Menüü
Ostukorv

GAGAAT auguga

GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga EHTED
GAGAAT auguga
10.20€
Maksudeta: 8.36€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GAGAAT auguga
  • Mõõtmed: 2.00cm x 1.50cm x 1.00cm

GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luupainajate ja õnnetuste eest. Gagaat eemaldab ärasõnumist ja halba õnne.

Gagaat on kristalliseerunud kivisüsi, mis on pea 180 miljonit aastat tagasi tekkinud Jurassic perioodil. Gagaat on väga kerge kristall, mida kasutasid iidsed sõdalased selleks, et ennast peita vaenlase eest. Uskumuste põhiselt on Gagaadil oskus füüsilist keha "märkamatuks" muuta. Gagaati on kaitse ehtena kasutatud teada olevalt juba 1500 aastat eKr. Enamus Gagaati pärineb USA-st, Venemaalt ja Poolast.


Gagaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Gagaat aitab sind nähtmatuks muuta inimese silmis, kes tunneb sinu vastu ebatervet huvi või kelle eest sa ise soovid end varjata või nii-öelda "nähtamatuks" muuta. Kanna Gagaati endaga kaasas ajal, mil sa ei soovi tähelepanu enda peale tõmmata. Tee seda siis, kui soovid kellegi konkreetse inimese eest end kaitsta/varjata või üleüldiselt rohkem rahu enda ellu tuua.

- Gagaat aitab ajal, mil soovid rambivalgust enda pealt ära saada. Vahel jääb mõni inimene pidevalt teistele ette ning alati on kellelgi talle midagi öelda. Kui sa soovid sellisest magnetist lahti saada, siis kanna Gagaadi kristalli.

- Tegemist on kristalliga, mis suudab sulle pakkuda tugevatoimelist kaitset. Kui sa seda ehtena kannad, tugevdab see kogu sinu isiklikku Auravälja või kui sa Gagaadi kristalli koduseinte vahel hoiad, kaitseb see sinu kodu. See aitab blokeerida ebaõnne ning inimesi, kes võivad sulle ohtlikud või kahjulikud olla. 

- Gagaat suurendab sinu enda oskust olla tugevam ning enesekindlam. See suurendab kogu sinu kaitsemehhanismi, õpetades sind õigel ajal enda eest seisma. Väga kasulik kristall täiskasvanutele ja ka lastele, kes vajavad suuremat kaitset.

- Kandke Gagaati leina perioodil, et kiirendada leinast välja tulekut ja inimese hinge ära saatmist. Gagaat aitab surma enesestmõistvalt võtta ja aitab hingel minna, mitte iseenda mõttega teda kahe dimensiooni vahel kinni hoida. Gagaat aitab mõista, et seda hinge ootab ees järgmine eluetapp teises kehas ja teise eesmärgiga.

- Gagaati kantakse, kui valmistatakse maagiaid, viiakse läbi rituaale ja tehakse erinevaid puhastus rituaale. Gagaat võimendab ükskõik millist rituaali, aidates sul keskenduda ja sinu soovidel teele minna. Eriti hästi võimendab Gagaat RAHA ja ARMASTUSE maagiaid.

- Gagaat võib olla väga kasulik neile hingedele, kes tõesti soovivad enda vaimset keha tugevdada ja spirituaalsesse maailma üle minna. Gagaadi kandmine aitab tasakaalustada vaimset ja materiaalset maailma, aidates luua nende kahe maailma vahele kuldse kesktee. Gagaat aitab sul tööd teha ja samalajal enda spirituaalset Mina arendada.

- Koos teiste külluse kristallidega kandes aitab Gagaat tuua materiaalset õnne selle kandja ellu.

- Gagaat aitab neid, kes näevad öösiti luupainajaid või musti ingleid/deemoneid. Gagaat kaitseb nende ellu tulemise eest ja eriti kasulik lastele, kes lasevad musti ingleid läbi une ligi.

- Koos Suitskvartsiga kandes aitab Gagaat pikaajalisest suitsetamise harjumusest lahti saada (10 või enam aastat kestnud sõltuvusest).

- Koos Piltjaspisega kandes aitab Gagaat häid ärilisi ideid tuua ja kaitseb selle kandja äri ebaõnne eest.

- Aitab sul endas märgata neid käitumist- ja mõtlemisharjumusi, mis on sinu jaoks enesehävituslikud ning suunavad sind eksiteele. Kui sa oled näiteks pessimistlik, siis Gagaat aitab seda blokeerida. Gagaat aitab sinust välja juurida selle, mis ei lase sul hea inimene olla. Gagaat sobib sulle eriliselt hästi, kui sa vahel tunned, et sa ei meeldi endale sellisena, nagu sa oled, kuna sinus on teatud negatiivne iseloomujoon, mida sa ei soovi omada. Gagaat aitab sul muutuda paremaks inimeseks ennekõike iseenda jaoks.

- Gagaat on kristall, mis muudab inimese energeetika nähtamatuks 3D osas. Mida see tähendab? See aitab eemaldada järk-järgult sinu suhteniidistikke nende inimestega, kes mitte ei ole sinu saatuses õpetajateks, vaid sissetungijad sinult miskit saama. Sind tarbima. Kui soovid end kaitsta ja anda aega iseendale, siis kanna Gagaati või hoia seda enda kodu välisukse juures nii, et üks Gagaatidest on välisukse juures vasakul ja teine paremal. Nii saad luua enda kodule energeetilise filtrisüsteemi. Kui jalutad tuppa, siis blokeerib Gagaat välise ohu. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Gagaadist võib teha vee-eliksiiri, kui tuleb arvestada, et see võib tuhmuda.

- Depressioon, kurbus, melanhoolia, väga sügavale arenenud stress, trauma järgne emotsionaalne ravi, enesetapu mõtete eemale hoidmine, ärevushäire, ebaloomulikult tugev surma hirm, naiste haigused, emaka vähk, migreeni hood, tugevad seljavalud. 

SODIAAK 

Gagaat toob enim õnne maagiate ja rituaalide tegemisel NEITSILE. Gagaat toob erilist õnne just nendele meestele, kes on sündinud neitsi sodiaagi all. Tuues Neitsi mehele õigete valikute tegemist ja aidates teda hoida kõige halva eest, millega ta kokku ei tohiks puutuda. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Gagaati soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada aeg-ajalt Viirukipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
24.00€
Maksudeta:19.67€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luupainajate ja õnnetuste ees..
10.20€
Maksudeta:8.36€
Tegemist on viimaste toodetega, seetõttu on tooteid piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "GAGAAT" on kokku pandud Gagaadi pärlist ja&nb..
15.50€
Maksudeta:12.70€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
14.40€
Maksudeta:11.80€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
14.80€
Maksudeta:12.13€
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tooniks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jo..
2.70€
Maksudeta:2.21€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.43€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja ro..
2.70€
Maksudeta:2.21€
KALKOPÜRIIT on pronksjat tooni kristall, mille peamiseks koostiseks on Vask, Raud, Kaltsiit ja Fluoriit. Kalkopüriit on väga raske ..
15.60€
Maksudeta:12.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.