Menüü
Ostukorv

ATLANTISIIT auguga

ATLANTISIIT auguga EHTED
ATLANTISIIT auguga EHTED
ATLANTISIIT auguga EHTED
ATLANTISIIT auguga EHTED
ATLANTISIIT auguga
10.80€
Maksudeta: 8.85€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ATLANTISIIT auguga

Võimalikud valikud


ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Serpentiin Jaad ja lillakad-mustjad laigud annab sellele kristallile Stihhiit. Seega on Atlantisiit kahe kristalli kooslusest tekkinud kristall. Meie kaunid Atlantisiidid on pärit Austraaliast ja seda leidub ka Tasmaanias. Atlantisiit kuulub oma energia pärast kõrgema klassi kristallide hulka, mida võiksid kasutada need inimesed, kes juba kristallide maailmaga on tuttavad. Atlantisiit vajab täit pühendumist, kui seda kasutada ja sellepärast ei soovita ma seda üheks esimeseks kristalliks enda kasutusse võtta.


ATLANTISIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist

- Atlantisiidi kandmine aitab meenutada minevikku, aga mitte seda, mis on sinu selles elus eksisteerinud, vaid minevikku, mis pärineb eelmistest eludest. Usutakse, et Atlantisiit lummab neid, kes on elanud eelmises elus hõimudes, millel on tugev spirituaalne taust olnud, nagu näiteks Indiaanlasena, Lemuurialased, Mu kultuuri esindajana,  Asteegina, Maiadena või hoopis mõne teise võimsa kultuuri liikmena. See tõmbab sinu poole, kuna Atlantisiit aitab iidseid teadmisi sinu sees ellu äratada.

- Atlantisiiti kandes aitad sa enda poolt anda jõudu, et sinu kaitseingel saaks olla sinu lähedal täpselt siis, kui vaja. Atlantisiidi kristalli kandmist soovitan sellistel eluperioodidel, kus sa tunned, et erinevatest aspektidest hakkab elu koost lagunema ja sul on lisakaitset enda ellu vaja. Atlantisiit toob selle lisaväe nii, et aitab kaitseinglil kohal olla ja temale mõtteid edastada.

- Kui oled viimasel ajal hakanud väga palju märke, sümboleid või numbreid nägema ja ei oska neid enda jaoks ära kasutada, siis kanna Antlantisiiti ja sa suudad need märgid läbi analüüsida nii, et leiad enda jaoks vastused.

- Atlantisiit on kasulikuks talismaniks mehele, kes soovib enda spirituaalsust suurendada. See on kristall, mis avab mehe meeled energiate tunnetamisele. Aidates paremini enda intuitsiooni kuulata ja näha, mis on õige ning, mis on vale. Atlantisiit kutsub mehe Aurasse Ingleid ja aitab tal nendega suhelda.

- Atlantsiit aitab avada sinu meeli eelmiste elude mälestuste jaoks, tuues neid sinu unenägudesse, aidates sul ka mõista, kes sa olid ja miks just tema. Atlantisiit avab hinge iseenda jaoks ja avab selles olevad mälestused. Lisaks Atlantisiidile on veel väga palju erinevaid kristalle, mis sind aitaksid nagu näiteks Preseli, Rüoliit või Aqua Aura

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Atlantisiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata.

- Atlantisiiti kasutatakse kristalliteraapia andmiseks järgmistele probleemidele: Lihaskrambid, lihase probleemid, kuiv nahk, surma hirm,  menstruaalprobleemid.

-  Koos Kuntsiidiga kandes aitab Atlantisiit tervendada suhkruhaigust. 

TŠAKRA

Päikesepõimik ja Südametšakra. Kandke Atlantisiiti talismanina Südametšakra kohal või siis Päikesepõimiku kohal. Südametšakra tervendamine Atlantisiidiga on sellepärast kasulik, et see aitaks selle kandjal armastust vastu võtta.

Atlantisiidi üks minu lemmikuid omadusi on see, et sellega saab parandada kodusid või elamispindu, kaasaarvatud maad, millel on olnud ebaõnn või kus on surm üle käinud. Atlantisiiti maetakse põõsaste, puude alla või maja vundamendi sisse, et see ravitseks sealset negatiivset ja karmaatilist energiat. Atlantisiit aitab vabastada kurjast, mis kord õuele on saabunud, aidates ebaõnnel majast väljuda. 

SODIAAK

Tähemärgilt toob Atlantisiit spirituaalset kaitset SÕNNIDELE, aidates kaitsta selle eest, et ta ise selles elus endale väga suuri karmaatilisi võlgu külge ei korjaks. Aitab vältida olukordi, mis võivad mõjuda tuleviku suhtes laastavalt. Atlantisiit on kristall, mis aitab Sõnnile head õnne tuua enda soovide, unistuste ja unelmate täide viimiseks. Atlantisiit on kristall, mis suudab hingelise rahulolu loomise nimel tööd teha. Soovitan Sõnnil Atlantisiiti kanda eluperioodil, kus soovitakse enda ellu head õnne ligi kutsuda ja enda unistustele füüsilist kuju anda. Loe artiklit selle kohta, mida sa peaksid SÕNNI sodiaagi kohta teadma. Selle artikli leiad SIIT.

Atlantisiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Tüümini eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda paela ega hõbeketti ega talismanihoidjat.
KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
4.50€
Maksudeta:3.69€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud k..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Talismanihoidjad muudavad kristallehted veelgi kaunimaks, muutes ehted luksuslikumaks ja isikupärasemaks. Talismanihoidja 925 hõbedaga on soovitatav k..
29.50€
Maksudeta:24.18€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud k..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. ..
0.90€
Maksudeta:0.74€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
30.40€
Maksudeta:24.92€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
9.60€
Maksudeta:7.87€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
21.00€
Maksudeta:17.21€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.