Kas sa oled täpselt kell 10:10 kella vaadanud ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu võitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 10:10 ning sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli, ja loomulikult andis ta ka selle sõnumi.

Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda, ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone sulle ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mida sul täpselt selsamal hetkel vaja teada on. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumeid tuleb enda jaoks kohe tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Hiljem neid mõista üritada on väga keeruline.

Ma aitan sul mõista seda, mida tähendab Inglite maailmas kellaaeg 10:10. Selle tähendus kehtib vaid täpselt sellisele kombinatsioonile ehk see ei laiene 11:01-le või näiteks 01.01-le. 10:10 tähendus kehtib ka lihtsalt numbrile 1010, kui see ilmub mõnes muus kontekstis sinu ellu.

10:10 kannab endaga kaasas väga tugevat jõudu ja positiivset sõnumit!

Ingel, kes sinu elus selle numbri näitamisel eksisteerib, on Ingel, kes toob sulle üheaegselt nii hea sõnumi, soovituse, kui ka kaitse. See on kolme väega sõnum ja seda sõnumit saades tuleb sul alati olla väga tänulik. Kui sa näed 10:10, siis kindlasti kohe täna oma mõtetes seda Inglid, kes sinu kõrval eksisteerib. Tänulikkuse väljendamine aktiveerib selles sõnumis peituva õnneenergia ja kaitseenergia. Seda tehes avad sa selle, mida Ingel sulle tooma tuli. Tänulikkuse mitte välja näitamisel blokeerid sa oma võimaluse ja annad Inglile mõista, et sa ei soovi seda nö pakkumist enda jaoks ära kasutada. Seega ole 10:10 nähes alati teadlik, et sul on võimalik Ingli poolt toodud headus vastu võtta või sellest taganeda.

Kui sa oled 10:10 nähes tänulik, siis aktiveerib Ingel sinu elus kõik selle...

Esmalt soovib seesama Ingel, et sa hoiaksid nüüd-täna, täpselt sellelsamal päeval, ja tema lootuste järgi ka edaspidi, enda hinges vaid positiivset suhtumist. Ole positiivne, lootusrikas, loo enda sisse vaid häid emotsioone ja täida end positiivsete energialainetega. Seda kõike on vaja selleks, et Ingel saaks tuua sinu ellu võimaluse. Seega, kui sa oled 10:10 nähes veidigi pessimistlik või negatiivne, siis muuda enda suhtumist. Positiivne energia vallandab õnnekanali, mille Ingel on kohale toimetanud.

10:10-ga toob Ingel sinu ellu uue võimaluse. See on märk uue ukse avanemisest, mis aitab sul enda eluga edasi liikuda selles suunas, kus sa saaksid end hästi ja õnnelikuna tunda. 10:10 on mingisugusel konkreetsel teemal ühe faasi lõpp ja teise algus. Midagi uut on sinu eluteele sisenemas või sulle antakse võimalus midagi uut enda ellu tuua. Seega kordame uuesti üle - kõigepealt tänulik olemine ja seejärel positiivne mõttemaailm ning see uus uks saabki avaneda.

Sinu kõrval seisev Ingel soovib, et sa kuulaksid enda sisemist häält, laseksid intuitsioonil end juhtida ja sa jõuad selle uue ukseni. Väga oluline on see, et nüüd kuulaksid sa vaid enda sisemist häält ja ei laseks enda loogilisel mõtlemisel end suunata. Usalda iseennast ja ära kahtle oma sisetundes. Mis sinu hinge tuleb, mis sind kõnetab, need juhatavad sind õigele poole. Ingel juhib sind intuitsiooni kaudu sinna, mida see 10:10 sulle tooma tuli.

Kindlasti ei tohiks peale 10:10 nägemist jääda enda mugavustsooni. See on tõuge liikumisele ja peale selle numbri nägemist soovitan ma sul enda unistuste nimel hakata tööd tegema. Nende nimel tööd tehes võid sa ühe unistuste täide viia, see üks unistus võib olla 10:10 sõnumi tähendus.

Kui sa näed Inglisõnumit 10:10, siis võid kindel olla, et see toob sinu jõupingutuste kaudu sulle sellist õnne, mida sinu süda on soovinud.

Samal ajal, kui sa 10:10 näed, sellel hetkel Ingel kaitseb sind tavapärasest rohkem. Seda sellepärast, et sinu unistuse juurde jõudmise tee ja elu muutev uks saaks avaneda. Ingel kaitseb ebaõnne eest, mis võiks seda kõike takistada, kuid Ingel ei saa mõjutada sinu mõttemaailma, mis võib unistuse täitumise või uue võimaluse avanemise ukse kinni panna. Seega täida sina ära need reeglid, mis ma ülalpool välja tõin ja lase kõik ülejäänud Inglil ära organiseerida.

Ma soovitan seda numbrit nähes järgmistel nädalatel kanda Inglikristalli nimega Apatiit. Apatiit aitab sul saavutada seda, mida Inglid sulle elus pakuvad. Kanna seda endaga kaasas kuni uue ukse avanemiseni või unistuse täitumiseni.

Kõikide ülejäänud minu Inglisõnumite kohta saad lugeda SIIT.