Menüü
Ostukorv

KÜANIIT poleeritud

KÜANIIT poleeritud KRISTALLID
KÜANIIT poleeritud
15.00€
Maksudeta: 12.30€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KÜANIIT poleeritud

Võimalikud valikud

KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austrias, Mehhikos ja Austraalias. Küaniidil on erinevaid värviliike veel, aga sinine Küaniit on kristalliteraapias kõige enimlevinud ja enimkasutatavamaid kristalle. Tavalise sinise Küaniidi teine nimetus on Indigo Küaniit. Küaniidi põhiliseks omaduseks on muuta inimest intuitiivsemaks ja selles on ka vastav energia, mis kutsub inimese kaitseingleid ligi. 

Küaniit on spirituaalse tee ja värava looja. See on kristall, millel on oskus luua sulle teekond selleni, millest sa unistad ja mis on senimaani sulle kättesaamatu olnud. Seda kantakse ja kasutatakse hingedevaheliseks suhtlemiseks. Küaniit loob näiteks ka oskuse minna astraalrännakusse ja kogeda seni kogenematut.

Küaniit on selgeltnägijate, selgelttajujate, selgelttundjate, selgeltkuuljate ja automaatkirjutus oskustega inimeste edukristall. See toob sellises valdkonnas head õnne ja edukust. 

Küaniit lummab sind siis, kui sul on aeg spirituaalselt kasvada. See hakkab sulle meeldima just sellisel eluperioodil, kus sul on õige aeg enda intuitsiooni tugevdada või ka näiteks oma Inglitega suhelda. Küaniit õpetab sind ennekõike iseennast kuulama ja annab sulle oskuse energiaid tajuda.

Küaniit on tugev Kolmanda Silma taastaja, tervendaja ja parandaja. Küaniiti on väga kasulik hoida enda lähedal või kanda ehtena. Küaniit aitab sul õppida iseennast kuulama ja enda käest vastuseid saama. Inimesed otsivad pidevalt vastuseid väljastpoolt, kaugelt ja unustavad alatihti ära, et kõik vastused on tegelikult meie enda sees olemas. Küaniit aitab sissepoole vaadata ning õpetab sul iseenda "saatuseraamatut" lugema.

Küaniit aitab sul hingedega kontakteeruda ja ennekõike sinu enda teejuhiga. Teejuhi-hing on see, kes valvab sinu seljatagust ja veendub, et sa liiguksid ikka ning alati õiges suunas, takistades sul teha suuremaid valesid otsuseid ja viies sind kohtadesse, kus sa peaksid oma saatuse põhjal olema. Kui meil on enda teejuhiga tugev kontakt, siis me sammume alati õiges suunas. Selleks, et Küaniit niiviisi sinuga toimiks, selleks soovitan ma asetada see kristall enda voodi lähedale. Veelgi parem oleks see, kui sul oleks hingedega ning Inglitega kontakteerumiseks loodud eraldi kristallikomplekt.

Küaniit on kristall, mis suurendab lojaalsust, ustavust, austust ja heatahtlikkust. See on kristall, mis õpetab sulle selliseid väärtuslikke omadusi. Need on tegelikult omadused, mida me ühel päeval peame kõik nagunii ära õppima. Seda loomulikult selleks, et me saaksime enda elus kõrgemale tasemele minna. Need omadused avavad külluse- ja armastusekanalid. Kui sa kasutad Küaniiti, hoiad enda kodus või erinevate kristallikomplektide sees Küaniiti, siis seda sama see vaikselt sulle ka õpetab. 

Küaniit on üks põhilisemaid kristalle, mis võiks olla inimesel, kes soovib ennast intuitiivselt avada, muutuda veelgi rohkem spirituaalsemaks ja suurendada erinevaid võimalusi maailma paremaks tunnetamiseks ning visioonide saamiseks. Kui kasutatakse veelgi teisi intuitsioonikristalle või pendlit, siis Küaniidi võime on tugevaim. Küaniit aitab näha teisi dimensoone, soodustab astraalrännakuid, aitab pendli käest paremaid vastuseid saada, kiirendab ükskõik millist intuitiivset tegevust. Küaniit sobib kokku teiste intuitsioonikristallidega, sobib inglikomplekti, mis asetatakse voodi kõrvale ja sobib padja alla öiseteks rännakuteks. Küaniit on üks väheseid kristalle, mida tegelikult ei ole vaja puhastada, kuna selle sees on tohutul määral spirituaalsust ja see pigem annab energiat välja, kui tõmbab enda sisse. Küaniit sobib laste intuitsioonikristalliks, kuna selle toime on pehme ja tasakaalukas. Kui lapsel on "nähtamatu sõber", siis sobib Küaniit lapse padja alla lisamiseks. Samal ajal on hea, kui aknalaual on Gagaat, et takistada halbade hingedega suhtlemist. 

