Menüü
Ostukorv

RUTIILNÕELTEGA KVARTS ja TSITRIIN sõrmus (hõbe)

RUTIILNÕELTEGA KVARTS ja TSITRIIN sõrmus (hõbe) EHTED
RUTIILNÕELTEGA KVARTS ja TSITRIIN sõrmus (hõbe) EHTED
Uus
RUTIILNÕELTEGA KVARTS ja TSITRIIN sõrmus (hõbe) EHTED
RUTIILNÕELTEGA KVARTS ja TSITRIIN sõrmus (hõbe) EHTED
RUTIILNÕELTEGA KVARTS ja TSITRIIN sõrmus (hõbe)
110.00€
Maksudeta: 91.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUTIILNÕELTEGA KVARTS ja TSITRIIN sõrmus (hõbe)

Võimalikud valikud

RUTIILNÕELTEGA KVARTS filtreerib energiaid ning toob Sinu ellu seda, mida vaja. Unistuste elluviija, mis eemaldab ka negatiivset energiat.

Rutiilnõeltega Kvartsi on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Mäekristall ehk Kvarts, mille seest jooksevad läbi väga omapäraste mustritega nõelad ja väga palju erinevaid kujundeid või sümboleid võib nende kristallide seest välja lugeda. Rutiilid on need, mis selle kristalli eriliseks teeb. Rutiilnõeltel on oskus filtreerida energiaid, mida Kvarts juba ise oskab teha ja seega on see üks võimas energiate kinni püüdja, mis võib väga kasulik olla, kuna Rutiilnõeltega Kvarts oskab sinu ellu tuua seda, mida sinu ellu vaja on. 

Rutiilnõeltega Kvartsi leidub peamiselt kahest kohast, nendeks on Brasiilia ja Madagaskar. Rutiilid Kvartsi sees võivad olla tumepruunist kuni kuldseni ja vahel võib kristalli sees olla nii palju Rutiile, et Kvarts ise ei paistagi välja või vastupidi.

Kui kaks kristalli on kokku saanud ja moodustanud ühe terviku, siis see tähendab seda, et selles kristallis on väga palju harmooniat. Rutiilnõeltega Kvartsis on Mäekristall ehk Kvarts see, mis annab sellele kristallile oskuse luua selgust, puhastada ümbritsevaid energiaid ja Rutiilid on need, mis aitavad läbi Mäekristalli soovide teele saatmise jõu väga intensiivselt ning kiirelt unistusi täide viia. Väga kasulik, vajalik ja võimsa väega kristall kahest imeilusast mineraalist. Rutiilnõeltega Kvarts on maagiline unistuste elluviija ja see on kristall, mis sobib kokku ükskõik, millise teise kristalliga. Loomulikult veendu alati selles, et kristallid, mida sa Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku viid on naturaalsed, et sa ei peaks pettuma, kui sinu soovid ei täitu. Vaid naturaalsed kristallid suudavad teha seda, millest ma sulle räägin. La Tene kristallid on kõik naturaalsed. Rutiilnõeltega Kvartsi kokku viies teiste kristallidega aktiveerib see nende õnneomadused ja kui sa soovid tõesti midagi kristallide kaudu saavutada, siis vii see Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku.

"Rutiilnõeltega Kvarts aitab sinu soovidel, unistustel ja ambitsioonidel täituda!"

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koostisosi Ametüstiga. Tsitriin on kollakat tooni kristall, mille sees leidub ka valget, see sama valge on Kvarts. Tsitriin on üks enimkasutatavaid, parimaid ja võimsamaid rahavoolu, külluse, õnne, positiivsuse ja edu-energia kristalle, mis tagab sulle materiaalse edu ja tõmbab ligi rahaenergiat. Hoides Tsitriini enda kodus, töölaual, kontoris või ettevõttes, toob see Sulle rikkust ja head õnne. Tsitriini kollane toon annab sellele oskuse küllust ligi kutsuda, positiivsust luua ja energiat anda. 

Tsitriin on enda nime saanud kreeka keelsest sõnast CITRON, mis tähendab tsitrust. Tsitriin sai oma nime sellepärast, et esmakordsetel avastamistel nähti kohe seda, et Tsitriin on sidrunile väga sarnane.

Tsitriini peamisteks leiukohtadeks on BrasiiliaUSAHispaaniaMyanmarMadagaskarVenemaaPrantsusmaa ja ka Suurbritannia

Maapõues on Ametüsti ja Tsitriini ülemineku temperatuuridel nende vahepealne olek ehk moodustub selles hetkes Ametriin. Ametriin on kristall, milles on nii Ametüsti kui ka Tsitriini.

