Noore Kuu ajal on sul võimalik jõukuseenergiat suurendada, mis aitab sul enda ellu rikkust, materiaalset õnne ja edu tuua. Kui sa tunned, et sul võiks paremini minna ja sa soovid mõnele materiaalsele teemale erilist head õnne, siis suurenda teadlikult Noore Kuu ajal enda jõukuseenergiat.

Noorkuu on Kuufaasidest kõige esimene faas, mil Kuud ei ole peaaegu taevas nähagi. Noorkuu sümboliseerib uut Kuuväe ringi ja see omakorda sümboliseerib aega, mil on võimalik kõike uut enda ellu tuua ja soovida. Igal Kuufaasil on olemas oma unikaalne jõud hoolimata sellest, millised on samal ajal ülejäänud kosmilised näitajad. Alati on olemas teatud võimalused ja soositud energiad taevas, mida üks või teine Kuufaas sulle annab. Loomulikult tasub jälgida minu kirjutatud iganädalasi kosmilisi ennustusi, kus ma seletan lahti täpsemalt seda, mis käesoleva nädala Kuufaasi mõjutab ja milleks on eriliselt soodne või ebasoodne aeg. Küll aga on olemas tõepoolest teatud tegevused mida sa saad ja võiksidki teha siis, kui Noorkuu on taevas ning selle kaudu enda elu muuta. Noorkuu omab väge, mis aitab sul enda ellu midagi luua ja tuua. See on aeg, mida tasub enda elu, teekonna ja saatuse muutmiseks ära kasutada. Selleks, et Noore Kuu kaudu avada enda elus täpselt selline teekond, mida sa soovid, on sul võimalus teha Noore Kuu ajal jõukuseenergia suurendamise rituaale.

Noorelt Kuult on võimalik jõukuseenergiat koguda täpselt selle õigel päeval ja sellele järgneval päeval ehk sul on täpselt 48 tundi aega jõukuseenergia suurendamise rituaale läbi viia. See, millal Noorkuu taevas on, selle leiad SIIT minu Kuu faaside kalendrist üles ja iganädalases kosmilises ennustuses räägin ma alati sellest, milline Kuu faas meid lähiajal mõjutab.

"Keskendu jõukusele"

Noore Kuu ajal keskendu jõukusele ja materiaalsetele teemadele. Sisesta endale usku, et sul läheb tulevikus paremini, sa oled rikkam ja jõukam. Mõtesta lahti miks sa soovid jõukamaks saada ja olgu sinu soovid Südametšakraga seotud ehk mitte ahnusega. Unista nendest asjadest, mis aitavad sul end paremini tunda või sinu perekonda aidata, kuid ära ole kindlasti ahne, et sa selliste soovidega ei koguks endale negatiivset karmat. Unista millestki, mis aitaks sul elus edasi liikuda. Igasugune unistamine ja positiivne mõtlemine aitab sinu jõukuseenergiat Noore Kuu ajal suurendada, kui need on seotud materiaalsete teemadega.

Kindlasti ei tohiks sellel ajal muretseda raha pärast. Igasugune materiaalne muremõte blokeerib jõukuseenergia kasvamise. Kui hakkad muretsema, siis ise suuna enda mõtted kõigelt sellelt eemale.

"Materiaalse soovi teelesaatmine"

Noorkuu ajal vii läbi rituaal, mis aitab sinu materiaalset soovi täide viia. Selleks võta paber ja pliiats, kirjuta paberile enda materiaalne unistus. Sõnasta see võimalikult täpselt ja pane alla sõna "soovib tänulikkusega" koos oma nimega nagu näiteks nii - "Soovib tänulikkusega Maria". Kui soov koos oma nimega on kirja pandud, siis raputa kuivatatud basiiliku lehti soovide peale, voldi paber kokku nii, et basiiliku lehtede puru oleks paberi sees. Võta Basiiliku rituaali- & maagiaküünal ning pane sellest küünlast oma soov põlema. Põleta rituaalipaberit ohutus kohas, näiteks kamina ees/sees või mõne teise tulekolde juures. Kindlasti ära sea enda elu ohtu ja mõtle enne materiaalse soovi teelesaatmise rituaali tegemist enda peas kõik läbi, et rituaali tehes saaksid sa vaid keskenduda sellele, et sinu soov läheks teele. Materiaalne soov tuleb ära põletada ja kui see on ära põlenud, siis sinu soov on ka teele saadetud.

Basiiliku kuivatatud lehtede ja küünla kasutamine on ülioluline selle rituaali tegemise juures, need aitavad sinu materiaalsetel soovidel teele minna. Basiilik sümboliseerib küllust, jõukust, materiaalsust ja õnne. Rituaalides tuleb tihtipeale kasutada midagi, mis sümboliseeriks seda sama väge, mida ise soovid enda ellu rohkem juurde saada.

