Granadill ehk inglise keeles passion fruit on üks armastusevili, mida kasutatakse suhtes armastuseenergia parandamiseks ja suurendamiseks. Spiritualistina pean tähtsaks, et kõik, mida sa sööd, annab oma energiat sinu tujudele, mõtetele, võimetele ja tervisele. Minu jaoks on tähtis, mida ma söön ja mida see taim mulle annab, tähtis on ka see, et ma saaksin enda toidud teha ise, et olla terve. See, kes sinule toitu teeb, see annab sulle oma energiat edasi ja kui sa ise teed süüa, näiteks enda perekonnale, siis sa soovid enda lähedastele kõike head. 

Viimasel ajal olen enda jaoks leidnud Granadilli, seda tundma õppinud, katsetanud selle mõju Auraväljas ja nüüd panen teile kirja kõik selle, mida ma juba varem Granadilli kohta teadsin, ning ka selle, mida olen nüüd teada saanud.

GRANADILLI SPIRITUAALSED OMADUSED

Granadill on armastuse, romantika, kire, elujanu, elurõõmu ja libiidot tõstev vili.

Rituaalides kasutatakse seda armastuse tugevdamiseks, viljakuse ja armastuseenergia suurendamiseks.

Sööge Granadilli, kui teete erinevaid armastuse- või viljakuserituaale Kuu esimese veerandi loomise päeval. Vaata Kuufaase SIIT.

Planeet Veenus annab sellele viljale naiselikult armastava, sõbraliku ja hea armastuseõnne energia.

Granadilli süües tood sa enda kehasse palju armastust. Granadill aitab sul end hästi tunda ja võtab ära vajaduse armastuse järele. See vili aitab sul leevendada ükskõik milliseid emotsionaalseid pingeid, olgu siis selleks kurbus või igatsus oma parteri tunnete järele. Granadill meenutab mulle väga palju Granaadi kristalli, mis on samalaadse energiaga.

Granadilli süües puhastab see meie Südametšakrat. Granadill avab ka Kroontšakra, mis on lausa vajalik selleks, et armastusega seotud soovid saaksid teele saadetud.

Granadilli söö samal päeval, kui soovid päeva palju romantilist ja head koosolemise energiat oma kaaslasega.

Granadilli söömine igal Kuu esimese veerandi loomisel aitab majas suurendada armastuseenergiat. Granadilli võib süüa ka siis, kui puhastad enda armastuse- või viljakusekristalle, et puhastada nende kristallide energiaid ja suurendada nende väge. Granadilli söömine muudab ka naise ja ka mehe Aura viljakamaks ning soovitan seda kõigile, kes soovivad lapsi saada.

GRANADILLI FÜÜSILISED OMADUSED

Granadill on väga kõrge C-vitamiini sisaldusega, mis on inimese energiavarude ja hea tervise ning immuunsuse allikaks.

Granadilli sees olevate seemnete õli on hea naha tervisele. Mina söön seda selleks, et hoida enda keha noorust.

ASTRAALRÄNNAKUELIKSIIR GRANADILLIGA

Olen Granadilli söönud erineval viisil, kuna minu keha ütleb mulle, et ma vajan seda. Meie kõigi kehad on väga targad ja annavad ise märku, mis neil on vaja. Olgu selleks siis vitamiinid või selle vilja spirituaalseid omadusi. Ühel päeval ärkasin hommikul ja mäletasin täpselt, mida mulle tollel ööl Astraalis räägiti. Nägin unes, kuidas ma valasin Granadilli sees oleva mõnusa mahla ja seemned valget värvi tassi sisse, sinna peale raputasin Ingveriviile. Selle tassi kõrval oli klaas vett koos Küaniidiga.

Sellised unenäod on minu jaoks tavalised ja väga paljud rituaalid saadetakse mulle just läbi unenägude. Teadsin, et sellel on minu jaoks mingisugune märk. Seega valmistasingi samal päeval endale täpselt sama eliksiiri. Panen selle ka sulle siia kirja, et sa saaksid end sellega tervendada.

Tegemist on eliksiiriga, mis aitab avada sinu alateadvuse ettekuulutavatele visioonidele ja öisetele prohvetlikele unenägudele. Olen seda eliksiiri endale valmistanud mitmeid päevi, ja unenäod, mida ma näen, on väga selged ning on minu ellu toonud väga palju vastuseid isiklikele küsimustele.

Astraalrännakueliksiiri valmista vahetult enne magamaminekut ja soovituslikult Kuu esimese veerandi loomise päeval. Vaata Kuufaaside kalendrit SIIT.

Võta vähemalt kolm kuni viis Granadilli ja pane viljaliha valget värvi tassi või anuma sisse.

Peale seda koori ära väike tükk Ingverit ning riivi seda veidi Granadilli peale, mitte palju, kuna see on väga tugeva maitsega. Ära kindlasti sega veel Granadilli ja Ingverit kokku.

Seejärel võta klaas vett ja aseta vee sisse üks Küaniidi kristall. Hoia Küaniiti vee sees vähemalt tund aega. Peale tunni mõõdumist sega Ingver Granadilliga kokku ja söö see segu ära nii, et sa jood Küaniidivett peale.

Selline taime ja kristalli maagia aitab avada sinule tee Astraali ning aitab sul kogeda asju, mida sa võib-olla pole enne näinud. See, miks Ingverit mulle unes näidati, on selge - see omab kaitseenergiaid ja kaitseb Astraali ajal. Granadilli näidati selleks, kuna see aitab arendada selgeltnägemist. Küaniit on teada-tuntud Astraalrännaku kristall, mis annab oma energiat, et sinna jõuda.