Menüü
Ostukorv

MUST AHHAAT ja VIKERKAARE KUUKIVI kaelakett (metall)

MUST AHHAAT ja VIKERKAARE KUUKIVI kaelakett (metall) EHTED
MUST AHHAAT ja VIKERKAARE KUUKIVI kaelakett (metall) EHTED
MUST AHHAAT ja VIKERKAARE KUUKIVI kaelakett (metall) EHTED
MUST AHHAAT ja VIKERKAARE KUUKIVI kaelakett (metall) EHTED
MUST AHHAAT ja VIKERKAARE KUUKIVI kaelakett (metall)
45.30€
Maksudeta: 37.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST AHHAAT ja VIKERKAARE KUUKIVI kaelakett (metall)

MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tunnuseks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Must Ahhaat võib välja näha täiesti must või ka ülikirju mustriga. Oleneb täpselt, millisest Musta Ahhaadi kivimi osast on see kristall välja lõigatud. Musta Ahhaadi peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, kus seda kristalli on senimaani olnud kõige enam võimalik maa seest välja kaevandada. Musta Ahhaadi peamisteks omadusteks on inimese hingele või keskkonnale kaitse andmine. Musta Ahhaati peetakse Musta Turmaliini, Spinelli ja Moldaviidi kõrval üheks võimekamaks kristalliks, millel on oskus anda needusele vastumürki. Must Ahhaat võitleb kõige kurja ja halva eest, mis sinu ellu on sisenenud.

VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Kristall, mis aitab nautida õnnelikke hetki ja õppida sellest, mida elu on sulle õpetama tulnud. Vikerkaare Kuukivi on väga spirituaalne kristall, millel on oskus sind aidata sinu eluteel eksisteerivaid ülesandeid lahendama ja õppida kõigest sellest, mis õpetusena sinu teele on tulnud. Muudab intuitsiooni tugevaks ja õigeks.

Vikerkaare Kuukivi on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid kristalle kasutatakse tavaliselt Vikerkaare Kuukivi ehete kristallina. Kõikides kristallides sinakat tooni ei esine, see sõltub kõik sellest, millise Vikerkaare Kuukivi mineraali osast on kristallitükk välja võetud. Vikerkaare Kuukivi leidub peamiselt KanadasMadagaskarilIndias ja Sri Lankal.

Vikerkaare Kuukivi on tegelikult üks Labradoriidi liikidest ja sellepärast võib leida seda kristalli Vikerkaare Labradoriidi või Valge Labradoriidi nimega. Kõik need nimetused on õiged, kuid kõige populaarsemas nimekasutuses on selle kristalli puhul siiski Vikerkaare Kuukivi. Kuukiviks nimetatakse seda kristalli seetõttu, kuna sellel on tavalise Kuukiviga sarnane välimus, läige ja kuma. Kuukivile on omane sügav läbikumamine, mis esineb ka Vikerkaare Kuukivil. Lisaks sellele ka väga sarnased energiaomadused, näiteks armastuse ja romantika seotud vägi. Vikerkaare Kuukivist on valmistatud ehteid juba sadu aastaid selleks, et see armastust tooks.

Vikerkaare Kuukivi on oma tekstuurilt praguline, mis ei tähendab seda, et kristall oleks katki või kõlbmatu. Paljudele kristallidele on selline tekstuur omane ja see tuleneb nende tekkeprotsessist. Vikerkaare Kuukivi on oma ehituselt mitmekihiline, tänu millele muutub see ka läbikumavaks ja valguse käes muutuvaks. Kui sa näed oma isikliku Vikerkaare Kuukivi sees jooni või pragusid, siis need ongi sellele kristallile iseloomulikud. 

Vikerkaare Kuukivi on armastuseleeki ülal hoidev kristall. Vikerkaare Kuukivi ei lase armastusel maha vaibuda ja asjatult lõppeda. See on kristall, mis suudab sind panna armastuse ja suhte nimel pingutama ning tööd tegema. Vikerkaare Kuukivi saab kasutada paljudes armastuse ja soovide täitumise maagiates, kuna sellel on vastav vägi selleks, et sõnumit teele saata. Seega võid leida seda erinevate maagiate retseptidest, mis on armastusega seotud.

Vikerkaare Kuukivi on seotud väga tugevalt spirituaalse maailmaga, sellel on oskus sind viia ühendusse kõrgemate jõududega, enda teejuhi juhatusega ja Inglitemaailmaga. Tänu sellele, et see suudab inimese viia kontakti nähtamatu maailmaga, aitab Vikerkaare Kuukivi sul spirituaalselt kasvada ja selgeks saada need õppimata oskused, mida sa siia tänasesse ellu õppima tulid.

Hoia Vikerkaare Kuukivi enda voodi kõrvale või alla loodud intuitsiooni, selgeltnägemise, astraali või inglitega kontakteerumise kristallikomplektis. Hoides Vikerkaare Kuukivi nendes kristallikomplektides, aitab see Täiskuu ja Noore Kuu loomise ajal avada portaale, läbi mille sa võid öösel näha visioone. Eriti kasulik on Vikerkaare Kuukivi naistele, kuna see on naisenergia kristall, seega töötab see nendega kiiremini. 

