Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed päikest parasjagu mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus päikest hakkavad mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja sellelsamal üleminekuajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled üleminekusodiaak? 

JÄÄR JA SÕNN 17. APRILL - 24. APRILL 

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 17. aprill - 24. aprill, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 21. aprilli, siis sa oled Jäär Sõnni mõjutustega. Kui sinu sünnikuupäev langeb 21. - 24. aprilli sisse, siis sa oled Sõnn Jäära mõjutustega.

Üleminekuajal sündides kannad sa enda sodiaagile iseloomulikke omadusi ja lisaks sellele veel ka üleminekul saadud omadusi. Seega võib kokkuvõtvalt öelda, et sa oled kas lisaväärtustega Jäär või Sõnn. 

Vahel võib üleminek toimuda ka mõned päevad varem või hiljem, vastavalt sellele kuupäevale, mil üleminek tavaliselt toimub. See on igal aastal erinev, kuid üldiselt jääb see eelpool väljatoodud ajavahemikku. 

"Oskus olla juht ja vajadus olla meisterdaja" 

Kui sa oled sündinud sodiaagi üleminekul, kus Jäära päikesemärk vahetab oma trooni Sõnni päikesemärgiga, siis see on sulle sinu sünniga kinkinud ühe vägeva oskuse. Oskuse olla juht ja millegi meisterdaja. Sinus on olemas oskus olla millegi eestvedaja ja omadus midagi juhtida, organiseerida ja millegi heaolu nimel võidelda. Kui Jäär ja Sõnn kohtuvad, siis Jäär kingib oskuse pidevalt edasi pürgida ja Sõnn oskuse kõike kõige paremini korda seada. Nende kahe tähtkuju vahetuse ajal sündimine on sinu eluteele toonud vaid kasu. Sul on olemas kõik selleks, et midagi ise luua, ja seda puhtalt lehelt. Jäär annab südikuse, energia, särtsakuse, ambitsioonikuse ja Sõnn kingib praktilisuse, tasakaalu, kindluse ning vastupidavuse.

Kindlasti oled sina just selline inimene, kellel on vaja väljundit, et end teostada. Kui sa täna midagi ei juhi ja ei ole ise midagi loonud või ei oma isiklikku ettevõtet, siis kindlasti on sinu meeltes pidev rahutustunne, pidev vajadus midagi teha, midagi organiseerida, välja mõelda või luua. Sellesama rahutuse loob sinu sees sinu sodiaagi üleminekumõjutused - sa ei ole puhas Jäär ega Sõnn vaid sa kuulud omaette tähtkuju alla.

Ma soovitan sul leida võimalusi enda ideede elluviimiseks, tee selle nimel tööd, leia lahendusi ja võta riske. Sedama soovitan sulle sellepärast, kuna sinu sees olev tuli ei vaibu ja närvilisus ei kao, kui sa ei anna enda ideedele füüsilist kuju.

Sinu sodiaagi üleminekul tekkinud iseloom on kergelt rahutu ja ma annan sulle veel ühe väga olulise soovituse selleks, kuidas enda eluga paremini hakkama saada - ole hea, leia enda tee ja püsi sellel. Sul on kalduvus hüpata ühelt teemalt teisele, kuid õnne valem peitub stabiilsuses.

"Vahel liiga tark, vahel liiga isetegija"

Kui sa oled sündinud Jäära ja Sõnni üleminekuajal, siis sa oled kohati teiste jaoks, kuid ennekõike iseenda jaoks, keerulise iseloomuga. Saatus on sulle sinu sünni üleminekusodiaagi kaudu kinkinud tarkuse, mis aastatega kasvab, ja sulle meeldib teada ning osata paljusid erinevaid asju. Jäära ja Sõnni üleminek on andnud sulle korraliku ning päris keeruka mõistuse, mis muudkui teeb tööd, tööd ja veelkord tööd. Oma tarkuse, teadmiste ja oskuste tõttu võid sa teiste jaoks olla vahel siiski liiga tark. Sinu elus võib olla palju olukordi, kus sa tunned teiste inimeste puhul, et nad on sinust vähem intelligentsemad ja see võib sind ärritada. Ärritada just sellistes olukordades, kus sul on vaja, et keegi teeks sinuga koostööd, ja sa tunned tihti, kuidas sa pead ikkagi ise tegema, otsustama või midagi looma, kuna teisel poolel pole piisavalt oskusi selle kõige kordasaatmiseks. Võid tihtipeale tunda end situatsioonis, kus kõik oleks nagu sinu õlgadel ja kedagi teist nii tarka nagu sina ruumis polegi. Sellel on oma iva sees, tõepoolest, väga tihti just nii ongi. Kuid on ka olukordi, kus teised on samal lainepikkusel või isegi kõrgemal ning sellistes olukordades sa tihtipeale ei oska seda olukorda õigesti hinnata. Minu soovitus sulle on see, et ürita teiste inimeste tugevaid külgi näha, ja kui sa selle oskuse ära õpid, siis oled sa palju parem inimene ennekõike iseenda jaoks ja ka teistele. Sinus võib esile tulla liigne enesekindlus. See on hea, kuid see ei tohiks olla teiste inimeste arvelt. Paljud Jäär-Sõnnid on oma nooruses sellised ja ajapikku õpivad nad teisi rohkem hindama ning tänu selle õppetunni õppimisele muutuvad nad palju hinnalistemaks.

