Menüü
Ostukorv

TITAANIUM AURA geood (koobas)

TITAANIUM AURA geood (koobas) KRISTALLID
TITAANIUM AURA geood (koobas) KRISTALLID
TITAANIUM AURA geood (koobas) KRISTALLID
TITAANIUM AURA geood (koobas) KRISTALLID
TITAANIUM AURA geood (koobas)
22.50€
Maksudeta: 18.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TITAANIUM AURA geood (koobas)

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid ja kristallid on Maa ise loonud.

TITAANIUM AURA on saadud Mäekristalli ja Titaani ning vahel ka kulla kombineerimisel. Sealt tulenebki Titaanium Aura vikerkaarevärvus. Minu lemmiknimetus sellele kristallile on astraalrännakute kristall, kuna see avab Kolmanda Silma ja Kroontšakra samaaegselt, mis omakorda on vajalik astraali nägemiseks.


Aura Kvartsid on kõik saadud Mäekristallist ehk tavalisest Kvartsist. Erinevaid Aura Kvartse valmistatakse väga kõrgetel temperatuuridel nii, et kuumutatakse Mäekristalli koos hõbeda, kullaga või mõne teise metalliga. Aura Kvartsid on naturaalsed, kuna nendele on lisatud metalle ja kõrgete temperatuuridega on suudetud metall  ühendada Kvartsiga. Sellest valmibki täielikult jääv kristallitoon. Kristalli kuumutamise tagajärjel on nendes peidus tuleelement, mis omakorda muudab need kristallid väga võimsateks.

TITAANIUM AURA GEOODI OMAPÄRA (omapära, mida tavalisel poleeritud Titaanium Aura kristallil ei ole)

TITAANIUM AURA on kristall, millel on väikestest tipulistest kristallidest moodustunud koobas sees. Seesama tipuline osa selles kristallis annab väga palju jõudu juurde otse sellesse keskkonda, milles see on. Seega toimivad geoodilised kristallid mitmeid kordi võimsamalt, kui tavaliselt poleeritud kristallid. Titaanium Aura geoodi ei ole vaja eraldi puhastada, piisab sellest, et igakuiselt tehakse kodus puhastust Salvei rituaalitaime suitsuga.

- Hoia Titaanium Aura geoodi enda magamistoas kristallikomplektis, mis on seotud inglite, selgeltnägemise, telepaatia, astraalrännaku või enda Aura kaitsmisega. Nendesse komplektidesse on väga kasulik seda geoodi lisada, kuna see aitab nendel kristallidel võimsamaks muutuda ja sinu Auraga paremini tööd teha.

- Titaanium Aura geood aitab puhastada sinu Aurat blokaadidest, mis takistavad sul spirituaalselt areneda, intuitsioonil tugevamaks muutuda ja ei lase ennustamisoskusel areneda. 

- Aseta Titaanium Aura geood enda kodu välisukse kõrvale, kui soovid, et see aitaks sinu kodust hoida eemal ebaõnne.

EHETE LAADIMINE

Titaanium Aura geoodi saab kasutada teiste kristallehete laadimiseks, nii nagu ka kõiki teisi geoode. Sellel geoodil on oskus laadida ja taastada neid ehteid, millel on olemas kaitsvad või spirituaalset energiat arendavad väed. Näiteks lae Titaanium Aura geoodi peal ehet, mida kannad intuitsiooni arendamise eesmärgil või unenägude selgemaks nägemiseks. Sobib laadida ka näiteks kristalle, mis kaitsevad sind energiavampiirluse või ebaõnne eest. Ehteid laetakse geoodidega nii, et ehe asetatakse geoodi kõrvale või peale ja lastakse sellel olla seal vähemalt terve öö, et geood saaks ehtes olevate kristallide jõudu taastada. 

TITAANIUM AURA

- Titaanium Aura ei lase sinu Auravälja tekkida negatiivsel ja ebasoodsal energial. Kui Titaanium Aura on sinu lähedal, siis see kaitseb sinu Auravälja kahjustuste eest. Selle värv asendab energiaid, mis põhjustavad Auralekkeid. Väga kasulik on seda kanda siis, kui kahtlustad, et sul võib olla nõrk Auraväli. Auravälja tugevus määrab ära selle, kui palju suudavad teised inimesed sind mõjutada. Mida tugevam Auraväli, seda vähem suudavad teised seda teha ja seda rohkem hoiad sina oma hingeelu kontrolli all. 

- Titaanium Aura on kristall, mis soodustab ettenägelikkust. Pikaajaline Titaanium Aura kasutamine on spirituaalsel tasandil väga kasulik. See aitab intuitsioonil tugevamaks ja selgemaks muutuda. Ennekõike soodustab see ettetunnetamist. Aitab leida õigeid vastuseid ja lahendusi soodsama tuleviku loomisel. Kui hoiad Titaanium Aurat käes, kasutad mediteerimisel või kannad endaga kaasas, siis esita sellele palveid. Palved võiksid olla teemadel, mille suhtes soovin visioone näha. 

