Kindlasti oled sa elus kokku puutunud sellega, et keegi on sinu elu suhtes liiga palju huvi tundnud. Huvi tundud selles suhtes, mida sa teed, kellega sa läbi käid või hoopis selle kohta, kui palju sul ikka varandust on. Või oled sa hoopis ise olnud seltskonnas, kus keegi on kellegi kohta liialt ebatervet huvi üles näidanud või kõige hullemal juhul oled sa ise sellise tegevusega enda aega sisustanud. Nuhkimine on tegelikult üks kole asi, mis kuulub madalate emotsioonide, tegevuste ja käitumisharjumuste alla. Nuhkimine on samas meie ühiskonnas nii tavaline tegevus ja see, et see on kahjuks tavaline, ei tähenda seda, et see on õige. Täna räägin ma sulle sellest, mis on nuhkimise spirituaalsem pool, miks seda tehakse, mis on selle sügavam põhjus ja mida see endaga kaasa võib tuua. Jäta meelde - kui ma räägin madalatest energiatest, emotsioonidest ja tegevustest, siis need alati sümboliseerivad negatiivsust, millega kaasneb ka halb karma. Seega, kui nuhitakse, siis karma kogub endasse halba ja sellega täidetakse korralikult enda karmaatiliste karistuste nimekirja.

 

Kõigepealt ma alustaksin sellest, et miks siis sellist asja tehakse ja mis see nuhkimine õigupoolest on. Nuhkimine on see, et kui tuntakse huvi kellegi tegevuse või elu suhtes, mille põhjuseks ei ole muretsemine. Nuhkimine kujutab endas tegevust, kus üks osapool tunneb ebatervet huvi teise osapoole vastu. Nuhkimine võib esineda erineval kujul - tehakse seda sotsiaalmeedia vahendusel, jälgitakse kellegi tegevust, halvustatakse sealt leitud informatsiooni ja kasutatakse seda tema kahjustamiseks. Nuhkimisega võib kaasas käia kadeduse-energia, soov, et teisel läheks kehvasti, või näiteks soov saada inimese kohta teada midagi, mida saaks tema heaolu ja maine vastu ära kasutada. Nuhkimine on ka see, kui teatakse kedagi, kes teab selle inimese kohta midagi, kelle kohta soovitakse informatsiooni saada ja lastakse sellel teda teadval inimesel endale nuhitavast rääkida. Kuulatakse, küsitakse ja salvestatakse kogu info väga ebatervislikul põhjusel. Nuhkimine on ka see, kui ise minnakse ja otsitakse teise inimese kohta negatiivseid teadmisi. Nuhkimine on ääretult ebaterve tegevus ja soov seda teha tuleneb tegelikult inimese enda ebatervest Tšakrasüsteemist.

 

Ennekõike on nuhkimine seotud Sakraaltšakra probleemiga. Kes tegeleb nuhkimisega, selle Sakraaltšakra on automaatselt kahjustunud ja lausa agressiivne. Sakraaltšakra sümboliseerib endas eluga rahul olemist, elu nautimist, hetkes elamist ja hetke nautimist. See on oskus, mis paljudel inimestel kahjuks puudub. Kui Sakraaltšakra on ebaterve ja need oskused on puudulikud, siis võib inimeses avalduda nuhkimisevajadus. Vajadus näha, et kellelgi teisel läheb kehvasti, ja tänu sellele, et nuhkimise tagajärjel leitakse kellegi teise elus vigu ja probleeme, on see ebaterve tervendusviis tema enda Sakraaltšakrale. Inimene, kes tegeleb nuhkimisega, selle inimese enesetunne muutub paremaks hetkel, mil ta saab kellegi kohta midagi teada, ja midagi sellist, mis on negatiivne. Sellel hetkel tuntakse rõõmu, naudingut ja sellel hetkel teist parastatakse. See on hetkeline emotsioon, mis tekib nuhkimise tagajärjel saadud negatiivsest informatsioonist. See emotsioon annab ebatervel viisil sel hetkel Sakraaltšakrale tervendust, mis kauaks püsima ei jää. Ebaterve viis ennast tervendada viib tegelikult sõltuvusse ja nuhkimisest võib ühel päeval saada inimese jaoks sõltuvus. See on nagu ahel, millesse jäädakse kinni ning sellest inimesest võibki saada üks suur nuhk.

