Menüü
Ostukorv

MAHAGON-OBSIDIAAN auguga

MAHAGON-OBSIDIAAN auguga EHTED
MAHAGON-OBSIDIAAN auguga EHTED
MAHAGON-OBSIDIAAN auguga EHTED
MAHAGON-OBSIDIAAN auguga EHTED
MAHAGON-OBSIDIAAN auguga
6.00€
Maksudeta: 4.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MAHAGON-OBSIDIAAN auguga

MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil ja aitab oma otsustes kindel olla.

Mahagon-Obsidiaan on üks Obsidiaani liikidest, mille koostisosades leidub ka Magnetilist Hematiiti, mis teeb sellest võimsa kristalliteraapia kristalli. Obsidiaanilised omakorda on vulkaanilised kristallid ja Mahagon-Obsidiaan on peamiselt pärit vulkaanilistest piirkondadest nagu JaapanMehhikos või Lõuna-Ameerika. Mingil määral kaevandatakse Mahagon Obsidiaani ka USA-s. Mahagon-Obsidiaanile omaseks väljanägemiseks on punakas pruun värvus, mille seest jookseb erinevas mustris musti laike. Punakas pruun osa on tekkinud kõrge raua sisalduse tõttu.

Mahagon-Obsidiaan on tule-elemendi kristall, millel on oskus sind kaitsta annab sulle jõudu vaenlastega võidelda ja enda eest seista


MAHAGON-OBSIDIAAN kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Mahagon-Obsidiaan on kristall, mis aitab sind väga raskel eluperioodil ja isegi, kui sinu elul ei ole täna mitte midagi viga, siis see aitab hoida sind katsumuste eest. Mahagon-Obsidiaanil on oskus sinu hinge ja füüsilist keha hoida väga suure pinge ajal. Aidates sind kaitsta kokku kukkumise ja energia kadumise eest.

- Kui sa oled langetanud mõne otsuse ja teised inimesed või elu üleüldse seab sulle katsumusi, siis Mahagon-Obsidiaan on täpselt sinule. Aidates sul enda otsuses kindel olla, mitte murduda läbi katsumuste ja võidukalt enda soovi täide viia.

- Kaitseb emotsionaalse rünnaku eest, aidates sinust inimesi eemal hoida, kes soovivad sind meelega nõrgemaks muuta. Aidates kaitsta kibedate sõnade ja verbaalse rünnaku eest.

- Mahagon-Obsidiaanil on oskus sinu Aurasse luua kaitsekilpi, mis hoiab ära mõjutajaid. Mõjutajaid selles mõttes, et neid inimesi, kes suudaksid sinu meelt muuta negatiivses mõttes. Kellel on soov sind eksiteele viia ja sind ära kasutada.

- Aitab vabaks lasta mälestusi, mis teevad liiga ja mis aeg-ajalt kerkivad sinu mõtetes esile. Neid mõtteid, mis hetkest tõmbavad sinu elutempo maha ja kaotavad ära motivatsiooni. Mahagon-Obsidiaan aitab Aurast vabaks lasta emotsioone ja traumasid.

- Seda kristalli on kasulik öösel kanda, et see avaks sinu meeltes külluse vastuvõtmise. Paljud inimesed loovad ise endale blokaade, mis ei lase headel asjadel ellu tulla. Mahagon-Obsidiaan aitab läbi une sinu blokaade vabastada ja külluslikku energiat suureneda. Sobib neile, kes tunnevad, et nende elus ei ole mitte kuidagi õnne.

- Mahagon-Obsidiaan on enesepeegelduse kristall, millel on oskus sulle endale näidata, milline sa tegelikult oled. Aidates sul leppida enda negatiivsemate külgedega ja aidates sul tunda uhkust tugevate külgede osas. Ükskõik, mis eesmärgil sa seda kristalli kandma hakkad, see aitab sul nii-öelda iseendaga sõbraks saada.