- Väga kasulik on hoida Titaanium Aurat enda magamistoas võimalikult lähedal voodile. Tegemist on kristalliga, mis äratab üles sinus oskuse hingede maailmaga ühendust saada. Titaanium Aura stimuleerib ülemisi Tšakraid, mis vastutavad selle eest, kui tundlikud oleme energiatele ja nähtamatule maailmale. 

- Titaanium Aura toob kogu kehale energiat ja aitab igat seismajäänud Tšakrat taaselustada. Selleks kanna seda kristalli endaga kaasas.

- Aitab suhtesse harmooniat tuua ja on kasulik sellele paarile, kes käib pidevalt kokku-lahku või ei suuda kunagi ühele meelele jõuda. Selleks soovitan lisada Titaanium Aurat armastusekristallide komplekti või hoida ühise pildi ees. Pildid on elavad energiad ja need neelavad informatsiooni. Kui asetada kristall pildi ette, siis see hakkab sellel pildil oleva inimese hingega tööd tegema.

- Titaanium Aurat saab kasutada eeterkeha tervendamisel, kui soovitakse mõista enda karmat või eelmiste elude saladusi. Kui  hoiad seda kristalli näiteks koos TselestiidiAntofülliidi ja Moldaviidiga voodi kõrval, siis avab Titaanium Aura mälestusi. Mälestusi, mis on sinu hing talletanud endasse eelmistest eludest ja see võib olla kasulik, et sa mõistaksid, miks üks või teine asi on sinu ellu toodud.

- Mina eelistan Titaanium Aurat hoida enda selgeltnägemiskristallide komplektis, hoian seda ka koos oma Musta Turmaliini pendliga ühes kotis, et pendlile jõudu juurde anda. Titaanium Aural on oskus võimendada selgeltnägemisega või intuitsiooni edendamisega seotud kristalle, see aitab neile lisaenergiat anda.

- Toob selget teadmist, aitab mõtteid selgemaks muuta, suurendab oskust iseenda elu üle kontrolli saavutada ja aitab vabastada ebavajalikud hirmud, mis takistavad edukust.

- Avab selgeltnägemise ande, telepaatilised oskused ja suurendab spirituaalset energiat.

- Vabastab blokaadid, mis ei lase Inglitega suhelda, seega sobib Inglikristallide komplekti lisajõu andmiseks.

- Titaanium Aura geoodi puhul on tegemist kristalliga, mis aitab planeet Pluutoga ühendust saada. Nii kristall kui ka planeet on seotud müstitsismi, taassünni ja energiate muutustega. Titaanium Aura geood aitab tuua soosivaid muutusi või üle elada muutusi, mis tunduvad esmapilgul liiga keerulised. Titaanium Aura aitab ületada raskeid perioode ja tuua head õnne ajal, mil seda on kõige enam vaja.

RAVITSEMINE 

- Titaanium Aura kasutatakse eeterkeha tervendamisel siis, kui soovitakse karmaatilisi probleeme lahendada või kehale rohkesti lisajõudu juurde anda mõne raskema haigusega võitlemisel.

- Hoidke Titaanium Aurat silmade peal, kui silmad on nõrgad või valutavad. 

- Titaanium Aura kristall aitab vabastada Aurakehas olevaid blokaade, mis ei lase sul terveneda. See on universaalne tervisekristall, mis vabastab stressi või emotsioone, mis pidurdavad teatud probleemi lahenemist. See kristall aitab ära hoida iseendale välja mõeldud haiguseid ehk fantoomhaiguseid. 

Kolmanda Silma Tšakra ja Kroontšakra

Titaanium Aura on tugevatoimeline Tšakrate aktiveerija. See kristall töötab eelkõige Kolmanda Silmaga ja Kroontšakraga. Titaanium Aura aitab nendel kahel Tšakral omavahel koostööd teha, mille tulemuseks on selgete visioonide, ettenägemiste ja prohvetlike unenägude nägemine. Kui kannad või kasutad Titaanium Aura kristalli, siis see loob tugevama ühenduse müstitsismiga.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Titaanium Aura kõiki tähemärke võrdselt.

Titaanium Aura sobib väga hästi kokku teiste Aura kvartsidega, kui soovitakse selgeltnägemist edendada. Selleks kogu kokku kõik erinevad Aura Kvartsid ja hoia neid koos pendli või mõne teise ennustusvahendiga. Iga kord, kui pendlilt vastuseid hakkad küsima, muutub pendel võimsamaks ja samuti muutub ka sinu enda võimekus.

Puhastada vähemalt kord kuus Lavendliviirukiga või Lavendli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo ca 4x3,5x2 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.