Menüü
Ostukorv

KIVISTUNUD PALMIPUU kõrvarõngad ümmargused (ülekullatud hõbe 925)

KIVISTUNUD PALMIPUU kõrvarõngad ümmargused (ülekullatud hõbe 925)  EHTED
KIVISTUNUD PALMIPUU kõrvarõngad ümmargused (ülekullatud hõbe 925)
77.90€
Maksudeta: 63.86€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KIVISTUNUD PALMIPUU kõrvarõngad ümmargused (kullatud hõbe)

KIVISTUNUD PALMIPUU oskab avada inimese meeltest kanalid, mis avaksid meie eelmiste eludega õpitud teadmised. Aitab sul mõista seda, miks sul täna selline elu on, mis karma ja saatus sind saadavad.

Kivistunud Palmipuu nii nagu ka selle nimi ära reedab. See tähendab seda, et kunagi väga ammu on Maa peal kasvanud Palmipuud, mis on ajaga ära kivistunud. Kivistunud Palmipuud võivad olla kuskil 50-100 miljonit aastat tagasi elanud ning peale oma elu kivistunud. Sul avaneb võimalus kanda Palmipuud, mis on enda elu elanud väga kaua aega tagasi ja endasse säilitanud kogu selle energia, mis teda nende miljonite aastate jooksul on ümbritsenud. See muudab selle kristalli nägemuste-, eelmiste elude-, iidsete teadmiste ja enese tervendamise kristalliks. Selle sees peitub vägi ja tarkus. Kui sa seda kristalli kannad, siis selle saad sa kõik endale. See kandub sinu Auravälja ja aitab sul elu palju selgemalt näha. Seega, kui sa kannad Kivistunud Palmipuud, siis sa võiksid mõista seda, et sa kannad midagi, mis on pea 50-100 miljonit aastat siin Maa peal olnud. Selle kristalli suhtes võiks kindlasti olla aukartus, kuna selles peitub meeletu võim ja kui sa selle enda kaaslaseks võtad, siis austa selle energiat. Kui austad, siis saad sellest meeletult palju kasu. Kindlasti soovitan ma Kivistunud Palmipuud kanda võimalikult kaua, et see oma jõudu sulle täiel määral saaks näidata. Enamus Kivistunud Palmipuud on pärit Teksasest ja pärinevad eotseeni ajastust.

KIVSITUNUD PALMIPUU maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Kivistunud Palmipuu peamiseks väeks on oskus avada inimese meeltest kanalid, mis avaksid meie eelmiste eludega õpitud teadmised. See on eelmiste elude avaja, taasmeenutaja ja enda elu tsüklite mõistmise kristall. Kristall, mis aitab sul elada elu nii, et kõik sinu elud oleksid üks tervik. Aidates sul mõista seda, miks sul täna selline elu on, mis karma ja saatus sind saadavad.

Kui Kivistunud Palmipuud pidevalt kanda, siis see järk-järgult avab sinus eelmiste elude teadmisi. See toob iidsed teadmised välja ja oskuse loodust ning end ümbritsevat tunnetada. See on kristall, mis aitab sul saatuse loomusest aru saada ja mõista elus olevaid hingede reegleid. Aidates aru saada, kuidas hinged rändavad ja kuidas on sinu hinge rännak sind just siia tänasesse ellu toonud.

- Kivistunud Palmipuu aitab Maaga kontakti saada. Aidates meie planeeti mõista, aidates mõista loodust ja selle väge. Kivistunud Puit aitab tuua nägemusi, mis on seotud alternatiivsete tervenemistega. Kui sul endal on mõni probleem kehas olemas, siis Kivistunud Palmipuu aitab nägemuse tuua ja sul selle tervendamiseks alternatiivne tervendusviis leida.

- Kanna Kivistunud Palmipuud koos Dendriitahhaadiga, kui sa soovid õppida taimi tervendaval eesmärgil kasutama. Dendriitahhaat aitab mõista taimede tervendavaid omadusi ja Kivistunud Palmipuu toob visioone ning nägemusi selle kohta, milline taim just sind või kedagi teist võib abistada.

- See on väga kasulik enese tervendamise kristall, mis aitab vabaks lasta traumeerivaid mälestusi ja tervendada sellest kõigest tekkinud haavu. Kivistunud Palmipuu aitab sügavalt välja juurida selle, mis sulle tegelikult haiget teeb ja ennekõike on see kasulik nende mälestuste tervendamisel, mis järsku esile kerkivad ning sinu tuju täielikult ära rikuvad. Tead seda tunnet, kui midagi tuleb esile, see muudab sind kurvaks, sa surud selle jälle peitu ja mõne aja möödudes juhtub see sinuga uuesti, et see meelde tuleb. Kivistunud Palmipuu aitab nendest mälestustest vabaks saada.

- Kivistunud Palmipuu on väga hea meditatsiooni kristall. Kui sa viid läbi meditatsiooni iseendaga või grupiviisiliselt, siis kanna kindlasti selle käigus alati ühte ning sama Kivistunud Palmipuu kristalli. See kristall aitab sinu hinge mediteerivale tasandile viia ja ennekõike aitab see vaigistada sellise meele, mis võib sulle valetada. Aidates sul näha kõike selgemalt ja meditatsioonist ka kasu saada.