Küaniit loob telepaatia, aktiveerib Südametšakra tingimusteta armastuseks ja telepaatiaks. Küaniidil on veel selline võimas oskus, et see suudab sõnumeid telepaatiliselt Universumisse saata, mis tähendab seda, et kui sinu Kaksikleek elab tegelikult täna teisel pool maailma, siis Universum loob teie vahel kontakti. Kristallid on nagu energiasillad, mis aitavad hoida energiad meie Universumis aktiivsena. Seega ma ei näe mitte ühtegi põhjust, miks sinu ja tema kohtumisele mitte kaasa aidata. Kanna Küaniiti kaelas ja aktiveeri telepaatia. Enne kandma hakkamist hoia Küaniiti korra enda peopesas, sule silmad, keskendu sellele, et soovid enda Kaksikleegiga telepaatilist ühendust luua ning seejärel asu seda kandma.

Indigohingede melanhoolia

Indigohingede stressi, depressiooni, melanhooliat ja suitsiidseid kalduvusi aitavad tasakaalus hoida Küaniit ja Ioliit. Need kaks kristalli aitavad Indigol negatiivsusest välja tulla ning tema melanhooliat tervendada. Neid kristalle võiks Indigohing kanda või kasutada, kui ta on langenud stressi ja masendusse. Indigohingede melanhoolse mõttemaailma kohta saad edasi lugeda SIIT.

Lapsed, kes kardavad suhelda

Küaniit on teada tuntud suhtlemisekristall, mis tervendab suhtlemisega seotud probleeme ja aitab inimesel sotsiaalsem olla. Väga paljudel lastel on probleem suhtlemisega, julgusega ja sõpruse loomistega. Küaniit on üks kristallidest, mis aitab sellise probleemi korral.

Sellise probleemi käes olevale lapsele soovitan ma Küaniiti kanda ehtena. Teine võimalus on hoida Küaniiti tema taskus, koolilaua peal, koolikotis või voodi lähedal. Küaniit tervendab lapse Kurgutšakrat ja aitab tal sellest probleemist vaikselt välja tulla. 

Hingedega kontakteerumine

Kui soovite oma kadunud lähedastega ühendust saada, siis kombineeritakse Küaniit Angeliidiga ning võetakse need surnuaiale kaasa. Angeliit pannakse hauale ja Küaniiti hoitakse sel ajal enda käes, kui soovitakse kadunud lähedasele sõnum edastada.

Mineviku meenutamise rituaal Küaniidiga

Lõõgastuge ning asetage Küaniit otse Kolmanda Silma kohale, otsmikule, hoidke vasaku käe nimetissõrme täpselt Küaniidi keskel ning küsige suletud silmadega enda käest: "Näidake mulle seda perioodi" ning oodake, kuni mõtted tulevad teie pähe.

Laste suhtlemine teiste lastega ja populaarsus

Küaniiti on soovitatav neil lastel endaga kaasas kanda, kes ei ole koolis väga populaarsed ning kellega ei soovita eriti suhelda. Küaniit toimib atraktiivsuse tõstjana, aidates luua häid sõprusi ja kiirendada suhtlemisoskust.

Intuitsiooni areng ja Kirde-ilmakaar

Kirdes asub enesearengu, teadmiste ja tarkusekanal. See on kodus väga oluline ilmakaar, kus on väga kasulik leida oma koht kristallidele, mis aitavad sul areneda. Kirde ilmakaarde on hea luua eraldiseisev kristallide altar või kogu, mis avavad intuitiivse meele. Need abistavad kõiki, kes seal elavad. Seal on kasulik hoida IoliitiKüaniitiSinist KvartsiAqua AuratKoobalt AuratIngli AuratSodaliitiAmetüstiAmetriiniKuukivi ja teisi kristalle, mis aitavad sul enda spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Kolmanda Silma avamine

Kombineeritakse erinevaid intuitsioonikristalle nagu näiteks Küaniit kokku Lasuriidi, Sodaliidi, Ioliidi, Skolessiidi, Ametüsti ja Mäekristalliga ning kantakse neid ehetena või taskus. Nende kristallide kombineerimine kiirendab spirituaalset avanemist.