Vikerkaare Kuukivi loob selgemat tunnetust elu, iseenda ja ümbritseva suhtes. Vikerkaare Kuukivi äratab üles ka kõige nõrgema intuitsiooniga inimese intuitiivse tunnetuse, tugevdab ükskõik millises astmes intuitsiooni. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt näha, tajuda ja mõista. Väga hea enesearendamise kristall, mis muudab sinu meeled teravaks ja aitab tõde lihtsamini näha. Vikerkaare Kuukivi soovitan sul enda elus hoida juba seetõttu, et sellel on oskus vabastada sind uskumustest, mis teevad sulle endale liiga.


MUSTA AHHAADI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Must Ahhaat on needuse vastumürk. Kristall, mida kandes on sul vähem tõenäosus kellegi teise poolt saadetud needust Aurasse saada. Must Ahhaat blokeerib needuslikku energiat ja selle kurja toimet. Kanna seda selleks, et end needuse eest kaitsta ja kui soovid needuslikust väest vabaneda, siis kanna Musta Ahhaati koos Fantoom Kvartsiga.

- Must Ahhaat on väga tugeva toimega kaitsekristall, millel on oskus sind kaitsta sellisel eluperioodil, kus sa ise tunned end väga nõrgana, abituna ja kus sa ei suuda enam halvale energiale vastu võidelda. See kristall on sellel hetkel sulle kasulik, kus sinu enda isiklik jõud ja vägi on otsa saanud. Kristall taastab sinu isiklikku jõudu ja samal ajal kaitseb sind kõige halva eest.

- Kristall, mis toob edu sulle siis, kui sa oled iseenda käe peal midagi ette võtnud. Eriliselt kasulik neile, kelle töö ja sissetulek sõltub neist endist. 

- Must Ahhaat kaitseb salakavaluse, halba soovijate, klatšivate inimeste, ärakasutavate mõtete ja ahnete inimeste eest. Need Musta Ahhaadi omadused annavad piisava põhjuse, et seda kristalli enda lähedal hoida.

- Kasulik kristall sulle, kui sa tunned, et peresisesed probleemid on ülepea kasvanud. Must Ahhaat aitab sul pereprobleemide keskel toime tulla, leevendades stressi, mida põhjustavad sulle armastatud inimesed. Peale selle aitab Must Ahhaat lahendada ka peresiseseid tülisi ja taastada kaduma läinud sidet.

- Soovitan Musta Ahhaati kanda neil, kes ei suuda mitte kuidagi minevikku seljataha jätta. Must Ahhaat aitab raskustest üle olla ja valusaid teemasid enda hingest vabaks lasta. See on ülimalt kasulik hingetervendaja just väga keeruliste teemade lahendamisel. Aitab minevikku vabaks lasta ja oma samme rõõmsalt tuleviku poole seada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Must Ahhaat tervendab liigeseid, liigesevalusid, kantakse murtud luu ajal, et luu saaks ilusti kinni kasvada. Must Ahhaat on kasulik sellel perioodil, kus on vaja kiiremas korras füüsilisele kehale tervendust anda.

- Must Ahhaat on neile, kellel on probleeme kaelavaluga. Aitab kaasa traumast tervenemisel, kui trauma on seotud kaelalülidega. 

- Soovitan Musta Ahhaati kanda naistel, kellel on rinnavähk. Must Ahhaat aitab selle haigusele emotsionaalset tervendust anda, aidates seda Aurakehast vabastada.

- Tervendab sinu hinge. Must Ahhaat on kasulik depressiooni ja sügava stressi ajal. 

JUURTŠAKRA


Must Ahhaat on julgust andev kristall, mis ennekõike julgustab sind täisväärtuslikult elama. Must Ahhaat tervendab Juurtšakrat, andes sellele Tšakrale oskuse taastuda. Kristall, mis õpetab sulle seda, kui tähtis on see, et sa mitte kunagi ei laseks end kellegi teise poolt alla suruda. 

Meestel aitab Must Ahhaat suurendada tervislikku seksuaalset iha, aidates tervendada madalat Juurtšakrat, olla seksuaalne, suurendada romantilist seksuaalsust ja andes mehele oskuse enda kaaslase vajadusi hinnata ning märgata.
  
SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Must Ahhaat kõige enam KALJUKITSE, andes talle kaitset, tugevust, vastupidavust ja tema stressile ning melanhoolsele meelele tervendust.

Musta Ahhaati võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/õliga või Eukalüpti eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kaelakett ca 45 cm. Kristalli läbimõõt ca 1,6 cm.
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tunnuseks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Mu..
21.20€
Maksudeta:17.38€
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tunnuseks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Mu..
20.50€
Maksudeta:16.80€
VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helendavamaid krista..
149.50€
Maksudeta:122.54€
VIKERKAARE KUUKIVI aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Aitab nautida õnnelikke hetki.Vikerkaare Kuukivi on..
65.50€
Maksudeta:53.69€
MUSTAL AHHAADIL on olemas võime kaitsta ebaõnne, probleemide, õnnetuste, negatiivse energia, äresõnumise, äraneedmise ja stressienergia eest.Must..
165.00€
Maksudeta:135.25€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
21.10€
Maksudeta:17.29€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
22.30€
Maksudeta:18.28€
Pilt on illustreeriv. Tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast.OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida ka..
17.90€
Maksudeta:14.67€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
2.80€
Maksudeta:2.30€
VALGE HAULIIT on tavapäraselt valget kuni beežikat tooni kristall, millest jooksevad hallikad-mustad jooned läbi. Valge Hauliit..
24.90€
Maksudeta:20.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.