Inglid saadavad sinu teele sõnumeid, kui sa oled avatud nende maailmale. Need sõnumid aitavad sul elus edasi liikuda ja mõista seda, mis antud eluhetkel on mõistlik teha ning mida mitte. Inglisõnumeid näevad inimesed, kes tegelevad enda spirituaalse arenguga ja kasvu soodustamisega, lisaks ka need, kes vajavad hädasti abi kõrgematelt võimudelt. Kui sind saadavad Inglisõnumid, siis ole tänulik, Inglid on tulnud sulle appi.

Olen eelnevalt kirjutanud päris palju Inglisõnumite kohta ja seda, mis üks või teine number tähendab. Igal numbril ja numbrikombinatsioonil on olemas oma konkreetne tähendus. Inglisõnumeid tõlgendada tuleb täpselt, kuna iga numbri vahetus muudab sõnumi sisu.

Kui sinu ellu on tulnud 3 ja 9 ning moodustanud sellega neljakohalise numbri, olgu siis selleks 3399, 3939, 3993, 9339, 9933, 9393 siis selle tähendus on see, mille ma siia kirja olen pannud. Kui aga numbrikombinatsioonis on vähem numbreid kokku ja ühte rohkem kui teist ehk näiteks neli kolme ja üks üheksa, siis selle tähendus ei ole see sama, mis siin on.

Vabasta see, mis takistab su edasiliikumist.

Kui Inglid on saatnud sinu teele 3939, siis sellega soovib Inglite maailm sulle teada anda, et sa peaksid lahti laskma millestki, mis sind enam hästi ei teeni. See võib olla ka üleskutse selle kohta, et lõpeta ära mingisugune tegevus, mis enam ei toimi, lase lahti suhtest, millel ei ole enam tulevikku, või mõtteviisist, mis võib sulle seada blokaade.

Inglisõnum, mis on neljakohaline ja koosneb kahest 3-st ja kahest 9-st, soovib, et sa vabastaksid enda elus midagi, mis takistab sinu elus edasiliikumist. Et mõista täielikult, mida Inglid soovivad sulle selle numbriga öelda, tuleb sul analüüsida seda, millega sa enne selle numbri nägemist tegelesid, millest mõtlesid ja millesse end pühendasid. Analüüsi, tuleta meelde ja see võibki olla see, mille kohta Inglid esitavad sulle palve, et sa laseksid sellel asjal minna.

Kui seda numbrit näed, siis vabasta kindlasti midagi, mida sa tegelikult intuitiivselt ka tunnetad, et see ei sobi sinu ellu enam või mis muudab sind kurvaks.

Inglinumbrite paremaks mõistmiseks loo endale isiklik Inglipäevik, loe selle loomise kohta SIIT. Kindlasti loo see koos Inglikristallidega, et kristallid aitaksid kaasa sinu Inglinumbrite lahti nuputamise analüüsivõimele. Kristallid aitavad selgeid visioone saada märkide kohta, mida Inglid sinuni toovad.

Inglikristall Opaliit aitab sind Inglimaailmaga veelgi sügavamasse ja tihedamasse kontakti viia. Opaliit aitab Inglitel end ilmutada ja sul neid mõista.

Kõik minu poolt kirja pandud Inglisõnumid leiad SIIT.