Menüü
Ostukorv

DRAVIIT auguga lihvimata

DRAVIIT auguga lihvimata EHTED
DRAVIIT auguga lihvimata EHTED
DRAVIIT auguga lihvimata EHTED
DRAVIIT auguga lihvimata EHTED
DRAVIIT auguga lihvimata EHTED
DRAVIIT auguga lihvimata EHTED
DRAVIIT auguga lihvimata
13.90€
Maksudeta: 11.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DRAVIIT auguga lihvimata


Draviit on tumepruun Turmaliin, mida peamiselt leidub Austriast. Draviiti kaevandatakse peale Austria ka Sloveenias ja Brasiilias. Draviit on oma nime saanud selle Austriast pärit avastaja Drave käest. Draviidil on väga tugevad maandamisega seotud oskused, nagu näiteks Juurtšakra ehk inimese eeterkehas oleva esimese Tšakra tervendamisoskus. Draviit suudab maa peale tuua ka kõige suurema unistaja ja näidata talle, mis on väärt unistamist, mis mitte. Ehk see kristall aitab vahet teha reaalsetel unistustel ja ebareaalsetel võimalustel inimese saatuses. Draviidil on oskus inimese hinge siduda Maaga, maa andidega ja loodusega. Seega on see väga hea kristall neile, kelle töö on seotud maaga, et veelgi paremat ühendust sellega saada (nagu näiteks kaevandajad, metsnikud jne.).

Draviidil on oskus energiaid filtreerida ja ligi tõmmata erinevaid energiad täpselt samal ajal. See omadus teeb Draviidist võimsa väekristalli, mida enda lähedal hoida ja enda eluteel kasutada.

DRAVIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Draviit muudab inimest väga tugevaks ja vastupidavaks. Hea talisman neile, kes tunnevad, et nad lasevad liialt palju end mõjutada teistel inimestel ja kes ei suuda ise otsustada.

- Draviit aitab intuitiivselt tajuda seda, kes on sinu jaoks kahjulik ja kelle motiivid on halvad. Draviidi kristall muudab intuitsiooni tugevamaks, aidates sul vahet teha headel ja halbadel inimestel. Kaitsekristallina on see väga tugev.


- Väga hea talisman terapeutidele ja eriliseks töötalismaniks massööridele. Draviit aitab töö ajal kogutud energiast lahti lasta, mis on klientide või patsientide poolt antud, energiast, mis ei ole kasulik, vaid negatiivsus või haiguse energia, millest on soovitud tervendus-sessiooni ajal lahti saada. Tervendusteraapiatega tegelevad inimesed peavad väga palju hoolt kandma iseenda tervise hoidmisest ja Draviit on täpselt see, mis võiks aidata sellisel puhul.

- Draviit aitab iseenda probleeme näha. Aitab ka neid probleeme näha, mida on väga palju alla surutud ja eitatud. 

- Sobib neile, kes pidevalt tunnevad, et nad hõljuvad pilvedel ega suuda reaalselt elu näha.

- Draviit on neile, kes soovivad perekonnasiseseid probleeme lahendada ja pereliikmetega paremini läbi saada. Draviidil on oskus probleemidele lahendusi tuua, sinul endal asju selgelt näha ja enda jaoks lahti mõtestada. Aidates mõista, miks üks või teine probleem on üldse tekkinud.

- Kaitseb energia kadumise ja füüsiliste õnnetuste tekke eest.

- Draviit on kristall, mis aitab sul iseennast rohkem aktsepteerida, aidates leppida sellega, milline sa oled ja milline on sinu saatus. Kui inimesed lepivad iseendaga, siis väga paljud karmaatilised katsumused hakkavad lahendusi leidma ja neid on kergem sul õppida. 

- Kanna Draviidi kristalli rituaalide ja maagiate tegemise hetkel. Draviit peab olema kontaktis nahaga, et see sind saaks aidata. Draviidil on oskus rituaale teele saata nii, et sa suudaksid sellele keskenduda ja täielikult end rituaali jaoks pühendada. Sobib eriti hästi neile, kes ei ole enda elu jooksul väga palju rituaale ja maagiaid teinud. Nende inimeste jaoks on veidi keeruline keskenduda ja enda sõnumit universumisse edastada. 

- Kanna koos Mäekristalli, Rutiilnõeltega Kvartsiga, Turmaliinsuletistega Kvartsiga või Suitskvartsiga, kui sa soovid enda Aurast negatiivsust välja juhtida. See aitab sellisest tundest lahti saada, mis tekitab sulle melanhooliat ja liigset enesekriitikat.

"Täiskuu ajal Draviidi kandmine" Ma soovitan Draviiti kanda Täiskuu ajal, et see läbi Täiskuu energia aitaks vabastada sinu Auraväljast negatiivset energiat, mida sa oled viimasel ajal enda Aurasse kogunud. Seda on kasulik kanda juba paar päeva enne Täiskuu loomist. 

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Draviit on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna selle koostises on allumiiniumi. Alumiiniumit sisaldavatest kristallidest eliksiire ei tehta, kuna see on metall, mida meie keha võtab vastu kui toksiini, kui me seda manustame. 

Draviidi talismanil on vägagi spetsiaalne mõju, kui me räägime tervenemisest. Draviit aitab võidelda hasartmängu- ja alkoholisõltuvusega. Ravib ärevushäireid, luupainajate nägemist ja pidevat unisust. 


Draviidi poleeritud kristallist ei tohi teha tervendavat vee-eliksiiri, kuna see on Turmaliini üks liikidest, mille koostises on alumiiniumit. Alumiiniumit sisaldavatest kristallidest eliksiire ei tehta, kuna see on metall, mida meie keha võtab vastu kui toksiini, kui me seda manustame. 

SODIAAK 


Draviidi ehted annavad kõige enam mõju JÄÄRADELE. Draviit alandab Jäära liigset temperamentsust ja kaitseb teda õnnetuste eest, eriti õnnetuste, mis on seotud tervisekahjustustega.

Draviiti võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salveiviiruki või Talihali eeterliku õli aroomiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5*1,5*1,5 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.