Menüü
Ostukorv

GAGAAT auguga

GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga
10.20€
Maksudeta: 8.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GAGAAT auguga
  • Mõõtmed: 2.00 x 1.50 x 1.00


GAGAAT on kristalliseerunud kivisüsi, mis on pea 180 miljonit aastat tagasi tekkinud Jurassic perioodil. Gagaat on väga kerge kristall, mida kasutasid iidsed sõdalased selleks, et ennast peita vaenlase eest. Uskumuste põhiselt on Gagaadil oskus füüsilist keha "märkamatuks" muuta. Gagaati on kaitse ehtena kasutatud teada olevalt juba 1500 aastat eKr. . Enamus Gagaati pärineb USA-st, Venemaalt ja Poolast.


Gagaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Gagaat aitab sind nähtmatuks muuta inimese silmis, kes tunneb sinu vastu ebatervet huvi või kelle eest sa ise soovid end varjata või niiöelda "nähtamatuks" muuta. Kanna Gagaati endaga kaasas ajal, mil sa ei soovi tähelepanu enda peale tõmmata. Tee seda siis, kui soovid kellegi konkreetse inimese eest end kaitsta/varjata või üleüldiselt rohkem rahu enda ellu tuua.

- Gagaat aitab ajal, mil soovid rambivalgust enda pealt ära saada. Vahel jääb mõni inimene pidevalt teistele ette ning alati on kellelgi talle midagi öelda. Kui sa soovid sellisest magnetist lahti saada, siis kanna Gagaadi kristalli.


- Tegemist on kristalliga, mis suudab sulle pakkuda tugevatoimelist kaitset. Kui sa seda ehtena kannad, tugevdab see kogu sinu isiklikku Auravälja või kui sa Gagaadi kristalli koduseinte vahel hoiad, kaitseb see sinu kodu. See aitab blokeerida ebaõnne ning inimesi, kes võivad sulle ohtlikud või kahjulikud olla. 


- Gagaat suurendab sinu enda oskust olla tugevam ning enesekindlam. See suurendab kogu sinu kaitsemehhanismi, õpetades sind õigel ajal enda eest seisma. Väga kasulik kristall täiskasvanutele ja ka lastele, kes vajavad suuremat kaitset.


- Kandke Gagaati leina perioodil, et kiirendada leinast välja tulekut ja inimese hinge ära saatmist. Gagaat aitab surma enesestmõistvalt võtta ja aitab hingel minna, mitte iseenda mõttega teda kahe dimensiooni vahel kinni hoida. Gagaat aitab mõista, et seda hinge ootab ees järgmine eluetapp teises kehas ja teise eesmärgiga.

- Gagaati kantakse, kui valmistatakse maagiaid, viiakse läbi rituaale ja tehakse erinevaid puhastus rituaale. Gagaat võimendab ükskõik millist rituaali, aidates sul keskenduda ja sinu soovidel teele minna. Eriti hästi võimendab Gagaat RAHA ja ARMASTUSE maagiaid.

- Gagaat võib olla väga kasulik neile hingedele, kes tõesti soovivad enda vaimset keha tugevdada ja spirituaalsesse maailma üle minna. Gagaadi kandmine aitab tasakaalustada vaimset ja materiaalset maailma, aidates luua nende kahe maailma vahele kuldse kesktee. Gagaat aitab sul tööd teha ja samalajal enda spirituaalset Mina arendada.

- Koos teiste külluse kristallidega kandes aitab Gagaat tuua materiaalset õnne selle kandja ellu.

- Gagaat aitab neid, kes näevad öösiti luupainajaid või musti ingleid/deemoneid. Gagaat kaitseb nende ellu tulemise eest ja eriti kasulik lastele, kes lasevad musti ingleid läbi une ligi.

- Koos Suitskvartsiga kandes aitab Gagaat pikaajalisest suitsetamise harjumusest lahti saada (10 või enam aastat kestnud sõltuvusest).

- Koos Piltjaspisega kandes aitab Gagaat häid ärilisi ideid tuua ja kaitseb selle kandja äri ebaõnne eest.

- Aitab sul endas märgata neid käitumist- ja mõtlemisharjumusi, mis on sinu jaoks enesehävituslikud ning suunavad sind eksiteele. Kui sa oled näiteks pessimistlik, siis Gagaat aitab seda blokeerida. Gagaat aitab sinust välja juurida selle, mis ei lase sul hea inimene olla. Gagaat sobib sulle eriliselt hästi, kui sa vahel tunned, et sa ei meeldi endale sellisena, nagu sa oled, kuna sinus on teatud negatiivne iseloomujoon, mida sa ei soovi omada. Gagaat aitab sul muutuda paremaks inimeseks ennekõike iseenda jaoks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Gagaadist võib teha vee-eliksiiri, kui tuleb arvestada, et see võib tuhmuda.

- Depressioon, kurbus, melanhoolia, väga sügavale arenenud stress, trauma järgne emotsionaalne ravi, enesetapu mõtete eemale hoidmine, ärevushäire, ebaloomulikult tugev surma hirm, naiste haigused, emaka vähk, migreeni hood, tugevad seljavalud. 

SODIAAK 

Gagaadi talisman toob enim õnne maagiate ja rituaalide tegemisel NEITSILE. Gagaat toob erilist õnne just nendele meestele, kes on sündinud neitsi sodiaagi all. Tuues Neitsi mehele õigete valikute tegemist ja aidates teda hoida kõige halva eest, millega ta kokku ei tohiks puutuda. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Gagaati soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada aeg-ajalt Viirukipuu viirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.