Menüü
Ostukorv

LAAVA auguga ovaalne

LAAVA auguga ovaalne EHTED
LAAVA auguga ovaalne EHTED
LAAVA auguga ovaalne EHTED
LAAVA auguga ovaalne EHTED
LAAVA auguga ovaalne
9.90€
Maksudeta: 8.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LAAVA auguga ovaalne

LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energiat ning oskab samas maha rahustada ka selliseid närvilisi energiaid, mis liiga teevad. Aitab kaitsta Sinu unistusi ja eesmärke ning hoiab ära takistusi, mis võivad soovunelmate täitumust takistada. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda. Muudab elu stabiilsemaks.

Laavat on kasutatud ja kasutatakse siiamaani väga paljudes erinevates kultuurides ning see kannab endaga kaasas väga pikka ajalugu. Laava kristall on tekkinud vulkaani purske tagajärjel, kus Laava on õhu käes aeglaselt jahtunud, sellest on tekkinud õhuline kristalli vorm nimega Laava. Laavat tuuakse peamiselt ookeanidest.


LAAVA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Laavat on väga kasulik ehtena kanda, kuna sellel on oskus aidata sind ajal, mil su elus on vaja läbida kõige raskemaid katsumusi. Laava aitab probleemidele lahendusi leida, katsumusi ületada ja end tugevamaks inimeseks muuta. Laava aitab elu paremini mõista ja eriti selle nurga alt, mis puudutab raskusi.

- Laava on suurepärane "pingete maandaja", sellel on oskus maandada energiaid, mis parasjagu selle kandja Auras on tasakaalust väljas. Kui oled või hakkad muutuma närviliseks, siis see aitab närvilisust tagasi tõmmata. Kui tunned liigset ärevust, siis see aitab ärevust maandada. Laava sobib väga hästi neile, kes tunnevad, et nad on kergelt ärrituvad. 

- Sobib sellisel eluperioodil kandmiseks, kus kõik on uus. Laava aitab uut algust kergelt vastu võtta, kohaneda kiiresti olukorraga ja lõpetada "mineviku taganutmise". Laava aitab elada hetkes ja vastu võtta kõik, mis elul pakkuda on ilma hirmudeta.

- Mina soovitaksin Laava kristalli meestel kanda, seda sellepärast, et anda mehele juurde elujõudu, eluenergiat, füüsilist jõudu ja kaitsta meest stressi/depressiooni tekke eest. Laava töötab niiviisi väga hästi justnimelt meestega, kuna see kannab endaga kaasas meesenergiat. 

- Naistel aitab Laava kristall suguvõsa karmast vabaneda, mis on seotud armastusega või armastuse needusega. Laavat tuleb senikaua kanda, kuni see esimest korda katki läheb. Katkine Laava viiakse metsa ja seejärel võetakse uus Laava endaga kandmiseks ning hoitakse endaga kaasas kuus kuud, seejärel viiakse ka see metsa. Laava aitab neelata karmat, mida on teised pereliikmed kunagi endaga kaasa toonud. Sobib neile, kellel armastuses ei vea ja kellel oleks justkui armastus "ära keelatud".

- Laava aitab lahti saada kasuahnusest, ahnusest materiaalsuse suhtes ehk negatiivsest ning agressiivsest rahaahnusest. Kui sa kasutad Laavat või see on sinu kodus, siis see aitab sul sellisest pahest vabaneda. Rahaahnus viib energiate blokeerumisele, mis omakorda võtab sinu elust ära võimaluse omada külluseõnne. 

- Kanna Laava kristalli, kui sa tunned, et sa liialt palju valad enda halba tuju enda kõige kallimate peal välja. Laava võtab sinu halva tuju ja filtreerib selle Aurast välja nii, et keegi teine ei peaks selle tõttu kannatama. Laava aitab sul olla parem inimene, pereliige ja kaaslane. 

- Laava kaitseb sinu unistusi ja eesmärke. See aitab ära hoida takistusi, mis võivad pidurdada või peatada sinu soovunelmate täitumist. Kanna Laavat endaga kui kaitsekristalli või talismani, mis aitab sind sinu teekonnal. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda.

Laava kristall on väga huvitav juba sellepärast, et seda võib kanda ka riiete peal, kuna see neelab energiaid ja saadab neid edasi ilma igasuguse takistuseta. Kui tavaliselt soovitan ma nahaga kontaktis kristalli kanda, siis Laava suhtes see ei ole oluline.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Laavat, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
Stress, depressioon, elujõu puudus, eluenergia puudus. Soovitan veel Laava kristalli endaga kaasas kanda neil, kes põevad väga raskekujulisi haiguseid nagu näiteks vähki. Seda selleks, et anda Aurale "märguannet" paranemiseks. Laava kannab endaga kaasas tule-elementi, mis on vajalik rasketest haigustest välja tulemise jaoks. Laava süstib uskus elusse, lootust ja annab jõudu haigustega võitlemiseks.

JUURTŠAKRA

Laava kristall on kasulik Juurtšakra tervendamiseks, sellel on oskus tugevdada Juurtšakra kaitsekilpi. See tähendab seda, et Laava ei lase Juurtšakral tasakaalust välja minna.
  
SODIAAK

Tähemärgilt toob Laava kõigile jõudu, energiat ja vastupidavust.

Laava on tasakaalu-, õnne- ja iseendas selgusele jõudmise kristall kõigile, kes on sündinud Jäära ja Sõnni sodiaagi üleminekul. Laava on kristall, mis toob Jäär-Sõnnile jõudu, vastupidavust, aitab ambitsioone ellu viia, blokeerib liigse negatiivsuse ja enesesse tõmbumise. Laava aitab Jäär-Sõnnil end paremini mõista, enda tee üles leida ja tasakaalustada teda nendel hetkedel, kus elus on tasakaal puudu. Laava võiks kindlasti olla Jäär-Sõnni elus ühel või teisel kujul.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

ASTROLOOGIA

Laava on SEA-AASTAL sündinute jaoks väga oluline kristall, see on nende peamiseks kaitsekristalliks. Laava aitab sea-aastal sündinuid hoida eemal ebaõnnest, kahjulikest suhetest, kahjulikest otsustest, tervisemuredest, stressist ja paljudest teistest väga ebameeldivatest teemadest. Laava võiks kindlapeale olla sea-aastal sündinul olemas, eriti ajal, mil on raskused eluteele end ilmutanud.

Laavast ehteid soovitan ma laadida Püriit geoodi peal ja puhastada Sandlipuu viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2,5*2*0,6 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
9.90€
Maksudeta:8.25€
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
59.40€
Maksudeta:49.50€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pasteln..
29.90€
Maksudeta:24.92€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
28.50€
Maksudeta:23.75€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevend..
229.00€
Maksudeta:190.83€
ALMADIIN MATRIX on Almadiini üks kristalli liikidest, kus puhas Almadiin hakkab end looma teise kivimi peal. Almadiin Matrix tähendab se..
8.10€ 9.00€
Maksudeta:6.75€
KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks.Punane värvus süm..
2.40€
Maksudeta:2.00€
DRAAKONI VEREKIVI on üks Jaspise liikidest, mis on oma nime saanud välimuse pärast ja ka sellega kaasnevast legendist. Draakoni..
3.96€ 4.40€
Maksudeta:3.30€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
12.60€ 14.00€
Maksudeta:10.50€
HARMOONIA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Bergamoti, Gera..
14.90€
Maksudeta:12.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.