Kaljukits on sodiaagi kümnes esindaja. Erineva sodiaagi all sündinuna hakkab inimene kandma teatud iseloomu, jõudu, nõrkust, tugevust ja eripära, mille kingib talle tema sodiaak. Kaljukitsed on küll kõik omaette erilised inimesed, oma unikaalsuse ja huvitava eluteega, küll aga on kõikides ehtsates Kaljukitsedes midagi, mida nad kõik endaga üheskoos kaasas kannavad - see on nende ühine vägi, mis neid mõjutab.

Ehtsad Kaljukitsed on need, kes ei ole sündinud sodiaakide üleminekuaegadel ehk Ambur -Kaljukitsena või Kaljukits -Veevalajana. Sellisel juhul ei pruugi need alljärgnevad minu 10 olulist teadmist ühtida iga Kaljukitsega, kuid enamjaolt ikkagi ühtib, olenevalt sellest, kui suur on üleminekusodiaagi ajal sündinul Kaljukitse mõjutus.

Igatahes soovin ma sinuga jagada 10 väga olulist teadmist Kaljukitse armastamise kohta. Kui sa oled Kaljukitsega suhtes, siis võta neid teadmisi kui käsiraamatut oma kallima kohta, see aitab kindlasti sul ja temal paremat suhet luua ning teda veelgi rohkem hinnata ning mõista. Kui sa oled ise Kaljukits, siis võib-olla ma aitan sul iseennast rohkem mõista, miks sa just selline oled ja kust pärinevad sinu teatud iseloomujooned. Teistele jagan aga inspiratsiooni selle kohta, kuidas Kaljukitse armastust hoida ja mõista, kui ühel päeval peaks Kaljukits sinu südame võitma ja sina tema oma. Imelist avastamist!

1. Kaljukits soovib olla sõber ja armastaja korraga

Kui Kaljukits on sind oma südamesse võtnud, sa oled tema armastuse välja teeninud ja ta soovib sinuga suhtes olla, siis ta mitte ei soovi sinu armastajast kaaslane olla, vaid palju enamat - ta tahab sinu sõber olla. Kaljukitsed võivad olla väga imelised kaaslased, neis peitub oskus olla sinu parim sõber, sinu truu kuulaja, sinuga koos seikleja ja lisaks veel õlg, mille najal kõik oma mured ära kurta. Kui sa otsid enda ellu kaaslast, kes võiks olla midagi palju enamat kui leegitsev kirg, siis tema on kindlasti see, kes suudab sulle seda pakkuda.

2. Sinu atraktiivus algab sinu oskusest teda mõtlema panna

Kaljukitse puhul on tegemist inimesega, kes armastab oma mõistusega, kes suudab oma tundeid mõistusega liigutada ja armuda, kui armumine on tal enne iseendaga kooskõlastatud. Tegemist ei ole sodiaagiga, kes laseks end hetkel kusagile tundmatusse juhtida. Tegemist on sodiaagiga, kes otsustab, mida süda tunneb. Et sinna südamesse jõuda, on üks väga lihtne viis. Tegemist on sodiaagiesindajaga, kelle jaoks on atraktiivne selline inimene, kes suudab enda intelligentsusega teda pahviks lüüa. Kaljukitsel on vaja armastamiseks tunda, et inimene, kes võiks tema ellu kuuluda, suudab olla huvitav, kellel on olemas oma eluvaade, kes soovib filosofeerida, kellel on intelligentsi. Kaljukits ootab sügaval sisimas alati kaaslast, kes oleks intelligentsi poolest samm kõrgemal kui tema, see on ta jaoks atraktiivne ja see aitab tal endal kasvada. Kaljukitsel on raske armastada kedagi, kes ei suuda tema silmis olla intelligentne. Kui Kaljukits on suhtes selles osas kõrgemal positsioonil, siis ta hakkab väljapääsu otsima. Et suhet Kaljukitsega elavana hoida, siis tuleb leida üles need teemad, mida Kaljukitsele meeldib käsitleda ja temaga koos nende sees unistada, filosofeerida ning areneda.

3. Kaljukitse on lihtne hirmutada, seda peab oskama kindlasti vältida!

Kaljukits on see, kellele ei meeldi saada oma kaaslaselt šokeerivaid uudiseid, saladuste väljatulekuid ja ootamatuseid. Kaljukitsega suhtes olles ja tema armastuse võitmiseks pead sa kohe algusest peale igati aus olema, vastasel juhul ei võida sa tema austust ja armastust. Isegi kui sa oled tema armastuse võitnud, siis on tema see, kes loobub sinust, kui sa üllatad teda millegagi, mille suhtes tema ei ole olnud valmis.