Tsitriin on tegelikult väga haruldane kristall, kui seda maa seest otsima hakata ja selle tõeliseks värvuseks on tuhm ja suhteliselt värvusetu kollakas toon. Küll aga pea kõik Tsitriinid, mis saadaval on, on inimese enda poolt kaasa aidatud protsessis loodud. See tähendab seda, et Tsitriini saab Ametüstist välja kuumutada ja see ei muuda Tsitriini omadusi. Seda kõike sellepärast, et ka maapõues loob end Tsitriin kõrgematel temperatuuridel kui Ametüst ja see loob end otse Ametüsti sees. Seega, kui inimesed annavad Ametüstile teatud temperatuuri juurde, siis see on samuti naturaalne protsess. Tuli on osa loodusest ja kristallid samuti. See, et inimesed ise aitavad Tsitriinil ennast luua on täiesti tavaline ja see ei muuda selle kristalli toimet nõrgemaks, vaid just võimsamaks. Seega, kui oled kuulnud kusagilt seda, et Tsitriin ei ole Tsitriin, siis see ei ole ikka päri tõsi. Kõik kristallid loovad end teistest kristallidest ja seda mõjutavad maapõues olevad temperatuurid, on olemas ka palju teisi kristalle, mida saab tule ja õige temperatuuriga ise esile kutsuda.

Tsitriin on minu üks lemmikutest külluse kristallidest, mida ma soovitan igaühel enda kodus ja enda heaolu jaoks kasutada. Seda kõike ka sellepärast, et Tsitriinil on oskus inimese Auras ja keskkonnas väga kiirelt mõjuma hakata. Tsitriin on selline kristall, mida võib ka täiesti kristallide maailmas algaja kasutada. Kõik kristallid, mis on moodustunud Kvartsist, hakkavad väga kiirelt tööle.

Peale oskuse head tuju luua, oskab Tsitriin inimese hirmusid vaigistada. Tsitriin vaigistab hirmud ja seejärel aitab nendel probleemidel Aurast välja minna. Tsitriin on väga kasulik hirmudega võitlemisel, kuna see vaigistab hirmu ennem, kui see jõuab Aurast minema minna. Tsitriin on Kvartsiline kristall, seega on sellel oskus Aurat puhastada ebavajalikust energiast. 

Tsitriinil on oskus kaitsta perekonda, kodu ja sind ennast laostumise ning materiaalse ebaõnne eest.

Tsitriin muudab inimese enesekindlamaks, aitab inimesel näha paremini enda väärtust ja tegeleb isiksuse probleemidega. Olen kirja pannud Päikesepõimiku Tšakra kohta kõik väga põhjalikult ja Tsitriin on üks põhilisi kristalle, mis aitab Päikesepõimiku probleemide osas. Soovitan seda artiklit lugeda ja selle leiad SIIT.

Tsitriinil on oskus inimese Auras ära lõhkuda need energiasidemed ja takistused, mis ei lase inimesel edasi areneda ükskõik, millises elu valdkonnas.

Rohkem Tsitriini kandmise kohta saab lugeda SIIT.

RUTIILNÕELTEGA KVARTSI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Rutiilnõeltega Kvartsi kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kui sa Rutiilnõeltega Kvartsi kannad, siis selle üldised omadused tulevad sinu Aurasse, kuid vastavalt sõrmele on mõni konkreetne Rutiilnõeltega Kvartsi vägi võimsamini esindatud. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Rutiilnõeltega Kvarts teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Kaitseb sinu unistusi, et need saaksid täituda, kaitstes halba soovivate inimeste halva mõju eest, mis võib takistada unistuse täitumist.

Parem -  Suurendab unistamist, soovimist ja tõstab ambitsioonikust. Aitab suuremaks unistajaks muutuda.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Rutiilnõeltega Kvarts aitab vasakus Jupiteri sõrmes kantuna sinu unistusi täide viia sellisel moel, et see aitab sinu erialale õnne tuua. Aitab ka hingele lähedast eriala leida ja avastada enda sees olevaid andeid.

Parem - Kanna paremas Jupiteri sõrmes Rutiilnõeltega Kvartsi, kui sa soovid enda alal kõrgemale tõusta ja edu saada kõiges selles, mida ise lood. Sobib neile, kes on enda ametis kindlad ja kes soovivad sellele järsku tõusu.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Vasakus Saturni sõrmes aitab Rutiilnõeltega Kvarts võidelda sinu depressiooni, stressi, melanhoolse mõttemaailma ja halva enesetunde vastu, aidates sind tumedast august välja tuua ja suurendada sinu elujõudu.

Parem - Kiirendab energiate liikumist kogu Tšakrate süsteemis, aidates kõiki Tšakraid tervendada ja taaselustada. Väga kasulikuks sõrmuseks, kui soovitakse enda kehale tervendust anda.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Rutiilnõeltega Kvarts aitab sinust eemale hoida ebaõnne, mis ei lase sul enda soovitud õnne poole liikuda. Kanna seda selles sõrmes, et suurendada enda õnne võimalust.

