Sinu keha on sinu tempel, toida seda millegiga, mis seda tervena hoiab. Sinu füüsiline keha on ainukene kodu, kus sa elama pead, seega hoia see tervena. Kõik mida sa tarbid loovad sinust sinu, annavad sulle füüsilise ja vaimse energia. Naturaalsete poolvääriskividega ja taimedega saad sa hoida enda füüsilist ja vaimset keha tugevana. Ole tark ja suhtu enda kehasse alati austusega ja mõtle alati hoolikalt läbi, mida sa tarbid. Sellel samal teemal olen ma kirjutanud ühes eelnevas artiklis, mille leiad SIIT.

Laim on üks tsitrusviljadest, mis võiks kindlasti olla esindatud sinu argipäevas. Miks? Selleks on väga palju põhjuseid, räägin sulle sellest, kui kasulik on juua laimivett ja miks seda enda kehale pakkuda.

Tsitruselistest on alati hea endale joogivett valmistada, need muudavad vee aluseliseks ja see ongi kõige olulisem näiteks ka laimivee puhul. Kui sa veel ei mõista seda, mida tähendab aluseline ja miks selline vesi sulle kasulik on, siis ma seletan sulle selle lahti.

Aluseline vesi aitab kehal muutuda aluseliseks ehk muuta happelist keskkonda aluseliseks, see omakorda tähendab väga lühidalt ja arusaadavalt selgitatuna seda, et sinu keha muutub kohaks, kus haigused ei saa kasvada ja end luua. Happeline keskkond sinu kehas on pea kõikide erinevate haiguste põhjustajaks, see on keskkond, kus paljud erinevad haigused saavad end luua. Kui juua või süüa midagi, mis muudab keha aluseliseks, siis sa järk-järgult vähendad enda kehas olevat happelist keskkonda, muutes selle aluseliseks ja siis see omakorda annab sulle võimaluse terve olla. Seega juba sellest teadmisest piisab, et tuua enda ellu laimivee joomine.

Laimivee valmistamisel puhasta enda laim korralikult ära, leota seda mõnda aega lahja äädikavee sees, et koore pealispinna pealt kõik mustus ja haigusttekitavad bakterid eemaldada. Peale seda lõika laim viiludeks, soovi korral eemalda koor ja aseta need veekannu sisse. Mida rohkem laimiviile kannu sisse paned, seda kangem tuleb laimivesi, soovitan alguses alustada paari viiluga. Lase kann vett täis ja lase sellel veidi seista ning joo see vesi päeva peale ära. Tee endale laimivett täpselt siis, kui sa soovid seda enda kehale pakkuda, minu soovitus on juua laimivett vähemalt korra nädalas, et see saaks sinu kehas tõhusalt oma tervendustööd teha.

Lisaks sellele toon ma välja veel mõned head laimivee omadused, mis sind võivad aidata...

Laimivesi aitab sinu immuunsust tugevamaks muuta, mis on seotud aluselise keskkonna loomisega ja näiteks lapsed, kes pidevalt haigestuvad, neile on laimivee joomine äärmiselt kasulik.

Laimivee oskus keha aluseliseks muuta aitab vähendada vähki haigestumise riski. Vähirakud vajavad enda arengu jaoks happelist keskkonda. Happelist keskkonda näiteks loovad sinu sees loomapiima saadused ehk loomapiimast valmistatud juustu, hapukoore, keefiri ja paljude teiste toodete söömine. See on üks väheseid näiteid, kuid mida aeg edasi, seda rohkem ma inimeste kehas just seda probleemi näen ja tuvastan läbi Auralugemise.

Laimivett joo siis, kui sa tunned, et sinu kehas puudub füüsiline energia. Kui soovid kiirelt enda energiat taastada, siis ära rutta kohe kohvi järele, asenda see aeg-ajalt alternatiiviga, näiteks laimiveega. Kui sul on ees pikk päev, tead, et sa pead palju energiat kulutama ja end vaimselt rakendama, siis tee endale hommikul laimivesi kaasa sinna, kuhu sa just minema pead.

Vabasta enda keha üleliigsetest mürkainetest, mille oled endale toidu kaudu sisse söönud või joogi näol sisse joonud. Mürkained jäävad kehasse kinni ka erinevate kosmeetika ja kehahooldustoodete tarbimisel, mis ei ole 100% looduslikud ning keha sõbralikud. Laimivesi aitab sinu kehal mürkainete vaba olla, kui seda regulaarselt tarbida.

SÜDAMETŠAKRA on Tšakra, mida laimivesi tervendab ja puhastab. Laimiveel on oskus vabastada Südametšakrasse kogunenud kahjulikku energiat, mis tekitab emotsionaalset pinget, paanikat, suhtestressi, armastusega seotud probleeme, vaimset survet ja füüsilisel tasandil südameprobleeme. Laimivesi aitab Südametšakrat nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Laimivee joomine aitab vererõhku maandada, südamenärvidest kiirgavat valu leevendada ja üleüldse südameveresoonkonnal tervena püsida. Igal taimel on oma vaimse keha tervendamise pool, laimivesi tervendab sinu emotsioone.

Teadliku ja intuitiivse toitumiseni aitab sul jõuda Apatiit. Kanna Apatiiti endaga kaasas või lisa poleeritud Apatiit laimivette ning lase sel end juhatada õigete tarbimisharjumuste poole.

Kõik minu tervisealased teadmised ja nõuanded on minu isiklikest visioonidest ja nägemustest ning teadmistest kirja pandud. Olen selgeltnägija ja jagan isiklikke nõuandeid, mitte tervishoiu informatsiooni.

Lisaks laimiveele loe kindlasti veel sidrunivee tervendavate omaduste kohta, selle artikli leiad SIIT.