Minu lehel artikleid lugedes oled kindlasti märganud, et olen aastate jooksul kirjutanud palju teemadel, mis puudutavad astroloogiat ja numeroloogiat. See on väga lai, huvitav ja vajalik teema iseenda teekonna mõistmiseks. Astroloogia ja numeroloogia põhjal on võimalik mõista, kes me sellised oleme, kus kohast pärineb meie iseloom, teatav elusuund ja ellusuhtumine.

Iga inimene sünnib teatud astroloogiliste ja numeroloogiliste näitajatega. See, milline oli tähtede seis või sinu sünnikuupäeva numbrid, kõik mõjutab sinu isiksust. Igal näitajal on olemas oma tähendus ja oma artiklites ma neid näitajaid ka tõlgendan, et sa saaksid aru, mida sinu sünd sulle kaasa andis.

Astroloogiliste ja numeroloogiliste näitajate kohta kirjutatud artiklid on sulle kui teejuhiks ja neid tasub enda elutee tõlgendamise juures ära rakendada. Ma aitan sul mõista, kes sa selline oled, kuid neid artikleid tuleks sul omakorda iseenda jaoks õigesti tõlgendada ja need enda ellu sättida.

Kõik artiklid, mis siin lehel on, on minu enda kirjutatud ja ma annan ülevaate erinevate eluteenumbrite, sünnikuupäeva esimeste kuupäevade, päikesemärkide ja paljude teiste näitajate mõjuomadustest. Kui sa leiad artikli, mis on seotud sinu näitajaga, siis selles artiklis sa ei pruugi ennast 100% ära tunda ja see on täiesti normaalne. Miks? Sinu iga astroloogiline ja numeroloogiline näitaja loob osakese sinust ning mõjutab sind oma energiaga, kuid sa ei koosne ainult ühest näitajast ning seega sa ei saa alati täielikult ühtida minu astroloogilise või numeroloogilise näitaja tõlgendusega. Et sulle täielikult selgeks teha, kuidas tuleks neid artikleid enda isiksuse paika panemisel ära kasutada, siis tuleb sul mõelda nii, et elu ei ole must - valge ehk ei ole kas kõik või mitte midagi. Igas näitajas on midagi, mille sa enda puhul täielikult ära tunned ja kindlasti ka midagi, mille kohta sul võib õhku tekkida küsimärk. Täpselt vastupidi võib sama näitajaga teisel inimesel olla täiesti teistsugune tunnetus, ehk see, mis sinu kohta käis, seal ei tundnud tema end ära, ja seal, kus sina ei tundud ennast ära, nõustus tema täielikult. Kuna inimese sünniga kaasneb väga palju erinevaid astroloogilisi ja numeroloogilisi näitajaid, siis need loovad ühe terviku ning selleks oled sina. Selles tervikus on väga palju erinevaid mõjutusi, need sulanduvad kokku ja iga näitaja mõjutab teisi näitajaid.

Näiteks, kui oled sündinud Lõvi päikesemärgi all, siis see on andnud sulle kaasa loomuliku vajaduse olla iseenda elus juht ja otsustaja. Kui nüüd sinu numeroloogiline näitaja samal ajal on samuti juhiomadusi soodustav ehk näiteks sa oled sündinud eluteenumbriga 1 või sul on sünnikuupäeva esimene number 1, siis see sama iseloomujoon on sinus eriliselt esiletungiv. Sellisel juhul kaks erinevat näitajat toetavad ühte iseloomujoont ja seega esinebki sinus eriliselt palju juhioskust ning otsustamisvajaduse oskust. Selle näitega soovin ma öelda, et sul tuleb enda näitajad kokku ühendada ja analüüsida, mis mida tasakaalustab või mida võimendab. Kui astroloogiliste ja numeroloogiliste näitajate seas on väga palju ühesuguseid iseloomujooni toetavaid energiaid, siis oledki nendes ülivõrdes tugev või nõrk. Kui aga sinu näitajad annavad sulle väga palju erinevaid iseloomujooni, siis võid olla väga mitmekülgne.

Toon sulle veel näiteid, et sa täielikult mõistaksid, kuidas minu astroloogia ja numeroloogia artikleid enda jaoks õigesti tõlgendada.

Näiteks, kui sa oled päikesemärgilt Kaalud ja sinu sünnikuupäeva esimene number on 19, siis sinu sünnikuupäeva esimene number muudab sind teiste Kaaludega võrreldes julgemaks ning avameelsemaks. Kaalude päikesemärgi esindajad on üldiselt tagasihoidlikumad kui teised päikesemärgid, number 19 on aga väga sotsiaalne. Selliste näitajate juures üks parandab teist. Kaalude pool saab julgemaks ja number 19 pool vähem domineerivamaks kuna Kaalude osa tasakaalustab 19 üliaktiivset sotsiaalset poolt.

Kolmanda näitena toon ma välja Kaljukitse, kes on sündinud eluteenumber 2 all. Kaljukits ise on see, kellel ei tule loomulikult tunnete väljendamine väga romantilisel tasandil välja, see võtab aega ja omaette pingutust. Eluteenumber 2 aga sümboliseerib tundeid, emotsioone ja armastust. Kui Kaljukits on sündinud eluteenumbriga 2, siis see sama eluteenumber muudab Kaljukitse romantilisemaks, tundelisemaks ja tunnete osas avameelsemaks. Seega siinkohal see sama eluteenumber tasakaalustab seda Kaljukitse poolt, kus tunnete väljendamine on kinnine ja see Kaljukits kohe erineb oma teistest päikesemärgikaaslastest.

Tõlgenda iseenda näitajaid täie pühendumusega, analüüsi neid, liida kokku ja lahuta! Astroloogiliste ja numeroloogiliste näitajate tõlgendamise juures on väga oluline, et sa seaksid kõik enda näitajad ühte patta, kujutades ette, et need segunevad, tasakaalustavad või võimendavad üksteist.

Lisaks kõigele sellele mõjutab sinu iseloomu see, millises Kuu faasis sa sündinud oled. Avasta ja loe erinevate Kuu faaside sünniaegade kohta SIIT.  Kuu faasi kõrval tuleb sul mõista ka seda, et sa oled eelmistest eludest endaga lahendamiseks kaasa võtnud Karmat ja sul on täiesti unikaalne saatusetee, mis samuti sinu elu ning hinge loomust mõjutab.

Imelist artiklite lugemist sulle ja kohtume juba uutes artiklites!