- See on kristall, mis aitab sul väga tarku otsuseid langetada. Kui sul on vaja abi armastuse teemalistes küsimustes, siis kanna seda kristalli koos Larimari või Granaadiga. Kui sul on vaja ärilist ja tööalast tuge, siis kanna seda kristalli koos Piltjaspisega.

- Kanna Mahagon-Obsidiaani koos Mookaitega, kui sa soovid enda elu täiesti otsast peale alustada. Mookaite toetab uue elu alustamisega ja aitab sinu ellu uusi võimalusi, inimesi ning headust tuua. Mahagon-Obsidiaan aitab sul vanadest sidemetest vabaks saada ja kaitseb vanade häirivate teemade uude ellu üle kandumise eest.

- Soovitan Mahagon-Obsidiaani kanda meestel, kes ei suuda naisi usaldada ja kes on eelnevalt suhtes kõrvetada saanud. See on kristall, mis aitab need emotsioonid vabaks lasta ja uuel armastusel end tõestada, et kõik suhted ning inimesed ei ole ühesugused.

- Mahagon-Obsidiaan on sulle toetavaks kristalliks, kui soovid enda ellu suuremat põnevust ja rahulolu tuua. See kristall avab sinu silmaringi suuremalt ning suunab sind tegutsema enesearengu suunas. Mahagon-Obsidiaan eemaldab stagnatsiooni-energia ja aitab sul rutiini endale sobilikumaks muuta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Mahagon-Obsidiaan on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalli. 

- Allergiad, kõrvavalu, aitab menopausi üle elada ja leevendada selle perioodi sümptomeid. Aidates hormoonidel tasakaalus olla ja peatades tugeva väsimuse tunde.

- Seda kristalli kantakse selleks, et kehast mürkaineid välja juhtida ja leevendada kogu keha valusid. Loomulikult leevendab see kõige enam liigeste- ja seljavalusid.

- Mahagon-Obsidiaan on kasulik liigesevalude ja seljavalude korral. Eriti kasulik on see kristall meeste tervisele ja just selliste probleemide korra.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

Mahagon-Obsidiaan tervendab neid kahte Tšakrat. Mahagon-Obsidiaan aitab tervisel taastuda, kui tervises on väga palju erinevaid füüsilisi probleeme. See on märk selle kohta, et esimesed kaks Tšakrat on väga kahjustunud ja need ei suuda sinu kehas tööd teha. Sellisel juhul hakkab inimese kehasse ilmnema füüsilisi haiguseid ja üldiselt ka järjest mitmeid erinevaid haiguseid korraga.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mahagon-Obsidiaan kõige enam SKORPIONEID ja AMBUREID. Kõige enam tasakaalu, tervist ja kaitset toob see nende tähemärgi meestele.
Lisaks sellele kaitseb see kristall Skorpioneid valede valikute tegemise eest, suurendab tema intuitsiooni, parandab iseloomujooni ja aitab kaasa stressi leevendamisele. See on üleüldine tervenduskristall Skorpionile, aidates esile tuua positiivsust ja optimistlikku ellusuhtumist. Suurendab eluenergiat ja isiklikku jõudu.

NUMEROLOOGIA

Mahagon-Obsidiaan on kaitsvaks talismaniks neile, kelle elutee number on 1. Elutee number 1 kohta saad lugeda SIIT ja enda elutee numbri välja arvutamise kohta saad lugeda SIIT.

Mahagon-Obsidiaani kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal või Hematiit geoodil ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil&nbs..
1.00€
Maksudeta:0.82€
MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil&nbs..
9.40€
Maksudeta:7.70€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil&nbs..
28.50€
Maksudeta:23.36€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
22.50€
Maksudeta:18.44€
DRAVIIT on tumepruun Turmaliin ja mida peamiselt leidub Austrias. Draviiti kaevandatakse peale Austria ka Sloveenias ja Brasiilias...
4.20€
Maksudeta:3.44€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kanna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
24.00€
Maksudeta:19.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.