Menüü
Ostukorv

SININE KALTSIIT auguga

SININE KALTSIIT auguga EHTED
SININE KALTSIIT auguga
14.30€
Maksudeta: 11.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KALTSIIT auguga

SININE KALTSIIT on tuntud peamiselt rahustavate ja müstilisi oskusi võimendavate omaduste poolest. See on kristall, mis suudab nii närve rahustada kui samal ajal sind ka esoteeriliselt targemaks muuta. Sinine Kaltsiit on sulle kasulik, kui sa soovid oma maagilisi võimeid arendada ja sellel alal edukam olla.

Tegemist on ühe Kaltsiidi liigiga, millele on iseloomulikuks helesinine toon, milles leidub palju valget ning kollakat tooni. Sinise Kaltsiidi peamiseks koostisosaks on kaltsiumkarbonaat. Kõik teised mineraalid, mis selle mineraaliga kokku puutuvad, muudavad kõikide Kaltsiitide tooni. Nii on toimunud ka Sinise Kaltsiidiga. Sinine Kaltsiit on habras kristall, millega tuleb õrnalt ringi käia.

Sinise Kaltsiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Sinine Kaltsiit aitab sul rahu säilitada ükskõik millises olukorras. Kui sul ei ole oskust end pinges või stressis maandada, siis on mõistlik lasta Sinisel Kaltsiidil end rahustada. Kanna igapäevaselt Sinist Kaltsiiti, kui oled selles osas veel nõrk, see õpetab sind rahu säilitama ja on kasulik sinu igapäevases elus.

- Kristall, mis on ülim rahu looja. Tegemist on tõelise alternatiivse rahustiga, mida on kasulik kanda ajal, mil on raske eneses rahu säilitada. Sobib väga hästi tugeva stressi all kannatavale inimesele. Lisaks Sinisele Kaltsiidile soovitan sellisel perioodil leida abi eeterlikest õlidest. Soovitan Sinise Kaltsiidiga koos kasutada Palmarosa ja Roosa Geraniumi eeterlikku õli ning nendega endale aroomiteraapiat teha.

- Sinine Kaltsiit ennekõike puhastab sinu meeled segavast energiast ja seejärel, kui oled stressist ning negatiivsest energiast puhastatud, avab sinu ülemised meeled. Sinine Kaltsiit saab alles siis täielikult tööle asuda, mille tulemuseks on intuitsiooni areng ja Inglitemaailma ukse avanemine.

- Tegemist on kristalliga, mis muudab sind spirituaalsele maailmale vastuvõtlikumaks, aidates sul energiaid mõista, neid tajuda ja näha. Väga edukalt aitab Sinine Kaltsiit sind Inglitega ühendusse viia. Sinist Kaltsiiti kandes võidakse sinu soove ja palveid kuulda võtta. 

- Sinine Kaltsiit aitab õppival lapsel keskenduda konkreetsete ülesannete täitmisele ja aitab lahti saada liigsest närvilisusest või kannatamatusest, mis võib tekkida siis, kui ei suudeta ülesannet piisavalt kiirelt lahendada.

- Sinine Kaltsiit aitab mõista seda, millises eluperioodis sa hetkel oled, mida sa pead just täna tegema ja saavutama. Sinine Kaltsiit aitab sul iseennast paremini mõista ja näha oma elu suuremat pilti. Kasuta seda kristalli ajal, mil sul on vaja selgust saada, millises suunas sa pead liikuma ning mida hetkel enda elus tegema. Sinine Kaltsiit on väga hea intuitsiooni arendav kristall, mis samal ajal leevendab sinu sees olevat segadust ja tugevdab sinu oskust võtta vastu õigeid otsuseid. 

- Kanna seda kristalli igapäevaselt, et see aitaks teiste negatiivsusel sinust mööda minna ja sind mitte mõjutada. Samuti ka siis, kui sa ise soovid oma negatiivsusest lahti saada ja seda teistele mitte edasi anda.

- Sinisel Kaltsiidil on oskus sada kontakti Inglitega ja kogeda astraalrännakut. Esiteks leevendab see stressi ja närvilisust ning seejärel, kui see eesmärk on täidetud, aitab Sinine Kaltsiit kogeda läbi une võimsat astraali.

RAVITSEMINE

- Sinine Kaltsiit aitab vaimsel tasandil tervendada spasme, aidates ja kiirendades neil kehast kaduda. Sinist Kaltsiiti kasuta koos Seedripuu eeterliku õliga, mis on teadaolevalt kasulik spasmidest vabanemiseks. Määri Seedripuu eeterlikku õli spasmile koos baasõliga ja seejärel hoia Sinise Kaltsiidi kristalli selle koha peal. Tee seda tervendusteraapiat endale mitu päeva järjest.

- Kopsuhaiguste puhul aitab Sinine Kaltsiit alternatiivteraapiale kaasa. Kui kopsud on nõrgad, haigestunud või nendes on funktsiooniprobleeme, siis võta see kristall kasutusele. Hoia Sinist Kaltsiiti kopsude kohal või kanna iga päev kui puhkad. See aitab Sinisel Kaltsiidil edastada kopsudele tervendavat signaali ja energiat.

- Sinine Kaltsiit on valuvaigistava toimega, selle poleeritud kristallist on kasulik teha vee-eliksiiri või hoida seda valutaval kohal. Väga heaks valuvaigistiks lisaks Sinisele Kaltsiidile on Suitskvarts ja Lavendli eeterlik õli.

KURGUTŠAKRA 

Sinine Kaltsiit on seotud Kurgutšakra tervendamisega. Sinine Kaltsiit aitab neid, kes ei suuda ennast kehtestada, enda arvamuse juurde jääda, kes lasevad end liialt palju mõjutada kuulujuttudest või teiste inimeste sõnadest. Sinine Kaltsiit aitab ka siis, kui inimest on lapsepõlves väga palju alla surutud, samuti kui on lapsepõlves armastusest ilma jäetud. Selleks, et Sinine Kaltsiit saaks seda kõike tervendada, tuleb seda kristalli kanda ehtena Kurgutšakra lähedal või panna voodi alla või madratsi vahele täpselt Kurgutšakra kohale.

SODIAAK

Sinine Kaltsiit on Kalade tähtkuju esindajate kristall. Sinine Kaltsiit aitab Kalades välja tuua tema intuitiivsed, spirituaalsed ja müstilised omadused. Kui Kalade esindaja soovib muutuda intuitiivsemaks, siis on hea just see kristall kasutusele võtta. Sinine Kaltsiit aitab parandada maailmatunnetust, aidates tajuda ja näha asju selgemalt. Kalade esindaja peab lõpetama Sinise Kaltsiiti kasutamise ajal, mil on vaja keskenduda materiaalsete tehingutele. Sinine Kaltsiit aitab väärtustada rohkem hingelist poolt ja võib seetõttu materiaalsete küsimuste korral segavaks muutuda. 

Sinist Kaltsiiti on kõige kasulikum laadida Tselestiit geoodil ning puhastada kord kuus Salvei rituaalitaime või Salvei eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5x1,5x1 cm, toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.