida ta on soovinud saada. Paljud Sõnnid peidavad pettumuse tunnet enda sisse, kuid väheke temperamentsemad väljendavad seda solvumist silmnähtavalt. Sõnn lihtsalt tahab, et kõik oleks nii nagu tema ette on kujutanud.  

ATLANTISIIT on kristall, mis aitab Sõnnile head õnne tuua enda soovide, unistuste ja unelmate täide viimiseks. Atlantisiit on kristall, mis suudab hingelise rahulolu loomise nimel tööd teha. Soovitan Sõnnil Atalntisiiti kanda eluperioodil, kus soovitakse enda ellu head õnne ligi kutsuda ja enda unistustele füüsilist kuju anda. Soovitan Atlantisiiti Sõnni kodus hoida tema enda foto peal, et see kaug kristallteraapia kaudu saaks Sõnnil aidata head õnne pidevalt enda elus hoida. Selleks asetatakse foto laua peale ja kristall foto peale. 

Sõnnile ei meeldi, kui plaanid muutuvad. See on üks asi, mis teda väga närvi ajab ja lausa endast välja. Kui on plaan, siis on plaan. Ta läheb sellepärast endast välja, kuna enne seda, kui plaan muutus, oli ta juba enda peas kümme võimalikku teed sellel käimiseks ära loonud ja nüüd ta peab otsast peale alustama. Teised sodiaagid ei pühenda nii palju oma aega planeerimisse, et nad neissi kinni jäävad. On loomulikult Neitsi ja Kaksikud, kes peavad sõda enda sees plaanide ning paremate plaanide ületrumpamisega, kuid nad on siiski vabamad neist loobumiseks. Kuid Sõnn pettub, kui ta peab suunda muutma. Pettub, võtab uue suuna ja pühendab end jälle uuele rajale. Siis, kui Sõnn saab aru, et polnud üldse paha muuta plaani, siis on see frustreeriv emotsioon kohe asendatud inspiratsiooniga. Sõnn ei ole see, kes soovib pidevate uute tuultega kaasa minna

Sõnn on oma iseloomult väga iseseisev ja mitte keegi ei tohiks tema iseseisvuses, tugevuses, enesekindluses, väes ning osavuses kahelda. Kindlasti hoia alt, kui sa peaksid vastupidist väitma. Kui sul ei ole Sõnnile midagi julgustavat ja head öelda, siis palun hoia oma mõtted enda teada. Sõnn teab, et ta suudab, kuid samas on ta oma hingelt väga habras ja kui keegi peaks vastupidist väitma, siis see oleks nagu õli tulle viskamine. Kui sa soovid, et sinu Sõnnist kaaslane või lähedane hoiaks enda tulist pool sinust eemale, siis hoia enda negatiivseid märkusi samuti endale. 

Sõnni paneb käima see, kui teda kiidetakse, hellitatakse ja tema tugevust märgatakse. Kui üldse kuidagi kangekaelset Sõnni liigutada enda soovitud suuna järgi, siis seda saab teha vaid läbi armastuse. Mina näiteks usun, et kui üldse midagi siin maailmas parandada, siis ikka läbi armastuse ja Sõnni puhul peab see kindla peale paika. Armasta oma Sõnni ja tema võib sulada sealt, kus ta tavaliselt ei lase end pehmemaks.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära." 

Iga sodiaak on eriliselt eriline ja Sõnn on eriline enda sihikindla, kõikumatu loomuse, distsipliini, töökuse ning järjepidevuse poolest. Jaga talle armastust ja austust ning temaga ongi lihtne läbi saada.