Menüü
Ostukorv

GEM SILICA ja VIKERKAARE KUUKIVI ripats (hõbe 925)

GEM SILICA ja VIKERKAARE KUUKIVI ripats (hõbe 925) HÕBEEHTED
GEM SILICA ja VIKERKAARE KUUKIVI ripats (hõbe 925)
150.80€
Maksudeta: 123.61€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GEM SILICA ja VIKERKAARE KUUKIVI ripats (hõbe 925)

Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on eriline ja ainulaadse välimusega.

See ripats koosneb Gem Silica ja Vikerkaare Kuukivi kristallist.

GEM SILICA on kauni erksa sinaka tooniga kristall, mis on spirituaalsel teel kõndivale inimesele ülimalt kasulikuks kristallist abiliseks. Tegemist on kõrgema energiavõnkega kristalliga, mis suudab inimest ennast ise muutuma panna. Selles suunas, kus täpselt on vaja muudatust ellu luua. Gem Silica aitab vabaks saada korduvatest mustritest, mis elu jooksul aina kordavad ja kordavad end. See on suurepäraseks uuenduskuuri tegemiseks, aidates kaasa erinevatel tasanditel elu muutumisele.

Gem Silica on Krüsokolla ja Kaltsedoni segu, omades mõlema kristalli põhilisi omadusi. Krüsokollalt on see kaasa võtnud oskuse iseenda sisse vaadata ja endas korrektuure teha. Kaltsedon muudab inimese energiatundlikuks, aidates kaasa intuitsiooni arengule. Mõlemad on kasulikud üleüldiseks spirituaalseks transformatsiooniks.

La Tene poodides müüdav Gem Silica pärib Arizonasest. Tegemist on väga kvaliteetse kristalliga. Üleüldiselt on Gem Silicat raske leida ja sellest valmistatakse väga vähe ehte eksemplare. Kui omad Gem Silicat, oled õnnega kaetud!

Gem Silica aitab sul enda emotsioonidest aru saada. See on suurepärane emotsionaalse keha tervendaja ja selgitaja kristall. Kandes Gem Silicat, hakkad sa ise järeldusteni jõudma, miks ja mida sa tunned. Mida teha erinevate emotsioonidega, mis sinus kinni on jäänud ning kuidas neid vabastada. Gem Silica aitab selgust saavutada. 

See eemaldab üleliigse mure, hirmu ning paanika, mis ei lase sul vabalt spirituaalselt areneda. Et hind saaks areneda ning jõuda õigete vastusteni, pead sa olema rõõmus ja optimistlik. Selleks on vaja õnneeneergiat. Gem Silica aitab kasvatada ka kõige melanhoolsemas inimeses positiivsust.

Lisaks sellele aitab Gem Silica ühendust saada sinu kaitseingliga, aidates teie vahele tugeva kommunikatsiooni luua, viies teid mõlemaid üksteisega suhtlemisse.

Gem Silica aitab välja tuua sinus sisemise lapse, aidates sul elu nautida, pisikestest asajdest rõõmu tunda ning südamest naerda. See suurendab positiivsust, aitab huumorit nautida ja end naeruga tervendada.

RAVITSEMINE

Gem Silica aitab mõista, miks sa oled sündinud teatud terviseprobleemide ja riketega, aidates lahti mõtestada selle, miks sa oled need eelmistest eludest kaasa võtnud või mida need sulle õpetama tulid. Eriti sellised haruldased probleemid - nendele aitab see kristall selgust tuua. Samas aitab see tervendavat energiat pakkuda kogu kehale ja see on kindlasti üks universaalsemaid tervenduskristalle, mida saad ükskõik, millise terviserikke korral toetavaks energiaks kanda.

TÄHETŠAKRA

Gem Silica avab kõige kõrgema Tšakra sinu Tšakrasüsteemis, see ongi põhjus, miks see niivõrd hästi ja spirituaalselt sinule mõjub. See avab sinu silmad, aidates näha nähtamatut maailma. Kogeda teisi dimensioone, rännata une või meditatsiooni kaudu kohtadesse, kus sa varem käinud ei ole.

TäheTšakra aktiveerijana suudab Gem Silica aidata sul enda elueesmärke mõista. Jäta meelde - neid on tohutult palju ja terve elu vältel tuleks neid lahti mõtestada ning samas ka täide viia. Gem Silica aitab sind siinjuures.

SODIAAK

See sobib kõikide tähtkujude energiate,mis on positiivsed ja spirituaalsed, võimedamiseks. Vahet ei ole, millise tähtkuju esindaja sa oled, Gem Silica aitab sinu sünnikaardil olevaid tasakaalutuid energiaid tasakaalustada. Kui on teatud majad tühjad sünnikaardis, siis Gem Silica toob sinna eluenergiat, armastuseenergiat või head õnne. Oleneb täpselt sellest, milline maja on tasakaalutu.

Gem Silica kristalli on kõige parem laadida Vanadinit Bariit geoodilPuhasta vähemalt korra kuus Arrudaviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kogupikkus on ca 4 cm. Gem Silica suurus on ca 2,4x1,2 x0,7 cm. Vikerkaare Kuukivi suurus on ca 1,4x0,7x0,5 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid krista..
40.30€
Maksudeta:33.03€
VIKERKAARE KUUKIVI ja SININE TOPAAS ripats (hõbe)
AINUEKSEMPLAR
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensii..
204.40€
Maksudeta:167.54€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
119.10€
Maksudeta:97.62€
AZURIIT-MALAHHIIT on Maa poolt kombineeritud kristall kahest väga võimsast ja tugevatoimelisest kristallist. Selles kristallis on tumesinist toon..
114.00€
Maksudeta:93.44€
Jaad on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall,..
18.00€
Maksudeta:14.75€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
24.90€
Maksudeta:20.41€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "VEEVALAJA 2024. AASTAKS" on loodud Veevalaja tähtkujus sündinutele, et tuua neile&nb..
38.80€
Maksudeta:31.80€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
24.90€
Maksudeta:20.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.