 

Seega võib kokkuvõtvalt öelda, et nuhkimine algab ennekõike inimese enda Sakraaltšakra haigestumise tagajärjel, nuhkimine annab leevendust probleemile, mis on sügaval hinges. Kui inimene ei oska enda elu nautida, siis haigestunud Sakraaltšakra tagajärjel ei soovi ta ka teistel lasta enda elu nautida ja varastab seda õnne teistelt inimestelt nii, et mõtestab teise inimese elu negatiivseks. Terve Sakraaltšakra puhul ei himustata teiste inimeste varandust, ei tunta huvi teiste inimeste armuelu kohta ja ei arvustata neid. Haigestunud Sakraaltšakra korral leitakse teistes inimestes vigu ja lausa otsitakse neid.

 

Kui sa ise tegeled nuhkimisega ja naudid selle tagajärjel saadud informatsiooni, siis sa iga kord seda tehes kahjustad veelgi rohkem enda Sakraaltšakrat. Kui sa ise seda ei tee, siis juhtub see kõigil neil, kes seda teevad. Nuhkimine on nõiaring ja sellest tuleb end kiiremas korras välja tuua, kuna see viib inimese väga sügavate hingeliste probleemideni, võtab ära õnne ning toob suurel määral halba karmat. Karma on see, millele peaksid kõik inimesed alt üles vaatama, selle järgi elama, ja kui nii tehakse, siis ei leia ebaõnn sinu ellu teed. Karma on see, mis iga halva teo eest annab meile kannatust ja iga hea teo eest kingib meile võimaluse elu paremaks muuta.

 

Nuhkimine toob endaga kaasa karmakaristuse, mis on tegelikult päris rammus ja väga kahjulik. Mida enam inimene tegeleb enda nina teiste inimese ellu pistmisega, ebatervislikku huvi üles näitamisega, seda võimsamaks muutub karmakaristus. Nuhkimisele järgneb konkreetne karmaatiline karistus, milleks on lühidalt öeldes inimsidemete lagunemine. Karma karistab nuhkivat inimest nii, et esmalt lagundab peale igat nuhkimisprotsessi tema Auravälja kaitsekilpi. Mida rohkem nuhitakse, seda õhukesemaks muutub Aurakaitsekilp. Kui Aurakaitsekilp muutub nõrgemaks või kaob üldse ära, siis ebaõnn saabub selle inimese ellu täpselt siis, kui see inimene ebaõnnega kokku puutub. Kaitsekilbi olemasolul ei võta inimene ise ebaõnne naljalt vastu ja saab elult täpselt selle, mis on vaja saada ja mis tuleb inimest õpetama. Seega laseb karma kõigepealt Aurakaitsekilbil laguneda ja seejärel toob selle karistuse, mille inimene on ära teeninud nii koleda käitumise eest. Kõigepealt lagundab Aurat, et anda inimesele endale aega sellisest negatiivsest tegevusest välja astuda, ja kui selle aja jooksul nuhkimist ära ei lõpetata, siis toob karma karistuse. Karistuseks on inimsidemete lõhkumine. Nuhkimise tagajärjel hakkab karma lõhkuma sidemeid tuttavate, sõprade ja isegi armastatud inimese vahel. Kui inimene ise ei suuda väärtustada teiste inimeste elu, privaatsust, ja võtab õiguse olla kohtumõistja, siis ei ole sellel inimesel õigust tunda armastust, lähedust ning headust. Kui see inimene kaotab ära kõige kallimad inimesed enda elus, läheb nendega riidu ja tunneb lõpuks üksindust, siis see on viis, kuidas see inimene võib enda nuhkimise ära lõpetada. Kui lõpuks ei soovi mitte keegi enam temaga suhelda, enda elu jagada, siis tal ei ole kedagi, kelle peal rakendada enda halba harjumust. Kui karma on viinud selle karistuse nii kaugele, siis on kaks varianti - kas see inimene saab enda veast aru, muudab end ja õpib tehtud veast või jääb üksikuks kibedaks inimeseks.