Seda sama rituaali võib teha kaks korda ehk esimesel päeval, mil taevas on Noorkuu ja teist korda Noorele Kuule järgneval päeval. Seda sama basiiliku küünalt võib kasutada mõlemal korral ja ka järgmistel kordadel, kui Noorkuu on taevas ja sa soovid materiaalset soovi teele saata.

"Anneta Noorkuu ajal raha või enda isiklikke esemeid"

Noorkuu ajal raha annetamine kellelegi, kellel seda võib vaja minna või enda isiklikke asjade ära kinkimine kellelegi, kes saaks neid edasi kasutada suurendab sinu jõukuseenergiat. Sellise tegevusega saad sa ringlema panna jõukuse positiivse karma, sina kingid endast ära enda varandust ja karma läbi Noorkuu toob sulle selle ringiga tagasi, täites mõne sinu materiaalse soovi.

"Tegutse vastavalt enda unistustele"

Noorkuu on taevas ja see annab sulle võimaluse enda jõukuseenergiaid suurendada. Kanna sellel päeval endaga kaasas Rohelist Aventuriini, Tsitriini või mõnda teist küllusekristalli, mis aitaksid kaasa sinu jõukuseenergia suurenemisele. Kui neid kristalle endaga kannad ja soovid Noore Kuu ajal jõukuseenergiat suurendada, siis tegutse ka vastavalt. See tähendab seda, et Noore Kuu ajal tee erinevaid toiminguid, mis aitaksid sul saavutada seda, millest unistad. Näiteks, kui sa unistad enda kodu valmis ehitamisest, kuid täna sul ei ole piisavalt palju selleks ressursse, kuid sa juba vaikselt oled midagi enda maa peal ehitanud, siis Noore Kuu ajal ehita enda pooleliolevat kodu, osta midagi sellesse või planeeri seda, samal ajal kandes neid külluse kristalle. See oli lihtsalt üheks näiteks, kuidas tegutseda vastavalt enda unistustele. Mõtle välja see, millest unistad ja leia üles see tegevus, mis aitaks seda unistust füüsiliselt liikuma panna ja sammu sind sellele unistuse täitumisele lähemale viia. Kindlasti kanna samal ajal kaasas küllusekristalle, nii sa ühendad ennast Noore Kuu väega. Kristallidel on oskus Kuu energia kaudu kiiremini enda vägesid liigutada.

"Valmista endale jõukuseteed"

Noore Kuu ajal valmista endale jõukuseteed, mis aitab sinu Auravälja jõukuseenergiat ligi kutsuda. Tee endale teed piparmündist ja mündist korraga. Lisa need mõlemad taimed teekannu ja lase neil enda energiad ühendada. Joo piparmündi ja mündi teed puhtal kujul ilma lisaaineteta Noore Kuu ajal ja sellele järgneval päeval. Nende kahe taime ühendatud vägi aitab sinu Aura küllust ja jõukust ligi kutsuvaks muuta.

"Põleta enda kodus külluseviirukeid ja küünlaid, puhasta ja aktiveeri enda küllusekristallid"

Noore Kuu ajal põleta enda kodus viirukeid ja küünlaid, mis suurendavad sinu õnne materiaalses mõttes. Põleta neid enda küllusekristallide lähedal, kui sul need olemas on. Sobilikud viirukid on näiteks Patšuli-, Kaneeli- ja Aaloe viirukid. Sobilikeks küünaldeks on Kaneeli-, Aaloe-, Basiiliku-, Männi-, Õuna- ja Kuuse rituaaliküünlad. Puhasta enda kodus olevad küllusekristallid, ole tänulik nende tehtud töö eest ja soovi nende käest veelgi suuremat jõukuseenergia suurenemist. Täienda enda küllusekristalle uute kristallidega, mis aitaksid sinu ellu jõukust ja materiaalset õnne ligi tuua.

Lisaks kõigele sellele loe läbi minu artikkel "Noorkuu ajal soovidemeditatsiooni" tegemisest. Selle artikli leiad SIIT. Ka läbi meditatsiooni avaneb sul võimalus enda ellu jõukust ligi kutsuda ja enda materiaalsetele soovidele täitumist tuua.

Noorkuus peitub salapärane, nähtamatu, kuid väga tugev ja mõjuvõimas jõud inimeste ning Maa elu üle. Noorkuu toob õnne selle ellu, kes küsib Noorkuu ajal õnne loomisele head õnne, ära jäta seda võimalust kasutamata.

Noorkuu on taevas umbes iga 29.5 päeva pärast, seega on sul võimalik iga kuu midagi enda elus muuta, juurde soovida, enda teekonda kusagile poole avada - kasuta neid minu antud teadmisi ära, jälgi Kuufaaside liikumisi ja ole spirituaalselt aktiivne!