Kolmanda Silma avamine vee-eliksiiriga

Kombineeritakse poleeritud Küaniit, Ioliit ja Sodaliit ning hoitakse neid veerand tundi vee sees, seejärel vesi juuakse ning hakatakse ennustamisega tegelema. Võite seda ka enne magamaminekut juua, et näha unes nägemusi.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Pearinglus, peavalud, silmanärvi haigused, põskkoopapõletik, põskkoopa nõrkus. Neid haigusseisundeid tervendab Küaniit vaid juhul, kui seda kõrvarõngastena kanda. 

- Küaniit aitab enesehävituslikust käitumisviisist lahti saada. Küaniit aitab sul märgata, mida sa valesti teed, mis on see harjumus, mis viib sinu tervise allamäge. 

KROONTŠAKRA, KOLMAS SILM JA KURGUTŠAKRA

Küaniit on suhtlemisprobleeme tervendava toimega, aidates julgustada suhtlemist ja sotsialiseerumist. See on see, mida Küaniit annab Kurgutšakrale. Seejärel tervendab Küaniit Kolmandat Silma, aidates intuitsioonil tööle asuda. Kui Kolmas Silm on tervendatud, siis avab see tee Ingliteni. Kroontšakra on see kanal, mille kaudu me võtame Inglite poolt saadetud informatsiooni vastu.
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Küaniit kõige enam KALASID ja SÕNNE. Mõlemal sodiaagil aitab Küaniit enda intuitsiooni ja spirituaalset energiat tõsta. 

Küaniit on Sõnni jaoks spirituaalsel tasandil väga oluline kristall. Küaniit aitab Sõnnil intuitsiooni tugevamaks arendada, aidates Kolmandal Silmal aktiveeruda ja ettevägelikkust suurendada. Küaniit avab Sõnnis oskuse energiaid tajuda ja iseennast paremini tunnetada. See kristall aitab Sõnnil tajuda, mis on õige ja mis vale ning suunab teda minema alati endale õiges ja kasulikus suunas. Loe artiklit Sõnni sõpruse kohta SIIT.

ASTROLOOGIA

Üks põnev fakt Küaniidi kohta on veel ka see, et Küaniit on õnnekristalliks tulevastele Vee-Jänestele, kes sünnivad tulevikus 2023 ja 2024 aastal. Küaniit toob nendele Jänestele terve elu vältel head õnne ja kaitset. Küaniit on ka nende Rottide kristall, kes sünnivad Vee-Roti aastal 2032 ja 2033. Seega on Küaniit väga suuresti ka tulevikukristall.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia põhiselt on Küaniit hädavajalik kristall neile, kes on sündinud elutee number 4 all. Seda selleks, et need inimesed suudaksid enda intuitsioonil lasta arendada. Number 4 on küllaltki materialistlik ja liigselt loogilise mõttemaailmaga, mis pärsib tema spirituaalset arengut. Küaniit on see, mis aitab sellisest probleemist lahti saada ja tugevdab tema intuitsiooni.

Küaniiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki või Seedripuu eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
ROHELINE KUNTSIIT teise nimega Hiddenniit on helerohelise kumaga kristall, mis on oma nime saanud mineroloogilt William Hidden ja s..
14.00€
Maksudeta:11.48€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
28.00€
Maksudeta:22.95€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
28.10€
Maksudeta:23.03€
WOLLASTONIIT on väga konkreetse väega kristall, mis ei ole maailmas kristalliinimeste seas väga tuntud või kasutusel olev kristall. Tavalisel..
7.90€
Maksudeta:6.48€
OPAAL aitab inspireerida, tuua ideid ja on kasulik materiaalsete unistuste täitumistel. Kaitseb selle kandjat ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
6.40€
Maksudeta:5.25€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.