Kaljukitsega suhtesse minnes, ole hea, ja räägi talle välja kõik oma pahed ja probleemid, mille oled endaga minevikust kaasa võtnud, tee selgitustööd ja ole aus. Sellega võidad sa tema usalduse ja austuse ning väldid seega ka tulevikus probleeme teie kahe vahel.

Kaljukitse jaoks on oluline see, et kõik oleks seoses tema kaaslasega selge - et ta teaks, kes ta kaaslane on, milleks ta on võimeline ja mida temalt üldse oodata või mitte oodata. Valenägemus inimese kohta on kindel asi, mis rikub suhte ära. Kui Kaljukitsele üldse midagi välja rääkida, siis teha seda delikaatselt, sest suur selgitustöö garanteerib edaspidise hea läbisaamise ja tunnete mitte riivamise.

4. Alguses ei saa vedama, hiljem ei saa pidama

Kaljukitse tundma õppides võib ta jätta endast väga tagasihoidliku, vahel lausa ara või kinnise mulje, kuid see ei ole kaugeltki see, millega sa peaksid hiljem arvestama, kui ta on sind lõpuks oma lähedale lasknud. Kaljukits on suhte loomise alguses veidi eemalehoidev, ta juurdleb, analüüsib ja kalkuleerib, kas sa oled tema jaoks õige või vale. Ühel hetkel, kui sa oled saanud temalt rohelise tule, siis ta avab ennast ja näitab, et ta võib olla väga julge, avameelne ning lõbus. Kui sa saad aga hiljem punase tule, siis ta jätabki sulle sellise mulje, et temas ei ole lõbu ega oskust end avada. Ütleme nii, et kõigil ei olegi vaja teada seda tegelikku "mina", tublid Kaljukitsed!

5. Sinu ustavus on nende ustavuse allikaks

Kaljukits on see, kes ootab, et tema armastatu näitaks esimesena välja seda, et teda saab usaldada. Kõigepealt läbib suhe suhtekontrolli, Kaljukitse kaaslane peab eneselegi teadmata tõestama talle enda ustavust ja lojaalsust. Kaljukits teeb seda kõike aga väga spontaanselt, mitte ise nõudes ustavust ja usaldust, vaid see toimub nii möödaminnes, see analüüsimine ja filtreerimine. Kui Kaljukitse kaaslane on end tõestanud, siis on Kaljukits ise see, kes võib olla tema jaoks kõige usaldusväärsem ja kindlam kaaslane kuni armastuseenergia eksisteerib. Kaljukits reedab, kui teda reedetakse või kui armastus lihtsalt ühel päeval otsa saab. Senikaua kuni see eksisteerib, senikaua ollakse väga usaldusväärne kaaslane.

Seega teie, kes te soovite Kaljukitsega suhet luua või olete selles etapis, kus liigute samm kõrgemale, siis teile väikeseks vihjeks - tõestage ja näidake enda ustavust!

6. Kaljukitse viis on elamise viis

Isegi kui Kaljukitsed ise siinkohal minuga ei nõustu, siis ma hakkan vastu ja ütlen need sõnad siiski välja. Alati ei saa ennast adekvaatselt kõrvalt jälgida ja selleks olengi mina, kes aitab lahti selgitada kõik nüansid, mida sodiaagi võim võib inimesega teha. Kaljukitse viis on elamise viis, see tähendab seda, et Kaljukitsele on väga oluline, kui elatakse tema soovide järgi, kodu sisustatakse tema maitse järgi või asja oleksid temale meeltmööda. Ta on võimeline kompromissidele, kui need on ligilähedased tema soovidele. See enda soovide tähtsustamine ei ole tema sees mitte väga negatiivne iseloomujoon, pigem näitab see inimest sellest küljest, et ta on väga otsusekindlat ja teadlik. Kaljukitsega suhtes olles peab mõistma, et tal on olemas oma arvamus, ja kui armastatu soovib oma soove esile tuua, siis tuleb need ilusasti serveerida, anda mõista miks, kuidas, mida ja mille jaoks. Kaljukitsega koos on kõik võimalik, tuleb lihtsalt talle õigesti asju serveerida ja ise mõista, et Kaljukitse puhul on tegemist väga konkreetse inimesega.

7. Ta ootab, ta on valmis sulle aega andma!

Mis mulle väga meeldib Kaljukitsede juures ja mis teeb Kaljukitse väga heaks kaaslaseks, on see, et tema oskab teisele inimesele aega anda. Kaljukits on oma loomult väga kannatlik ja kui talle on keegi sümpaatne või keegi on tema südame röövinud, siis ta annab oma armastatule aega muutumiseks, kohanemiseks ja ta on valmis inimest tundma õppima. Kaljukits ei hüppa suhtest-suhtesse kiirelt, ta teeb seda aeglaselt, tal on vaja mõista, kellega koos ta on, ja see annab teisele poolele võimaluse enda väljateenitud tähelepanu ja armastuse tõestamiseks.