- Kivistunud Palmipuu aitab keskenduda sellele hetkele, kus sa eksisteerid. Aidates sul mõista seda, miks sa täna siin oled, miks sa selline oled, miks sinu peas on taolised mõtted ja ideed. Mis on viinud sind kõige selleni ja kuhu on sul vaja siit nüüd edasi liikuda. See on kristall, mis aitab sul enda elu paika seada.

- Abistab neid, kes on kaua aega ühel ja samal erialal olnud. Olgu selleks siis kellegi alluvuses töötamine või iseenda ettevõttes karjääri tegemine. Kivistunud Palmipuu aitab mõista, kas ollakse ikka õigel teel. Eriti siis, kui tuntakse, et võib-olla peaks kaua kestvast tööst välja astuma. Kivistunud Palmipuu aitab lahti seletada seda, kas kõik peab nii jääma või peab muudatusi ellu viima.

Kivistunud Palmipuu samas toob ka edu sulle, kui sa oled aastaid või lausa aastakümneid ühel ning samal erialal tööd teinud. Seda eriti siis, kui sa tunned, et sul oleks vaja motivatsiooni ja head õnne selle töö edasi tegemisel. Kivistunud Palmipuu aitab ergutada selle töö ja eriala saatust.

- Kristall, mis aitab tervendada emotsionaalset valu, mis on põhjustanud järsk elu muudatus. Näiteks on Kivistunud Palmipuu väga kasulik sulle, kui sind on ootamatult maha jäetud. Kas siis suhe on järsku lõhki läinud või kallim on oma elu ära kaodanud. Igatahes on see kristall sulle, kui sa oled sattunud olukorda, mida sa ette ei oodanud ja mis on seotud kellegi kaotamisega.

Väga kasulik on Kivistunud Palmipuu ka siis, kui sa tunned, et sinust ei tehta välja, sinu tunnetest ei hoolita ja sa oled kuidagi suhtes kõrvale jäetud. Kivistunud Palmipuu aitab nendest emotsioonidest välja tulla, aidates terveneda ja mitte tunda selliseid tundeid.

Kanna Kivistunud Palmipuud koos Rohelise Kuntsiidiga või Roosa Kuntsiidiga, kui sa soovid enda kaaslasele andestada seda, mida ta on sulle põhjustanud.

- Kivistunud Palmipuu aitab sul muutuda praktilisemaks ja tugevamaks. See muudab sind vastupidavamaks ja aitab sul enda eesmärkide poole liikuda. Igatahes väga kasulik kristall.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Kivistunud Palmipuud, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Kivistunud Palmipuud on väga kasulik ravitsemise ja tervendamise eesmärgil kanda. Kivistunud Palmipuud kasutatakse eeterkeha tervendamiseks ja seda ennekõike puusade ning selgroo probleemide korral. Kui sa vaevled selgroo või puusade tõttu, siis kanna Kivistunud Palmipuud igapäevaselt.

- Väga kasulik on eeterkeha tervendamise juures kasutada Kivistunud Palmipuud, sellel on oskus kiirendada keha ainevahetust. Eriti aitab see vitamiine omastada ja kiiresti erinevatel organitel lasta terveneda. See ergutab Auravälja.

JUURTŠAKRA


Kivistunud Palmipuu on väga kasulik esimese Tšakra ehk Juurtšakra tervendamiseks. Kivistunud Palmipuu aitab Juurtšakrat maandada, tervendada, tasakaalustada ja selle energiaid ergutada. See tähendab seda, et Kivistunud Palmipuu suudab raevukat meelt tervendada, agressiivsusest vabaks saada ja vabastada energiaid, mis ei lase sul spirituaalne olla. See on väga kasulik kristall, kui sa tunned, et sinu sees on midagi, mida sa ei soovi, et sinu sees oleks. Mõni iseloomuomadus, mis sulle enda juures näiteks ei meeldi. Kivistunud Palmipuu aitab vabastada negatiivseid iseloomumustreid.
 
SODIAAK

Tähemärgilt toob Kivistunud Palmipuu kõikidele erinevatele sodiaakidele oma võimu kiirelt kätte. Kuid Kivistunud Palmipuu töötab kõige edukamalt KALADE sodiaagiga. Seda sellepärast, et Kalad on tavaliselt need, keda kõige enam huvitab Maa, hingede rändlus ja elu sügav sisu.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Kivistunud Palmipuu kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toote kogupikkus on ca 2,5 cm. Kristalli suurus on ca 1x0,3 cm.
KORALL on olnud oma energiate poolest au sees juba iidses Egiptuses. Seal kasutati Koralli halva õnne, kurja silma, needusliku väe, ebaõnne, õnne..
44.20€
Maksudeta:36.23€
KIVISTUNUD PUIDU kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:- Kivistunud Puit on ideaalne kristall sulle,..
11.20€
Maksudeta:9.18€
KORALL on olnud oma energiate poolest au sees juba iidses Egiptuses. Seal kasutati Koralli halva õnne, kurja silma, needusliku väe, ebaõnne, õnne..
9.40€
Maksudeta:7.70€
KIVISTUNUD PALMIPUU oskab avada inimese meeltest kanalid, mis avaksid meie eelmiste eludega õpitud teadmised. Aitab sul mõista seda, miks sul tän..
97.50€
Maksudeta:79.92€
KORALL on olnud oma energiate poolest au sees juba iidses Egiptuses. Seal kasutati Koralli halva õnne, kurja silma, needusliku väe, ebaõnne, õnne..
125.00€
Maksudeta:102.46€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mis pi..
24.50€
Maksudeta:20.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.