Parem - Paremas Apollo sõrmes aitab Rutiilnõeltega Kvarts sinu isiklikku jõudu suurendada. Aidates sul veelgi võimsamalt enda seest unistusi välja saata. Aidates neil unistustel jõuda Aurast välja sinu tuleviku poole, aidates luua sulle paremat tulevikku.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak/Parem Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi ükskõik millises Merkuuri sõrmes, et suurendada enda Auras olevat jõudu. Mida jõulisemaks, võimsamaks ja suuremaks muutub Aura, seda kiiremini sa jõuad ka igas erinevas tegevuses enda soovitud tulemuseni. Rutiilid aitavad sul kiirendada õnneni jõudmist.

Sõrmust hakka kandma selles sõrmes, kus see sulle kõige mugavamini ja paremini sobib. Seejärel alles loe selle kohta, mida see kristall selles sõrmes sulle annab. Siis saad sa aru, miks sa just selles sõrmes soovid seda kanda!

PUNAKAS-PRUUN RUTIIL

Aitab lahti saada ebavajalikust informatsioonist, mida Aura kinni hoiab. Olgu siis see kodu või inimese enda Aura. See aitab rohkem kaitsta kurjuse eest ja kaitseb positiivseid energia vibratsioone. 

KULDNE RUTIIL

Aitab talletada informatsiooni, seda edasi suunata, Inglitega suurepärasemat kontakti saavutada ja on kasulik selgeltnägemise edendamisele või iseenda teadlikuse suurendamisele.


RAVITSEMINE:

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ravitsemise eesmärgil on Rutiilnõeltega Kvarts väga kasulik erinevat sorti emotsionaalsete probleemide tervendamisel. See on kristall, mis aitab tervendada paanikahoogusid, ärevust, närvilisust, depressiooni, stressi, põhjendamatut kurbust ja negatiivsust.

- Kristall, mis pakub sulle spirituaalset energiat ja vajaminevat tervendust, et sa saaksid üleüldse vaimsel tasandil terve olla. Kui sa tunned, et sa oled hingelt katki, haavatud või sa ei tunne end enda hinges hästi, siis midagi on sinu Aurakehas puudu, mis ei lase sul vaimselt terve olla. Rutiilnõeltega Kvarts on vaimne vitamiiniallikas, mis tagab selle, et sa oleksid hingelt terve.

- Rutiilnõeltega Kvarts aitab sul mõista seda, miks sa haige oled, kui sa oled haige, mis on selle haiguse tagamaad ja kuidas on sul võimalik sellest tervena välja tulla. Seda kristalli kandes hakkavad sinu mõtetesse ideed ja välkinformatsioonid tulema, mis annavad sulle juhatust enesetervendamiseks.

KROONTŠAKRA

Kroontšakra on seitsmes Tšakra sinu Tšakrasüsteemis, mis on seotud unistuste teele saatmisega, tuleviku nägemisega, iseenda teekonna mõistmisega ja vaimse tervise tugevusega. Kroontšakra on see Tšakra, mida Rutiilnõeltega Kvarts kõige enam positiivselt mõjutab. Seda kristalli kandes terveneb Kroontšakra ja see hakkab tegema tööd nii, kuidas see ideaalsel kujul peaks tööd tegema. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi, et enda Kroontšakrat tervendada, valmista selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri või mediteeri koos Rutiilnõeltega Kvartsiga. 

SODIAAK

Rutiilnõeltega Kvartsi ehted toovad kõige enam kaitset LÕVIDELE ja aitab ka nende soovidel kiiremini täituda, kui teistel sodiaakidel.

Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvile head õnne tuua ja lisaks sellele ka tema enesekindlust tõsta. Lõvid on oma loomuselt enesekindlad, kuid tihtipeale käivad ka ebakindluse momendid neist läbi, mis muudavad Lõvi käitumist neile endale mitte kõige meeldivamaks. Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvil alati olla enesekindel, positiivne, tugev ja tema elu hoida väga suure õnne sees.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Rutiilnõeltega Kvartsi soovitan ma laadida Mäekristall geoodi või Tsitriin geoodi peal. Võid seda kristalli ka Päikesekivi kristalli peal hoida, et see jõudu juurde saaks. Puhasta seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Mäekristall ehk Kvarts, mille..
168.00€
Maksudeta:140.00€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS ripats (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Mäekristall ehk..
168.00€
Maksudeta:140.00€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS ripats kandiline (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Mäekristall ehk..
187.00€
Maksudeta:155.83€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS ripats (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Mäekristall ehk..
168.00€
Maksudeta:140.00€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Mäekristall ehk Kvarts, mille..
49.90€
Maksudeta:41.58€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.