Kahe inimese astroloogilised näitajad loovad selle, milline on nendevahelise suhte energia. See, millise päikesemärgi all sa oled sündinud, mõjutab seda, kuidas sa suhtes käitud, mida sa suhtelt ootad, kuidas sinna panustad, kuidas oma kaaslasega ringi käid ja kuidas üldse armastuseasju ajad.

Olen suhtesobivuse kokku pannud päikesemärkide iseloomude liitmise põhjal. Milline saab kahe inimese vaheline suhe täielikult olema, selle määravad ära peamiselt saatus, Karma ja ühised õppetunnid. Päikesemärkide suhtesobivuse tõlgendus on sellest tegelikult vaid väike osa.

Ambur ♐ on tähemärgisüsteemis üheksas märk ja Jäär ♈ esimene, seega asetsevad mõlemad päikesemärkide loetelus üksteisest kaugel. Kuidas nad romantilises suhtes omavahel läbi saavad, kui intensiivne ja romantiline on nende armastus? Aitan sul seda kõike mõista. 

Need kaks päikesemärki moodustavad romantilises suhtes ehk armastuses väga hea partnerluse, kui saatus on loonud neist hingesugulased. Neil mõlemal on väga palju ühiseid iseloomujooni ja sarnane ellusuhtumine, mis aitab nende vahel ühist keelt luua.

Neile mõlemale meeldib elu avastada, uusi kogemusi juurde saada ning omal nahal asju läbi proovida - mõlemale meeldib ise kogeda, mitte teiste seiklusjutte kuulata. Nii Ambur kui Jäär on seiklejad, sõna otseses mõttes rändajad, kas siis füüsilises või vaimses mõttes. On olemas kahte sorti Ambureid ja Jäärasid: ühtedele meeldib päriselt seigelda ja maailmas ringi rännata, teistele aga hoopis oma mõttemaailma sügavustes ja fantaasiates. Nüüd oleneb, millised on need Ambur ja Jäär, kes teineteist armastavavad - kas üks soovib maailmas ringi rännata või nad mõlemad? Või soovib üks hoopis raamatute ja teiste loominguliste tööde kaudu seigelda või nad mõlemad? Siit juba tuleb see üks suur pluss, mis neid kahte tähemärki kokku liidab - nad mõlemad on rändajad.

Amburil ja Jääral on väga palju energiat, soovi, motivatsiooni ja huvi. See muudab nad aga rahututeks hingedeks, ja kui nende soovid ei ühti, siis nad kasvavad teineteisest lahku. Nende suhe saab toimida siis, kui nad mõlemad suudavad oma huvisid siduda ja energiat samas kohas rakendada.

Nende päikesemärkide suhtesobivuses on aga üks suur AGA. See AGA on see, et kui nad mõlemad valivad erinevad suunad, kuhu liikuda, siis nad kaotavad ära selle kontakti ja sideme, mis hoiab nende suhet koos. See võib nad teineteisest lahku kasvatada ja on seetõttu nende suhtes suureks ohumärgiks. Küll aga on neil üksteisele palju anda ja seetõttu on seda suhet täiesti võimalik teadlikult toimima panna - nii, et mõlemad üritavad üksteise soovidele vastu tulla. Kui neil pole seda võimalik teha, siis peavad nad olema valmis pidevateks kompromissideks.

Ambur ja Jäär ei ole suu peale kukkunud, nad mõlemad ütlevad välja seda, mida nad arvavad, ja vahel ilma igasuguse filtrita. See võib tekitada nende vahele elektrit, kuid see elekter kaob õnneks kiirelt, kuna kumbki ei soovi pikalt tülis olla. See on nende tähemärkide positiivne külg, mis aitab neil madalseisudest kiiresti välja tulla.

Ambur on oma loomult väga lõbus, ja lõbu on see, mis võiks tema elus eksisteerida. Ka Jäärale meeldib lõbutseda, kuid Jääral on vaja ka väga tõsiseid hetki, ja need tekivad siis, kui ta tegeleb millegagi, mis on tema jaoks ülimalt oluline. Ambur aga ei mõista sellist vajadust ja võib Jäära sellega vahel ärritada. Jääral võib tekkida tunne, et tema Amburist kaaslast ei huvita see, mis on tema südames oluline. Mõlemad võiksid siinkohal järelandmisi teha. Ambur võiks üritada mõista Jäära isiklikke olulisi asju ja Jäär võiks anda Amburile ruumi olla tema ise, sest ühel ilusal päeval naudib Jäär oma Amburist kaaslase rõõmsameelsust.

Amburit juhib Jupiter ja Jäära juhib Mars, mõlemad planeedid on meheliku energia kandjad, mis muudab mõlemad suhtepooled väga tugevaks ning vastupidavaks. See annab nende suhtele võimaluse eksisteerida ja mitte iga väikese asja pärast üksteise juurest ära põgeneda - Jupiteri ja Marsi ühinemine loob tugevuse ja vastupidavuse.

Ambur ja Jäär on tule-elemendi all sündinud, mis tähendab, et mõlemad on väga energeetilised, elujõulised, suure tahtejõuga ja aktiivsed. See tugevdab nende suhet ja tekitab suure ühtekuuluvustunde. Neile mõlemale meeldib juhtida, kuid nende juhtimisomadused on õnneks erinevad ja need ei lähe omavahel vastuollu. Amburile meeldib kõike oma äranägemise järgi teha, luua ja organiseerida, kuid talle ei meeldi liigne tähelepanu. Jäärale aga meeldib tähelepanu ja ta naudib seda, kui keegi on veel nii tragi ja toimekas nagu tema ise. Mõlemad teevad üksteisele oma juhtimisomaduste kohta komplimente.

Kui Ambur ja Jäär suudavad leida elus ühise raja, mida mööda koos kõndida, üritades vältida erinevatesse suundadesse liikumist, siis on romantiline suhe nende kahe vahel võimalik.

Kui Ambur ja Jäär on saatusesse üksteisele hingesugulasteks kirja pandud, siis on selles suhtes väga palju, mis aitab seda koos hoida. Pean mainima ka seda, et ükskõik, millises suhtes ollakse, igaühes on ka katsumusi ja kõik ei ole alati nii romantiliselt värviline, kuid nende kahe päikesemärgi vaheline side võib olla väga ilus - potentsiaali on!

Amburi ja Jäära armastuseõnne kristallideks on LASURIIT ja SARDOONÜKS. Need mõlemad kristallid võiksid nende ühises kodus olemas olla. Need tuleb panna koti sisse ning asetada Amburi ja Jäära ühise foto peale või kõrvale. Teine võimalus on neid kristalle hoida teiste armastusekristallide seas nii, et foto on kristallikoti sisse volditud.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."