 

Võib öelda, et nuhkimine viib väga sügavale auku inimese, kes sellega tegeleb. See iseendale augu kaevamine käib loomulikult väga aeglaselt, kuid lõpptulemus on hirmutav. Kahjuks võib öelda, et väga paljud on või on olnud just sellises augus. Kui sa tunned ise, et sa vahel seod end sellise madala tegevusega, siis tuleta minu õpetus- ja tarkusesõnu siinkohal meelde, et lõpetada see, mis viib sinu elust ära nii palju head ja vajalikku. Kui sa satud seltskonda või suhtled inimesega, kes teeb seda, siis soovitan sul mitte keskenduda tema jutule ja kindlasti mitte anda talle seda informatsiooni, mida ta ebatervislikult ära kasutab. Ole neutraalne ja ära lase end sama madalale tõmmata.

 

Kui sa soovid enda Sakraaltšakrat tervendada, õppida elu nautima, hetkes elama ja selles samas hetkes toimuva üle rõõmu tunda, siis soovitan sul kindlalt kanda Karneooli ja Crazy Ahhaadi kristalle üheskoos või  valmistada nendest ühist vee-eliksiiri. Need kaks kristalli tervendavad sinu meeli, vabastades Sakraaltšakras eksisteerivaid probleeme ja need aitavad sul elus pisikestest asjadest õnne tunda. Tee endale kristalliteraapiat, et õppida hetke nautima ja kindlasti ka selleks, et sa ei satuks sellisesse nõiaringi, nagu nuhkimine võib seda teha. Kristallide käest saad sa vaimset tuge, mis aitab sind hoida tervena.

 

Nuhkimisega mitte ainult ei kaasne karmaatiline karistus, vaid selle tagajärjel kahjustub Sakraaltšakra ja see omakorda toob ellu veel teisigi probleeme. Nagu ma eepool mainisin, et nuhkimine tekitab hetkega olukorra, kus sa tunned end hästi siis, kui Sakraaltšakra on haigestunud, aga siis peale seda tekitab sellesse kohe veelgi suuremaid probleeme. Sakraaltšakra kahjustunud olekus ei oska sa näiteks lisaks elu nautimisele ka naudinguga tööd teda, ei tunne kirge, ei oska enda eriala üles leida, loominguline meel läheb lukku ja paljud teised olulised oskused lähevad sinu sees kinni.

 

Kui keegi peaks sinu elu suhtes liialt palju ebatervislikku huvi tundma, siis tead nüüd vähemalt seda, et ta saab selle eest omal moel karistada. Jäta meelde - sina ei ole kohtumõistja, seega lase karmal teha omad korrektuurid inimese elus, kes sinu elu vastu niiviisi huvi tunneb, mis sulle kahjulikuks võiks osutada. Kui soovid end peita inimeste ebatervisliku huvi vastu, siis kanna Serpentiin Jaadi või hoia enda kodus kodukaitse-kristallikomplektis mitut Serpentiin Jaadi. Serpentiin Jaad on kristall, mis kaitseb sind selliste inimeste eest, et sa ei peaks end nende pärast halvasti tundma.

 

Nuhkimine on üks madalatest tegevustest, millega kaasneb negatiivne energia, see mürgitab inimese enda hinge ja toob väga suuri karmaatilisi karistusi endaga kaasa. Nuhkija ise on see, kes lõpuks peab enda tegude pärast kannatama.