Jäär on omamoodi jäärapäine ja eriliselt kangekaelse iseloomuga, kuid igas tähtkujus on alati ka midagi erilist ja head. Jääral on temale omased suurepärased iseloomujooned, mis teevad Jäära eriliseks. Meie iseloomu määrab väga tugevalt ära see, milline on Kuu faas meie sünni ajal ehk milline on sünnikuupäeva numeroloogiline mõjutus, millise tähtkuju all sünnitakse, samuti paljud teised tegurid, mis teevad meist sellise inimese, kes me oleme. Ükskõik, millise tähtkuju all sünnitakse, igal tähtkujul on omad head ja vead. Täna räägin ma sulle sellest, millised on Jäära tähtkuju 6 kõige suurepärasemat iseloomujoont. 

Jäära tähtkuju juhtiv planeet on Mars, ja see on planeet, mis annab Jäärale teatud iseloomu. Mars muudab Jäära väga ambitsioonikaks sellel alal, mis talle väga meeldib ehk, mis on Jäära jaoks hingelähedane. Mars annab ambitsioonikuse, kuid see ei tähenda seda, et Jäär oleks ambitsioonikas igas tema elus olevas teemas. Kõik Jäärad on siiski eraldi unikaalsed isiksused, igal Jääral on oma saatus, ja vastavalt saatusele on Jääral ka huvid. Kui Jäärale midagi väga meeldib, siis on ta sellel teemal vägagi kõrgelennuline, kõik peab tulema sellise tulemusega, nagu ta on enda jaoks ette kujutanud. Jäära üheks suurepäraseks iseloomuomaduseks on see, et kui Jäär on midagi endale pähe võtnud, siis hakkab Jäär selle poole pürgima. Jääral on olemas kogu vajalik energia, mis aitab tal enda unistust täide viia, kui see unistus on tõeline ja südamelähedane. Jäär ei peatu enne, kui tulemus on jõudnud ligilähedale sellele, milline nägi lõpptulemus välja tema peas. Jääral on olemas jõud, mis viib sihile, ja see on kindlasti üks Jäära positiivsetest omadustest. Mars on see planeet, mis annab Jäärale oskuse oma südamesoovi lõpuni täide viia. Mars annab ka energia, jõu ja vajamineva väe. 

Jäära teiseks suurepäraseks iseloomujooneks on see, et Jäär oskab enda lähedasi lahkusega kostitada, kuid seda täiesti omal moel. Jäär ei ole tüüpiline romantiliste, hellade ja armsate emotsioonide väljendaja. Jäär näitab enda kiindumust välja teistsuguselt. Jäär väljendab enda hellust läbi tegude, ta on see, kes teeb hoolivuse korral teise inimese eest midagi ära, et tema lähedasel oleks kergem. Jäär näitab enda hoolivust välja väga praktilisel viisil, olles oma lähedastele toeks mõnes mõttes vägagi füüsiliselt. See ei ole Jäära puhul ebaloomulik, kui ta aitab oma lähedasel näiteks pidu korraldada, käib tema eest poes ära, läheb kostab tema eest paar head sõna või võtab enda kätte hoopis mõne ülesande ja teeb selle teise silme ees ise ära. Jäär on oma armastatud inimesele suurepärane abiline. 

Kes on Jäära südame võitnud, olgu siis selleks tema poolehoiuga, sõpruse või armastusega, seda Jäär oma tegudega aitab. 

Kolmandaks suurepäraseks iseloomujooneks, mille on Jäära tähtkuju all sündinud inimene sellelt tähtkujult kaasa saanud, on positiivne ja optimistlik meel. Tõepoolest ei ole alati võimalik olla positiivne, ja seda kindlasti Jäär alati ka ei ole, kuid Jääral on kordades rohkem antud oskust olla positiivne, seda võrreldes just teiste tähtkujudega. Jääral on olemas oskus, hoolimata rasketest olukordadest või elus läbi elatud situatsioonidest, säilitada siiski enda üleüldine positiivne ellusuhtumine - elu läheb ju ikka edasi! Jäära tähtkuju all sündinud inimene suudab elu hammasrataste vahelt väljudes naeratada ja leida jälle põhjust millegi üle õnnelik olla. 