"Rõõmu ja nalja on lihtsalt vaja - see on ellujäämise küsimus"

Sinu sünniga kaasa tulnud sodiaagimõjutused annavad Jäära poolt vajaduse lõbutseda ja Sõnni poolt vajaduse minna sügavuti kõigega elus. Kaks vastandit saavad siinkohal kokku, ühest küljest tõmbab miski meeletu vajadusega nautida elu maksimumiga ja teisest küljest tõmbab miski sügava tõsidusega, mis omakorda võib viia hinge kurbusesse. Vahel võid sa tunda, kuidas sinu tuju muutub järsku ülipositiivselt tõsisele. Kui sa soovid enda ellu tasakaalu, siis sa ei tohi kohe kindlasti end võõrandada lõbust, meelelahutusest, naljast, huumorist ja heast seltskonnast. Sul on vaja pidevalt sellistes tegevustes olla, mis aitaksid sind rõõmustada, siis saavad osakesed sinust - Jäära pool elu nautimine ja Sõnni pool sügavuti iseendasse lukustumine - tasakaalu.

"Sündinud nõustaja ja abistaja"

Sinu sodiaagi üleminek on muutnud sind suurepäraseks nõustajaks, sul on endal vajadus olla inimestele toeks ja sa naudid täiel määral seda, kuidas keegi teine sinu nõuandest kasu saab ning loomulikult seda ka kasutab. Sul on vaja tunda seda, et sa oled teiste inimeste jaoks oluline ja sind rõõmustab see, kui teised inimesed tunnetavad sinus tarkust. Üheks kõige paremaks asjaks, mis teine inimene võib sulle teha, on see, et ta näitab välja seda, kui oluline sa tema jaoks oled. Kui sa seda kõike tunned, siis sa hakkad teda abistama, toetama ja võid temaga koos isegi mõne väga raske olukorra läbi elada.

LAAVA on tasakaalu-, õnne- ja iseendas selgusele jõudmise kristall kõigile, kes on sündinud Jäära ja Sõnni sodiaagi üleminekul. Laava on kristall, mis toob Jäär-Sõnnile jõudu, vastupidavust, aitab ambitsioone ellu viia, blokeerib liigse negatiivsuse ja enesesse tõmbumise. Laava aitab Jäär-Sõnnil paremini end mõista, enda tee üles leida ja tasakaalustada teda nendel hetkedel, kus tasakaal on elus puudu. Kindlasti võiks Jäär-Sõnni elus olla Laava ühel või teisel kujul.

"Iseenda mõistmine on hingele kurnav ja raske"

Sinu sees peitub ka üks raske pool, mille Jäära ja Sõnni üleminek on sulle andnud, selleks on iseenda mõistmine. Terve elu vaevab sind miski sügaval sisimas ja selle peamiseks teemaks on: "Kes ma siis selline olen? Miks ma selline olen? Kas on veel midagi, mida ma peaksin elus tegema?", "Kas minu elus on kõik ikkagi õigesti laabuv?", "Mida ma tegelikult elult tahan?" - üks meeletu küsimustelaviin, mille kokkuvõtvaks mõtteks ongi see, et sa lihtsalt ei suuda iseennast hästi mõista. Sinu hingeelu on väga keeruline ja seda sa teistele inimestele naljalt ei ava, see pidev millegi otsimine kurnab sind ja sa ei tunne alati rahulolu ka siis, kui kõik on tegelikult suurepärases korras. Siinkohal aitab sind sinu sodiaagi ülemineku õnnekristall. Laava, mis aitab sul endast paremini aru saada ja mõista seda, mis sinu elus siis tegelikult peaks olema ning mis mitte.

Jäär-Sõnn on oma hingelt väga õrn, tundeline, romantiline, kuid väga tugeva kaitsekilbiga, et teistel on tema õrnemat poolt alati raske märgata. Ükskõik kes on Jäär-Sõnni elus, peab mõistma seda, et tema sees peitub palju enamat, palju headust ja soojust, mis alati esmapilgul välja ei paista. Õpi teda tundma ja siis sa märkad seda kõike.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Päikesel, tähtedel ja teistel taevakehadel on nii palju mõjuvõimu meie Maale ning kõigele siinsele. Kui me sünnime, siis meie Aura jäädvustab kogu selle energia iseendasse, mis parasjagu on Maa peale erinevatelt taevakehadelt suunatud.