8. Tema on see, kes mõtleb sinu tuleviku peale

Kaljukits, kes armastab oma kaaslast, ei ole see, kes mõtleb vaid sellele, kuidas tema tulevik võiks välja näha. Kaljukits mõtleb oma kaaslase peale - mis on tema potentsiaal, kuhu ta võiks oma elus jõuda, kelleks saada, kas tema ambitsioonid saavad täituda, mõtleb tema nõrkuste ja probleemide peale. Kaljukits on see, kes teeb oma kaaslase suhtes pidevalt suurt uurimustööd ja selleks on olemas ka oma põhjus. Kui ta peaks üles leidma nõrkusi, siis soovib ta aidata neil nõrkustel tugevusteks muutuda, kuna tugev kaaslane tema kõrval garanteerib ka tema jaoks hea tuleviku. Seega, kui sa oled Kaljukitse kaaslane, siis oota ja eelda seda, et ta soovib sinu muutumisprotsessi käivitada ning sinu nõrkusi esile tuues sind aidata, mitte sind kahjustada. Tema on see, kes tahab luua tugevat, kindlat ja edukat tulevikku iseendale koos sinuga.

9. Tunnetest on vahel raske rääkida

Kaljukits ei ole eriline tunnetest rääkija, kui tegemist on tema armastatuga. Kaljukits võib meeleldi rääkida oma tunnetest oma parimale sõbrale või sõbrannale, kuid tal on vahel vaja end oma kaaslasele avada. Mida sügavam on Kaljukitse side oma kaaslasega, seda haavatavam see tema jaoks on, ja oma tunnete sõnadesse viimine ei ole kõige lihtsam tegevus. Kaljukitse kaaslane peab mõistma seda, et alati ei saa tunnetest rääkida, kui seda soovitakse, selleks peab olema oma õige aeg, ja küll see Kaljukits räägib, kui ta selleks valmis on. Kaljukitse kaaslane peab andma Kaljukitsele aega, täpselt nii, kuidas Kaljukits annab aega oma kaaslasele.

10. Kiuslik negatiivne tuju ei tohiks Kaljukitse kaaslast ära ehmatada

Kaljukits ei saa peatada seda, mis emotsioonid tema sisse järsku tekivad. Kaljukits on see, kellel võib hetkest mitte millegi tõttu tuju ära minna ja kiuslik negatiivsus hakkab teda painama. See tähendab seda, et on aegu, mil Kaljukitse tuju läheb ära ja tal on raske iseendaga hakkama saada. Kaljukitse kaaslane peaks teadma seda külge tema kohta ja mõistma, et kõike ei tasuks isiklikult võtta. See, et Kaljukitse tuju läheb ära, ei tähenda seda, et tema kaaslane oleks selles kuidagi süüdi, kaugeltki mitte. Ka Kaljukits ise ei tea enamuse aja, miks negatiivsus teda kiusab. Sellega tuleb lihtsalt leppida, see ei ole tujukus, kuna see on Kaljukitse kontrolli alt väljas. Kaljukitse kaaslane näidaku nendel hetkedel vaid armastust välja või andku Kaljukitsele aega taastumiseks.

Neile Kaljukitsedele, keda pidevalt kimbutab kiuslik negatiivne tuju, neil ma soovitan kanda endaga kaasas või hoida enda kodus MUSTA OBSIDIAANI. Must Obsidiaan on kristall, mis on Kaljukitsedele väga kasulik iseenda emotsioonide tervendamisel, negatiivsete emotsioonide, mõtete ja tunnetega võitlemiseks. Must Obsidiaan muudab Kaljukitse paremaks inimeseks ennekõike iseendale, aidates Kaljukitsel iseendaga hästi läbi saada. Must Obsidiaan tasakaalustab kõiki negatiivseid energiaid, mille on loonud tema juhtiv planeet Saturn. Must Obsidiaan vaigistab Saturni negatiivseid mõjutusi, aidates Kaljukitses välja tuua tema positiivseid omadusi.

KALJUKITSE ARMASTUSEKRISTALLID

Roosa Sammalahhaat
, Punane Jaspis ja Piemoniit. Neid kolme kristalli kingitakse oma armastatule, kes on Kaljukitsena sündinud, näitamaks välja armastust, truudust ja tugevdades sellega suhet. Kaljukitsel endal on väga kasulik neid kristalle enda elus ühel või teisel kujul hoida, kas neid kanda, armastusealtaril hoida või kodus nendele mõni muu sobilik koht leida. Need kristallid suurendavad armastuseõnne, aidates suhet luua ja suhte olemasolul seda veelgi tugevamaks ning romantilisemaks muuta.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Hoidke, väärtustage, armastage ja hoolige oma Kaljukitsedest!