Jäära tähtkuju juhib tule-element, mis muudab Jäära automaatselt väga julgeks ja suureks pealehakkajaks, ning seda kõike sellepärast, et ka Mars on see, mis mõjutab Jäära koos tule-elemendiga. Neljandaks väga heaks ja kasulikuks iseloomujooneks ongi Jääral tema julge pealehakkamine. Jäär on see, kellel ei ole probleeme enda mõtteid välja öelda, enda tunnete eest võidelda ja enda soovide nimel pingutada. Jäär kannab endaga kaasas väge, mis paneb ta liikuma. 

Jäära julge pealehakkamine annab talle võimaluse kiirelt uusi suhteid luua ja uutesse olukordadesse sulanduda. Jäär üldiselt ei karda inimesi ja uusi situatsioone, küll aga on teine lugu riskidega. Riskimised ei ole Jäära teema, pigem on Jäär julge sotsiaalselt. Riskide võtmine vajab Jääral aega. 

Jäär on kirglik selles, mida ta armastab, ja lisaks on ta samal ajal ka väga kohusetundlik. Jäära viiendaks väga heaks iseloomujooneks on Jäära pühendunud kirg. Ükskõik mida Jäär teeb naudinguga, teeb Jäär seda kohusetundlikult. Jäär ei ole naljalt see, kes jätab enda töökohustused täitmata, kui töö on tema jaoks oluline. Jäära tähtkuju all sündinud inimesed on ühed kohusetundlikumad töötegijaid oma eriala peal, kui see eriala on tema jaoks õige. Jäär võib isegi haigena tööle tulla ja iseendaga läbirääkimistel edukalt haigust terviseks tembeldada, et töö kindlasti tegemata ei jääks. Kui Jäära tabab kirg, siis sellega kaasneb ka kohusetunne. See kohusetunne võib teda ennast vahel väga hulluks ajada, kuid lõppude lõpuks ei kujuta ta ennast teistsugusena ikkagi ette. 

Jäära jaoks ei ole probleemi teha hommikust õhtuni tööd millegi nimel, mida ta armastab ja hindab. Jäära tähtkujule on andnud Mars väga suure füüsilise vastupidavuse, see tähendab seda, et Marsi mõjutused ei lase Jääral naljalt ära väsida. Jäär puhkab veidi ja on siis uuesti liini peal. Mars on Jäära kostitanud parajas koguses füüsilise jõu ja vastupidavusega. 

Iseseisvus on üks õppetund, mis tuleb kõigil hingedel ühel heal päeval ära õppida, ja see on miski, mis aitab elus edasi liikuda. Jäära tähtkuju omab kõige enam sellist energiat, mis soodustab iseseisvaks olemist. Jäär oma loomuselt soovib olla iseseisev, ja tihtipeale ka on, seega on see tema kuues suurepärane iseloomujoon. Jääras on miski, mis sunnib teda pidevalt enda elu suhtes vastutust võtma. Kui ise ei tee, siis keegi ei tee - see on üks Jäärale iseloomulikest mõtetest. Jäär teeb terve elu selle nimel tööd, et iseseisvaks saada, ja see iseseisvus annab kellelegi teisele tema lähedasele võimaluse tunda tema kõrval turvatunnet. Jäär mõjutab enda iseseisvusega teisi tähtkujusid ja on heaks eeskujuks oma lähedastele. 

Jäärale meeldib ise otsuseid langetada ja neid tehes tunneb ta end hästi, samuti meeldib Jäärale väga ka teisi inimesi, eriti enda lähedasi, aidata. Jäärale sobib, kui tema lähedased lasevad tal otsuseid vastu võtta. Ja kui teda ümbritsevad sellised inimesed, siis seda enam Jäära iseseisvus kasvab. 

AHHAAT  on tähtkujude järgi üks kristallidest, mille Jäär väga kiirelt omaks võtab. See tähendab seda, et Ahhaadi vägi hakkab Jääraga väga kiirelt tööle. Ahhaat on see kristall, mis aitab Jääral olla julge, optimistlik, ambitsioonikas ja positiivne. Ahhaat toob Jääras esile tema tähtkuju kõige paremad omadused ja aitab tema negatiivseid külgi vaos hoida. Igas tähtkujus on häid iseloomujooni ja problemaatilisi pooli, Ahhaat on see kristall, mis suudab Jääras tuua esile vaid kõige paremad omadused. Ahhaat on ka sellepärast väga kasulik kristall ühele Jäärale, kuna sellel on oskus tuua Jäära välja sellisest eluperioodist, kus Jäär on omadega ummikusse jooksnud. 

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära." 

Jääral on veel väga palju häid iseloomujooni, kuid need on tema ühed tugevamad, mis aitavad teda elus väga palju!