Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti enda eelmistes eludes olnud enne seda, kui me enda tänasesse kehasse oleme rännanud. Nagu ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis ei tähenda see vaid seda, et kõik sinu eelmised ja tulevased elus on samuti inimese kehas. Me rändame erinevatesse kehadesse selleks, et nende kaudu õppetunde ja vajalikke teadmisi ning oskusi kätte saada. Mitte alati ei õpita enda elu ära mõne looma kehas, täpselt samamoodi nagu sa ei suuda ära õppida kõike ka inimese kehas. Me rändame, rändame ja rändame veelkord senikaua kuniks kõik siin Maa peal on ära õpitud. Seikleme võib-olla vahel ühes ja samas kehas erinevas elus senikaua kuni selle looma või näiteks linnu kehas on sealsed õppetunnid õpitud. Inimesel on vaja kõiki hingede tootemeid, mis on ära õpitud, rakendada heaga inimese kehas. Inimese keha on nagu kanal, mille kaudu on meil võimalik muuta maailma läbi õpitu.

Üheks sinu eelmiseks või tulevaseks kehaks võib olla hobune. Hobusekeha on samuti hinge tootem, milles tuleb sul ära õppida nii mõnigi õppetund. Etteruttavalt mainin juba ühe väga huvitava asja seoses hobuse hinge tootemiga ära ja seda sellepärast, et sul oleks veelgi põnevam edasi lugeda. Kuna mina saan oma teadmised läbi kõrgemate jõudude ja paljud teadmised eksisteerivad minu sees juba eelmistest eludest saati, oskan ma neid teadmisi avada, nii olen ka saanud hobuse hinge tootemi kohta väga huvitava visiooni, mille õigsuses ei ole vaja isegi kahelda. Nimelt on hobuse keha see keha, mis võib olla inimese kehasse rändamisele väga lähedal. Hobuse kehasse rändab hing peale inimese keha või enne inimese kehasse jõudmist või jääb hobuse ning inimese vahele paar elu vahet. Mitte kõik ei rända hobuse kehasse, kuid väga suur osa maailma rahvast teeb seda. Seega võin öelda, et ükskõik, milline hobune kuskil on, sinu kodus, sõbra juures, vanemate kodus või naabriaias, ta on kas olnud eelmises või üle-eelmises elus inimene või kohe-kohe saabub peale oma hobuse elu inimese kehasse. Sellepärast suudavad hobused inimeste elus eksisteerida, meiega koos aega veeta ja meid armastada. Täpselt samamoodi kehtib koerte puhul, kellest ma juba olen kirjutanud.

Kuidas aru saada, et sinu hinge tootem on hobune?

Mõistmaks seda, kas sa oled enda eelmises elus olnud hobune või lähimates eludes, kuna väga kaugesse minevikku ulatuvaid elusid ei ole kahjuks enamikel võimalik meenutada ja tunnetada, siis selle mõistmine on väga lihtne. Selleks esitan sulle küsimuse: "Kas sulle meeldivad hobused?", kui jah, siis sinu hinge tootem on hobune.

Kuid siin on ka suur AGA. Kui sinu vastuseks oli jah, siis küsin sinu käest veel küsimusi ja vasta ausalt, et sa saaksid ka kõike ülejäänud visiooni hobuse hinge tootemi kohta enda spirituaalse arengu jaoks kasutada õiges võtmes.

Järgmiseks küsimuseks on: "Kas sulle meeldivad hobused, kuid sul ei ole väga tugev side nendega?" või "Kas nad meeldivad sulle, sul on meeletu kirg ja armastus nende suhtes, sa soovid nende lähedal olla ning nendega aega veeta?".

Kui sa vastasid esimesele küsimusele jah, siis tegelikult ei pruukinud olla sinu hinge tootem hobune ja selles elus vaikselt tekib kiindumus hobuste suhtes või sinu hinge tootem on hobune ning sa oled selle elu ära õppimata jätnud. Kui sa aga vastasid teisele küsimusele "jah" sõnaga, siis kindlasti olid sa ühes oma viimastes eludes hobune ja ma aitan sul aru saada järgnevate mõtetega, kas sa edukalt läbisid selle elu või jäi sul midagi sealt veel ära õppimata.

Jagan sulle teadmisi selle kohta, mida hobuse elus peab hing ära õppima. Edukalt on ära elanud ja õppinud hobuse elus kõik vajalikud õppetunnid need inimesed, kes tunnevad end järgmistes punktides ära. Kui sa aga tunned siiski meeletut kiindumust hobuste suhtes ja punktides sa end ära ei tunne, siis millegipärast on sul õppetunnid hobuse elus sul kas pooleli või ära õppimata jäänud. Kui nii, siis sellisel juhul pead sa need õppetunnid ära õppima mõnes muus kehas olles nagu näiteks inimese kehas või uuesti hiljem hobuse kehasse naastes. 

