Menüü
Ostukorv

PUNANE AHHAAT palvehelmed

PUNANE AHHAAT palvehelmed EHTED
PUNANE AHHAAT palvehelmed
47.40€
Maksudeta: 38.85€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE AHHAAT palvehelmed
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kristalli, mis aitaks teha elus hea restardi ja positiivse kannapöörde, siis oled täpselt õige kristalli juures. Too Punane Ahhaat ellu ja lase sel end tervendada, aidata ning inspireerida.

Punane Ahhaat on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulik värvus varieerub erkpunansest kuni mustjas punaseni välja. Punases Ahhaadis on valgest kuni helepunase piimjas toonini struktuur ja sellel esineb pragusid ja jooni. See on kristallile omane ja ei tähenda, et tegemist on katkise kristalliga. La Tene poodides müügil olevad kristallid on naturaalsed. Nii nagu kõigil Ahhaatidel on ka Punasel Ahhaadil kaitsvad toimed ning lisaks oma eriline vägi, millega see saab sind aidata.

Tegemist on kristalliga, mis aitab sul enda elus läbi viia suure muutuse. Võid alustada selle kandmist konkreetse soovi ellu viimiseks või selleks, et uut algust enda ellu kutsuda. Punane Ahhaat kaitseb sind, seega toob see sinu ellu vaid häid võimalusi.

Hoia seda kristalli enda koduseinte vahel, et suurendada kodus olevat head õnne ja positiivset energiat ning paremat läbisaamist pereliikmetega. Punane Ahhaat sisaldab elujõudu, energiat, vitaalsust, optimismi ja positiivsust. Hoides seda kodus, tood kristalli energia koduseinte vahele. Kanna seda kui soovid ise olla rõõmameelsem ja elujõulisem.

Selle kristalliga on võimalik vabaneda vanadest mustritest ja mineviku ahelatest. Punane Ahhaat ei luba sul energiat raisata millelegi, mis sind enam hästi ei teeni. See vabastab ahelaid ja loob uut algust. Hea kristall sulle, kui sa soovid eluga edasi liikuda, areneda ja nautida rohkem hetke, milles elad.

Punane Ahhaat suurendab enesekindlust, muudab sind ambitsioonikamaks ja võimendab teotahet. Kanna seda kristalli endaga, et muutuda tugevamaks inimeseks. Hoia seda töölaual või kodus, et suurendada enda võimekust. See parandab sinu igapäevast töö- ja ka elukvaliteeti.

Punane Ahhaat edendab loomingulist mõtlemist, aidates ideid ellu viia, neid väljendada ja neist midagi luua. See on energiat süsitva toimega, aidates Sakraaltšakral korrapäraselt töötada, mis omakorda aitab muuta inimese loomingulisemaks ja produktiivsemaks. Väga hea kristall tööalase edu loomiseks, aidates kaasa ideede puhangule ja produktiivsete uute mõtete esiletulekule. Punast Ahhaati hoia enda töökohas, kanna seda kaasas või hoia arvuti lähedal kui sellega töötad.

Kristall aitab tunda turvatunnet, see julgustab suhtlema ja elama. Sobib neile, kellel jääb puudu julgusest elada elu täiel rinnal. Soovitan seda kristalli kinkida lapsele, kellel jääb puudu julgusest, et luua uusi sõpru või olla sotsiaalne. Ka täiskasvanule on see hea, kes soovib olla julgem inimene.

Punane Ahhaat muudab sind kirglikuks, aidates sul nautida rohkem seda, mida sa teed. Parandades seeläbi olulisel määral sinu elukvaliteeti, muutes sind rohkem elunautlejaks ja vähendades suurel määral ülemõtlemist ning taandades stressitaset kogu kehas.

PALVEHELMED

Palvehelmed on soovmõtete, taotluste, unistuste ja palvete teele saatmiseks. Selleks hoia palvehelmeid käes kui mediteerid. Keskendu kõigele, mida soovid enda ellu, mida soovid kogeda ja elus näha. Saada palveid teele, universumisse ja enda kaitseinglile.

Palvemeditatsiooni saab teha ka nii, kui hoiad silmi suletuna ning samal ajal kui saadad taotlusi välja, lased ükshaaval kõik kristallid näppude vahelt läbi. Alustades palvehelme kinnituskohast ja jõudes lõpuks sinna ringiga tagasi.

Palvehelmeid saab ka kasutada iseenda elu ja mõttemustri ümberkodeerimiseks. Palvehelmeid käes hoides, keskendu kõigele, mida soovid endas muuta, oma elus ja rutiinis- loo uus muster, mille järgi elada. Korda mõttemustreid iga päev seni, kuni oled ellu muutuse toonud.

SÜDAMETŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

"Armastuse, kire ja suhtetervendaja kristall"

Tegemist on kristalliga, mis mõjub armastusealaselt suurepäraselt. See loob sidemeid, hoiab neid, julgustab kompromisse tegema, armastama, armastust vastu võtma ja riskima õige inimese puhul enda südamega. Punane Ahhaat aitab Südametšakra aktiivseks muuta. Lisaks ergutab see Sakraaltšakrat, mis omakorda mõjub seksuaalsel tasandil hästi. Punane Ahhaat aitab kirglikuks muuta inimest, kellel on kire puudus või kes oma kaaslase vastu enam ei tunne kirglikke tundeid. See on pikaealise suhte taaselustaja kristall. Hoia seda kristalli enda kodus, armastuse kristallide keskel, magamistoas või kanna seda kristalli endaga kaasas. Punane Ahhaat sobib nii suhte värskendamiseks, kui ka armastusele avamiseks. Tõeliselt hea armastusekristall.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Punane Ahhaat aitab lahti saada väsimusest, pidevast jõetusest ja energia puudusest. Tegemist on energiat andva kristalliga, mis muudab sind aktiivseks ja elujõuliseks. See on vitaalsust süstiva toimega, aidates sul olla nooruslik ja energeetiline.

Tervendab madalat libiidot, aidates taastada sinu seksuaalenergiat, muuta sind kirglikumaks ja armastavamaks inimeseks. Sobib pikaajalise suhte ergutamiseks ja seksuaalse tagasihoidlikkuse vähendamiseks.

SODIAAK

Kõik kristallid sobivad kõikidele päikesemärkidele aga kõige enam töötab Punane Ahhaat KALADE ja JÄÄRADEGA. See on nende motivatsiooni, eluenergia, vitaalsuse, külluse, armastuseõnne ja eneseteostamise kristall. Punane Ahhaat võiks kindlasti Kalade ja Jäärade eludes olemas olla. Kõige enam vajavad Punast Ahhaati need, kes on sündinud märtsi lõpus, mil on Kalade ja Jäära üleminek. Ülemineku sodiaagi kohta leiad põnevat lugemist SIIT.

Punast Ahhaati võid laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Kopaal või Arruda viiruk.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 76 cm. Pärl ca 13 mm. 111 helmest.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
3.73€
Maksudeta:3.05€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
8.90€
Maksudeta:7.30€
KOPAAL viirukit valmistatakse kopaalipuu ehk Pinus pseudostrobuse vaigust. Seda puud on kasutatud aastatuhandeid energia tervendamisel, nagu ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kris..
13.70€
Maksudeta:11.23€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
24.98€
Maksudeta:20.47€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
24.30€
Maksudeta:19.92€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kaelaehe "HEMATIIT" on väeehe, mis kannab endas tasakaalu, elujõudu ja head õnne. Blokeerib e..
15.50€
Maksudeta:12.70€
Kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud toote..
18.30€
Maksudeta:15.00€
VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall..
18.50€
Maksudeta:15.16€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.