Menüü
Ostukorv

HINGEDE TOOTEMID RSS Feed

Hinged jõuavad inimeste kehasse läbi pika teekonna ja selle teekonna käigus leiame me ka koha loomade, lindude ning kalade kehades. Meie hingel on olnud enne sellesse füüsilisse inimese kehasse saabumist väga palju elusid ja nendest paljud on olnud ka looma tasemel elud. Hingede tootemid on loomade, lindude, kalade ja teiste eluvormide seletused, nende sümbolismid ning õppetunnid, mis just nendes kehades on meil eksisteerinud. Hingede tootemites seletan ma lahti, mida sümboliseerib just see füüsiline keha.

 
 
 
27 okt SUITSUPÄÄSUKE - HINGE TOOTEM
0 1510
Hingetootemid on kõikidel inimestel ja need aitavad sul iseennast paremini mõista, kui need enda jaoks lahti seletad. Et sa saaksid enda hingetootemitest aru, selleks olen sul mina - aitan selgitada, mida hingetootemid tähendavad. Kui sa oled näiteks terve elu tundnud sidet suitsupääsukesega, siis..
22 mai KAJAKAS - HINGE TOOTEM
0 4186
Inimesed on oma eelmistes eludes rännanud lisaks inimese kehale ka loomade, lindude, kalade ja putukate kehades. Selleks, et omandada sellele kehale iseloomulikke õppetunde. Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib midagi ka sinu enda hinge kohta. Hinge tootem seletab seda..
28 apr GASELL - HINGE TOOTEM
0 2008
Hingede tootemid on sinu isiklikuks teejuhiks. Kuidas? Mida spirituaalsemaks sa kasvad, seda enam hakkad sa märke nägema ning saavutama kontakti enda eelmiste eludega. Mis tähendab seda, et sa hakkad enda hinge tootemeid, unenägusid, inglisõnumeid ja teisi olulisi Universumi poolt saadetud sõnumeid ..
29 märts VARES - HINGE TOOTEM
0 6886
Olen oma viimastes hingetootemite artiklites maininud, et hingetootemid on sinu jaoks olulised spirituaalsed juhatused, et sa mõistaksid, kes sa oled, millisel missioonil sa hetkel enda elus oled ja mida sa pead spirituaalsel tasandil enda jaoks veel ära tegema. Kui sa oled viimasel ajal näinud pa..
22 märts FLAMINGO - HINGE TOOTEM
0 3293
Hingetootemid aitavad sul enda teekonnast paremini aru saada, kuna nende kaudu sa mõistad, millised iseloomujooned on sul saadud eelmistest eludest või millised on sul vaja selles elus ära õppida. Kui sind tõmbab mõne konkreetse looma, linnu või kala poole ja seda just müstilisest vaatenurgast, siis..
15 märts TUVI - HINGE TOOTEM
0 4234
Hakkan hingetootemitest veelgi rohkem rääkima, kuna oleme uuel spirituaalsel ajastul ja nende mõistmisega on sul võimalik leida üles vastuseid enda kohta. Minu ülesanne kogu LA TENE´ga, artiklite, postituste, story'de, podcast'i ja raamatutega on aidata sul liikuda veelgi rohkem iseendani. Leida ise..
08 märts KASS - HINGE TOOTEMI KÕRGEIM ASTE
0 9217
Olen aastaid tagasi kirjutanud esimese osa Kassi hingetootemist, kindlasti loe see artikkel enne läbi ja siis alusta selle artikli lugemist siin. Leiad esimese osa SIIT. Kassi hingeteekonna kõrgeima astme läbimine tähendab seda, et sa oled eelmises elus olnud üks ürgsemaid kasse, üks ürgsemaid hin..
11 jaan KOTKAS - HINGE TOOTEM
0 3896
Hingede tootemid tähendavad seda, et sul on tugev ja seletamatu side konkreetse looma, linnu, kala või putukaga. Selline seletamatu tõmme, mida tunned ainult sina, näiteks on sul tõmme kotka suhtes. Iga kord, kui sa seda lindu näed, siis see puudutab sinu hinge või sa oled juba lapsest saati kotkaga..
14 dets LEPATRIINU - HINGE TOOTEM
0 8166
Absoluutselt kõigel, mis on loodusest pärit, on oma spirituaalne tähendus. Soovin sind ja kõiki teisi viia loodusega rohkem kontakti, näidata teile, mis on tegelikult siin maailmas oluline ja vajalik  Lepatriinu toob head õnne ükskõik kellele, kelle juurde ta tuleb. Kui lepatriinu lendab sinu peale..
14 sept SIIL - HINGE TOOTEM
0 5307
Olen hingede tootemitest kirjutanud teile aastaid. Need on sinu isiklikud teejuhid ja annavad selgelt teada, milline sa oled või millisel teekonnal sa parasjagu oled. Aitan sul mõista seda, mida tähendab siili hingetootem ja miks sul on ühendus selle imeilusa loomaga. Eelkõige soovin ära mainida, et..
13 juuni JÕEHOBU - HINGE TOOTEM
0 2866
Hingede tootemitest olen teile juba aastaid kirjutanud, leiad erinevad hingetootemid ja nende tähendused siit. Aga kui sind kõnetab justnimelt jõehobu - oled sellega viimasel ajal, osa enda elust või lausa terve elu sidet tundnud - siis see loom ongi sinu hinge tootem. Nii lihtne see ongi. Hingetoot..
27 mai RONK - HINGE TOOTEM
0 5110
Hingede tootemid on nii ilusad spirituaalsed ja hingelised ühendused inimese ning looduse vahel. Hingetootem tähendab põhimõtteliselt seda, kui sul on teatud looma, linnu või putukaga tohutult tugev side. Ja sellel sidemel ei ole selget põhjendust.  Tunnen tugevat sidet loodusega. Kui sa oled aasta..
Tooted 1 kuni 12, kokku 25 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.