Hobuse kehasse viiakse hing elama, kui hingel on vaja ära õppida seda, et elus tuleb alati edasi liikuda, hoolimata sellest, kuidas elu meie ümber on kujunenud ja kui palju on meil koormat õlul. Hing, kes on edukalt hobuse elu ära elanud ja sellest õppinud vajalikud õppetunnid ära, tema on see, kes alati hoolimata olukorrast soovib elus edasi liikuda. Sellel inimesel ei saa tekkida suitsiidseid mõtteid ja tegemist on näiteks inimesega, kellele ei meeldi elus paigal seista. Pidevad muutused elus on vajalikud ja kui neid ei teki, siis sellel inimesel tekib näiteks rahutus. Kui sa oled täna see inimene, kellel on meeletu kontakt hobustega ja sa oled justnimelt selline rahutu edasiliikuja, siis see iseloomuomadus on pärit sinu hobuse elust.

Hobused ihkavad vabaduse järgi, see on nende suurim soov - olla vaba. Hobuse hinge tootem õpetab seda, et vabadus on hinge arengu jaoks vajalik. Hobuse elu edukalt läbi tehes, ollakse inimese elus selline, kes ei kannata vabaduse piiramist ja kes soovib iga hinna eest olla vaba ahelatest ning piiridest. Kui sa oled hobune eelmises elus olnud, selle läbi teinud edukalt, siis sa oled selline, kellele ei meeldi, kui keegi teine talle ütleb mida teha, kuidas teha ja mida ei tohi teha ning mida tohib teha. Ise soovid otsustada ja tunda, et ohjad on sinu käes. Küll aga paljudel hingedel, kes eksisteerivad hobuse elus, ei ole sellist vabadust nagu Maa on andnud hobuse elule. Enamus hobuseid hoitakse ohjades ja tegelik hobuse elu peaks eksisteerima vabas looduses metsikuna. Kui ollakse hobuse elus kellegi käsutuses, siis sealt kujunebki välja see mässumeelsus vabaduse taga ajamise suhtes. Need vähesed hobused, kes on metsikuna üles saanud kasvada, nende sees on peatamatu hing kunagi tulevikus inimese kehas olles.

Minul on oma isiklik vaatenurk hobuste suhtes, täna ei peagi ja ei saagi kõik minu vaatenurgaga ühel nõul olla aga siin kohal on mul jälle üks mõte välja öelda - kui me alati üksteist mõistaksime, siis on see märk selle kohta, et inimkond ei arene edasi. Erimeelsused peegeldavad hingelist kasvu. Tulles tagasi minu vaatenurga juurde, siis ma usun, et ükski hobune ei soovi kedagi teenida, kedagi tassida ja vedada. See, et nad vastu ei hakka, see ei tähenda meeldimist. Tingimusteta armastus on see, mis paneb hobusele selle kohustuse peale, tema truudus, kuid kas meeldib? Kuna enamus inimesi ei oska telepaatiliselt kontaktis olla loomadega, siis ei ole võimalik öelda inimesel endal, et hobusele meeldib see. Mina usun, et hobused teevad seda sellepärast, et nad kiinduvad ja armastavad inimeses seda külge, mis toidab ja hellitab neid, kuid ülejäänud kohustused ei ole need, mis tema hingele kindlasti head teeksid. Kuna tänase seisuga on nii palju inimesi, kes ei ütle mulle selle seisukoha suhtes "jah" sõna, siis küll tulevikus mõistate mind juba paremini. Ma ei ole kunagi oodanudki kõikide poolt mõistmist, ma lihtsalt tutvustan oma vaatenurka.

Liikudes edasi hobuse hinge tootemi juurde ja selle juurde, mida hobuse keha hingele õpetab, siis kolmandaks väga väärtuslikuks õpetuseks on kirg. Hobused on väga kirglikud loomad, nad armastavad ja neil on oskus oma soovide nimel tööd teha. Hobuse kehas eksisteerides tuleb hingel see ära õppida. Need, kes on edukalt läbinud hobuse elu, need inimesed peaksid olema kõiges kirglikud, mida nad armastavad, tegema midagi väga intensiivselt ning täie pühendumusega, mis hinge jaoks oluline on. Kui sa oled hobune eelmises elus olnud, siis küsi enda käest, kas sina oled selline, kes oma unistuste nimel teeb tugevat tööd, et need saaksid täidetud ja kas kirg on sinuga pidevalt kaasas?

Hobused on väga pühendunud oma kaaslasele ja hobuse hinge tootemi kaudu tuleb hingel ära õppida seda, kui oluline on armastus ning enda kaaslasele truu olemine. Hobuse ellu antakse hing, kes peab õppima tõelise armastuse väärtuse ära, tingimusteta armastust tullakse sellesse kehasse õppima ning truudust. Hobused on need, kelle jaoks on kaaslased väga olulisel kohal. Kui sa oled edukalt hobuse elu kunagi ära teinud, siis võid olla sina see, kes otsib enda kõrvale kedagi, kes võiks tulla ja jääda ning kellele sa saaksid kogu oma maailma anda. Hinge tootemid on väga oluliseks osaks hinge arengus, nende mõistmine seda samuti.

Hinge tootemid on väga oluliseks osaks hinge arengus, nende mõistmine seda samuti. Et spirituaalselt areneda ja mõista, mis sul õppimata on jäänud ning kuhu poole sa pead täna elus edasi liikuma, selleks hoia Girasoli kristalli enda elus. Girasol näitab teed sinna poole, mis suunas sa peaksid liikuma või muutuma.