Menüü
Ostukorv

PÄRL ja VIKERKAARE KUUKIVI ripats (hõbe 925)

PÄRL ja VIKERKAARE KUUKIVI ripats (hõbe 925) EHTED
PÄRL ja VIKERKAARE KUUKIVI ripats (hõbe 925)
191.90€
Maksudeta: 157.30€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÄRL ja VIKERKAARE KUUKIVI ripats (hõbe 925)

See ripats koosneb PÄRLI ja VIKERKAARE KUUKIVI kristallist. 

PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl toob romantikat hinge, suurendab armastusetunnet, muudab naise pehmemaks ja mõistvamaks. 

Pärlid on imeilusad ja neist on võimalik kauneid ehteid valmistada. Pärl küll ei ole otseselt poolvääriskivi, kuid sellel on palju energiaväärtusi, mis teeb selle heaks energiamuutjaks. Pärle on erinevat värvi, värvid varieeruvad valgest, roosakatest, lilladest, sinakatest kuni teiste värvideni välja.

Pärl sümboliseerib rahulolu, tasakaalu, närvide puhkamist, vaimse koormuse vähenemist, probleemide lahenemist ning pingete maandamist. Üleüldse on Pärl väga kasulik inimesele, kes soovib hingerahu ja tasakaalu leida.

Pärl on väga kauni väljanägemisega ja seetõttu lisatakse seda paljude kristallehete sisse. See aitab kaasa teiste kristallide energiate võimendamiseks ja sidumiseks. 

Kui sulle meeldib Pärl ja sul on tõmme selle poole, siis siinkohas on selles sõnum sees. Sul on vaja väljapoolt saada tuge, et raskete ning keeruliste energiatega hakkama saada. Teiseks sõnumiks on see, et sa elad perioodis, kus arened spirituaalselt ja sinu Südametšakra  on avanemas.

Pärl muudab inimese tundelisemaks, romantilisemaks, armastavamaks, suurendades empaatiat, oskust armastust välja näidata ning seda vastu võtta.

SODIAAK

Pärl mõjub kõikidele tähtkujudele suurepäraselt, õpetades ja andes neile armastuseõnne. Pärl muudab kõik tähtkujud armastusele avatumaks. Kuid SKORPION ja VEEVALAJA suudavad kõige enam Pärli väge enda arengu ning elu jaoks ära kasutada. See muudab need kaks tähtkuju esindajat armastavamaks ning suurendab nende isiklikku armastuseõnne, aidates vallalistel leida endale kaaslast ning suhtes oleval Skorpionil ja Veevalajal tunda veelgi suuremat armastust enda kaaslase vastu.

RAVITSEMINE

- Pärl aktiveerib inimest ennast enda tervise eest rohkem hoolt kandma, aidates selle kandjal ise märgata, mida keha vajab ja millised harjumused on kahjulikud. See on enesetevenduskristall, mis õpetab iseennast armastama ja kõige paremal viisil kohtlema. 

Pärli kõrvarõngad soovitan laadida Mäekristall geoodil ja puhastada Roosiviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärli suurus on ca 1,8x0,8x0,5 cm ja vikerkaare kuukivi suurus on ca 0,6x0,6x0,2 cm. Ripatsi kogupikkus ca 4 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inimest tasakaalukamaks, rahulikumaks, tolerantsemaks, armasta..
47.30€
Maksudeta:38.77€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "PÄRL" on väeese, mis koosneb Pärlitest, mi..
49.00€
Maksudeta:40.16€
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna ..
39.90€
Maksudeta:32.70€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
119.10€
Maksudeta:97.62€
VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid krista..
112.50€
Maksudeta:92.21€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.